طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در شهریار ⚖️【سال1403】 ✔️

با افزایش روزافزون آمار طلاق نیاز به استخدام یک وکیل کهنه کار و کاربلد بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود. در واقع تمام زوجین در ابتدای زندگی مشترک خود احساس علاقه بی‌وقفه‌ای به یکدیگر دارند و زندگی خود را با مهر و محبت شروع می‌کنند اما گاهی ناملایمت‌های موجود موقعیتی را فراهم می‌کند که در آن زن و مرد دیگر تمایلی برای ادامه زندگی نداشته و تصمیم به طلاق می‌گیرند. می‌دانیم که طلاق در اصل یک روند قانونی برای پایان دادن به زندگی مشترک به شمار می‌رود بنابراین در صورتی می‌توانند حقوق قانونی خود را در انواع طلاق حفظ کنند که با قوانین و مقررات آشنایی کاملی داشته باشند. استخدام یک وکیل می‌تواند نقش موثری در تامین این هدف مهم داشته باشد؛ اما یافتن وکلای خبره و مجرب همیشه هم ساده نیست. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در شهریار آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در شهریار

بهترین وکیل طلاق در شهریار کیست؟

در صورت عدم آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به انواع دعاوی طلاق ممکن است فرد نتواند حقوق قانونی خود را تامین نماید و با خسارت‌های جبران ناپذیری در محاکم قضایی روبرو شود. این نکته را در نظر داشته باشید که بهترین وکیل طلاق در شهریار می‌تواند فرد را از حقوق قانونی‌اش مطلع کرده و راهی مناسب برای به دست آوردن آنها را پیشنهاد دهد. همچنین در دعاوی طلاق با مسائل مهمی مانند نفقه و مهریه روبرو هستیم که هر یک از آنها دارای قوانین خاص به خود است. وکیل در این زمینه‌ها نیز تبهر بالایی دارد.

در واقع بهترین وکیل خانواده در شهریار به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تلاش است تا به طور مداوم تغییرات مربوط به قوانین و مقررات طلاق را مورد بررسی قرار داده تا به این شکل علم خود را به روز نگه دارد و سایر رقبا عقب نماند. وکیل طلاق خوب در شهریار ول پرونده‌های متعدد در طی سال‌های متمادی به تخصص‌های لازم در این زمینه دست پیدا کرده است. او در تمام این مدت آموخته است که چگونه باید از منافع موکل خود دفاع کرده و اهداف مشترک را محقق سازد تا به این شکل موکل همواره از وکیل خود رضایت داشته باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شهریار را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای طلاق در شهریار را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

مریم عسکری‌

مریم عسکری‌ وکیل طلاق در شهریار

سرکار خانم مریم عسکری وکیل با تجربه ی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی همچون حقوقی، خانواده، طلاق، مهریه، حضانت فرزند، نفقه و… فعالیت می کنند. خانم عسکری توانسته اند بهترین نتیجه را برای موکلین شان در پرونده های سخت به دست بیاورند.

آدرس دفتر: شهریار، بعدازمیان فرمانداری فج، بلوارشهیدکلهراوقاف، نبش بن بست شکیب، مجتمع آفتاب، طبقه۴، واحد۱۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۶۲۲۰۶۵

فاطمه علی اکبر

فاطمه علی اکبر وکیل طلاق در شهریار

سرکار خانم فاطمه علی اکبر وکیل و مشاور حقوقی با سابقه ی پایه یک دادگستری هستند. خانم علی اکبر با تسلط کامل بر قانون و مقررات کشور در حوزه دعاوی حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. ایشان با مهارت بالای خوب در این زمینه پرونده های سخت و پیچیده بسیاری را حل و فصل کرده اند.

آدرس دفتر: شهریار، شهرک وائین، نبش خرداد ۱۹، پاساژ ایتالیا، پلاک ۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۵۴۰۶۱۸

رسول علیپور

رسول علیپور وکیل طلاق در شهریار

جناب آقای رسول علیپور یکی دیگر از وکلای شناخته شده ی پایه یک دادگستری هستند. ایشان متخصص در دعاوی حقوقی و خانواده هستند. اما در حوزه دعاوی ملک و املاک نیز درخشیده اند. همچنین مشاوره های ایشان به صورت حضوری و آنلاین صورت می پذیرد.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، روبروی پارک کودک، مجتمع مدائن، طبقه ۴، واحد۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۶۵۷۳۳۲

نقی صالحی

نقی صالحی وکیل طلاق در شهریار

جناب آقای نقی صالحی با بیش از ۱۳ سال سابقه، وکیل پایه یک دادگستری هستند. همچنین مشاور حقوقی خوبی نیز محسوب می شوند. جناب صالحی در دعاوی خانواده، حقوقی، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و… فعالیت می کنند و بسیار موفق هستند.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، کوچه شهیدحاج اسمامعیلی، مجمع نوآوران، طبقه سوم، واحد ۱۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۱۴۱۹۸۸

علی رضائی

علی رضائی وکیل طلاق در شهریار

جناب آقای علی رضائی وکیل نام دار پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. آقای رضائی در دعاوی مختلفی همچون حقوقی، خانواده، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. همچنین مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری برای موکلین و مراجعین شان انجام می پذیرد.

آدرس دفتر: شهریار، روبروی شهرک اداری، کوچه قانون یکم، مجتمع عدالت، طبقه ۲، واحد۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۲۵۳۲۲۷


4 معیار مهم در انتخاب وکیل طلاق در شهریار

بهره‌مندی از مهارت‌های ارتباطی: هر یک از افراد در زمان انتخاب بهترین وکیل طلاق در شهریار می‌بایست متر و معیارهایی را در ذهن خود داشته باشد و توانمندی‌های گزینه‌های مختلف را بر اساس آنها بسنجد. این نکته را در نظر داشته باشید که مهارت‌های ارتباطی یکی از مهم‌ترین این معیارها به شمار می‌رود که از قضا نقش تعیین کننده‌ای را نیز در کسب موفقیت‌های چشمگیر در دادگاه ایفا خواهد کرد. افراد درگیر با پرونده‌های طلاق از نظر روحی با تنش مواجه هستند و لازم است حتماً وکیل مهارت‌های ارتباطی داشته باشد.

فن بیان قوی سایر مهارت‌های کلامی: یکی دیگر از معیارهایی که باید پیش از استخدام وکیل به دقت مورد بررسی قرار بگیرد بهره مندی حقوقدان مورد نظر از مهارت‌های کلامی و فن بیان قوی می‌باشد. زمانی وکیل می‌تواند مسائل پیچیده حقوقی را برای موکل خود تشریح نماید که از این مهارت برخوردار باشد. از سوی دیگر باید این موضوع را در نظر داشته باشید که در ارائه دفاعیات موثر در دادگاه نیز لازم است وکیل قدرت نفوذ کلام بالایی داشته باشد تا به این شکل حرف‌هایش بر روی قضات تاثیر مثبت بگذارد.

صداقت و عدم ارائه قول‌های خلاف واقع: یکی دیگر از مهم‌ترین معیارهایی که باید در انتخاب بهترین وکیل طلاق در شهریار مورد سنجش قرار بگیرد صداقت وکیل مورد نظر است. لازم به ذکر است که وکیل در ابتدا پرونده را از جوانب مختلف مورد بررسی قرار می‌دهد تا شناختش در خصوص آن به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. او باید شانس کسب پیروزی را با صداقت و شفافیت به موکل اعلام دارد؛ اما متاسفانه برخی از وکلا ترجیح می‌دهند برای بازارگرمی به موکلان خود امید واهی و قول خلاف واقع بدهند.

امانت داری در خصوص اسرار موکل: باید این موضوع را در نظر داشته باشیم که اگر موکل اطلاعات خصوصی خود را در اختیار وکیل قرار ندهد به هیچ عنوان نمی‌توان به کسب پیروزی و موفقیت در محاکم قضایی امیدوار بود. در دعاوی طلاق بازگو کردن این اطلاعات خصوصی قدری برای موکل سخت و دشوار است. لازم است همواره رفتار وکیل طلاق به گونه‌ای باشد که موکل با اعتماد و اطمینان کامل اطلاعات مربوط به پرونده را در اختیار او قرار دهد و از افشا شدن آنها هیچ گونه هراسی به دل خود راه ندهد.

بهترین وکیل طلاق در شهریار

رازهایی درباره حق الوکاله وکیل طلاق در شهریار

حق الوکاله بهترین وکیل شهریار که متخصص در پرونده های طلاق می باشد، عبارت است از میزان دستمزدی که باید در ازای دریافت خدمات حقوقی به وکیل مورد نظر پرداخت شود. در صورتی که برای پرونده‌های طلاق خود به دنبال یک وکیل مجرب و خبره هستید باید بدانید تعیین حق الوکاله یکی از مهم‌ترین مراحل استخدام وکیل به شمار می‌رود. بسیاری از افراد از نظر مالی با محدودیت‌های جدی روبرو هستند و همین مسئله باعث می‌شود تا نحوه تعیین حق الوکاله برای آنها سوال باشد. از این رو در ادامه شما را با برخی از رازهای مهم درباره هزینه وکیل آشنا می‌کنیم.

حق الو کاله به صورت توافقی تعیین می‌شود: اولین حقیقتی که باید درباره حق الوکاله وکلا دردعاوی طلاق بدانید این است که انها در بسیاری از موارد تلاش می‌کنند تا میزان حق الوکاله مد نظرشان را به صورت توافقی تعیین نمایند. اگرچه آیین نامه‌ها سعی دارند تا مبلغ مشخصی را به عنوان حق الوکاله در دعاوی طلاق اعلام دارند اما وکالت شغلی آزاد محسوب می‌شود و دست وکیل برای محاسبه توافقی هزینه‌ها کاملاً باز است بنابراین لازم است در خصوص میزان حق الوکاله با وکیل مورد نظرتان به توافق برسید.

لازم نیست حق الوکاله را به صورت یکجا پرداخت کنید: یکی دیگر از حقایق مهمی که باید درباره حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در شهریار بدانید این است که لازم نیست تمام حق الوکاله را به صورت یکجا به وکیل مورد نظرتان پرداخت کنید؛ یعنی شما می‌توانید به مانند میزان حق الوکاله در خصوص نحوه پرداخت آن نیز با حقوقدان مورد نظر به توافقات کامل دست پیدا کنید. برای مثال شما می‌توانید نظر وکیل را برای پرداخت حق الوکاله در دو یا سه قسط جلب و در پایان قرارداد را به امضا برسانید.

موکل می‌تواند در خصوص حق الوکاله چانه زنی کند: یکی دیگر از رازهای مهم که باید درباره هزینه وکیل با آن آشنا شوید این است که موکل نیز در تعیین حق الوکاله نقش مهمی را بر عهده دارد. در واقع موکل می‌تواند در خصوص میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن چانه زنی کرده و نظر شخصی خودش را داشته باشد. این چانه زنی‌ها در نهایت به توافق مشترک میان هر دو طرف منجر خواهد شد؛ اما در صورتی که وکیل و موکل نتوانند به نقطه مشترکی برسند راه آنها از یکدیگر جدا شده قرارداد شکل نمی‌گیرد.

بهترین وکیل طلاق در شهریار

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می‌کنیم. در این مقاله سعی کردیم به معرفی بهترین وکیل طلاق در شهریار بپردازیم تا با اطلاعات کامل در خصوص گزینه‌های مختلف تصمیم خود را برای آینده پرونده بگیرید. در ادامه به معرفی چهار مورد از مهمترین معیارها در انتخاب وکیل طلاق پرداختیم و پس از آن نیز رازهای مهمی در خصوص میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن را با شما در میان گذاشتیم. اکنون از شما دعوت می‌کنیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را با ما در قسمت دیدگاه در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 12 =

دکمه بازگشت به بالا