وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل غرب تهران ⚖️【سال1402】✔️

حل و فصل اختلافات پیش آمده گاهی به سهولتی که تصور می کنیم، امکان پذیر نیست. در چنین شرایطی رجوع به محاکم قضایی می تواند راهکاری موثر باشد؛ اما طرح دعوا و رسیدگی به پرونده مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و تجربیات لازم است. یک وکیل باتجربه و متعهد می تواند این ضعف را به میزان زیادی پوشش دهد؛ اما یافتن وکیل مجرب نیز دشواری های خاص خود را دارد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل غرب تهران آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب کمی برای شما ساده تر شود.

بهترین وکیل غرب تهران کیست؟

در غرب تهران تعداد زیادی از دفاتر وکلا و موسسات حقوقی وجود دارند که کار را برای انتخاب بهترین ها قدری مشکل می کند. لازم است برای انتخاب مطلوب ترین گزینه، متر و معیاری در دست داشته باشیم تا با استناد به آن ها بتوانیم انتخاب درستی داشته باشیم. بهترین وکیل غرب تهران دانش حقوی لازم برای رسیدگی به پرونده های کیفری و حقوقی را در اختیار دارد. او که دانش آموخته یکی از بهترین دانشگاه های کشور است می تواند بهترین راهکار را به موکل خود برای حل مشکل ارائه دهد.

بهترین وکیل غرب تهران از قوانین و مقررات و تغییرات آن ها آگاه است. او همچنین سابقه بالایی در حضور در دادگاه برای رسیدگی به پرونده دارد و می تواند با اتکا به همین تجربیات پرونده شما را نیز با موفقیت به سرانجام برساند. بهترین وکیل غرب تهران پس از مطالعه پرونده سعی می کند نظر خود را به صورت کاملا صادقانه بیان نماید و از حاشیه رفتن پرهیز می کند. یک وکیل مجرب و متعهد همواره تلاش می کند تا حافظ اسرار موکل خود باشد و هیچ گاه جانب امانت داری را از دست ندهد.

بهترین وکیل غرب تهران

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین وکیل غرب تهران بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، همراه ما باشید.

حمیدرضا کاکاوند

حمیدرضا کاکاوند وکیل غرب تهران

جناب آقای حمیدرضا کاکاوند وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در غرب تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با 18 سال سابقه وکالت، دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه شهید بهشتی هستند. آقای کاکاوند متخصص در زمینه های دعاوی حقوقی، ثبتی، کیفری، خانوادگی، ثبت احوال و … می باشد که با قدرت کلام و تجربه چندین ساله وکالت از جمله بهترین وکلایی هستند که توانسته اند درصد بالایی رضایت از موکلان خود را کسب کنند.

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار فردوس، بعد از خیابان ولیعصر، جنب املاک ماندگار، پلاک 43، طبقه 4، واحدهای 7 و 8

شماره تماس: 09121591023

بهشاد بهپوری

بهشاد بهپوری وکیل غرب تهران

جناب آقای بهشاد بهپور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در غرب تهران با بیش از 20 سال سابقه وکالت متخصص در دعاوی داوری، ملکی، حقوقی، خانوادگی، ارث و … هستند. آقای کاکاوند با اتکا به تجربه سالیان دراز وکالت در دستگاه قضایی با جمع آوری ادله محکمه پسند و داشتن دانش به روز قادر به دفاع از موکلان خود و گرفتن رای به نفع آن ها است.

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، نبش مهران، پلاک91، ساختمان مهر، طبقه 3، واحد 10

شماره تماس: 09126604090

مرضیه عزیزی

مرضیه عزیزی وکیل غرب تهران

سرکار خانم مرضیه عزیزی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز دارای لیسانس حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه علامه طباطبایی با سابقه حرفه ای در زمینه های مختلف از جمله دعاوی خانواده، ملکی، تجاری، حقوقی، بانکی و …. یکی از بهترین وکلای محدوده غرب تهران به شمار می آیند. وکیل حقوقی شرکت سان استار، عضو بنیاد نخبگان از سال 1393، وکیل شرکت های پیمانکاری زیر مجموعه بنیاد مستضعفان بخشی از سوابق خانم عزیزی است.

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ونک، برج اداری آسمان، طبقه چهارم، واحد 406

شماره تماس: 09125548547

حسنا داوری کیا

حسنا داوری کیا وکیل غرب تهران

سرکار خانم حسنا داوری کیا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، متخصص در زمینه های مختلف اعم از دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، مواد مخدر، ثبتی و ملکی، طلاق، جرایم رایانه ای، تجاری و بانکی یکی از بهترین وکلای غرب تهران می باشند. خانم داوری کیا با ارائه بهترین و سریع ترین راه حل های حقوقی و تسلط کافی به جلسات دادرسی توانسته اند درصد بالایی از موکلان خود را به نتیجه مطلوب برسانند.

آدرس: تهران، بلوار آیت اله کاشانی، بلوار فردوس شرق، جنب مجتمع تجاری آیریک سنتر شمالی، نبش کوچه درختی، پلاک 309، واحد 4

شماره تماس: 09128689492

بهاره نادری ولاشجردی

بهاره نادری ولاشجردی وکیل غرب تهران

سرکار خانم بهاره نادری ولاشجردی وکیل پایه یک دادگستری و هم چنین مشاور حقوقی در غرب تهران هستند که با 8 سال سابقه وکالت در زمینه های متفاوت از جمله دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی، بانکی، طلاق، مهریه، طلاق و … یکی از زبده ترین وکلای حال حاضر تهران می باشند که با داشتن دانش روز از قوانین دستگاه قضایی کشور و تسلط به جلسات دادرسی به موکلان خود تا رسیدن به نتیجه نهایی مطلوب در نزدیکترین زمان ممکن یاری می رسانند.

آدرس: بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، خیابان یازدهم، پلاک 30، واحد1

شماره تماس: 02144489272

شهرت بهترین وکیل غرب تهران چه تاثیری در نتیجه پرونده دارد؟

برای انتخاب بهترین وکیل غرب تهران می بایست تحقیقات فراوانی انجام شود؛ زیرا نتیجه به دست آمده در دادگاه تا حد زیادی بر آینده فرد متهم و شاکی موثر است. از دست رفتن نتیجه مطلوب در دعاوی کیفری و حقوقی می تواند خسارات جبران ناپذیری را در آینده برای فرد به همراه داشته باشد. به خصوص در پرونده های کیفری ممکن است از دست رفتن پرونده و شکست در آن پیامدی به بزرگی حبس، شلاق، اعدام و مجازات های دیگر در پی داشته باشد که برای هیچکس خوشایند نیست.

برای در امان ماندن از عواقب شکست در یک پرونده حقوقی و کیفری لازم است در انتخاب بهترین وکیل غرب تهران سخت گیر باشیم. شهرت یک وکیل مقوله ای است که می تواند روی آن حساب ویژه ای باز کرد. در واقع شهرت یک وکیل از توانایی، دانش و مهارت های او ناشی می شود. پیروزی های پی در پی و پر تعداد یک وکیل باعث می شود تا نام او در مجالس متعدد به نیکی برده شود. از این رو، با اندکی پرس و جو می توانید وکلای مشهور منطقه خود را شناسایی کرده و استخدام نمایید.

شهرت بهترین وکیل غرب تهران

شکواییه چیست؟

شکایت یا شکواییه در واقع نامه ای حقوقی است که وقوع جرمی را به دادگاه اطلاع می دهد. این جرم ممکن است از طرف فردی حقیقی یا حقوقی رخ داده باشد و در این حالت فرد شاکی حل و فصل و رسیدگی به جرم صورت گرفته را به مراجعه قضایی می سپارد. در واقع فرد با تنظیم شکواییه در صدد جبران حقی بر می آید که بر اثر وقوع جرم از سوی فرد متهم از او ضایع شده است. باید به این نکته توجه داشته باشید که تنظیم شکواییه سنگ بنای اولیه برای طرح دعاوی کسفری محسوب می شود.

زمانی که فرد شاکی اقدام به تحریر و تنظیم شکواییه یا شکایت بر علیه متشاکی می کند، لازم است در متن آن به صراحت توضیح دهد که چگونه جرم رخ داده است و جرم رخ داده چگونه حقی را از او ضایع کرده است. در این صورت دادگاه در صدد بر می آید تا ادعای فرد شاکی را با برگزاری جلسات متعدد اثبات یا رد نماید. دقت داشته باشید تا زمانی که فرد علیه متهم تنظیم شکواییه یا شکایت نکند، مرجع قضایی به هیچ عنوان برای بررسی ادعای او جلسه رسیدگی تدارک نخواهد دید.

دقت داشته باشید که در تنظیم شکواییه یا شکایت لازم است آشنایی کاملی با اصول نگارشی زبان فارسی داشته باشید. همچنین لازم است شکواییه به گونه ای تنظیم شود که مباحث حقوقی و استناد به قانون در آن ذکر گردد. هر گونه تنظیم مبتدیانه شکواییه یا شکایت می تواند ماهیت آن را کمرنگ نماید. از این رو، لازم است برای تنظیم شکواییه یا شکایت روی کمک بهترین وکیل غرب تهران حساب ویژه ای باز کنید؛ زیرا او با اصول تنظیم شکواییه آشنایی کامل دارد و می تواند این کار را به درستی انجام دهد.

گفتنی است که تنظیم شکواییه مهم ترین اصل در رسیدگی به پرونده کیفری است. دعاوی کیفری شامل آن دسته از دعاوی می شود که در آن ادعا می شود متهم با وقوع جرمی باعث تشییع حق از فرد شاکی شده است. دقت داشته باشید که اگر ارتکاب جرم از سوی متشاکی برای دادگاه محرز شود، در نهایت قاضی بر طبق قانون دستور به مجازات فرد متهم می دهد. جرم بودن یا نبودن یک رفتار بر اساس قانون مجازات اسلامی تعیین می گردد. بهتر است در این خصوص با بهترین وکیل غرب تهران مشورت کنید.

تنظیم شکواییه یا شکایت

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص برخی از بهترین وکیل غرب تهران آشنا کنیم تا به این شکل فرآیند انتخاب برای شما ساده تر از هر زمان دیگری به نظر برسد. در ادامه تلاش کردیم تا اهمیت توجه به شهرت یک وکیل در انتخاب آن را گوشزد کنیم. در پایان نیز به بیان یک مبحث حقوقی پرداختیم. نشان دادیم که تنظیم شکواییه قدم اول برای شروع یک دعوای کیفری است و بهتر است آن را به یک وکیل متخصص بسپارید. حال از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالبی که بیان شد دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا