طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در شهر قدس ⚖️【سال1403】 ✔️

قانون مصوب در ایران در خصوص دعاوی خانواده و طلاق در بسیاری از موارد از شرع مقدس اسلام استخراج شده است. اسلام زن و مرد را در زمان نکاح دارای حقوق و مسئولیت‌هایی در قبال یکدیگرکرده است. در زمان اقدام برای انواع طلاق به این حقوق رسیدگی می‌شود تا به این شکل جلوی خسارت‌های احتمالی و انجام ندادن تعهدات مالی و غیرمالی گرفته شود. طلاق یک روند قانونی برای پایان دادن به زندگی مشترک به شمار می‌آید و در صورتی می‌توان از بروز خسارت‌های احتمالی در آن جلوگیری کرد که با حقوق قانونی خود آشنایی کامل داشته باشیم. وکیل می‌تواند نقش موثری در آگاهی دادن با موکل خود در زمینه این حقوق داشته باشد؛ بنابراین لازم است از میان گزینه‌های موجود به دنبال شاخص‌ترین و مطرح‌ترین وکلا برویم. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در شهر قدس آشنا کنیم پس با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در شهر قدس

بهترین وکیل طلاق در شهر قدس کیست؟

همواره قوانین و مقررات خاصی بر دعاوی طلاق از طرف مرد و طلاق از طرف زن و طلاق توافقی حکم فرما است. بهترین وکیل طلاق در شهر قدس به واسطه تحصیلاتی که در زمینه حقوق خانواده داشته است از این قوانین و مقررات اطلاعات کامل دارد و می‌تواند با اتکا به مشاوره حقوقی آنها را در اختیار موکل خود قرار دهد. تنها در این صورت است که موکل نیز از حقوق قانونی خود آشنایی کامل را پیدا کرده و اجازه نخواهد داد که هیچ فردی آنها را پایمال نماید و خسارت‌های جبران ناپذیر را به او تحمیل کند.

در نظر داشته باشید که برترین وکیل طلاق در شهر قدس تجربیات خود برای باز کردن گره‌های موجود در دعاوی طلاق استفاده می‌کند. بهترین وکیل شهرقدس راه عبور از مشکلات حقوقی پیش آمده را به خوبی می‌داند و با راهکارهایی که به شما ارائه خواهد داد اجازه نمی‌دهد که حق و حقوقی از شما ضایع شود. او با قبول پرونده‌های متعدد به تخصص‌های لازم در زمینه دعاوی طلاق رسیده است همواره به گونه‌ای رفتار خواهد کرد تا در پایان رسیدگی به پرونده رضایت موکل همراه عملکرد او باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شهر قدس را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای طلاق در شهر قدس را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

علی باقری

علی باقری وکیل طلاق در شهر قدس

جناب آقای علی باقری وکیل و مشاور توانا پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در همه ی امور دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده وکالت می پذیرند. همچنین ایشان با توجه به سابقه ی درخشان خود در امور دعوی طلاق وکیلی با تجربه شناخته شده است. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: شهرقدس، خیابان امامزاده، ساختمان پارادایس، طبقه ۵، واحد۵۰۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۷۷۸۸۳۵

مسعود بیرانوند

مسعود بیرانوند وکیل طلاق در شهر قدس

جناب آقای مسعود بیرانوند وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. ایشان سالهای طولانی در حوزه ی دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. همچنین ایشان از بهترین وکیل های طلاق می باشند. تعدادی زیادی پرونده موفق در این حوزه به نام خود ثبت کرده اند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: شهرقدس، میدان قدس، ابتدای بلوار کلهر، سمت چپ، طبقه فوقانی فروشگاه هزاره طلایی

تلفن تماس: ۰۹۱۲۹۴۵۸۲۶۱

علی تیموری مقدم

علی تیموری مقدم وکیل طلاق در شهر قدس

جناب آقای علی تیموری مقدم وکیل و مشاور با تجربه پایه یک دادگستری هستند. ایشان در زمینه های مختلف کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت دارند. همچنین ایشان به صورت حرفه ای در زمینه طلاق فعالیت می کنند، به مراجعین مشاوره ارائه می دهند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: شهرقدس، بلوار۴۵متری انقلاب، جنب کوچه توحید، پلاک۹۷،ساختمان پاسارگاد، طبقه۴، واحد۱۰

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۵۸۸۵۹۰

فاطمه جعفری

فاطمه جعفری وکیل طلاق در شهر قدس

سرکار خانم فاطمه جعفری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در حوزه های خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری وکالت می پذیرند. همچنین ایشان وکیلی توانا و سرشناس در حوزه طلاق می باشند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: شهرقدس، سی متری، روبری دادگستری، جنب ایساکو، طبقه دوم

تلفن تماس: ۰۹۰۳۴۳۲۱۵۴۰

اکبر جعفرزاده

اکبر جعفرزاده وکیل طلاق در شهر قدس

جناب آقای اکبر جعفر زاده وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. ایشان در امور مختلف کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان دانش حقوقی بالا و تسلط کامل در حل پرونده های طلاق دارند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: شهرقدس، میدان قدس، بلوار امام خمینی، جنب مسجد جامع، پلاک۶۳، واحد۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۶۰۱۷۴۰


۴ معیار مهم در انتخاب وکیل طلاق در شهر قدس

برخورداری از مهارت‌های ارتباطی: بیشتر افرادو درگیر در پرونده‌های طلاق با تنش‌هایی از نظر روحی مواجه هستند و همین مسئله کار را برای ارتباط گرفتن با آنها از سوی بهترین وکیل طلاق در شهر قدس سخت خواهد کرد. در واقع وکیل لازم است مهارت‌های ارتباطی بالایی داشته باشد تا به این شکل بتواند راه نفوذ به درون موکل خود را پیدا کرده و تعامل موثری را با او شکل دهد. آشنایی با اصول روانشناسی از سوی وکیل مورد نظر می‌تواند در تحقق این هدف بسیار مهم نقش اساسی داشته باشد.

فن بیان قوی و مهارت‌های کلامی: اگر قصد استخدام یک وکیل مجرب و خبره را برای رسیدگی به پرونده‌های طلاق خود دارید در ابتدا لازم است مهارت‌های او در زمینه کلام را نیز مورد بررسی‌های دقیق قرار دهید. فن بیان وکیل مورد نظر کمک خواهد کرد تا مسائل پیچیده حقوقی را به شیوه‌ای صحیح برای موکل خود تشریح نماید و او را با حقوق قانونی‌اش آشنا کند. از سوی دیگر وکیل متخصص در پرونده‌های طلاق می‌تواند تکیه بر مهارت‌های کلامی خود دفاع موثری را از موکل در دادگاه داشته باشد.

صداقت و امانت داری: یکی دیگر از معیارهایی که در انتخاب بهترین وکیل طلاق در شهر قدس از اهمیت بالایی برخوردار است مسئله صداقت و امانتداری وکیل مورد نظر می‌باشد. لازم است در ابتدا وکیل با بررسی پرونده‌های طلاق جایگاه واقعی موکل را به او اطلاع داده با قول‌های خلاف واقع او را به آینده پرونده امیدوار نکند. از سوی دیگر ممکن است در دعاوی طلاق موکل اطلاعاتی را در اختیار وکیل قرار دهد که حقوقدان مورد نظر می بایست در حفظ و نگهداری آنها کوشا باشد و امانت داری خود را به اثبات برساند.

جسارت و شجاعت وکیل: اشاره داشتیم که در استخدام وکیل مورد نظر برای رسیدگی به دعاوی طلاق لازم است متر و معیارهایی را در اختیار خود قرار دهیم و با استفاده از آنها مهارت توانایی‌های گزینه مورد نظر را بسنجیم. یکی از این معیارهای مهم جسارت و شجاعت وکیل مورد نظر می‌باشد. باید این موضوع را در نظر داشته باشید که کسب نتایج مطلوب و درخشان با استفاده از وکلای ترسو و فاقد شهامت به دست نمی‌آید. لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که شجاعت خود را در طی سال‌ها به اثبات رسانده‌اند.

بهترین وکیل طلاق در شهر قدس

حقایقی مهم درباره هزینه وکیل طلاق در شهر قدس

در مقابل خدمات حقوقی که از بهترین وکیل طلاق در شهر قدس دریافت می‌کنید لازم است مبلغی را نیز به عنوان هزینه و دستمزد در اختیار او قرار دهید که در اصطلاحات غذایی آن را حق الوکاله می‌گویند. بسیار از زوجین درگیر در پرونده‌های طلاق از نظر مالی با محدودیت‌های جدی روبرو هستند و همین مسئله باعث می‌شود تا کسب اطلاع در خصوص نحوه تعیین حق الوکال و شیوه پرداخت آن برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در ادامه به بیان برخی از حقایق مهم در خصوص حق الوکاله وکیل خواهیم پرداخت.

امکان پرداخت قسطی حق الوکاله وجود دارد: بسیاری از افراد گمان می‌کنند که باید تمام حق الوکاله وکیل را به صورت یکجا در اختیار او قرار دهند. از این روی این امکان وجود دارد که بسیاری از زوجین درگیر با انواع پرونده‌های طلاق از استخدام وکیل منصرف شده و خودشان شخصاً زمام امور را در دست بگیرند. لازم است این نکته را ذکر کنیم که می‌توان شیوه پرداخت حق الوکاله را به صورت توافقی با وکیل مورد نظر تعیین نمود. از این رو در صورت قبول وکیل می‌توانید حق الوکاله را در دو یا سه قسط به او پرداخت کنید.

حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌شود: اگرچه در آیین نامه‌های وکالت سعی شده است تا مبلغ مشخصی را به عنوان دستمزد بهترین وکیل طلاق در شهر قدس معرفی کنند اما می‌دانیم که وکیل دارای شغلی آزاد است و قانون دست او را برای تعیین توافقی دستمزد و حق الوکاله مربوط به پرونده‌های طلاق باز گذاشته است؛ بنابراین لازم است وکیل مورد نظر در ابتدا پرونده را به دقت مورد بررسی قرار داده و سپس نظر خود را به موکل اعلام دارد. در صورت توافقات نهایی قراردادی بین هر دو طرف و امضا خواهد رسید.

موکل می‌تواند درباره حق الوکاله چانه زنی کند: یکی دیگر از حقایقی که باید درباره حق الوکاله وکلای متخصص در زمینه انواع دعاوی طلاق بدانیم این است که موکل نیز در تعیین حق الوکاله نقش موثری دارد و چنین نیست که او تنها ملزم به پذیرش مبلغ پیشنهادی از سوی وکیل باشد. موکل می‌تواند با علم و آگاهی که در خصوص حق الوکاله از پیش به دست می‌آورد نقش پررنگی در جلسات تعیین دستمزد داشته باشد. او با چانه زنی در خصوص میزان حق الوکاله می‌تواند از مقدار آن بکاهد و آن را به رقم ایده آلش نزدیک کند.

بهترین وکیل طلاق در شهر قدس

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را دنبال کردید از شما صمیمانه تشکر می‌کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل طلاق در شهر قدس آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید با آسودگی بیشتری در خصوص آینده پرونده خود تصمیم‌گیری کنید. در ادامه برخی از مهم‌ترین معیارها در انتخاب وکیل متخصص در زمینه طلاق را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن نیز چند حقیقت مهم در خصوص حق الوکاله را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده‌ایم از شما درخواست می‌کنیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا