وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در شهر قدس ⚖️【سال1403】 ✔️

تعداد زیادی از افراد در سطح جامعه تمایل دارند تا مشکلات حقوقی و کیفری خود را با استخدام وکلای خانم برطرف کنند. وکلای زن در محاکم قضایی به خصوص در سال‌های اخیر خوش درخشیده‌اند پس بعید و عجیب نیست اگر افراد زیادی از جامعه برای به خدمت گرفتن وکلای خانم تمایل بالایی داشته باشند. قبل از هر تصمیم گیری درباره استخدام وکیل لازم است به دقت توانایی و ویژگی‌های او را مورد بررسی قرار دهید تا در نهایت با انجام این کار از میان گزینه‌های مختلفی که در عرصه حقوق مشغول به فعالیت هستند شاخص‌ترین آنها را برای اعطای وکالت انتخاب کرده و در نهایت به خدمت بگیرید. در انتخاب وکلای کاربلد همواره دشواری‌هایی وجود دارد از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در شهر قدس آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در شهر قدس

بهترین وکیل زن در شهر قدس کیست؟

در میان اعضای جامعه تمایل بانوان برای استخدام وکلای خانم بیشتر است. شاید اصلی‌ترین علت آنها از چنین تصمیمی این باشد که احساس راحتی بیشتری با وکلای زن دارند و با سهولت بیشتری می‌توانند در خصوص پرونده با او همفکری نمایند. در واقع این افراد تصور می‌کنند که بهترین وکیل زن در شهریار درک بالاتری از خواسته‌های حقوقی آنها دارد و مشکلات آنها را به خوبی حل خواهد کرد؛ بنابراین اگر به دنبال یک وکیل مجرب و شاخص در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری هستید باید درباره او تحقیق کنید.

بهترین وکیل خانم در شهر قدس در چندین سالی که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مشغول به فعالیت‌های حقوقی بوده توانسته نام پرآوازه‌ای را از خود به جای بگذارد. در واقع شهرت برترین وکیل زن در شهر قدس از میزان توانایی‌های او در کسب نتایج درخشان در دادگاه حاصل می‌شود و عیار مناسبی برای سنجش بازدهی او می‌باشد. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل شهرقدس مهارت بالایی در ارتباط گرفتن با موکلان و افراد درگیر در پرونده دارد و به دنبال کسب موفقیت و جلب رضایت موکل است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در شهر قدس را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای زن در شهر قدس را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

زهرا محمد یاری

زهرا محمد یاری وکیل زن در شهر قدس

سرکار خانم زهرا محمد یاری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشد. از بهترین وکیل های حوزه کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده به حساب می آید. ایشان در تمامی حوزه ها به صورت تخصصی فعالیت می کند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: شهر قدس، بلوار امام خمینی(ره)، جنب کوچه ارشاد، پلاک ۵۵، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۰۹۶۷۹۲

فاطمه شاهسون

فاطمه شاهسون وکیل زن در شهر قدس

سرکار خانم فاطمه شاهسون یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری هستند. در امور کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت دارند. ایشان در تمامی امور دارای سابقه طولانی و تعهد کاری بالا می باشند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: شهرقدس، ۴۵متری انقلاب، نرسیده به میدان قدس، جنب پیتزا گپ، پلاک ۱۹، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۷۱۸۱۷۶

خدیجه رضائی پناه

خدیجه رضائی پناه وکیل زن در شهر قدس

سرکار خانم خدیجه رضائی پناه وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشند. به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده وکالت می پذیرد. ایشان یکی از بهترین وکلا در این حرفه می باشد. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: شهرقدس، میدان آزادی، ساختمان دریا، پلاک۱۴، طبقه۱، واحد۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۳۹۲۸۴۸

مرضیه شرافتی

مرضیه شرافتی وکیل زن در شهر قدس

سرکار خانم مرضیه شرافتی وکیل موفق پایه یک دادگستری هستند. در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارند. ایشان در تمامی زمینه ها وکالت و مشاوره انجام می دهد. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: شهرقدس، بلوار۴۵متری انقلاب، جنب کوچه توحید، پلاک۹۷، ساختمان پاسارگاد، طبقه۴، واحد۱۰

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۸۹۱۹۴۴

سمیه فلاح

سمیه فلاح وکیل زن در شهر قدس

سرکار خانم سمیه فلاح با تجربه خود سالیان زیادی در زمینه ی پرونده های کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت دارند. ایشان در این زمینه رزومه کاری درخشانی دارند. این خدمات به صورت حضوری و یا آنلاین به شما ارائه می شود. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: شهر قدس، خیابان ۴۵متری، شهیدکلهر، نبش خیابان خاکسار، ساختمان افرنگ، پلاک ۳، طبقه۵، واحد۹

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۵۷۰۷۹۰


لزوم توجه به تخصص و سابقه وکیل زن در شهر قدس

اینکه تنها وکیلی را به دلیل زن بودنش انتخاب کنید می‌تواند یک اشتباه مهلک از سوی شما باشد. چرا که این مسئله شما را از سایر توانایی و ویژگی‌های وکیل مورد نظر قافل کرده و باعث می‌شود تنها بر روی جنسیت او توجه داشته باشید. البته اینطور نیست که اعلام کنیم جنسیت یک وکیل در تصمیم گیری ما هیچ تاثیری ندارد. بلکه باید بدانیم جنسیت یک وکیل تنها یکی از معیارهای مهم در کنار ده‌ها عامل دیگر برای سنجش توانایی‌های حقوقدان مورد نظر به شمار می‌رود؛ بنابراین باید به این موضوع توجه داشته باشید.

یکی دیگر از معیارهای مهم در انتخاب وکیل توجه داشتن به تخصص او می‌باشد. علم حقوق بسیار گسترده است و نباید توقع داشته باشیم که تمامی وکلای پایه یک دادگستری در بخش‌های مختلف آن به تبحر و مهارت یکسان دست پیدا کنند. وکیل پایه یک دادگستری به واسطه تحصیلاتی که در زمینه حقوق داشته است می‌تواند در تمامی دعاوی قبول پرونده کند اما لازم است در ابتدا موضوع پرونده خود را در نظر گرفته و سپس بر اساس آن به دنبال وکلایی بروید که در زمینه دعاوی مطرح شده متخصص باشند.

بنابراین پیش از استخدام بهترین وکیل زن در شهر قدس لازم است تخصص او را به دقت مورد بررسی قرار دهید تا به این شکل انتخاب مطلوب‌تری را به انجام برسانید. ذکر این نکته ضروری است که با استفاده از وکلای متخصص خواهید توانست شانس کسب موفقیت در محاکم قضایی را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. چرا که وکلای متخصص می‌توانند راهکارهای مطلوب‌تری را برای عبور از مشکلات پیش آمده در اختیار شما قرار داده و به شیوه‌ای مطلوب‌تر پرونده‌های قضایی را به سرانجام برسانند.

از معیارهای دیگری که باید در انتخاب وکیل زن به آن توجه داشته باشید میزان سابقه کاری می‌باشد. سابقه کاری یک وکیل به خوبی نشان می‌دهد که او چه میزان از تجربه را در اختیار دارد. از سوی دیگر می‌توان چنین گفت که وکیل با قبول پرونده‌های متعدد در  سال‌های طولانی به تجربیات قابل اتکایی دست پیدا می‌کند که همین موضوع می‌تواند در دعاوی مطرح شده به کمک موکل آمده و گره‌های پرونده… هرگز نباید تصور کنید که اگر وکیلی مسن‌تر باشد سابقه بالاتری نیز به همراه دارد. این تصور غلط است.

بهترین وکیل زن در شهر قدس

۳ باور غلط درباره حق الوکاله وکیل زن در شهر قدس

در صورتی که برای دریافت خدمات حقوقی مانند مشاوره و اعطای وکالت قصد استخدام بهترین وکیل زن در شهر قدس را دارید میبایست همواره مبلغی را به عنوان دستمزد در اختیار او قرار دهید که در اصطلاحات حقوقی به آن حق الوکاله گفته می‌شود. اغلب افراد باورهای غلطی درباره میزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن دارند که گاهی به نتیجه پرونده ضربه می‌زند. در ادامه مطلب سعی داریم شما را با برخی از باورهای غلط درباره حق الوکاله و شیوه پرداخت آن آشنا کنیم تا اطلاعات شما افزایش پیدا کند.

حق الوکاله هزینه اضافی است: یکی از تصورات غلطی که بارها دیده شده است در بین افراد درگیر با پرونده‌های حقوقی و کیفری وجود دارد این می‌باشد که آنها تصور می‌کنند استخدام وکیل و پرداخت هزینه بابت آن یک کار اشتباه است. در نظر داشته باشید که فرد به تنهایی نمی‌تواند از پیچ و خم‌های مسیر عبور کرده و پرونده را به موفقیت نزدیک کند. هرگز نباید به دلیل بالا بودن میزان حق الوکاله و عدم توانایی برای پرداخت دستمزد وکیل قید استخدام حقوقدان مورد نظرتان را بزنید و از آن منصرف شوید.

پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا: یکی دیگر از تصورات غلطی که در خصوص حق الوکاله بهترین وکیل زن در شهر قدس با آن روبرو هستیم این است که عده‌ای گمان می‌کنند که موکل ملزم است در ابتدای همکاری تمامی حق الوکاله را به صورت یکجا در اختیار حقوقدان مورد نظر قرار دهد. پرداخت حق الوکاله و نحوه آن نیز با توافق طرفین مشخص می‌شود در صورت موافقت وکیل شما می‌توانید حق الوکاله را در چند نوبت در اختیار وکیل مورد نظر قرار دهید و از این بابت لازم نیست دغدغه‌ای داشته باشید.

چانه زنی درباره حق الوکاله: لازم است همواره به این نکته توجه داشته باشید که حق الوکاله میزان ثابتی ندارد و وکیل زن آن را با در نظر گرفتن عوامل مختلفی تعیین می‌کند. او در ابتدا پرونده را از نظر پیچیدگی و زمانبر بودن مورد بررسی قرار می‌دهد و در نهایت با استفاده از میزان سابقه‌ای که در اختیار دارد مبلغ آن را مشخص کرده و به موکل اعلام می‌کند. در نظر داشته باشید که موکل نیز در تعیین حق الوکاله نقش مهمی دارد و می‌تواند با چانه زنی در این خصوص از مقدار آن کم نماید تا به مقدار ایده‌آل نزدیک شود.

بهترین وکیل زن در شهر قدس

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله با ما همراه بودید و ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما تشکر می‌کنیم. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با مهم‌ترین مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل زن در شهر قدس آشنا کنیم تا به این شکل دقدقه‌های حقوقی خود را با شاخص‌ترین‌ها در میان بگذارید. در ادامه سعی کردیم لزوم توجه به تخصص و سابقه وکیل به عنوان دو معیار مهم را گوشزد نماییم و پس از آن نیز به سراغ برخی از باورهای غلط درباره مقدار و شیوه پرداخت حق الوکاله وکیل زن رفتیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده‌ایم از شما همراهان گرامی درخواست می‌کنیم که اگر تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا