وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در شهریار ⚖️【سال1403】✔️

بانوان ایرانی در تمام عرصه‌های علمی و حقوقی در سطح جامعه توانستند توانایی‌های خود را به اثبات برسانند. اگر سری به دادگاه‌های کشور بزنیم با تعداد زیادی از بانوان روبرو خواهیم شد که در لباس وکالت مشغول به ارائه خدمات حقوقی به موکلان هستند. در این بین تعداد زیادی از افراد درگیر با پرونده‌های حقوقی و کیفری ترجیح می‌دهند تا برای حل و فصل مشکلات خود از وکلای خانم استفاده کنند. در بسیاری از موارد این افراد احساس راحتی بیشتری با وکلای زن دارند و دلیل تصمیمگیری‌هایشان نیز همین می‌باشد. این موضوع به سلیقه موکل باز می‌گردد اما او ملزم است از میان گزینه‌های متعدد به دنبال مطرح‌ترین و کاربلدترین آنها باشد. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در شهریار آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در شهریار

بهترین وکیل زن در شهریار کیست

هرگونه انتخاب عجولانه شتاب زده می‌تواند فرد را با صدمات جبران ناپذیری همراه کرده و او را از تامین اهداف مشخص شده دور نماید. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل زن در شهریار سعی دارد تا همواره حافظ منافع موکل خود باشد و اجازه ندهد تا ضعف حقوقی او بر روی نتیجه پرونده اثر گذاشته و او را با شکست روبرو کند. به هر حال شما با استخدام وکلای متخصص در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری میتوانید اهداف خود را به خوبی ترسیم کرده و سپس برای آنها راه حلی مناسب انتخاب کنید.

در واقع بهترین وکیل خانم در شهریار سعی می‌کند تا در جلسات دادگاه از فن بیان خود برای ارائه دفاعیات موثر استفاده کرده و موکل را در احقاق حقوق از دست رفته‌اش یاری نماید. برترین وکیل زن در شهریار با شهامت بالایی که از خود نشان خواهد داد پرونده را دنبال کرده آن را به موفقیت نزدیک و نزدیک‌تر می‌کند. بهترین وکیل شهریار تحصیل و علم آموزی  حقوقی خود را در یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور به پایان رسانده و می‌تواند از دانش حقوقی خود برای ارائه راهکارهای مطلوب استفاده کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در شهریار را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای زن در شهریار را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

مریم السادات مهاجر

مریم السادات مهاجر وکیل زن در شهریار

سرکار خانم مریم السادات مهاجر وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم مهاجر در دعاوی مختلفی اعم از ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. ایشان توانسته اند با تسلط کامل بر قوانین بهترین دفاعیات را در حضور دادگاه داشته باشند.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولی عصر، پاساژ حافظ، طبقه ۴، واحد ۶

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۳۴۳۳۷۹

نرجس‌ موسویان‌

نرجس‌ موسویان‌ وکیل زن در شهریار

سرکار خانم نرجس موسویان با بیش از ۱۲ سال سابقه یکی از وکلای شناخته شده ی پایه یک دادگستری هستند. خانم موسویان متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری هستند. علاوه بر این مشاوره حقوقی خوبی نیز هستند که این مشاورات به صورت حضوری و آنلاین انجام می شود.

آدرس دفتر: شهریار، میدان فرمانداری، بلوار کلهر، جنب نمایشگاه مبل توکل، پلاک ۴۱، طبقه۱، واحد۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۲۰۲۰۸۹

الهام مافی

الهام مافی وکیل زن در شهریار

سرکار خانم الهام مافی وکیل و مشاور حقوقی با تجربه پایه یک دادگستری هستند. خانم مافی در دعاوی مختلفی اعم از خانواده، کیفری، ملکی و حقوقی فعالیت می کنند. ایشان با تجربه و مهارت خود پرونده های سخت و پیچیده بسیاری را به خوبی حل و فصل کرده اند.

آدرس دفتر: شهریار، ابتدای فاز ۱، میدان شهدا، ابتدای شاهد شرقی، مجتمع اداری کیمیا

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۷۵۵۹۹۰

سمیه مشهدی زاده

سمیه مشهدی زاده وکیل زن در شهریار

سرکار خانم سمیه مشهدی زاده یکی دیگر از وکلای با سابقه پایه یک دادگستری هستند. همچنین خانم مشهدی زاده مشاور حقوقی نیز هستند. ایشان تخصص ویژه ای در دعاوی خانواده و حقوقی دارند، اما در دعاوی ملکی و کیفری نیز فعالیت خوبی داشته اند.

آدرس دفتر: شهریار، اندیشه، فاز۱، نبش شاهد غربی، پاساژ رضا، بلوک شمالی، طبقه۲،واحد۱۶

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۶۵۱۰۷۴

آزاده ایرانشاهی

آزاده ایرانشاهی وکیل زن در شهریار

سرکار خانم آزاده ایرانشاهی با بیش از ۱۰ سال سابقه وکیل و مشاور حقوقی خوبه پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین و موکلیشان قرار می گیرد.

آدرس دفتر: شهریار، فاز یک اندیشه، بین بانک ملت و خیابان اطلاعات، ساختمان آرامش، واحد ۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۶۴۷۴۴۵


۳ اشتباه بزرگ در انتخاب وکیل زن در شهریار

در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که میزان توانایی‌های بهترین وکیل زن در شهریار به طور مستقیم بر روی نتیجه به دست آمده از دادگاه اثر می‌گذارد. هالک می‌دانیم انتخاب وکیل نقش مهمی در کسب پیروزی و شکست دارد لازم است با افزایش اطلاعات حقوقی تصمیمات درستی را در این خصوص ارائه دهیم. در ادامه سعی داریم برخی از اشتباهات بزرگ در انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار دهیم تا به این شکل اطلاعات شما در این زمینه افزایش داشته باشد.

انتخاب وکیل با توصیه دوستان: یکی از راه‌های مهم برای انتخاب وکیل استفاده از تجربیات دوستان و آشنایان است. اغلب در میان دوستان و آشنایان شما افرادی وجود دارند که با پرونده‌های مشابه دست به گریبان بودند این افراد از روی خیرخواهی سعی در پیشنهاد وکیل دارند. دقت داشته باشید که انتخاب وکیل بر اساس توصیه دوستان تنها یکی از راه‌های برگزیدن حقوقدان مورد نظر است؛ اما نباید این باعث شود که چشم بسته تصمیم بگیرید از سنجش توانایی‌های وکیل غافل بمانید.

انتخاب وکیل بر اساس حق الوکاله: در واقع بهترین وکیل زن در شهریار سعی می‌کند عوامل مختلفی را در نظر گرفته و با استفاده از آنها میزان حق الوکاله را اعلام کند. در این بین ممکن است برخی از وکلا درخواست مبالغ بالا و برخی دیگر درخواست مبالغ مقرون به صرفه‌ای را داشته باشند. نکته‌ای که لازم است در این خصوص با آن آشنا شوید این است که هرگز نباید تنها با در نظر گرفتن میزان حق الوکاله یک وکیل تصمیم بگیرید. لازم است به دقت اره تمامی ویژگی‌ها و مهارت‌های وکیل تحقیق کنید.

انتخاب وکیل بدون در نظر گرفتن موضوع پرونده: اگر به دنبال یک وکیل مجرب و خبره برای پرونده‌های حقوقی و کیفری خود هستید لازم است در ابتدا موضوع پرونده را در نظر گرفته و سپس به دنبال وکیلی باشید که در آن حوزه خاص توانسته است به تجربیات و تخصص بالایی دست پیدا کند. انتخاب وکیل بدون در نظر گرفتن تخصص وی یکی از اشتباهات بزرگ به شمار می‌رود که در آینده نتیجه خود را بر روی رای دادگاه به جای خواهد گذاشت؛ بنابراین لازم است به این موضوع توجه ویژه داشته باشید.

بهترین وکیل زن در شهریار

تصورات غلط درباره حق الوکاله وکیل زن در شهریار

در صورتی که قصد دریافت انواع خدمات حقوقی از بهترین وکیل زن در شهریار را دارید می‌بایست مبلغی را به عنوان دستمزد در اختیار او قرار دهید که در اصطلاحات قضایی آن را حق الوکاله می‌نامند. در بسیاری از موارد افرادی که با پرونده‌های حقوقی و کیفری دست به گریبان هستند اطلاعات کمی در خصوص میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن دارند. از این رو در ادامه مقاله سعی داریم شما را با برخی از تصورات غلطی که در خصوص حق الوکاله و نحوه پرداخت آن وجود دارد آشنا کنیم.

حق الوکاله هزینه اضافی است: یکی از مهمترین تصورات غلطی که در انتخاب وکیل با آن روبرو هستیم این است که بسیاری گمان می‌کنند که استخدام وکیل و پرداخت حق الوکاله به وی هزینه‌ای اضافه به شمار می‌رود. چنین افرادی تصور می‌کنند که اگر خودشان به شخصه دست به کار شده و در دادگاه حضور پیدا کنند می‌توانند به سادگی نتایج دلخواه خود را کسب نموده و از دادگاه با پیروزی خارج شوند. این در حالی است که کسب نتایج درخشان تنها با استفاده از وکلای شاخص امکان‌پذیر است.

حق الوکاله همواره رقم ثابتی دارد: یکی دیگر از باورهای غلطی که بسیار دیده شده است که افراد درگیر در پرونده‌های حقوقی و کیفری با آن مواجه هستند این می‌باشد که عده‌ای گمان می‌کنند که همواره حق الوکاله مقدار ثابتی را دارد. این در حالی است که حق الوکاله در بسیاری از موارد به صورت توافقی تعیین می‌شود و بهترین وکیل زن در شهریار برای محاسبه آن به پیچیدگی پرونده سابقه کاری خود توجه ویژه‌ای خواهد داشت بنابراین هر یک از وکلا ممکن است میزان دستمزد خاص خود را از شما طلب کند.

حق الوکاله را در پایان کار به وکیل پرداخت می‌کنند: این مورد نیز از تصورات غلط رایج در بین مردم درباره میزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن می‌باشد. شیوه پرداخت حق الوکاله نیز در بسیاری از موارد به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می‌شود؛ اما نکته‌ای که لازم است در خصوص آن بدانید این است که اینطور نیست که در ابتدای همکاری مبلغی به وکیل پرداخت نشود. همواره قسمتی از حق الوکاله به صورت پیش قسط در ابتدای امضای قرارداد به وکیل مورد نظر پرداخت خواهد شد.

بهترین وکیل زن در شهریار

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر می‌کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با مشخصات و تخصص بهترین وکیل زن در شهریار آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید خواسته‌های حقوقی خود را با  استفاده از مهارت‌های آنها برطرف کنید. در ادامه سعی کردیم تا برخی از اشتباهات رایج در انتخاب وکیل زن را مورد بررسی قرار دهیم و پس از آن نیز مهم‌ترین تصورات غلط در تعیین حق الوکاله را ارزیابی نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده‌ایم از شما عزیزان درخواست می‌کنیم که اگر تجربه‌ای در خصوص مطالب بالا دارید آن را در قسمت دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا