وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در اسلامشهر ⚖️【سال1403】✔️

در سال های اخیر شاهد حضور فعال زنان در زمینه های مختلف در جامعه بوده ایم. جامعه وکلا نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. امروزه شاهد حضور گسترده وکلای زن در کشور هستیم. وکلای زن با حضور خود در این عرصه، هم پای مردان کار می کنند و با توانمندی و دقت و تمرکز بالا، موفقیت های بسیاری نیز کسب نموده اند. علاوه بر این برخی از افراد با انتخاب وکیل زن برای پرونده های حقوقی خود، احساس راحتی و آرامش بیشتری دارند. در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین وکیل زن در اسلامشهر آشنا نماییم.لطفا ما را همراهی نمایید‌.

بهترین وکیل زن در اسلامشهر کیست؟

بهترین وکیل زن در اسلامشهر کیست؟

احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده است که در هنگام جستجوی یک‌وکیل برای انجام امور قضایی خود، به دلیل تعدد وکلا، کمی مردد شوید و انتخاب برای شما دشوار گردد. در این صورت برای انتخاب بهترین وکیل زن در اسلامشهر باید به ویژگی های وکیل توجه کرد. بهترین وکیل اسلامشهر با داشتن سابقه و‌تجربه در انجام پرونده های قضایی، می تواند انتخاب خوبی برای واگذاری پرونده های حقوقی شما باشد‌.توجه به سابقه وکیل، و داشتن پرونده های موفق در کارنامه کاری یک‌وکیل، از مهمترین عوامل در انتخاب وکیل خوب می باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در اسلامشهر را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل زن در اسلامشهر را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

رویا اکبریان

رویا اکبریان بهترین وکیل زن در اسلامشهر

خانم اکبریان از وکلای پایه یک دادگستری در اسلامشهر هستند‌. سابقه بسیار درخشانی در به موفقیت رساندن پرونده های قضایی از جمله دعاوی خانوادگی، طلاق، مهریه، مالی و کیفری را دارند. با صبوری و بردباری در تمام‌ مراحل پرونده، مسایل و مشکلات را بررسی و حل میکنند. برای مشاوره حقوقی و واگذاری پرونده های حقوقی خود به ایشان از آدرس زیر استفاده نمایید:

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان باغ فیض، کوچه یکم، پلاک ۵۵، طبقه سوم‌، واحد ۵

تلفن تماس:09123473802

فاطمه بختیاری

فاطمه بختیاری بهترین وکیل زن در اسلامشهر

خانم بختیاری از وکلای با تجربه و خوش نام در اسلامشهر هستند. ایشان در دعاوی حقوقی مالی، کیفری، خانواده، طلاق، مهریه و …. فعالیت دارند. از ویژگی های بارز ایشان، می توان به مهارت و نکته سنجی، در حل پرونده های قضایی، اشاره نمود. سابقه پیروزی در پرونده های مختلف قضایی را در کارنامه کاری خود دارند. شما می توانید برای انتخاب خانم بختیاری از ادرس و تلفن زیر اقدام نمایید:

آدرس دفتر: اسلامشهر، میدان نماز، خیابان تعاون، کوچه تعاون دوم، ساختمان خورشید، طبقه دوم، واحد۳

تلفن تماس:09124245603

سمیه بهرامی

سمیه بهرامی بهترین وکیل زن در اسلامشهر

خانم بهرامی از وکلای باسابقه و باتجربه در اسلامشهر هستند. تخصص بالایی در دعاوی حقوقی خانوادگی، کیفری، مالی و… دارند‌. با اعتماد به نفس بالا، در جلسات دادگاه، از موکل خویش دفاع میکنند. با قدرت تحلیل مسائل، کوچکترین جزئیات پرونده را بررسی و حل می کنند‌‌. برای مشاوره حقوقی و واگذاری پرونده های خود به ایشان از آدرس و اطلاعات زیر استفاده نمایید:

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان آیت الله کاشانی، نبش کوچه ۱۷، پلاک۳۰۷، طبقه دوم

تلفن تماس:09120343903

لیلا سادات حسینی

لیلا سادات حسینی بهترین وکیل زن در اسلامشهر

خانم حسینی وکیل پایه یک دادگستری در اسلامشهر هستند. به دلیل سابقه بالا در انجام دعاوی حقوقی مختلف، انتخاب مناسبی برای واگذاری پرونده های حقوقی شما هستند‌. نکته سنجی و دقت و حل مسائل پرونده در کوتاه ترین زمان، از توانمندی های ایشان است. برای دسترسی به ایشان از آدرس و تلفن زیر استفاده نمایید:

آدرس دفتر: اسلامشهر، میدان نماز، خیابان صیاد شیرازی، خیابان تعاون، ساختمان سفید، واحد۹

تلفن تماس:09125879597

ربابه جلائی

ربابه جلائی بهترین وکیل زن در اسلامشهر

خانم جلائی وکیل پایه یک دادگستری در اسلامشهر هستند. از سوابق ایشان میتوان به وکالت در پرونده های موفق قضایی از جمله خانوادگی ، مالی، مهریه و…. اشاره نمود. به دلیل تجربه بالا، انتخاب بسیار مناسبی برای واگذاری پرونده های قضایی، می باشند. رازداری و امانت داری از ویژگی های بارز ایشان است. دارای خلاقیت در حل مسائل و دعاوی حقوقی هستند که تا حدودی پیروزی پرونده را تضمین مینماید.برای دسترسی به ایشان از آدرس زیر استفاده نمایید:

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، خیابان تعاون، رو به روی اتوبوس رانی، ساختمان سپید، طبقه ۲، واحد۹

تلفن تماس:09122979701


معیارهای انتخاب بهترین وکیل زن در اسلامشهر

همان طور که میدانید، برای گرفتن نتیجه خوب در پرونده های قضایی خود، بایست به یک وکیل خوب اعتماد نمایید و امور قضایی خود را به وی بسپارید. اما گاهی در انتخاب میان تعداد زیادی وکیل، افراد سردرگم می شوند و انتخاب بسیار دشوار میگردد. در ادامه این مطلب برای شما معیارهای یک‌وکیل خوب را بازگو میکنیم تا در انتخاب خود مصمم شوید و بهترین انتخاب را داشته باشید. ولیکن نکته ای که باید به آن توجه نمایید این است که وکیل زن و مرد از نظر اطلاعات قضایی و وظایفی که دارند هیچ تفاوتی با هم ندارند و شما می توانید به راحتی و با اعتماد کامل وکالت پرونده های قضایی خود را به وکیل زن واگذار نمایید. در ادامه معیار های انتخاب بهترین وکیل زن در اسلامشهر را برای شما قرار می دهیم:

  • سابقه و تجربه وکیل: لزوم توجه به سابقه یک‌وکیل، در انتخاب وکیل بسیار ضروری است چرا که هر چه وکیل سابقه بالاتری داشته باشد، نشان از تجربه بالای وی است.
  • اعتماد به نفس: وکیل بایست با اعتماد به نفس بالا، بتواند جلسات دادگاه را به خوبی هدایت و از موکل خویش دفاع نماید.
  • محترم و با شخصیت باشد: در ارتباط با موکل و قاضی و با کمال ادب و احترام برخورد نماید‌.
  • توانایی بیان ساده ی مسائل: مسائل و قوانین پیچیده مربوط به پرونده را برای موکل خویش با زبانی ساده بازگو نماید تا هیچ شبهه و سوالی برای موکل باقی نماند.
  • نکته سنج و دقیق باشد: به این منظور است که وکیل تمام جزئیات پرونده را در نظر بگیرد و در جهت حل و فصل آن تلاش نماید.
  • علم و دانش به روز داشته باشد: وکیل همواره بایست اطلاعات علمی و حقوقی خود را به روز نماید تا در جهت حل پرونده از آن استفاده نماید.
معیارهای انتخاب بهترین وکیل زن در اسلامشهر

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل

یکی از روش های انتخاب وکیل، مشاوره حقوقی قبل از انتخاب وکیل است. شما با مشاوره حقوقی گرفتن از یک وکیل تا حدودی از جزئیات پرونده و راه حل پیگیری و بررسی آن آگاه می شوید. مشاوره حقوقی به دو صورت تلفنی و حضوری صورت میگیرد. اما مشاوره حضوری مزایای زیادی دارد از جمله آنها:

  • تعامل مستقیم با وکیل: در مشاوره حضوری با وکیل، شما میتوانید مشکلات و مسایل خود را با وی در میان بگذارید و به صورت مستقیم با وکیل صحبت نمایید و از جزییات پرونده سخن بگویید.
  • امضای قراردادها و سند ها: در برخی موارد، نیاز به امضای برخی قراردادها وجود دارد که با حضور یک وکیل و کمک گرفتن از تخصص ایشان، می توانید بدون نگرانی این کار را انجام دهید.
  • پاسخ به سوالات موکل: در مشاوره حضوری موکل هر گونه سوال و نگرانی در مورد پرونده را بازگو و پاسخ سوالات خود را دریافت میکند.
  • حل دعاوی حقوقی با هزینه کمتر: امکان دارد مشکل قضایی شما از نوع ساده باشد و شما با مشاوره حقوقی با وکیل، با صرف هزینه بسیار کمتر و به صورت فوری، مشکل را حل نمایید.
اهمیت ملاقات حضوری با وکیل

کلام آخر

در این مقاله سعی داشتیم تا شما را با بهترین وکیل زن در اسلامشهر آشنا کنیم. در مورد ویژگی های یک وکیل خوب و معیارهای انتخاب وکیل زن با شما با شما سخن گفتیم. امیدواریم با استفاده از این مطالب، در انتخاب وکیل زن و پیروزی در امور قضایی خود موفق عمل نمایید. سپاسگزاریم که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید. نظرات و انتقادات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا