ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در ملارد ⚖️【سال1403】✔️

کوچک ترین اقدام غلط در خصوص معاملات ملکی نظیر اجاره، رفهن، خرید، فروش و… می تواند خسارت های جبران ناپذیری را برای فرد به دنبال داشته باشید. به طور معمول قوانین و مقررات پیچیده ای بر روی دعاوی ملکی حکم فرما است که برای انجام معاملات ملکی و پرهیز از بروز اختلافات لازم است با این قوانین آشنایی کامل داشته باشید؛ اما افراد جامعه اطلاعات حقوقی ناقصی را در اختیار دارند و به هیچ عنوان به تنهایی نمی توانند در دعاوی ملکی به موفقیت برسند. استخدام یک وکیل مجرب و خبره می تواند تا حد زیادی از بروز خسارت های مالی موجود در دعاوی ملکی جلوگیری کرده و شما را به موفقیت های چشمگیری در این زمینه برساند. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در ملارد آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در ملارد

بهترین وکیل ملکی در ملارد کیست؟

ممکن است تصور کنید که پرونده ملکی شما به اندازه کافی پیچیده نیست و خودتان به شخصه می توانید با تنها مطالعه چند متن حقوقی در این خصوص دست به کار شده و به شخصه عهده دار آن شوید؛ اما باید در نظر داشته باشید که شکست در دعاوی ملکی می تواند فرد را از نظر مالی درگیر کرده و صدمات جبران ناپذیری را به او وارد کند. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل ملارد به واسطه تجربه و دانش حقوقی خود می تواند به حد قابل توجهی از این خسارات بکاهد و شما را به پیروزی نزدیک نماید.

لازم به ذکر است که یهترین وکیل ملکی در ملارد دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است و به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مجوزهای لازم برای حضور موفق در مراجع قانونی را به دست آورده است. وکیل ملکی خوب در ملارد سعی دارد تا تجربیات خود را به کار گرفته تا راهکارهای را از میان مرور قوانین و مقررات ملکی به دست آورده و به موکل خود ارائه دهد. او به دنبال تحقق اهداف تعیین شده با موکل است و تلاش می کند تا در پایان کار موکل از او رضایت کامل داشته باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در ملارد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در ملارد را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

بهروز نورالهی

بهروز نورالهی وکیل ملکی در ملارد

جناب آقای بهروز نورالهی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب نورالهی در زمینه دعاوی ملک و املاک از شناخته ترین وکلا هستند. ایشان با مهارت و تجربه بسیار خود بهترین دفاعیات را در حضور دادگاه ارائه می دهند.

آدرس دفتر: ملارد، خیابان حسابی، پلاک ۲۳۵، طبقه ۱ و ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۲۴۳۳۵۹

سلمان کاکاوند

سلمان کاکاوند وکیل ملکی در ملارد

جناب آقای سلمان کاکاوند وکیل با سابقه پایه یک دادگستری هستند. ایشان همچنین از مشاوران حقوقی خوبی نیز محسوب می شنود. جناب کاکاوند در دعاوی مختلفی اعم از ملک و املاک، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. مشاورات ایشان نیز به صورت حضوری و غیر حضوری صورت می گیرد.

آدرس دفتر: ملارد، بلوار رسول اکرم (ص)، خیابان بهار، پلاک ۱۹۳۰، طبقه۳، واحد۶

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۰۱۳۱۵۲

غلامرضا شیردل

غلامرضا شیردل وکیل ملکی در ملارد

جناب آقای غلامرضا شیردل یکی دیگر از کلای نام دار پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی ملارد هستند. جناب شیردل متخصص در دعاوی ملکی،کیفری، حقوقی و خانواده هستند. ایشان با تسلط بر قوانین توانسته اند بهترین نتیجه را در پرونده ها به ثبت برسانند.

آدرس دفتر: ملارد، مارلیک، میدان گلها، جنب فروشگاه هفت، ساختمان گلدیس، طبقه۳، واحد ۱۹

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۴۴۶۲۰۵

مهری بیات

مهری بیات وکیل ملکی در ملارد

سرکار خانم مهری بیات با بیش از ۱۲ سال سابقه وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم بیات در دعاوی مختلفی اعم از ملکی،کیفری، خانواده و حقوقی فعالیت می کنند.‌ اما تخصص بیشتر ایشان بر حوزه دعاوی ملک و املاک است.

آدرس دفتر: ملارد، بلوار رسول اکرم {ملارد}، ابتدای خیابان دانش غربی، پلاک ۵، طبقه اول، واحد۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۶۰۹۹۸۴

رضا مشهدی حسینی

رضا مشهدی حسینی وکیل ملکی در ملارد

جناب آقای رصا مشهدی حسینی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی ملک و املاک،حقوقی، کیفری و خانواده فعالیت می کنند و در این حوزه به دلیل مهارت و تجربه بالای خود بسیار درخشیده اند.

آدرس دفتر: ملارد، خیابان دکترحسابی، ساختمان طه، طبقه۱، واحد۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۹۶۸۴۳۸

چرا در انتخاب وکیل ملکی ملارد باید به تخصص و سابقه او توجه کرد؟

تنها با در نظر گرفتن معیارها و مهارت های مختلف است که می توانید به گزینه های مد نظرتان دست پیدا کنید. در واقع با استفاده از این معیارها است که توانایی بهترین وکیل ملکی در ملارد برای شما عیان می شود و با راحتی بیشتری می توانید در خصوص عیار حقوقدان اظهارنظر کنید. وکیل به طور مستقیم بر روی شکست یا پیروزی در پرونده های ملکی اثر می گذارد؛ بنابراین اگر موفق شوید با تحقیقات جامع و کامل، گزینه های خبره و مجرب را استخدام کنید، این موضوع نقش موثری در موفقیت شما در دادگاه خواهد داشت.

تخصص یک وکیل از جمله مهم ترین معیارهایی است که باید در انتخاب وکیل به آن توجه داشت. در نظر داشته باشید که وکیل پایه یک دادگستری از نظر قانونی می تواند در تمامی بخش های علم حقوق به قبول وکالت بپردازد. برای مثال او می تواند در دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی، کیفری، مهریه، طلاق و… عهده دار پرونده های قضایی شود؛ اما بهتر این است که برای حل و فصل مشکلات ملکی خود به سراغ وکیلی بروید که در این زمینه متخصص بوده و بتواند احتمال کسب پیروزی را افزایش پیدهد.

تسلط بهترین وکیل ملکی در ملارد بر روی قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی بیشتر از وکلایی است که به صورت تخصصی در این زمینه کار نکرده اند. در واقع این وکلا می توانند تجربیات گران بهای خود را به شما منتقل کرده و راهکارهای موثری را نیز برای بازگشایی گره های پرونده به کار بگیرند. تخصص یک وکیل با قبول پرونده های متعدد در زمینه ای خاص به دست می آید. هر چند می توان گفت که تحصیلات وکیل نیز در این زمینه نقش موثری را ایفا می کند.

سابقه وکیل نیز از معیارهای مهم است که با سنجش دقیق آن می توان به وکلایی رسید که کارنامه حقوقی قوی را در اختیار دارند. سابقه به معنی تعداد سال هایی است که یک وکیل مشغول به ارائه خدمات حقوقی بوده است و در تمامی این سال ها به جمع آوری تجربیات مهم پرداخته است. البته نباید سابقه یک وکیل را با سن و سال او اشتباه بگیرید. چرا که ممکن است یک وکیل در سن بالا وارد وکالت شده باشد و در عین مسن بودن تجربه و سابقه پایینی را در اختیار داشته باشد.

بهترین وکیل ملکی در ملارد

انتظارات موکل از وکیل ملکی در ملارد چیست؟

رعایت اصول حرفه ای: در واقع بهترین وکیل ملکی در ملارد وظیفه دارد تا تمامی اصول حرفه ای را به طور کامل رعایت نموده و اجازه ندهد که رفتارهای غلط او بر روی پرونده و نتایجی که از آن در دادگاه به دست می آید اثر بگذارد. در نظر داشته باشید که وکلای متخصص در زمینه دعاوی ملکی به خوبی آموخته اند که باید حد و مرزها را رعایت نموده و به گونه ای رفتار کنند که منافع موکل به طور کامل رعایت شود. در صورتی که وکیلی اصول حرفه ای را رعایت نکند هرگز نخواهد توانست اعتماد موکل را جلب کند.

صداقت و عدم ارائه قول های خلاف واقع: در نظر داشته باشید که صداقت یکی از مهم ترین انتظاراتی است که یک موکل از وکیل خود دارد. او باید صادقانه نظر خود را در خصوص پرونده اعلام کند و جایگاه موکل در آن را شرح دهد. متاسفانه بسیاری از وکلایی که به اصول حرفه ای پایبند نیستند سعی می کنند پس از مطالعه پرونده بازارگرمی کرده و با ارائه قول های خلاف واقع به موکل نوعی امید واهی را تزریق کنند. این رفتار حرفه ای نیست.

امانت داری: یکی دیگر از انتظاراتی که در بین موکلان از بهترین وکیل ملکی در ملارد وجود دارد مسئله امانت داری می باشد. در صورتی موکل می تواند اطلاعات خود در خصوص دعاوی مطرح شده را به وکیل منتقل کند که اطمینان داشته باشد وکیل در حفظ آن ها کوشا است و هرگز این اطلاعات به جای دیگری درز پیدا نمی کند. گاهی این اطلاعات حساس هستند و موکل تمایلی به بازگو کردن آن ها ندارد. امانت داری وکیل عاملی تعیین کننده است.

دریافت حق الوکاله معقولانه: لازم به ذکر است که حق الوکاله و میزان دستمزدی که یک وکیل برای قبول وکالت در پرونده های ملکی دریافت می کند همواره یکی از دغدغه های مهم افرادی است که تمایل به استخدام وکلای خبره را دارند. کمترین توقع افراد درگیر با پرونده های ملکی از وکیل خود این است که دستمزد معقولانه ای را دریافت کرده و از ارائه پیشنهادهای هنگفت بپرهیزد. وکلای معرفی شده در مقاله با وجود مجرب و خبره بودن، با دستمزدهای معقولانه ای پرونده قبول خواهند کرد.

بهترین وکیل ملکی در ملارد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل ملکی در ملارد آشنا کنیم تا در صورت لزوم خواسته های خود را با مراجعه به آن ها حل کنید. در ادامه لزوم توجه به تخصص و سابقه وکیل را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن نیز به مجموعه انتظارات موکل از وکیل اشاره داشتیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا