وکیل

10 تا از بهترین وکیل شهریار ⚖️ + تلفن ☎️️【سال1403】

اگر سری به کتابخانه ها یا کتابفروشی ها زده باشید به طور قطع با کتاب هایی رو به رو می شوید که بر روی آن ها این جمله نقش بسته است که «بیایید وکیل خودمان باشیم»؛ اما سوالی که در این خصوص مطرح می شود این است که تا حد می توان با مطالعه کتاب های حقوقی به اطلاعات لازم برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری دست پیدا کرد؟ آیا می توان صرفا با مطالعه متون حقوقی مهیای حضور در دادگاه شد و به موفقیت های چشمگیری در این زمینه دست پیدا کرد؟ برای پاسخگویی به سوالاتی از این جنس می بایست به این نکته اشاره داشته باشیم که کسب نتایج دلخواه در دادگاه نیازمند تسلط کامل بر روی قوانین و مقررات و نیز تجربیات بالا در زمینه رسیدگی به پرونده های قضایی است. چنین امتیازاتی تنها با مراجعه به یک وکیل مجرب و خبره به دست خواهد آمد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل شهریار آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل شهریار

بهترین وکیل شهریار کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر شهریار به خوبی نشان می دهد که تعداد زیادی از افراد در سطح جامعه توانسته اند مدارج علمی را به خوبی طی نموده و به شغل وکالت دست پیدا کنند؛ اما ضعف این موضوع در این است که تعدد وکلا باعث می شود تا یافتن وکلای شاخص از میان آن همه وکیل قدری سخت و دشوار به نظر برسد و نتوان تصمیم درستی در این خصوص گرفت. بهترین وکیل شهریار به واسطه دانش حقوقی بالایی که در زمینه رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری دارد می تواند در جهت کسب پیروزی به شما کمک کند.

در انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شهریار لازم است به تخصص او توجه داشته باشید. چرا که اگر به وکلای متخصص در زمینه دعاوی مطرح شده مراجعه کنید شانس کسب پیروزی افزایش پیدا می کند. در واقع برترین وکیل شهریار سعی دارد تا دانش حقوقی خود را برای مرور قوانین و ارائه راهکارهای مناسب به کار بگیرد و اجازه ندهد حقی از موکل در دادگاه ضایع شود. بهترین وکیل تهران به خوبی آموخته است که او مسئولیت خطیری در قبال احقاق حقوق از دست رفته موکل خود دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل شهریار را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای شهریار را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

سید روح اله قاضی

سید روح الله قاضی بهترثین وکیل شهریار

آقای سید روح اله قاضی مشاور و وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه به شماره پروانه 60129 می باشند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی حقوقی و ملکی و خانواده در تهران و شهرستان ها فعالیت و دارای پرونده های موفق متعددی در این زمینه هستند همچنین از سوابق ایشان می توان به مشاور حقوقی چندین شرکت بازرگانی مختلف اشاره نمود.

برخی از تخصص و خدمات قابل ارائه وکیل:

  • وکالت در پرونده های خانواده: طلاقق به درخواست زوج یا زوجه، طلاق توافقی، رجوع، ازهبه، نفقه، مهریه، اجرت المثل استرداد جهیزیه، حضانت فرزند، انحصاروراثت، ارث، وصیت و ….
  • وکالت در پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان، پیش فروش آپارتمان، تغییر کاربری، مشارکت در ساخت و …..
  • وکالت در پرونده های کیفری: جرایم علیه اشخاص و اموال، قتل عمد و غیر عمد، تجاوز به عنف، آدم ربایی، کلاهبرداری، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تهدید، توهین و افترا و ….

ساعات کاری: شنبه 8 الی 20- یکشنبه 8 الی 20- دوشنبه 8 الی 20- سه شنبه 8 الی 20- چهارشنبه 8 الی 20

جهت اعطای وکالت با شماره های درج شده در زیر تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس: 09126516062
آدرس دفتر وکالت: تهران، سعادت آباد، بلوار سرو غربی، جنب بانک تجارت
شهریار، روبروی دادگستری، ساختمان اداری شهریار
آدرس سایت: tavakil.com
آدرس پیج:
taavakil
آدرس کانال تلگرام: TAAVAKIL/me.t


اعظم بهرامی

خانم بهرامی وکیل پایه یک دادگستری در شهریار، مشاور حقوقی، فارغ التحصیل از دانشگاه تهران و دارای بیش از 8 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و خانواده را دارند. ایشان در دعاوی خانواده (مهریه، نفقه، طلاق و … ) دعاوی حقوقی (انحصار وراثت، تقسیم ترکه، تخلیه، مطالبه چک و …) تخصص و تبحر کافی دارند.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره خانم بهرامی می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

تلفن همراه: 09126399142
تلفن دفتر: 65271018
آدرس دفتر:
شهریار، خیابان ولیعصر، روبروی پارک کودک، محتمع مدائن، طبقه 3، واحد 3


زهرا گودرزی

زهرا گودرزی بهترین وکیل شهریار

زهرا گودرزی وکیل دادگستری مرکز وکلا در شهریار با سابقه و تسلط کامل به امور ملکی و ثبتی، انجام پرونده های خانواده، سوابق پرونده های کیفری و کارشناس حقوق درصد موفقیت بالا در پرونده ها ، به عنوان یکی از بهترین وکیل های شهریار با تعهد بالا و علم کافی و اخلاق خوب مشغول وکالت هستند.

شماره تماس: 09125113473
آدرس: شهریار میدان امام

اصغر نوروزی

اصغر نوروزی وکیل در شهریار

جناب آقای اصغر نوروزی یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری هستند. اشان درامور مختلف کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارند. همچنین آقای نوروزی توانسته اند در طول سابقه وکالتشان بسیار موفق عمل کرده و پرونده های بی شماری را به سرانجام برساند.

آدرس دفتر: شهریار، میدان فرمانداری، ابتدای بلوار۱۷شهریور، مجتمع آسمان، طبقه ۲، واحد ۹

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۶۵۸۲۹۱

پرناز هدایتی

پرناز هدایتی وکیل در شهریار

سرکار خانم پرناز هدایتی وکیل پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی ارشد می باشند. خانم هدایتی دارای سابقه طولانی در زمینه کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده می باشند. ایشان با دانش حقوقی بالا خود توانسته پرونده های زیادی را به خوبی به سرانجام برساند.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولی عصر، بلوار امام، مجتمع سالار، طبقه ۵، واحد ۹

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۱۶۷۳۵۴

آتوسا پوراسماعیل

آتوسا پوراسماعیل وکیل در شهریار

سرکار خانم آتوسا پور اسماعیل وکیل و مشاور با تجربه پایه یک دادگستری می باشند. ایشان به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده فعالیت دارند. سرکار خانم با دانش حقوقی بالا به مراجعین مشاوره ارائه می دهند. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: شهریار، میدان فرمانداری، مجتمع تجاری اسمان، طبقه ۴، واحد ۲۷

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۱۴۶۳۵۴

محمد تیموری

محمد تیموری وکیل در شهریار

جناب آقای محمد تیموری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، یکی از وکلای خبره در دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی شناخته می شوند. با تجربه و مهارت بالای خود، پرونده های سخت و پیچیده بسیاری را به راحتی حل و فصل کرده اند.

آدرس دفتر: شهریار، شهرک عباسپور، کوچه غزل ۵، پلاک۴، طبقه ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۲۷۳۸۵۸


مهم ترین انتظارات موکل از وکیل شهریار

صداقت و عدم ارائه قول های خلاف واقع: در ابتدا موکل برای حل و فصل مشکلات پیش آمده به دفتر بهترین وکیل شهریار مراجعه کرده و دغدغه های خود را با او در میان می گذارد. گاهی دیده شده که وکیل پس از مطالعه پرونده های قضایی متوجه این موضوع می شود که شانس موکل برای کسب پیروزی بسیار کم و ناچیز است؛ اما برای اینکه رضایت او را جلب نماید به قول های خلاف واقع می پردازد. شاید کمترین توقع موکل از وکیل، صداقت باشد.

رعایت اصول حرفه ای: با رعایت اصول حرفه ای است که وکیل می تواند نام خود را بر سر زبان ها بیندازد. هر یک از موکلان توقع دارند که وکیل پایه یک دادگستری در مواجهه با آن ها حد و مرزها را نگه داشته و پای را از آن ها فراتر نگذارد. از سوی دیگر وکیل موظف است تا نظم بالایی را در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده های قضایی از خود به نمایش بگذارد و هرگز باعث رنجش موکل خود نشود. رعایت اصول حرفه ای باعث می شود تا امورات حقوقی با سهولت بیشتری انجام شود.

دریافت دستمزد معقولانه: در ازای دریافت خدمات حقوقی از بهترین وکیل شهریار لازم است هزینه ای را نیز در اختیار او قرار دهید. به این دستمزد در اصطلاح حق الوکاله گفته می شود که در بسیاری از موارد با تشخیص وکیل به صورت توافقی تعیین می گردد. موکل گاهی با مشکلات مالی و محدودیت هایی در این زمینه رو به رو است. از این رو، توقع دارد که وکیل مورد نظر مبلغ معقولانه ای را به عنوان دستمزد از او مطالبه کرده و در این خصوص جانب انصاف را رعایت نماید.

امانت داری: پرونده زمانی در مسیر درستی قرار می گیرد که موکل هر آن چیزی که لازم است را در اختیار وکیل خود قرار دهد. با بازگو کردن این اطلاعات شخصی مربوط به پرونده است که وکیل از جزئیات دعاوی مطرح شده آگاه شده و می تواند برای کسب پیروزی موکل برنامه مدونی را ترسیم نماید؛ اما لازم است وکیل مورد نظر به گونه ای رفتار کند که اعتماد موکل جلب شده و او با خیال آسوده بتواند جنین اطلاعاتی را به او منتقل کند.

بهترین وکیل شهریار

عواملی که باعث میشود وکیل شهریار دستمزد بیشتری از شما بخواهد!

پیچیدگی پرونده: یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود بهترین وکیل شهریار پس از مطالعه پرونده های قضایی از شما درخواست حق الوکاله بیشتری داشته باشد، پیچیدگی دعاوی مطرح شده می باشد. در نظر داشته باشید که هر چه یک پرونده پیچیده تر باشد میزان دستمزد وکیل برای عهده دار شدن وکالت در آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. دقت داشته باشید که کسب پیروزی در دعاوی پیچیده دشوار تر است و بدیهی می باشد اگر وکیل مورد نظر از شما درخواست حق الوکاله بالاتری داشته باشد.

نوع پرونده: دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی را می توان به دو دسته حقوقی و کیفری دسته بندی کرد. از سوی دیگر ممکن است پرونده های شما در زمینه های طلاق، مهریه، اختلافات ملکی، مشکلات کیفری، نشوز، فروش سرقفلی یا … باشد. در تمامی این موارد ممکن است وکیل مورد نظر از شما دستمزدهای متفاوتی را بخواهد. در واقع نوع پرونده ای که در اختیار دارید از جمله مواردی است که بر میزان حق الوکاله اثر می گذارد و باعث می شود تا وکیل از شما حق الوکاله بیشتری مطالبه کند.

زمان بر بودن پرونده: یکی دیگر از مهم ترین عوامل موثر بر میزان حق الوکاله بهترین وکیل شهریار زمان بر بودن پرونده است. در برخی از پرونده های حقوقی و کیفری لازم است وکیل مورد نظر، زمان و انرژی بسیار بالایی را صرف نمایند. در چنین شرایطی ممکن است کسب پیروزی در محاکم قضایی پس از مدت زمانی طولانی حاصل شود و در تمامی این مدت وکیل لازم است مشغول فعالیت های حقوقی باشد؛ بنابراین اگر پرونده شما زمان بر است باید توقع دستمزد بالاتر داشته باشید.

سابقه وکیل: سابقه وکیل در واقع کارنامه حقوقی وی به شمار می رود و با توجه به آن به سادگی می توان عیار و سطح وکیل مورد نظر را مورد سنجش قرار داد. به هر اندازه که سابقه وکیلی بالاتر باشد به خوبی می توان متوجه این موضوع شد که تجربیات بالاتری را نیز برای ارائه به موکل جهت کسب پیروزی به همراه دارد و در نهایت همین عامل باعث می شود شانس شما نیز برای کسب پیروزی افزایش پیدا کند؛ اما لازم است ذکر کنیم که وکلای با تجربه و با سابقه درخواست دستمزد بالاتری خواهند داشت.

بهترین وکیل شهریار

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کرددید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با مهم ترین مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل شهریار آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید با بررسی گزینه های موجود، تصمیم درستی را برای آینده پرونده خود اتخاذ کنید. در ادامه برخی از مهم ترین انتظارات موکل از وکیل را مورد ارزیابی و اشاره قرار دادیم و پس از آن نیز عوامل موثر بر میزان حق الوکاله مورد بررسی قرار گرفت. اکنون از شما می خواهیم که نظرات خود را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا