خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در شهر قدس ⚖️【سال1403】 ✔️

در بسیاری از موارد شاهد این هستیم که در بین اعضای یک خانواده نیز اختلافات حقوقی عمیقی شکل می‌گیرد. قانونگذار سعی دارد با تصویب قوانین و مقررات مربوط این اختلافات را حل و فصل کرده و اجازه ندهد هیچ حقی از آنها ضایع شود. هرگونه شکست در دعاوی خانوادگی ممکن است فرد را از نظر روحی درگیر کرده و خسارت‌های جبران ناپذیری را به او تحمیل کند. از این رو عدم استخدام وکیل از سوی فرد درگیر در پرونده‌های خانوادگی می‌تواند یک اشتباه بزرگ قلمداد شود؛ اما لازم است به این موضوع نیز اشاره داشته باشیم که هر وکیلی نیز نمی تواند در این مسیر کمک شایانی به شما داشته باشد و همواره باید تلاش خود را به کار بگیرید تا از میان گزینه‌های موجود در نهایت شاخص‌ترین آنها را استخدام کرده و از او خدمات حقوقی دریافت نمایید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در شهر قدس آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در شهر قدس

بهترین وکیل خانواده در شهر قدس کیست؟

لازم است از هرگونه انتخاب شتاب زده و عجولانه در خصوص استخدام وکیل جدا خودداری کنید. هر چقدر هم که وقت کمی را برای استخدام بهترین وکیل خانواده در شهر قدس در اختیار داشته باشید باز هم لازم است تمام حواس خود را بر روی سنجش توانایی و مهارت‌های وکیل مورد نظر معطوف کرده تا در نهایت تصمیم درستی را بگیرید. لازم به ذکر است که وکلای تازه کار به هیچ عنوان نخواهند توانست انتظارات شما را در خصوص پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده برطرف کنند باید به دنبال شاخص‌ترین‌ها باشید.

برترین وکیل خانواده در شهر قدس در طی سال‌های متمادی توانسته توانمندی و بازدهی خود را در محاکم قضایی به اثبات برساند. لازم به ذکر است که بهترین وکیل شهر قدس دانش آموخته یکی از دانشگاه‌های مطرح کشور است و مهارت‌های علمی او موفقیت را در دعاوی مطرح شده رقم می‌زند. در واقع وکیل پایه یک دادگستری به عنوان نماینده قانونی فرد درگیر در دعاوی خانواده با حضور در جلسات دادگاه سعی می‌کند دفاع موثری را از فرد داشته باشد قدم‌های مثبتی را برای کسب پیروزی و موفقیت بردارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در شهر قدس را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در شهر قدس را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

اقبال موگویی

اقبال موگویی وکیل خانواده در شهر قدس

جناب آقای اقبال موگویی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب موگویی از متخصصان وکالت در حوزه دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی هستند. همچنین ایشان با دارا بودن مهارت حرفه ای در امر وکالت، پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام رسانده اند.

آدرس دفتر: شهرقدس، میدان قدس، ابتدای بلوار امام خمینی، نبش کوچه شهید رجبی، پلاک ۱۳۵، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۵۷۶۵۹۳

حسین وظیفه حاجی اقا

حسین وظیفه حاجی اقا وکیل خانواده در شهر قدس

جناب آقای حسین وظیفه حاجی اقا با بیش از 10 سال سابقه، یکی از وکلای شناخته شده ی پایه یک دادگستری هستند. آقای حسین وظیفه حاجی اقا در دعاوی مختلفی همچون ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان با ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری به موکلین شان، کمک بسیاری می کنند.

آدرس دفتر: شهرقدس، بلوار کلهر، ۳۰متری شورا، روبروی دادگستری، پلاک ۳۷، دفتر وکالت حسین وظیفه

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۷

نیره کمالی

نیره کمالی وکیل خانواده در شهر قدس

سرکار خانم نیره کمالی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با تجربه ای هستند. سرکار خانم کمالی در دعاوی مختلفی همچون ملکی، کیفری و حقوقی فعالیت می کنند و نتایج خوبی را به جای گذاشته اند. اما تخصص بیشتر ایشان در دعاوی خانواده است.

آدرس دفتر: شهرقدس، بلوار ۴۵ متری انقلاب، نرسیده به میدان قدس، نبش کوچه شهید خسرو نژاد، ساختمان پلیس +۱۰، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۶۴۲۶۹۸

کیارش معظمی

کیارش معظمی وکیل خانواده در شهر قدس

جناب آقای کیارش معظمی یکی دیگر از وکلای با سابقه پایه یک دادگستری هستند، ایشان علاوه بر وکالت، مشاوره حقوقی نیز انجام می دهند. زمینه فعالیت آقای معظمی در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری است. شما نیز می توانید برای دریافت مشاوره و رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: شهرقدس، میدان قدس، خیابان امام خمینی، مجتمع تجاری والفجر، واحد ۲۰

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۶۱۶۱۱۸

محمود آیت

محمود آیت وکیل خانواده در شهر قدس

جناب آقای محمود آیت وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و ملکی هستند. جناب محمود آیت با تجربه و مهارت بالایی که دارند، به راحتی توانسته اند پرونده های سخت و پیچیده ی زیادی را به خوبی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: شهرقدس، خیابان ۴۵متری انقلاب، طبقه۲ فروشگاه ورزشی المپیک، پلاک۹۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۸۰۶۲۱۸


4 ویژگی وکیل خانواده در شهر قدس که موفقیت را تضمین می‌کند!

صداقت و پرهیز از قول‌های خلاف واقع: در ابتدا لازم است بهترین وکیل خانواده در شهر قدس پرونده را از جوانب مختلف مورد بررسی قرار بدهد تا تمام جزئیات آن برایش شفاف شده و با سهولت بیشتری در خصوص آن اظهار نظر نماید. در این صورت است که احتمال کسب موفقیت موکل برای وکیل عیان شده و او به خوبی می‌تواند جایگاه فرد را در دعاوی مطرح شده تخمین بزند. وکیل مورد نظر باید به طور شفاف و صادقانه احتمال کسب پیروزی را با موکل خود در میان بگذارد و از هرگونه قول خلاف واقع در این خصوص جداً پرهیز کند.

جسارت و شجاعت وکیل: وکیل مورد نظر از پیگیری پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده به هیچ عنوان خسته و ناامید نمی‌شود و تا آخرین لحظه برای تحقق اهدافی که با موکل تعیین نموده است تلاش خواهد کرد. این جسارت و شهامتی که در وکیل مورد نظر وجود دارد باعث می‌شود تا پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده با سهولت بیشتری به نتیجه رسیده و در نهایت حقوق موکل در خلال آنها تامین گردد. حتی اگر پرونده‌های خانوادگی با تنش دنبال شوند نیز این موضوع بر روی توانایی وکیل تاثیر نخواهد گذاشت.

فن بیان و مهارت‌های کلامی: یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین وکیل خانواده در شهر قدس این است که از مهارت‌های کلامی خود به مطلوب‌ترین شکل ممکن استفاده کرده آنها را برای کسب موفقیت به کار می‌گیرد. ذکر این نکته ضروری است که دانش حقوقی یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است اما همین دانش حقوقی برای جاری شدن نیازمند مهارت‌های کلامی است. وکیل برای دفاع از پرونده در جلسات دادگاه به مهارت‌های کلامی و فن بیان خود نیاز مبرمی را دارد. البته که قاضی تفاوت فن بیان و حرافی وکیل را می‌داند.

امانتدار بودن وکیل: درد آبی خانواده لازم است موکل اطلاعات دقیقی را در خصوص پرونده‌ها به وکیل مورد نظر انتقال دهد. چرا که همین اطلاعات باعث می‌شود تا وکیل مورد نظر با اطلاعات جامع‌تری پای به عرصه دادگاه گذاشته و دفاعیات موثرت مربوطه ارائه دهد؛ اما باید در نظر داشته باشیم که این اطلاعات گاهی بسیار شخصی هستند و بازگو کردن آنها برای موکل سخت است. از این رو لازم است رفتار و خلقیات وکیل به گونه‌ای باشد که این اعتماد را در موکل شکل دهد که از اسرار او به مطلوب‌ترین شکل ممکن محافظت خواهد شد.

بهترین وکیل خانواده در شهر قدس

فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل خانواده در شهر قدس

آیین نامه‌های وکالت سعی دارند تا با ارائه تعرفه‌های مربوط به حق الوکاله بهترین وکیل خانواده در شهر قدس و مشخص کردن نحوه پرداخت آنها نوعی وحدت رویه را در میان دستمزد تمامی وکلا مشغول به فعالیت‌های حقوقی ایجاد کنند. به میزان دستمزدی که لازم است به یک وکیل در ازای ارائه خدمات حقوقی مانند مشاوره و قبول وکالت پرداخت شود در اصطلاحات قضایی حق الوکاله گفته می‌شود. باید در نظر داشته باشیم که وکیل دارای شغلی آزاد است و دست او برای تعیین توافقی حق الوکاله باز می‌باشد.

کسب اطلاع در خصوص میزان حق الوکاله وکلای مورد نظر برای بسیاری از افراد درگیر در پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که بسیاری از افراد با محدودیت‌هایی در این زمینه روبرو هستند که کار را برای انتخاب سخت می‌کند. کمترین توقع موکل از وکیل متخصص در زمینه دعاوی خانواده این است که مبلغ معقولانه‌ای را به عنوان حق الوکاله از وی درخواست کند. حال زمان آن رسیده تا نکات مهمی را در خصوص تعیین حق الوکاله و شیوه پرداخت آن به شما ارائه دهیم.

در ابتدا لازم است بهترین وکیل خانواده در شهر قدس مدارک و مستندات مربوط به پرونده را به دقت مورد بررسی قرار دهد تا جوانب آن برایش شفاف و روشن گردد. در این صورت از او می‌تواند میزان پیچیدگی و زمان بر بودن پرونده را تخمین زده و بر این اساس نظر خود را در خصوص میزان حق الوکاله اعلام دارد. به هر اندازه که پرونده پیچیده‌تر باشد لازم است زمان و انرژی بیشتری از سوی وکیل صرف آن گردد.

علاوه بر مقدار حق الوکاله مورد نظر وکیل لازم است در خصوص شیوه پرداخت آن نیز به توافقات کامل دست پیدا کنید. متاسفانه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که می‌بایست تمام دستمزد وکیل را به صورت یکجا در اختیار او قرار دهند. این در حالی است که در صورت موافقت حقوقدان مورد نظر می‌توان حق الوکاله را در چند قسط در اختیار او قرار داد. از سوی دیگر شما به عنوان موکل نیاز است تا نظر وکیل در خصوص حق الوکاله در صورت شکست در پرونده را نیز جویا شوید.

بهترین وکیل خانواده در شهر قدس

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با مشخصات و تخصص بهترین وکیل خانواده در شهر قدس آشنا کنیم. در ادامه برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های وکیل را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن نیز به سراغ ارائه فرمولی برای محاسبه حق الوکاله وکیل خانواده رفتیم. اکنون از شما درخواست می‌کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا