کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران ⚖️【سال1403】✔️

جرایم رایانه ای یکی از مهم ترین زیرشاخه های جرایم سایبری محسوب می شود که طیف عظیمی از جرایم را در خود جای داده است. در واقع این جرایم با رایانه و کامپیوتر و یا شبکه های رایانه ای انجام می شوند و در واقع فناوری اطلاعات و ارتبطات در شکل گیری این نوع از جرایم نقش موثر دارد. این جرایم شامل دسترسی غیرمجاز به اطلاعات شخصی افراد یا سازمان ها، انتشار اطلاعات نادرست، خرابکاری سایبری، سرقت اطلاعات و داده های شخصی و امنیتی و… می شود. در صورت بروز چنین جرایمی لازم است پیش از هر گونه اقدام شتاب زده با یک وکیل مجرب و خبره ارتباط گرفته و از او برای دعاوی مطرح شده کمک دریافت کنید. اما لازم است به سراغ بهترین ها بروید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران

بهترین وکیل جرایم رایانه ای کیست؟

قانون جرایم رایانه ای و سایبری در سال 1388 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است و در آن برای هر یک از جرایم بسته به نوع آن ها، مجازات هایی نیز در نظر گرفته شده است. کلاهبرداری رایانه ای تا نشر اطلاعات مستهجن در فضای شبکه های اجتماعی همگی از مصادیق این جرم محسوب می شوند. بهترین وکیل جرایم رایانه ای وظیفه دارد تا در صورت بروز مشکلات حقوقی در این زمینه از حقوق موکل خود دفاع کرده و پرونده را در مسیر درستی قرار داده و آن را به موفقیت برساند.

جرایم رایانه ای می تواند خسارت های جبران ناپذیری را بر روی افراد و سازمان ها داشته باشد. بهترین وکیل تهران شخصی است که به واسطه سواد حقوقی و تسلط بالایی که در این زمینه دارد می تواند از بروز چنین خسارت هایی تا میزان زیادی جلوگیری کرده و حقوق از دست رفته افراد را در محاکم قضایی احقاق نماید. وکیل جرایم رایانه ای خوب در تهران در تلاش است تا با سابقه بالایی که در زمینه جرایم سایبری و رایانه ای دارد، بهترین راهکار را به شاکی یا متهم ارائه دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای جرایم رایانه ای در تهران را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

فاطمه میر

فاطمه میر بهترین وکیل جرائم رایانه ای در تهران

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها جرایم رایانه ای و سایبری را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای به نام و متخصص در جرایم رایانه ای و سایبری وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت در دادسرا و دادگاه تخصصی
 • در جرایم رایانه ای
 • وکالت تخصصی در دعاوی ارز دیجیتال (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدید نظر
 • وکالت تخصصی در جرایم کارکنان دولت
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در دعاوی کلاهبرداری، اختلاس، ارتشا ،جرایم سایبری ،جرایم مالیاتی، پول شویی‌، قاچاق کالا و ارز، جرایم بانکی، جرایم بیمه، اخلال در نظام صادراتی کشور، جرایم گمرکی، جرایم بورسی، اخلال در نظام پولی و بانکی، اخلال در نظام تولیدی کشور، ربا و ربا خواری

برخی از پرونده ها مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415
آدرس دفتر:
 تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم فاطمه میر می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا اقدام نمایید.

نصیر عبادپور

نصیر عباد پور بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران


دكتر نصير عبادپور دانش آموخته و فارغ التحصيل مقطع دکتری از دانشكده حقوق وعلوم سیاسی دانشگاه های تهران و علامه طباطبائی مي باشد. ايشان مدرس دانشگاه و صاحب تاليفات و آثار علمی چندی در حوزه حقوقی و اجتماعی می باشد. وی علاوه بر اين، فعال در حوزه حقوق اجتماعی و مدنی بوده و از مدافعان اين عرصه می باشد.در راستای اين دغدغه های اجتماعی، تيم حقوقی دفتر دكتر عبادپور، متشكل از مجموعه ای از همكاران و وكلای با دانش حقوقی سطح قوی، باتجربه و با توانمندی های بالا و متعهد و دلسوز بوده و در حوزه های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، سرقفلی، ثبتی و … فعاليت دارند.

تخصص های دفتر وكالت ايشان عبارتند از:

 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی ملکی
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی سرقفلی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی در انواع پرونده های خسارت بیمه
 • وكالت تخصصي در انواع دعاوی انحصار وراثت
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی دیوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
 • مشاوره و تنظيم انواع دادخواست و شکوائیه و لوایح حقوقی و کیفری
 • وكالت پرونده هاي ايرانيان خارج از كشور
 • وکالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفته
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی کمیسیون های ماده 100 و …
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی و کیفری به صورت آنلاین و حضوری

تلفن همراه: 09121715026 – 09124160729
شماره دفتر: 02188902843
آدرس دفتر وکالت: خیابان مطهری، میرزای شیرازی، پلاک۲۱۰، طبقه اول، واحد۲
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای دکتر نصیر عبادپور می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا اقدام نمایید.

احمدرضا یوسف وند

احمدرضا یوسف وند بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران

جناب آقای احمدرضا یوسف وند وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در تهران به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی جرایم رایانه ای فعالیت دارد. ایشان با توجه به سابقه چندین ساله ای که در حوزه دعاوی کیفری دارند در بین مردم وکیلی محبوب و شناخته شده اند، همچنین وی با تکیه بر دانش حقوقی خود در جلسات دادگاه برای دفاع از موکل خود حاضر می شوند.

آدرس دفتر:خیابان جمالزاده شمالی، بالاتر از فرصت، نبش خیابان زند، پلاک ۲۶۰، ساختمان ۱۱۰، طبقه ۴، واحد ۱۷

شماره تماس:۰۹۱۲۷۱۰۶۴۱۹

مرجان یوسفی

مرجان یوسفی بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران

سرکار خانم مرجان یوسفی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در تهران به صورت حرفه ای و با تبحر مکفی به دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی رسیدگی می کندو در زمینه های متفاوت کیفری پرونده های موفق متعددی را در سابقه وکالت خود جای داده است. ایشان با دانش حقوقی لازمه به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، بلوار فرهنگ، خیابان ۲۴ متر، (به سمت اوین) بین کوچه ۵ و ۴ شرقی، ساختمان پاسارگاد، پلاک ۲۷، واحد اول

شماره تماس:۰۹۱۲۲۱۹۵۰۷۰

محمد یوسفی

محمد یوسفی بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران

آقای محمد یوسفی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تیکه بر قوانین وکالت و تبحر مکفی در حوزه دعاوی کیفری پرونده های مهم و پیچیده ای را با موفقیت پشت سر گذاشته است. ایشان به صورت تخصصی و بسته به سختی پرونده در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تهران، بلورا کشاورز، ابتدای خیابان ۱۶ آذر، پلاک ۷۴، طبقه 1، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۸۱۳۵۳۱

سید کمال یوسفی

سید کمال یوسفی بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران

آقای سید کمال یوسفی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تهران پرونده های مهمی را در زمینه دعاوی جرایم رایانه ای به سرانجامی خوش رسانده و همچنین در خصوص پرونده های کیفری با نهایت دقت در محضر دادگاه حاضر می شود و از تمام اطلاعات حقوقی خود برای رساندن حق به حق دار استفاده می کند.

آدرس دفتر: سعادت آباد، علامه شمالی، مجتمع سهیل، طبقه ۳، واحد۱۵

شماره تماس:۰۹۱۲۳۳۴۸۱۰۲

فاط‌مه‌ یوسفی‌اصلی‌

فاطمه یوسفی اصل بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران

خانم فاطمه یوسفی‌اصلی‌ وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در تهران به صورت تخصصی و با تبحر مکفی در حوزه های حقوقی ،کیفری، خانواده و ملکی به وکالت می پردازد. ایشان در تمامی امور به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و همچنین پرونده های متعددی در زمینه دعاوی جرایم رایانه ای را به موفقیت رسانده است از این رو افراد با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت می کند.

آدرس دفتر: تهران شمالی، میدان رسالت، خیابان سلمان طراقی، خیابان شهید شفایی، پلاک۸، واحد۹

شماره تماس:۰۹۱۲۶۳۶۸۹۵۵


4 مهارت وکیل جرایم رایانه ای در تهران

مهارت بالا در زمینه فناوری اطلاعات در ارتباطات: مهم ترین مهارتی که لازم است بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران در اختیار داشته باشد، مهارت در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است. در این راستا لازم است وکیل مورد نظر با کلیه قوانینی که در این خصوص وجود دارد آشنایی کامل داشته باشد و از جزئیات آن به طور کامل آگاه باشد. در نظر داشته باشید که علاوه بر این لازم است وکیل مرتبا اطلاعات خود را به روز نگه دارد تا به این شکل از اطلاعات فضای سایبری عقب نماند.

مهارت های نوشتاری: گاهی لازم است وکیل مورد نظر خطاب به مقامات قضایی، لایحه تنظیم کرده و در اختیار آن ها قرار دهد. در بسیاری از موارد این اسناد حقوقی در جهت دفاع از حقوق موکل تنظیم می شود و به مقصد دادگاه ارسال می گردد. در نظر داشته باشید که تنظیم انواع متون حقوقی نیازمند تخصص و تبحر می باشد و این کار از توان افراد عادی خارج است. گذشته از این لازم است وکیل مدارک و مستنداتی را به متون حقوقی پیوست نماید که وکیل در این زمینه تخصص بالایی دارد.

مهارت های کلامی: یکی دیگر از مهم ترین مهارت های بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران، فن بیان است. وکیل با قدرت بالایی که در زمینه نفوذ کلام دارد می تواند مسائل پیچیده حقوقی را برای موکل خود شرح داده و اطلاعات او را در خصوص مسائل مربوط به فضای سایبر افزایش دهد. در صورتی که وکیل فن بیان بالایی در اختیار داشته باشد، می تواند در محیط دادگاه نیز از حقوق موکل خود به خوبی دفاع نماید. در این صورت است که پیروزی حاصل خواهد شد.

مهارت های ارتباطی با افراد درگیر در پرونده: در صورتی که وکیل نتواند با افراد درگیر در پرونده های مربوط به جرایم رایانه ای و سایبری ارتباط بگیرد، هرگز نخواهد توانست گرهی را از پرونده باز کند. در مسیر دادرسی لازم است وکیل ارتباط خوبی با طرف دیگر دعوی و قضات مربوط به پرونده داشته باشد تا شاید از این طریق بتواند از طریق مذاکره و تبادل نظر از حقوق موکل خود به عنوان شاکی یا متهم دفاع نماید. او از تمامی مهارت های خود در جهت تحقق اهداف موکل استفاده می کند.

بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل جرایم رایانه ای در تهران

یکی از مهم ترین خدمات حقوقی که می توانید با مراجعه به بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران دریافت کنید، مشاوره حقوقی می باشد که از قضا نقش مهمی را در کسب پیروزی یا شکست در مراجع قانونی ایفا می کند. در نظر داشته باشیدکه با استفاده از مشاوره حقوقی می توانید اطلاعات خود در خصوص فناوری اطلاعات و ارتباطات افزایش دهید. چرا که عموم جامعه معمولا با این مسائل بیگانه است و با حقوق قانونی خود در این خصوص هیچ گونه آشنایی ندارد و این مشکل آفرین است.

در نظر داشته باشید که در جلسات مشاوره حقوقی شما می توانید به عنوان یک شخص حقیقی یا حقوقی با حقوق قانونی تان به طور کامل آشنا شوید. بر کسی پوشیده نیست که اگر فرد با حقوق خود در دعاوی جرایم رایانه ای آشنایی داشته باشد، اجازه نخواهد داد که منافعی از او به خطر بیفتد و برای تحقق آن ها تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت. از سوی دیگر در جلسات مشاوره حقوقی وکیل از میان راهکارهای مختلف برای حل مشکلات، مطلوب ترین آن ها را پیشنهاد می دهد.

لازم است در جلسات مشاوره حقوقی با بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران صداقت کامل داشته باشید و تمامی جزئیات در خصوص پرونده را به او منتقل نمایید. در صورتی که اطلاعات وکیل در این خصوص بالا باشد، با آسودگی خیال و دیدی جامع تر می تواند از حقوق شما به عنوان حقوقدان در دادگاه دفاع نماید. هر گونه مخفی کاری از وی در این خصوص می تواند به ضرر خود شما تمام شده و خسارت های جبران ناپذیری را نیز برای شما به همراه داشته باشد.

هر گونه اقدام غلط در خصوص دعاوی مربوط به جرایم سایبری و رایانه ای می تواند شما را از تامین منافعی که از نظر قانونی دارید با مشکلات جدی رو به رو کند. وکیل مسیر درست را در جلسات مشاوره حقوقی به شما خواهد آموخت و همین مسئله ریسک اقدام غلط در این زمینه را به میزان قابل توجهی کاهش خواهد داد. از سوی دیگر، باید توجه داشته باشید که در جلسات مشاوره حقوقی حضوری می توانید از مهارت های وکیل کسب اطلاع کرده و برای همکاری با وی و اعطای وکالت تصمیم گیری نمایید.

بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر و قدردانی می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی های مهم بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید مشکلات پیش آمده در حوزه سایبری را با اتکا به دانش حقوقی آن ها حل و فصل نمایید. در ادامه وظایف وکیل را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن اهمیت مشاوره حقوقی بیان شد. اکنون درخواست می کنیم که نظرات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یک =

دکمه بازگشت به بالا