خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در شهریار⚖️【سال1403】✔️

قانون سعی دارد تا روابط میان اعضای نسبی و سببی یک خانواده را به دقت تنظیم نموده و برای آن مواد قانونی پر تعدادی را نیز پیشنهاد دهد. گاهی شاهد بروز اختلافات حقوقی جدی در میان اعضای یک خانواده هستیم که در بسیاری از موارد این اختلافات علاوه بر خسارت های مالی، احساسات آن ها را نیز درگیر خواهد کرد. برای کاهش خسارت های ناشی از شکست در دعاوی خانوادگی لازم است از یک وکیل توانا استفاده کرده و طبق دستورالعمل های وی قدم بردارید. در این خصوص لازم است تحقیقات جامعی را در خصوص میزان توانایی و بازدهی وکیل مورد نظر انجام دهید تا در نهایت به این شکل بتوانید به شاخص ترین ها دست پیدا کنید. انتخاب وکیل همواره کار دشواری است. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در شهریار آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در شهریار

بهترین وکیل خانواده در شهریار کیست؟

در نظر داشته باشید که انتخاب عجولانه یک وکیل که معمولا با کمبود وقت برای استخدام وکیل به وقوع می پیوندد می تواند فرد را با خسارت های جدی رو به رو کرده و او را از تامین اهداف تعیین شده دور نماید. در نظر داشته باشید که ویژگی های بهترین وکیل خانواده در شهریار به طور مستقیم بر روی نتیجه ای که از دادگاه به دست می آید اثر می گذارد. از همین رو لازم است تلاش های خود را به کار گرفته و از انتخاب شتاب زده وکیل جدا اجناب کرده و با سنجش توانایی های حقوقدان در نهایت تصمیم درستی بگیرید.

بهترین وکیل شهریار با ثبت کارنامه حقوقی درخشان در طی سال های متمادی توانسته دانش حقوقی و تجربیات خود را برای عموم به اثبات رسانده و توانمندی های خود را نیز به معرض نمایش بگذارد. وکیل خانواده خوب در شهریار به طور مستمر تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد. چرا که او به خوبی می داند که برای کسب موفقیت لازم است همیشه به روز باشد و از رقبای جدی خود عقب نماند. او به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تلاش است تا منافع موکل خود را به مطلوب ترین شکل محقق سازد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در شهریار را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در شهریار را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

فرشید امامی

فرشید امامی وکیل خانواده در شهریار

جناب آقای فرشید امامی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری مشغول امر وکالت می باشند. ایشان درامور دعاوی مختلف کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. وکیل جناب آقای فرشید امامی توانسته در طول سابقه وکالتش پرونده های بی شماری درامور خانواده به سرانجام برساند.

آدرس دفتر: شهریار، شهرک اداری، روبروی دادگستری، ساختمان انجمن حمایت زندانیان، طبقه ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۰۹۸۲۷۲

حمید الوندی

حمید الوندی وکیل خانواده در شهریار

جناب آقای حمید الوندی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری می باشند. ایشان درامور مختلف کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده وکالت می پذیرند. همچنین ایشان به صورت حرفه ای درامور دعوی خانواده به مراجعین مشاوره ارائه می دهند.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، مجتمع حافظ، طبقه۳، واحد ۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۷۲۷۹۲۲

رسول امانی

رسول امانی وکیل خانواده در شهریار

جناب آقای رسول امانی وکیل و مشاور توانا پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در زمینه های مختلف دعاوی اعم از کیفری، ملکی، خانواده و حقوقی فعالیت می کنند. همچنین ایشان با تعهد کاری بالایی که دارند، می توانید با اعتماد کامل وکالت خویش را به ایشان بسپارید.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، کوچه شهید حاصلی افضل، پلاک ۴۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۱۵۷۹۳۰

الهه بیات

الهه بیات وکیل خانواده در شهریار

سرکار خانم الهه بیات وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان با تکه بر قوانین وکالت و تبحر در حوزه دعاوی کیفری، ملکی، خانواده و حقوقی فعالیت دارند. همچنین ایشان پرونده های مهم و پیچیده ای در حوزه ی خانواده را با موفقیت پشت سر گذاشته اند.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولی عصر، برج سعدی، روبروی بیمارستان، طبقه۷، واحد۸

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۲۱۰۵۲۹

زهرا پهلوانی

زهرا پهلوانی وکیل خانواده در شهریار

سرکار خانم زهرا پهلوانی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده وکالت می پذیرند. همچنین ایشان به صورت حرفه ای در زمینه خانواده فعالیت می کنند، یکی از وکلای توانا در این زمینه می باشند.

آدرس دفتر: شهریار، شهرک اداری، جنب دادگاه عمومی انقلاب، روبروی دادگستری، ساختمان حمایت از زندانیان

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۵۱۵۷۱۰


4 ویژگی وکیل خانواده شهریار که موفقیت را تضمین می کند!

فن بیان قوی: در نظر داشته باشید که بهترین وکیل خانواده در شهریار دارای مهارت های کلامی قابل اتکایی است. فن بیان و قدرت نفوذ کلام به وکیل مورد نظر این امکان را می دهد تا در کمترین زمان ممکن منظور خود را به طرف مقابل منتقل کند و او را تحت تاثیر قرار دهد. در نظر داشته باشید که چنین توانایی می تواند در جلسات مشاوره حقوقی به کمک وکیل آمده و برای تشریح مسائل پیچیده حقوقی از آن استفاده کند. از سوی دیگر فن بیان در ارائه دفاعیات از پرونده های خانوادگی به کار وکیل خواهد آمد.

مهارت های ارتباطی بالا: در نظر داشته باشید که اگر وکیل بتواند با رعایت اصول روانشناسی ارتباط موثری را با موکل خود داشته باشد، امورات حقوقی مربوط به پرونده با سهولت بیشتری به پیش می رود و اینجاست که موفقیت چند گام به فرد نزدیک تر می شود. تمامی افرادی که در پرونده های خانواده درگیر هستند، به نوعی با مشکلات روحی و تنش رو به رو هستند و همین مسئله باعث می شود تا برقراری ارتباط با آن ها دشوار و سخت به نظر برسد. وکیل باید در این امر توانا باشد.

صداقت با موکل در تمام مراحل رسیدگی به پرونده: یکی دیگر از ویژگی های مهم بهترین وکیل خانواده در شهریار که می تواند نقش تعیین کنده ای در کسب موفقیت داشته باشد، صداقت او می باشد. در واقع وکیل در ابتدا به دقت پرونده های مربوط به دعاوی خانواده را مورد مطالعه قرار می دهد تا از ابعاد آن به طور کامل مطلع شود. در این صورت است که او نظر خود را به طور صادقانه درباره احتمال کسب موفقیت در پرونده بیان می کند و از قول های خلاف واقع دوری خواهد کرد.

جسارت و شجاعت: کسب پیروزی در دادگاه های خانواده تنها با استفاده از وکلایی حاصل می شود که شهامت و شجاعت لازم برای رسیدگی به پرونده را در اختیار دارند. لازم است وکیل مورد نظر حتی یک لحظه نیز ناامید نشده و با آرامش خاطر برای تحقق اهداف تعیین شده گام بردارد. او به هیچ عنوان میدان دادگاه را در نیمه رسیدگی به پرونده ترک نمی کند و به هیچ عنوان شکست را نمی پذیرد. در دادگاه های پر تنش نیز او تحت تاثیر قرار نگرفته و برای کسب پیروزی تلاش خواهد کرد.

بهترین وکیل خانواده در شهریار

فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل خانواده در شهریار

آیین نامه های وکالت سعی دارند تعرفه های مربوط به دعاوی خانواده را به دقت مورد بررسی قرار دهند و در بسیاری از موارد مبلغی را نیز به عنوان دستمزد معرفی نمایند؛ اما نکته ای که لازم است به آن اشاره داشته باشیم این است که بهترین وکیل خانواده در شهریار از نظر قانونی دارای شغلی آزاد است و می تواند به فرمول های محاسبه حق الوکاله پایبند نبوده و حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین نمایدد؛ بنابراین لازم است در ابتدا درباره ساز و کار مشخص کردن حق الوکاله اطلاع کسب کننید.

در ابتدا لازم است از میان گزینه های پر تعدادی که در شهریار مشغول به ارائه خدمات حقوقی هستند یکی را برگزینید. در ادامه باید به دفتر ایشان مراجعه کرده و از ایشان بخواهید که پرونده را به دقت مورد بررسی قرار بدهد. در این صورت است که او می تواند ابعاد مختلف پرونده را مورد مطالعه قرار داده و در نهایت مبلغ مورد نظرش درباره حق الوکاله را اعلام دارد. در تعیین میزان حق الوکاله عوامل مختلفی تاثیرگذار است.

پیچیدگی پرونده، زمان بر بودن پرونده، نوع پرونده، سابقه وکیل و نیز محل جغرافیایی دفتر وکیل از جمله عواملی به شمار می روند که باعث می شود بهترین وکیل خانواده در شهریار از شما درخواست دستمزد بیشتری را داشته باشد. نکته دیگری که لازم است در این خصوص به آن اشاره داشته باشیم این است که موکل می تواند در خصوص حق الوکاله و نحوه پرداخت آن چانه زنی کند. او می تواند به سادگی از میزان پیشنهادی از سوی وکیل کم کند.

بنابراین اگر به دلیل محدودیت های مالی، توانایی پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا را ندارید لازم است در این خصوص با وکیل مورد نظر به گفت و گو پرداخته و رضایت او را برای پرداخت حق الوکاله در چند قسط جلب کنید. علاوه بر این لازم است در خصوص تمامی جزئیات مربوط به پرونده به توافقات کامل برسید و آن را در متن قرارداد ذکر کنید. یکی از این عوامل حق الوکاله وکیل خانواده در صورت شکست در پرونده است که در این خصوص همه چیز به توافق شما با وکیل مورد نظرتان بستگی دارد.

بهترین وکیل خانواده در شهریار

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما قدردانی می کنیم. در این مخقاله سعی داتشیم تا شما را با نام، مشخصات، تخصص و برخی از ویژگی های بهترین وکیل خانواده در شهریار آشنا کنیم تا نیازهای حقوقی خود را با مراجعه به آن ها حل و فصل نمایید. در ادامه مهم ترین ویژگی های وکیل خانواده که در موفقیت نقش دارد مورد ارزیابی قرار گرفت و پس از آن نیز به سراغ فرمول محاسبه حق الوکاله رفتیم. حال از شما درخواست داریم که نظرات و تجربیات خود را با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + چهار =

دکمه بازگشت به بالا