ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در غرب تهران ⚖️【سال1403】✔️

املاک اعم از زمین، آپارتمان و… جزو اموال غیر منقول دسته بندی می شوند و همواره بخش قابل توجهی از دارایی های یک خانواده و یا سازمان را به خود اختصاص می دهند. گاهی ممکن است در خرید و فروش، اجاره، معاملات و… شاهد بروز اختلافات ملکی باشیم که در بسیاری از موارد نیز با خسارت های مالی بسیاری همراه هستند. در چنین مواردی برای احقاق حقوق از دست رفته ملزم هستید به سراغ یک وکیل مجرب و آگاه به مسائل حقوقی بروید تا از پایمال شدن منافع به شکل جدی جلوگیری کند. در غرب تهران شاهد تعداد زیادی از دفاتر وکالت و موسسات حقوقی هستیم اما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در غرب تهران آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در غرب تهران کیست؟

بهترین وکیل ملکی در غرب تهران کیست؟

نه تنها در دعاوی مطرح شده می توانید از بهترین وکیل ملکی در غرب تهران استفاده کنید، بلکه در تمامی مراحل اقدام برای تصرف و یا تنظیم اسناد ملکی از وکیل مورد نظر مشاوره حقوقی دریافت کرده و به این شکل از بروز اختلافات جدی در این زمینه جلوگیری نمایید. در نظر داشته باشید که میزان توانمندی یک وکیل در دعاوی ملکی به مهارت هایی بستگی دارد که او در طی سال های متمادی به دست آورده است؛ بنابراین باید به خصوصیات و ویژگی های وکیلی که قصد استخدام او را دارید توجه کنید.

در واقع برترین وکیل ملکی در غرب تهران سعی دارد دانش حقوقی خود را در حل پرونده های ملکی مورد استفاده قرار دهد تا با بررسی تغییرات مربوط به مواد قانونی در نهایت راهکاری را برای گریز از مشکلات پیش آمده به موکل ارائه دهد. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل ملکی در تهران دارای برخی از ویژگی های ممتاز است که او را در مقایسه با سایر رقبایش خاص می کند. او تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق ملکی موکل خود انجام خواهد داد و جلوی پایمال شدن حقوق قانونی او را خواهد گرفت.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در غرب تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی ملکی در غرب تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

فاطمه میر

سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای‌ مرکز در شهر تهران ، با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید. ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی ملکی وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت ها:

 • وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت
 • دعاوی راجع به ارث و وصیت (انحصار وراثت، تقسیم ترکه، مهر و موم ترکه، فروش وتقسیم اموال وراثتی و …)
 • دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • کلیه دعاوی ایرانیان خارج از کشور
 • وکالت تخصصی در دعاوی ستاد اجرای فرمان امام (ره)
 • وکالت تخصصی در طرح و دفاع از دعاوی فرجام خواهی، اعاده دادرسی کیفری، اعمال ماده ۴۷۷ و …
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در جرایم امنیتی
 • وکالت در دعاوی کیفری ملکی
 • وکالت در دادسرا و دادگاه ویژه جرایم اقتصادی

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت تخصصی در صد ها پرونده ملکی
 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت در حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..
 • وکالت در دعاوی ارز دیجیتال (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودروهای لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

تلفن همراه: 09123829850
تلفن تماس: 02188793415
آدرس دفتر:
تهران خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت فاطمه میر
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم فاطمه میر می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا اقدام نمایید.

بهاره نادری

بهاره نادری بهترین وکیل ملکی در غرب تهران

خانم بهاره نادری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و افراد را در تمامی موارد به درستی راهنمایی می کند و همین امر موجب شده یکی از وکلا سرشناس غرب تهران شناخته شود. از ویژگی های فردی ایشان می توان به صبوری اشاره کرد.

آدرس دفتر: بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاترازمیدان پونک، خیابان یازدهم، پلاک۳۰، واحد۱

شماره تماس: ٤٤٤٨٩٢٧٢

داود ابراهیمی دریاسری

داود ابراهیمی دریاسری بهترین وکیل

آقای داود ابراهیمی دریاسری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از ۱۳ سال سابقه کار در حوزه های کیفری، ملکی، خانواده و حقوقی وکالت می پذیرد. ایشان پرونده های موفق بسیاری را در طی این چند ساله کسب کرده اند و همچنین با صبوری کامل به افراد مشاوره ارائه می دهد. وی با بررسی کامل پرونده میزان موفقیت در پرونده را به مراجعین اعلام می کند و در شرایطی ک هر ۲ طرف به توافق برسند آقای ابراهیمی دریاسری قبول وکالت می کنند. آقای دریاسری پرونده های خلع ید، سرقفلی و … را مدت زمان کوتاه به نتایج مطلوبی می رساند.

آدرس دفتر: آرژانتین، بلوار افریقا، کوچه گل اذین، پلاک ۱۱، واحد۶

شماره تماس:۰۹۱۲۵۸۸۹۰۱۹

هدایت ابراهیم پور

هدایت ابراهیم پور بهترین وکیل

جناب آقای هدایت ابراهیم پور وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری از سال 88 با تخصص و تبحر مکفی در دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می پذیرد و افراد را در راستای قوانین وکالت راهنمایی می کند. ایشان وکیلی توانا در انجام امور حقوقی هستند و پرونده های متعدد و مختلفی را به ثمر رسانده اند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی فاطمی، کوچه عبده، پلاک ۵۵، واحد ۱۳

شماره تماس:۰۹۱۲۲۱۱۲۹۱۸

سیدنصراله ابراهیمی

سیدنصراله ابراهیمی بهترین وکیل

آقای سیدنصراله ابراهیمی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار و خبره در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد. ایشان با تبحر و تخصص لازمه به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و در صورت توافق قبول وکالت می کند. ایشان بیش از  ۲۰ سال سابقه کار در امور حقوقی را دارند و همچنین پرونده های متعددی را به سر انجامی خوش رسانده است. او با جمع آوری ادله محکمه پسند و ارائه به دادگاه زمان نتیجه گیری را کوتاه می سازد.

آدرس دفتر: بالاتر از میدان ولیعصر، کوچه غزالی عتیق، پلاک ۱۴، واحد ۵

شماره تماس:۰۹۱۲۱۷۸۲۳۵۲

محمد ابراهیمی

محمد ابراهیمی بهترین وکیل

جناب آقای محمد ابراهیمی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری از سال 88 به صورت حرفه ای در دعاوی حقوقی، خانواده، ملکی و کیفری وکالت می پذیرد. ایشان پرونده های موفق بسیاری را در سابقه وکالت خود جای داده است. لازم به ذکر است که او با تبحر منحصر به فرد به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و همچنین بعد از بررسی کامل پرونده میزان موفقیت را به مراجعه کننده اعلام می دارد. وی در دعوای قضایی برای پایان دادن به تصرف عدوانی، دعوی تخلیه اماکن تجاری، فسخ قرارداد  و … پرونده های پیچیده ای را پشت سر گذاشته است.

آدرس دفتر: تهران، شهرک اکباتان، فاز یک، ساختمان آرمان، طبقه اول، واحد ۴

شماره تماس:۰۹۱۲۴۵۲۶۴۷۸

مهرزاد ابدالی

مهرزاد ابدالی بهترین وکیل

جناب آقای مهرزاد ابدالی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از ۱۹ سال سابقه وکالت در تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان وکیلی توانا و خبره در ارائه مشاوره به مراجعین هستند، وی با دانش حقوقی و میزان سختی پرونده افراد را از چالش های دادگاهی آگاه می سازد. از ویژگی های اخلاقی او می توان به صبوری و رازداری اشاره کرد. او در دعاوی ملکی اعم از تخلیه اماکن تجاری، تنظیم سند رسمی ملکی، تعهد رهنی و اسناد ضمانت و … پرونده های متعدد موفقی داشته است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان فلسطین شمالی، پائین تر از زرتشت، کوچه روشن، پلاک ۴۰، طبقه ۳، واحد ۸

شماره تماس:۰۹۱۲۱۳۲۷۵۹۳


پس از انتخاب وکیل ملکی غرب تهران چه باید کرد؟

تدارک جلسه ای برای ملاقات حضوری برای شناخت از وکیل: در نظر داشته باشید که مطالعه چند سطر در خصوص بهترین وکیل تهران نمی توان اطمینان شما را در خصوص میزان مهارت های وکیل مورد نظر تکمیل نماید؛ بنابراین لازم است از نزدیک با وکیل گفت و گو کرده و شناخت کاملی از او به دست آورید. در این جلسات می توانید اهداف مشترکی را در خصوص پرونده های ملکی ترسیم نموده و در نهایت به تعامل موثری با وی برسید.

دریافت مشاوره حقوقی: در جلسات مشاوره حقوقی می توانید مهم ترین خواسته های خود را مطرح نموده و برای سوالات خود در خصوص پرونده های ملکی نیز پاسخ های منطقی دریافت نمایید. علاوه بر روش های مشاوره حقوقی حضوری و تلفنی می توانید از روش های آنلاین نیز برای مطرح کردن سوالات خود استفاده کنید. البته باید در نظر داشته باشید که نتایج به دست آمده از مشاوره حقوقی حضوری به مراتب دارای مطلوبیت بیشتری است و بهتر این می باشد که از این طریق برای دانش افزایی استفاده کنید.

اطلاع از حقوق قانونی خود به عنوان موکل: هر یک از افراد درگیر در پرونده های ملکی دارای حقوقی است که در صورت عدم آگاهی از آن نمی تواند برای تامین نمودن منافع آن تلاشی را انجام دهد. یکی از اقداماتی که لازم است پس از انتخاب بهترین وکیل ملکی در غرب تهران انجام دهید این است که با استفاده از تجربیات و دانش وکیل، از حقوق قانونی خود اطلاع حاصل کرده و از وکیل راهکارهایی را دریافت نمایید که با استفاده از آن اجازه ندهید دیگران حقی را از شما ضایع نمایند.

امضای قرارداد با وکیل ملکی: اشاره داشتیم که در ابتدا لازم است شناخت خود را از وکیل تکمیل کنید تا برای شما عیار وکیل مورد نظر عیان شود. در صورتی که مایل به همکاری در خصوص دعاوی مطرح شده با وکیل مورد نظر باشید می بایست در دفتر او حضور پیدا کرده و قراردادی را با وی به امضا برسانید. اهمیت امضای قرارداد در این است که از وقوع اختلافات جدی جلوگیری می کند و نوعی از تعامل موثر را بین وکیل و موکل به همراه خواهد داشت. البته لازم است پیش از امضای قرارداد در خصوص تمامی جزئیات به توافقات کامل دست پیدا کنید.

پس از انتخاب وکیل ملکی غرب تهران چه باید کرد؟

4 راز مهم درباره حق الوکاله وکیل ملکی در غرب تهران

می توان حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین نمود: آیین نامه های تعرفه وکالت سعی دارند تا نوعی فرمول مشخص را برای میزان حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در تهران اعلام دارند؛ اما باید این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که حق الوکاله در واقع می تواند از سوی وکیل و به صورت توافقی نیز تعیین شود. اکثر وکلا نیز ترجیح می دهند از این روش مرسوم برای تعیین میزان دستمزد خود استفاده کنند؛ بنابراین ممکن است حق الوکاله وکلا در پرونده های ملکی با یکدیگر تفاوت های جدی از نظر میزان و مبلغ داشته باشد.

می توان در خصوص حق الوکاله چانه زنی کرد: یکی دیگر از حقایقی که لازم است در خصوص حق الوکاله وکلای ملکی بدانیم این است که شما به عنوان موکل می توانید پس از کسب اطلاع از حق الوکاله، در خصوص آن با وکیل مورد نظرتان تبادل نظر کرده و با چانه زنی از میزان آن کم کنید. متاسفانه بسیاری از افراد تصور می کنند که موکل هیچ نقشی در تعیین حق الوکاله ندارد و تنها ملزم به پذیرش یا رد کردن درخواستی است که از سوی وکیل اعلام می شود که البته این غلط است.

سابقه وکیل در میزان حق الوکاله موثر است: عوامل مهمی در کم و زیاد شدن حق الوکاله اعلام شده از سوی بهترین وکیل ملکی در غرب تهران نقش دارد که از مهم ترین آن ها می توان به سابقه وکیل اشاره داشت. به هر میزانی که سابقه وکیل بالاتر باشد شانس شما برای کسب پیروزی افزایش پیدا خواهد کرد. چرا که وکلای با سابقه در طی سال های متمادی تجربیاتی را به دست آورده اند که می تواند به عنوان یک شاه کلید در پرونده های ملکی گره های موجود را بازگشایی کرده و اهداف را محقق نماید.

لازم نیست حق الوکاله را به صورت یکجا پرداخت کنید: یکی دیگر از رازهایی که ممکن است بسیاری از افراد درگیر در پرونده های ملکی از آن بی اطلاع باشند این است که لازم نیست حق الوکاله وکیل ملکی را به صورت یکجا تسویه کنید. در واقع می توانید در این خصوص با وکیل تبادل نظر کرده و نظر او را برای پرداخت اقساط حق الوکاله جلب کنید. به طور معمول و بر اساس آن چیزی که از پرونده های مختلف مشاهده شده است، حق الوکاله را در دو یا سه قسط به حقوقدان مد نظر پرداخت می کنند.

4 راز مهم درباره حق الوکاله وکیل ملکی در غرب تهران

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با تخصص و برخی از مهم ترین خصوصیات بهترین وکیل ملکی در غرب تهران آشنا کنیم. در ادامه سعی داشتیم تا به مجموعه اقداماتی اشاره داشته باشیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل ملکی الزامی به نظر می رسد و سپس به سراغ حق الوکاله رفتیم و برخی از رازهای مهم در این خصوص را مورد ارزیابی و تشریح قرار دادیم. اکنون از شما می خواهیم که نظرات خود را با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا