خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر ⚖️【سال1403】✔️

یکی از مسائل بسیار رایج در جامعه کنونی ما مسئله مهریه می باشد. در سالهای اخیر، مهریه های بالا و غیر قابل پرداخت باعث ایجاد مشکلات و تنش های زیادی در میان زوج ها شده است. از طرفی زن مهریه خود را مطالبه می کند و مرد نیز توان پرداخت مهریه ی سنگین را ندارد. در این موقعیت، بهترین راه حل مسئله کمک گرفتن از بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر است. وکیل مهریه با اطلاع از قوانین قضایی، می تواند بسیاری از مشکلات مربوط به مهریه را حل نماید و موکل را در جهت مطالبه خواسته خود یاری نماید‌. با ما در این مطلب همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر

بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر کیست؟

مهریه، مالی است که بعد از عقد نکاح از طرف مرد به زن تعلق میگیرد. مبلغ مهریه به طور معمول با توافق طرفین تعیین میگردد. مهریه عندالمطالبه است به این معنی که زن هر زمان که بخواهد می تواند آن را مطالبه نماید. اما در کشور ما معمولا مقدار مهریه ها بسیار بالا است و پرداخت این مقدار خارج از توان زوج است‌. در اکثر موارد در صورت بروز کوچکترین مشکل در زندگی زناشویی، مهریه از طرف زوجه مطالبه میگردد و از آنجایی که زوج نیز قادر به پرداخت آن نمی باشد، دامنه مشکلات و اختلافات گسترده تر می گردد.

در این صورت مشاوره حقوقی با یک وکیل مجرب و با تجربه بسیار ضروری است. زیرا با آگاهی از قوانین در کشور و‌کمک به اجرای آن، باعث تسریع در انجام دعاوی مهریه می گردد. بنابراین بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر باید باید با تجربه باشد. یک‌وکیل با تجربه، دعاوی حقوقی را با جزئیات بررسی می کند و راه های دفاع از موکل خویش را می یابد. از سوی دیگر بهترین وکیل اسلامشهر بایست قدرت مذاکره داشته باشد تا از طریق گفتگو با موکل خویش، اطلاعات مربوط به پرونده را بررسی نماید و در حضور دادگاه پرونده را ارائه نماید.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

اکبر حدادی

اکبر حدادی بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر

آقای حدادی از وکلای پایه یک دادگستری در اسلامشهر هستند. ایشان به صورت تخصصی در دعاوی خانوادگی از جمله طلاق، نفقه و مهریه فعالیت دارند‌. پرونده های موفق بسیاری در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند‌. با تلاش و پشتکار همواره در جهت تحقق مطالبات موکل خویش، عمل میکنند. برای مشاوره حقوقی و واگذاری پرونده های خود به ایشان از آدرس و اطلاعات زیر استفاده نمائید:

آدرس دفتر: اسلامشهر، احمد آباد مستوفی، کوچه مطهری، جنب کلانتری، پلاک ۱۱۵

تلفن تماس:09124366275

محمد حسن حکمت پور

محمد حسن حکمت پور بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر

آقای حمکت پور از وکلای باسابقه در اسلامشهر هستند. در انواع دعاوی حقوقی وکالت میکنند اما تخصص ایشان در دعاوی خانوادگی علی الخصوص مهریه می باشد. پرونده های متعددی را در زمینه مهریه، با موفقیت به اتمام رساندند. با دلسوزی پرونده های موکلین خود را پیگیری می کنند و تمام تلاش خود را برای تحقق مطالبات ایشان انجام میدهند. برای دسترسی به ایشان از آدرس و تلفن زیر استفاده نمایید:

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان باغ فیض، بین کوچه ۹و۱۱، مرکز تجاری فرهاد، طبقه اول، واحد ۴

تلفن تماس:09101949030

مهدی خدایاری

مهدی خدایاری وکیل مهریه در اسلامشهر

آقای خدایاری از وکلای باتجربه و خبره پر اسلامشهر هستند. در کارنامه کاری خود، وکالت در انواع دعاوی حقوقی از جمله کیفری، مالی، خانواده و… را دارند اما به صورت تخصصی در زمینه دعاوی مهریه، فعالیت دارند. با مهارت بالا و ارائه راهکارهای دقیق، در مدت زمان کوتاهی، مطالبات موکلین خویش را تحقق می بخشند. برای مشاوره حقوقی و واگذاری پرونده های قضایی خود به آقای خدایاری از آدرس و تلفن زیر اقدام نمایید:

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان آیت الله کاشانی، بین کوچه ۹و۱۱، ساختمان مروارید، طبقه دوم، واحد ۳، پلاک۲۲۱

تلفن تماس:09122013722

لیلا سادات حسینی

لیلا سادات حسینی بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر

خانم حسینی از وکلای به نام و با تجربه و وکیل پایه یک دادگستری در اسلامشهر هستند. سابقه وکالت طولانی در زمینه دعاوی خانوادگی از جمله مهریه را دارند. در اکثر پرونده های خود، بهترین نتیجه را گرفتند. از این رو انتخاب بسیار مناسبی برای پرونده های حقوقی می باشند‌. در تمام جلسات دادگاه با اعتماد به نفس حضور پیدا میکنندو از حقوق موکل خویش دفاع می نمایند. برای دسترسی به ایشان از آدرس و تلفن زیر استفاده نمایید:

آدرس دفتر:اسلامشهر، میدان نماز، خیابان صیاد شیرازی، خیابان تعاون، ساختمان سفید، طبقه ۵، واحد ۹

تلفن تماس:09125879597

المیرا توحیدی

المیرا توحیدی بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر

خانم توحیدی از وکلای با سابقه در امور دعاوی مهریه هستند. ایشان با مهارت و نکته سنجی، تمام جزییات پرونده را مورد بررسی قرار می دهند و در دادگاه با ادله و شواهد از موکلین خود دفاع مینمایند. سابقه رضایت زیادی از جانب موکلین خود، در کارنامه کاری خود دارند. از این رو انتخاب مناسبی برای واگذاری پرونده های حقوقی هستند. برای دسترسی به ایشان از آدرس و تلفن زیر اقدام فرمایید:

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه جنب فرمانداری، انتهای کوچه، ساختمان دی۳، دفتر وکالت فاطمه صبور

تلفن تماس:09305916540


حق الوکاله بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر چقدر است؟

حق الوکاله مبلغی است که موکل برای انجام وکالت خود به وکیل پرداخت می کند. به طور معمول میزان حق الوکاله توسط قراردادی بین طرفین تعیین می شود، اما اگر توافقی صورت نگرفته باشد، موکل موظف است بر اساس قوانینی که قوه قضاییه تعیین کرده است، حق الوکاله را پرداخت کند. به طور کلی میزان حق الوکاله وکیل مهریه ،در صورت عدم توافق، ۱۰درصد از مبلغ مهریه وصول شده، حق الزحمه وکیل است. باید این نکته را در نظر داشته باشید که مبلغ حق الوکاله، در صورتی که پرونده شکست بخورد نیز، به وکیل تعلق پیدا میکند.

البته میزان حق الوکاله،با توجه به برخی عوامل ممکن است افزایش پیدا کند. برخی پرونده ها به دلیل سختی و پیچیدگی که دارند نیازمند کار و زمان بیشتری نیز هستند، از این رو حق الزحمه بیشتری نیز به خود اختصاص میدهند. عامل بعدی سابقه و تجربه وکیل است. وکلای با سابقه یقینا حق الوکاله بیشتری دریافت میکنند. شهر محل زندگی وکیل هم از عوامل افزایش حق الوکاله هست‌ به طور در معمول شهرهای بزرگتر میزان حق الوکاله وکلا، بیشتراز شهرهای کوچک است.

بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر

سه ویژگی وکیل مهریه که موفقیت پرونده را تضمین می کند!

همان طور که گفتیم یک‌وکیل ویژگی هایی دارد که با توجه به آنها، و انتخاب وکیل بر اساس آن، تا حدودی میتوان موفقیت پرونده را تضمین نمود‌. بخشی از مهمترین این عوامل را میتوان به صورت زیر دسته بندی کرد:

  • تسلط بر قوانین: یک وکیل مجرب بر تمام قوانین قضایی تسلط دارد و اطلاعات کاملا به روز دارد و با استفاده از آگاهی و علم خود، مشکلات پرونده را حل میکند.
  • امانت دار و راز داری: یک وکیل خوب راز دار موکل خویش است و به هیچ وجه جزئیات پرونده را نزد دیگران بازگو نمی کند.
  • قدرت تحلیل مسائل: وکیل بایست تمام جوانب پرونده را به خوبی بررسی و تحلیل نماید و با توجه به آن تصمیم درست را اتخاذ نماید.
بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر

کلام آخر

در این مطلب شما را با بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر آشنا کردیم و از عواملی که باعث موفقیت یک‌وکیل در پرونده میشوند، سخن گفتیم. برای حل مسائل حقوقی خود، وکلایی حرفه ای را به شما پیشنهاد دادیم. امیدواریم نهایت استفاده را از این مطالب ببرید. پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما بنویسید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + نه =

دکمه بازگشت به بالا