کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهریار ⚖️【سال1403】✔️

داوی کیفری شامل آن دسته از مشکلات حقوقی می‌شود که در آنها با وقوع نوعی از جرم مواجه هستیم. قانون مجازات اسلامی رفتارهای بسیاری را مساوی با جرم قلمداد کرده است که در صورت وقوع آن‌ها از هر یک از اعضای جامعه فرد با مجازات‌های سنگینی روبرو می‌شود. حضور موفق در دادگاه کیفری نیازمند اطلاعات کامل در خصوص قوانین و مقررات است. اطلاعات حقوقی افراد عادی در سطح جامعه بسیار پایین است از این رو آنها می‌بایست به کمک یک وکیل مجرب و خبره در این مسیر گام برداشته و از بروز خسارت‌های احتمالی جلوگیری کنند؛ اما انتخاب وکیل همیشه هم به همین سادگی‌ها نیست و باید در خصوص آن تحقیقات کاملی انجام شود. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در شهریار آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در شهریار

بهترین وکیل کیفری در شهریار کیست

هرگونه شکست در دعاوی کیفری ممکن است فرد را دچار مجازات‌های سنگینی کرده و یا اینکه اگر فرد به عنوان شاکی در دادگاه حاضر شده باشد ممکن است نتواند به حقوق قانونیش دست پیدا کند. هر یک از مجازات‌های تعیین شده برای انواع جرم ممکن است فرد را از نظر مالی و آبرو و جان مورد تهدید قرار دهد؛ بنابراین لازم است از تجربیات بهترین وکیل کیفری در شهریار استفاده کرده و گره‌های موجود در پرونده‌های مربوط به دعاوی کیفری را با استفاده از راهکارهای مناسب وکیل حل و فصل کنید.

در واقع بهترین وکیل شهریار به قوانین و مقررات حاکم بر محاکم قضایی احاطه کامل دارد و می‌تواند در صورت نیاز راهکارهای مناسبی را برای عبور از مشکلات پیش آمده در اختیار موکل خود قرار دهد. در نظر داشته باشید که وکیل کیفری خوب در شهریار به عنوان وکیل پایه یک دادگستری همواره سعی می‌کند تا منافع موکل خود را تامین کرده و اهداف مشترکی را که با او مشخص کرده است را محقق سازد. او به گونه‌ای رفتار می‌کند که رضایت موکل خود را جلب کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهریار را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کیفری در شهریار را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

روشنک کولیوند

روشنک کولیوند وکیل کیفری در شهریار

سرکار خانم روشنک کولیوند وکیل و مشاور حقوقی با تجربه پایه یک دادگستری هستند. ایشان تجربه بالایی در دعاوی کیفری و حقوقی دارند اما سرکار خانم کولیوند در دعاوی خانواده و ملکی نیز فعالیت خوبی دارند. که باعث شده رزومه کاری عالی را در حوزه خود به ثبت برسانند.

آدرس دفتر: شهریار، اندیشه فاز یک، ابتدای فاز یک، خیابان اطلاعات، مجتمع سیب، طبقه اول، واحد یک

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۶۹۱۶۸۸

اسداله قاسمی

اسداله قاسمی وکیل ملکی در شهریار

جناب آقای اسداله قاسمی یکی دیگر از وکلای شناخته شده پایه یک دادگستری هستند. همچنین ایشان مشاور حقوقی خوبی نیز به حساب می آیند. آقای قاسمی متخصص در دعاوی مختلفی همچون کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده هستند که در این حوزه ها پرونده های سخت و پیچیده بسیاری را به خوبی حل و فصل کرده اند.

آدرس دفتر: شهریار، میدان فرمانداری، ابتدای بلوار ۱۷ شهریور، مجتمع آسمان، طبقه ۲، واحد۹

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۶۹۵۲۳۵

حسین قربانخان

حسین قربانخان وکیل کیفری در شهریار

جناب آقای حسین قربانخان از وکلای با سابقه پایه یک دادگستری و مشاوران عالی حقوقی شهر خود هستند. آقای قربانخان در دعاوی مختلفی اعم از کیفری، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. ایشان با تجربه و مهارتی که در حوزه کاری خود دارند توانسته اند سخت ترین پرونده ها را با موفقیت حل کنند و موکلین خود را از نتیجه خرسند سازند.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، خیابان بهشتی شرقی، کوچه ستایش، مجتمع پارس، طبقه۴، واحد۳۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۴۴۹۷۱۱

عباس علیزاده

عباس علیزاده وکیل کیفری در شهریار

جناب آقای عباس علیزاده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی همچون کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. جناب آقای علیزاده به دلیل مهارت بالا در حوزه کاری خود توانسته اند موفقیت های زیادی کسب کنند و پرونده های سخت را حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک کودک، مقابل شهرداری، ساختمان سادات، واحد۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۰۱۹۸۴۱

فرانک عباسلو

فرانک عباسلو وکیل کیفری در شهریار

سرکار خانم فرانک عباسلو با بیش از 12 سال سابقه وکیل پایه یک دادگستری هستند. همچنین ایشان مشاور حقوقی حرفه ای نیز هستند. ایشان در دعاوی کیفری و ملکی بسیار درخشیده اند اما در دعاوی حقوقی و خانواده هم توانسته اند پرونده های بسیاری را حل کنند. مشاورات سرکار عباسلو به صورت حضوری و غیر حضوری برای مراجعین شان انجام می شود.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان سجاد، برج سعدی، طبقه ۸، واحد ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۷۷۴۳۷۹

فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل کیفری در شهریار

بسیاری از افرادی که درگیر پرونده‌های کیفری هستند سعی می‌کنند برای حل مشکلاتشان به بهترین وکیل کیفری در شهریار مراجعه کرده و از تجربیات و دانش حقوقی او برای تامین اهداف تعیین شده استفاده کنند؛ اما میزان حق الوکاله وکیل مورد نظر همواره به عنوان یکی از دغدغه‌های مهم در مسیر استخدام حقوقدان به شمار می‌آید. افراد اغلب با محدودیت‌های بالایی در زمینه تامین بودجه لازم برای استخدام وکیل مواجه هستند؛ و همین موضوع باعث می‌شود تا به دنبال فرمول محاسبه هزینه وکیل باشد.

در ابتدا لازم است وکیل مورد نظرتان را با استفاده از معیارهای مناسب و سنجش توانمندی‌های او انتخاب کرده و سپس در جلسه‌ای با او در خصوص میزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن به تبادل نظر بپردازید. لازم است به این نکته اشاره داشته باشیم که آیین نامه‌های وکالت سعی دارند مبلغ مشخصی را به عنوان دستمزد وکیل اعلام کنند. در واقع آیین نامه‌ها با ارائه فرمول‌های مشخص برای تعیین دستمزد وکیل سعی در ایجاد نوعی وحدت رویه در هزینه‌های تمامی وکلای شاغل در کشور دارند.

لازم به ذکر است که بهترین وکیل کیفری در شهریار دارای شغلی آزاد است و همین مسئله باعث می‌شود تا قانون به او این حق را بدهد تا میزان حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین و محاسبه کند. اکثر وکلا ترجیحشان بر این است تا از طریق گفتگو با موکل و جلب رضایت او مبلغی را به عنوان حق الوکاله مشخص کنند. از این رو لازم است دو طرف پس از اینکه در خصوص جزئیات پرونده به توافقات کامل دست پیدا کرده و قصد خود را برای همکاری مشترک جدی نمودند به سراغ تعیین حق الوکاله بروند.

علاوه بر مقدار حق الوکاله‌ای که وکیل مورد نظر دریافت می‌کند لازم است در خصوص نحوه پرداخت آن نیز با حقوقدان مورد نظرتان به توافقات کامل دست پیدا کنید. برای مثال لازم است به این نکته اشاره داشته باشیم که شما به عنوان موکل ملزم نیستید تمام دستمزد را به صورت یکجا در اختیار وکیل مورد نظر قرار دهید. در صورتی که بتوانید موافقت وکیل مربوط به پرونده‌های کیفری را جلب کنید می‌توانید حق الوکاله را در دو یا سه قسط به او پرداخت نمایید. کلیه توافقات باید در متن قرارداد ذکر شود.

بهترین وکیل کیفری در شهریار

۴ ویژگی مهم بهترین وکیل کیفری در شهریار

تحصیلات و مهارت‌های حقوقی: یکی از مهمترین ویژگی‌های بهترین وکیل کیفری در شهریار  است که او تحصیلات حقوقی خود را در یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور به پایان رسانده و به این شکل توانسته است احاطه خود بر روی مواد قانونی و نیز تبصره‌های مربوط به آن افزایش دهد یک وکیل مجرب خبره می‌تواند با استفاده از دانش حقوقی و مهارت‌هایی که در این زمینه به دست آورده راهکارهای مناسبی را برای عبور از مشکلات در اختیار موکل خود قرار داده و در نتیجه موفقیت را حاصل کند.

امانتداری وکیل: تنها زمانی می‌توان در دعاوی کیفری امید به کسب پیروزی داشت که موکل تمامی اطلاعات مربوط به پرونده را در اختیار موکل خود قرار دهد. در این صورت است که شناخت وکیل مورد نظر از پرونده افزایش پیدا کرده و با خیال آسوده‌تری می‌تواند با آن رسیدگی نماید. در نظر داشته باشید که موکل تنها در صورتی می‌تواند اطلاعات شخصی خود را در اختیار وکیل مورد نظر قرار دهد که اعتماد و اطمینان کاملی به او داشته باشد. چنین اعتمادی تنها با امانت‌دار بودن وکیل کیفری به دست می‌آید.

مهارت‌های ارتباطی با افراد درگیر در پرونده‌های کیفری؛ در واقع بهترین وکیل کیفری در شهریار لازم است برای برقراری ارتباط با افراد درگیر در پرونده مانند موکل قضات و طرف‌های دیگر دعوی تلاش وافری داشته باشد. باید بدانیم که چنین ارتباط موثری میان وکیل و موکل باعث می‌شود تا اهداف تعیین شده به شیوه‌ای مطلوب‌تر در دسترس قرار بگیرد و تعامل موثری بین دو طرف ایجاد شود. از سوی دیگر ارتباط با طرف‌های دیگر دعوی میتواند نوعی از صلح و سازش را بر پرونده حکمفرما کرده و فرد را با سهولت بیشتری به موفقیت و پیروزی نزدیک کند.

صداقت وکیل: یکی دیگر از ویژگی‌هایی که لازم است وکیل کیفری دارای آن باشد صداقت و عدم ارائه قول‌های خلاف واقع است. در ابتدا لازم است وکیل مورد نظر به دقت پرونده‌های کیفری را مورد بررسی قرار داده تا شناخت کاملی از آنها پیدا کند. در این صورت لازم است وکیل بدون هیچگونه بازارگرمی نظر خود را در خصوص جایگاه موکل در پرونده به صورت صادقانه و شفاف بیان کند. گاهی وکیل برای امیدوار کردن موکل خود اقدام به ارائه قول‌های خلاف واقع می‌کند که نشان دهنده عدم رعایت اصول حرفه‌ای است.

بهترین وکیل کیفری در شهریار

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با مشخصات و تخصص بهترین وکیل کیفری در شهریار آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید با سهولت بیشتری در خصوص آینده پرونده خود تصمیم‌گیری کنید. در ادامه توضیحاتی درباره فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل کیفری ارائه دادیم و پس از آن نیز به سراغ بررسی مهم‌ترین ویژگی‌های وکیل کیفری رفتیم. اکنون از شما دعوت می‌کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده در بالا دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا