وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در ملارد ⚖️【سال1403】✔️

در صورت مراجعه به دادگاه ها به زودی درخواهید یافت که انبوهی از وکلای زن مشغول به خدمت رسانی به موکلان هستند. در واقع در سال های اخیر وکلای خانم توانسته اند جایگاه ویژه ای را در عرصه وکالت به دست آورده و توانایی های خود را به عنوان حقوقدان به اثبات برسانند. همین مسئله در کنار بسیاری از دلایل شخصی باعث شده است تا بسیاری از افراد درگیر با پرونده های حقوقی و کیفری تمایل داشته باشند تا وکالت خود را به وکلای زن بسپارند و از آن ها برای حل مشکلات پیش آمده استفاده کنند. نکته قابل تامل اینکه این افراد اغلب تاکید دارند که احساس راحتی بیشتری با وکلای خانم احساس می کنند و معتقدند که تنها با استفاده از وکلای خانم است که می توانند به اهداف تعیین شده برسند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در ملارد آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در ملارد

بهترین وکیل زن در ملارد کیست؟

اگر تصور می کنید که با تنها با مطالعه چند کتاب حقوقی می توانید در دادگاه های حقوقی و کیفری حرفی را برای گفتن داشته باشید باید عرض کنیم که این تصور کاملا غلط است و می تواند بر روی نتایج به دست آمده در خصوص پرونده تاثیر بگذارد. شما تنها در صورتی می توانید به نتایج مطلوبی از دادذگاه برسید که شناخت کامکلی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی مطرح شده داشته باشید و این منظور تنها با استخدام بهترین وکیل ملارد به عنوان متخصص مسائل حقوقی به دست می آید.

در واقع بهترین وکیل خانم در ملارد به عنوان وکیل پایه یک دادگستری می تواند در تمامی بخش های علم حقوقی به قبول پرونده پرداخته و با استفاده از مهارت های حقوقی خود نیازهای موکل را برطرف کند. در نظر داشته باشید که برترین وکیل زن در ملارد سال های زیادی از عمر خود را مشغول به ارائه خدمات حقوقی به موکلان و افراد درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری بوده است و تجربیاتی را نیز به دست آورده است. تجربیات وکیل زن خوب در ملارد کلیدی برای حل مشکلات پیش آمده در پرونده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در ملارد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل زن در ملارد را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

لیلا نوری

لیلا نوری وکیل زن در ملارد

سرکار خانم لیلا نوری وکیل و مشاور حقوقی با سابقه پایه یک دادگستری هستند. خانم نوری در دعاوی مختلفی همچون ملکی، کیفری، خانواده و حقوقی فعالیت می کنند. خانم نوری همیشه با مهارت ویژه خود بهترین نتیجه ها را در پرونده ها برای موکلین شان ایجاد می کنند.

آدرس دفتر: ملارد، سرآسیاب، بلوار رسول اکرم (ص)، مقابل خیابان شریفی، نبش کوچه فلاحی، پلاک ۸۰۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۰۹۶۷۳۶

شیرین صالحی

شیرین صالحی وکیل زن در ملارد

سرکار خانم شیرین صالحی با بیش از 12 سال سابقه، وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان متخصص در حوزه دعاوی مختلفی اعم از خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری هستند. مشاوره های خانم صالحی نیز به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود.

آدرس دفتر: ملارد، خیابان اطلس غربی، مجتمع صدف، طبقه دوم، واحد۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۷۰۲۹۴۹

فائزه نوبخت

فائزه نوبخت وکیل زن در ملارد

سرکار خانم فائزه نوبخت وکیل و مشاور حقوقی شناخته شده ی پایه یک دادگستری هستند. خانم نوبخت در دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. ایشان با تسلط کامل بر قوانین می توانند بهترین دفاعیات را در حضور دادگاه ارائه دهند.

آدرس دفتر: ملارد، سراسیاب، خیابان حافظ، بلوار رسول اکرم (ملارد)، پلاک۸۰۴، طبقه۲ بالای بیمه دانا

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۲۳۶۳۵۹

جمیله مزرعه فراهانی

جمیله مزرعه فراهانی وکیل زن در ملارد

سرکار خانم جمیله مزرعه فراهانی یکی دیگر از وکلای شناخته شده ی پایه یک دادگستری هستند. خانم مزرعه فراهانی در دعاوی مختلفی اعم از کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان مشاور حقوقی خوبی نیز محسوب می شوند.

آدرس دفتر: ملارد، مارلیک، ضلع شرقی میدان گلها، روبروی برج، ورودی داخل پاساژگلستان، طبقه دوم، واحد ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۸۴۹۹۰۳۴

سمیه زارع بیاتی

سمیه زارع بیاتی وکیل زن در ملارد

سرکار خانم سمیه زارع بیاتی وکیل و مشاور حقوقی خبره پایه یک دادگستری هستند. خانم زارع بیاتی در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده و حقوقی فعالیت می کنند. ایشان با تحربه و مهارت بالای خود توانسته اند از پس سخت و پیچیده ترین پرونده ها به خوبی بر بیایند.

آدرس دفتر: ملارد، صفادشت، بلواراصلی، طبقه فوقانی تعاونی فردوسی

تلفن تماس: ۰۹۱۲۸۵۹۱۱۴۰


3 مهارت مهم که باید در وکیل زن ملارد وجود داشته باشد!

برای کسب پیروزی در مراجع قانونی باید به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که مجموعه ای کامل از مهارت های مورد نیاز هستند. این مهارت های حقوقی به بهترین وکیل زن در ملارد این امکان را می دهد تا با سهولت بیشتری نیازهای موکل خود را حل و فصل کرده و در مدت زمان کمتری پرونده های حقوقی و کیفری را به نتیجه برساند؛ اما این مهارت ها شامل چه مواردی است؟ در ادامه سعی داریم به سه مورد از مهم ترین این مهارت ها اشاره داشته باشیم.

مهارت های ارتباطی: اینکه وکیل مورد نظر بتواند با موکل خود ارتباط بگیرد یکی از مهارت های مهمی است که می تواند در کسب پیروزی در پرونده نیز نقش موثری داشته باشد. در نظر داشته باشید که کسب موفقیت تنها زمانی به دست می آید که وکیل و موکل ارتباط و تعامل قابل اتکایی با یکدیگر داشته باشند. به طور ذاتی، بانوان دارای مهارت های بالایی در ارتباط گرفتن با افراد دیگر هستند و همین مسئله می تواند یکی از دلایل تمایل افراد به استخدام وکلای خانم در پرونده های حقوقی و کیفری باشد.

مهارت های نوشتاری: یکی دیگر از مهارت هایی که باید بهترین وکیل زن در ملارد آن را در درون خود داشته باشد، قدرت نوشتن و تنظیم انواع متون حقوقی است. در بسیاری از موارد لازم اتست وکیل با استفاده از دانش حقوقی و تجربیاتی که در طی سال ها به دست آورده است برای اقامه دعاوی حقوقی و کیفری به تنظیم شکواییه و دادخواست بپردازد. از سوی دیگر نیز گاهی لازم است وکیل در واکنش به ادعاهای طرف مقابل در دادگاه، لایحه دفاعیه تنظیم نماید که این مسئله تنها با تکیه بر مهارت های نوشتاری امکان پذیر است.

مهارت های کلامی: اینکه وکیل مورد نظرتان بتواند با فن بیان و قدرت نفوذ کلام خود قضات پرونده را تحت تاثیر قرار دهد یک ویژگی و مهارت مثبت برای او به شمار می رود. لازم است در جلسات دیدار با وکیل این مهارت را مورد سنجش قرار دهید. برای این کار می توانید سوالات خود را از او بپرسیید و از او بخواهید آن را به طور کامل برای شما شرح دهد. دقت کنید که فن بیان کاملا با حرافی تفاوت دارد.

بهترین وکیل زن در ملارد

در ملاقات حضوری با وکیل زن در ملارد چه باید کرد؟

هر چقدر که درباره بهترین وکیل زن در ملارد تحقیق کرده باشید و درباره او به مطالعه پرداخته باشید باز هم نمی توانید به طور صد در صد از استخدام وی کسب اطمینان کنید. در واقع لازم است پس از اینکه وکیل مورد نظرتان را انتخاب کردید و درباره کارنامه حقوقی او به جمع بندی رسیدید، با دفتر وی تماس گرفته و تدارک یک دیدار و ملاقات حضوری را ببینید. جلسات حضوری با وکیل باعث می شود تا مشخص گردد که آیا این وکیل همان گزینه ایده آل شما است یا خیر.

حضور به موقع وکیل در جلسات ملاقات حضوری می تواند زمان شناس بودن او را به اثبات برساند. علاوه بر این، در جلسات دیدار با وکیل می تواند رعایت اصول حرفه ای را در او به دقت مورد بررسی قرار دهید. در واقع لازم است وکیل حد و مرزها را رعایت کرده و به گونه ای رفتار کند که اعتماد موکل را به طور کامل جلب نماید. از سوی دیگر شما در این جلسات می توانید به مهارت های دیگر وکیل به مانند فن بیان و قدرت ارتباط گرفتن با دیگران نیز توجه ویژه ای را داشته باشید.

اقدام دیگری که لازم است در ملاقات با بهترین وکیل زن در ملارد به انجام برسانید این است که باید خواسته های خود را برای حقوقدان مورد نظر شرح دهید تا برای او مشخص شود که شما چه دغدغه ای درباره پرونده های حقوقی و کیفری دارید. این مسئله به وکیل کمک خواهد کرد تا در تنظیم اهداف مشترک به شیوه ای مطلوب تر عمل کند. از سوی دیگر لازم است مدارک و مستندات مربوط به پرونده را نیز به همراه داشته باشید تا وکیل آن را مطالعه کند.

در صورتی که در جلسات دیدار با وکیل توانستید به نقطه نظر مشترکی برسید، وقت آن رسیده است تا قرارداد امضا کنید. علت تاکید بر روی امضای قرارداد این است که از بروز اختلافات در آینده جلوگیری خواهد کرد. پیش از امضای قرارداد لازم است تکلیف حق الوکاله وکیل و شیوه پرداخت آن از سوی موکل به طور دقیق مشخص شود. حق الوکاله در اکثر پرونده های قضایی به صورت توافقی تعیین می گردد و روال برای تعیین نحوه پرداخت حق الوکاله نیز دقیقا همین طور است.

بهترین وکیل زن در ملارد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مهم ترین مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل زن در ملارد آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید از این وکلا برای حل مشکلات حقوقی و کیفری خود استفاده کنید. در ادامه مهم ترین مهارت های وکیل را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن نیز به اهمیت ملاقات حضوری و اقدامات لازم در آن اشاره داشتیم. اکنون از شما می خواهیم که نظرات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا