خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر ⚖️【سال1403】✔️

از گذشته تا کنون مشکلات خانوادگی در میان همه افراد وجود داشته است. در اکثر موارد مشکلات میان خانواده ، زن و شوهر و افراد فامیل را با پادرمیانی ریش سفیدان و بزرگان و چشم پوشی و گذشت افراد خانواده، حل و فصل می کردند. اما امروزه دامنه این مشکلات بسیار گسترده تر از قبل شده است و به آسانی قابل چشم پوشی نیست. در این صورت کمک گرفتن از بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر بهترین گزینه برای حل مشکلات است‌‌. تا در کوتاه ترین زمان و با آسان ترین راه حل ها، مشکلات و اختلافات پایان پذیرد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر

مشکلات و دعاوی خانوادگی دامنه بسیار گسترده ای دارند. به طور مثال در زمینه طلاق دعاوی مانند نفقه، مهریه، حضانت فرزندان و …. مطرح میگردد که در بسیاری از موارد در میان طرفین توافق صورت نمی گیرد و مسئله بزرگتر می شود. در این موارد کمک گرفتن از بهترین وکیل اسلامشهر راه حلی واجب است. وکیل خانواده ، وکیل پایه یک دادگستری است که به صورت تخصصی در زمینه دعاوی خانوادگی از جمله مهریه، طلاق، نفقه ، حضانت و..‌. فعالیت دارد.

بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر کیست؟

بنابراین با آگاهی از تمام قوانین، و تجربه بالای خود، به دلیل داشتن پرونده های مشابه، به آسانی می تواند مشکلات پرونده را در مدت زمان کوتاهی حل نماید. بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر با سابقه ی بالای خود در دعاوی خانوادگی ، و با توجه و دقت به جزییات پرونده، می تواند شما را در حل دعاوی خانوادگی یاری نماید.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر را بشناسید!

در ادامه مطلب چند تا از بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر را معرفی می نماییم تا در صورت نیاز بتوانید دعاوی خانوادگی خود را به آسانی پیگیری و بررسی نمایید. با ما همراه باشید.

مهدی جوانمردی

مهدی جوانمردی بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر

آقای مهدی جوانمردی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در اسلامشهر جنوب تهران به صورت تخصصی و حرفه ای با تکیه بر دانش حقوقی در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و افراد را در تمامی امور راهنمایی می کند. ایشان با تسلط مکفی از قوانین وکالت برای رساندن حق به حق دار در محضر دادگاه حاضر می شود.

آدرس دفتر: تهران، اسلامشهر، خیابان امام حسن مجتبی، کوچه شهید سالاروندیان، پلاک 3

شماره تماس: 09123338603

سمیه ابراهیمی

سمیه ابراهیمی بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر

خانم ابراهیمی از وکلای پایه یک دادگستری در اسلامشهر هستند. ایشان تخصص بالایی در زمینه دعاوی خانواده دارند‌. پرونده های بسیاری را در خصوص دعاوی طلاق، نفقه، مهریه، حضانت فرزندان و …. با موفقیت به اتمام رساندند‌‌. با پشتکاری و توجه به جزئیات، تمام مسائل موجود در پرونده را پیگیری و بررسی مینمایند و در کوتاه ترین زمان ،خواسته موکل را احقاق می بخشند. برای انتهاب خانم ابراهیمی در دعاوی حقوقی خود می توانید از آدرس و تلفن زیر استفاده نمایید:

آدرس دفتر:اسلامشهر، میدان نماز، خیابان صیاد شیرازی، رو به روی اتوبوس رانی، خیابان تعاون، ساختمان سپید، واحد ۹

تلفن تماس:09125274300

رقیه آبکه

رقیه آبکه بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر

خانم آبکه از وکلای با تجربه و با سابقه در اسلامشهر هستند. به صورت تخصصی در زمینه دعاوی خانواده فعالیت دارند. پرونده های موفق بسیاری در کارنامه کاری خود ثبت کردند. با مهارت بالای خود در انجام دعاوی خانواده از جمله حضانت، مهریه، نفقه، طلاق و … پرونده های خانوادگی را با موفقیت به اتمام می رسانند. از این رو به عنوان یکی از بهترین ها در اسلامشهر معرفی میشوند. برای مشاوره حقوقی و واگذار کردن پرونده های حقوقی خود به ایشان راه های ارتباطی با خانم آبکه را برای شما قرار میدهیم:

آدرس دفتر:اسلامشهر، شهرک قائمیه، فلکه سوم، کوچه ۳۶، پلاک ۴، واحد ۴

تلفن تماس: 09127292864

رضا اجل افشار

رضا اجل افشار بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر

آقای افشار وکیل پایه یک دادگستری در اسلامشهر هستند. ایشان در زمینه دعاوی خانوادگی مانند مهریه ، طلاق، حضانت، نفقه و… تخصص و مهارت دارند. به دلیل داشتن سابقه و تجربه بالا، به عنوان یکی از بهترین وکلا در اسلامشهر شناخته می شوند. با اعتماد به نفس بالا در تمام جلسات دادگاه حضور پیدا میکنند و از موکل خویش دفاع میکنند. برای مشاوره حقوقی و واگذاری پرونده های حقوقی خود به آقای افشار میتوانید از آدرس و تلفن زیر استفاده نمایید:

آدرس دفتر:اسلامشهر، خیابان امام رضا، کوچه شرافت۱۳، پلاک۳۸، طبقه ۲

تلفن تماس:09123009012

کیوان امینی

کیوان امینی بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر

آقای امینی از وکلای باسابقه در اسلامشهر هستند. تخصص ایشان در دعاوی خانوادگی از جمله طلاق، مهریه، نفقه و…. می باشد. از ویژگی های بارز ایشان میتوان به صداقت، راز داری،صبر و بردباری اشاره کرد. داشتن پرونده های موفق متعدد در پرونده کاری، ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکلای اسلامشهر معرفی میکند. برای سپردن امور قضایی خوب به ایشان میتوانید از آدرس و تلفن زیر استفاده نمایید:

آدرس دفتر:اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، خیابان فرمانداری، جنب دادگستری اسلامشهر

تلفن تماس:09127001676

علی پرنلو

علی پرنلو بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر

آقای پرنلو از وکلای باسابقه و با تجربه و وکیل پایه یک دادگستری می باشند. پرونده های موفق بسیاری در کارنامه کاری خود دارند که همین موضوع باعث شده است ایشان به عنوان یک وکیل با تجربه شناخته شوند. در دعاوی خانوادگی تخصص و مهارت بالایی دارند‌. با علم و دانش به روز خود و آگاهی از قوانین به روز، با موفقیت پرونده های خانوادگی را حل و فصل مینمایند. برای دسترسی به ایشان از تلفن و آدرس زیر استفاده نمایید:

آدرس دفتر:اسلامشهر، باغ فیض، بین کوچه ۹و ۱۰، مجتمع اداری و تجاری فرهادی، طبقه اول، واحد۸

تلفن تماس:09122498956


ویژگی های بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر

در قدم اول از ویژگی هایی که یک وکیل را به عنوان بهترین در تخصص خود معرفی میکند، داشتن سابقه و تجربه بالا است.هر چه سابقه یک وکیل بالاتر باشد، احتمال موفقیت وی در یک پرونده بالاتر میرود. یرای انتخاب بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر باید نکات زیر را درنظر داشته باشید:

  • داشتن علم و دانش بالا برای پیشبرد هر چه سریعتر و آسان تر دعاوی خانوادگی از مهمترین ویژگی های یک وکیل است.
  • راز داری و امانت داری از دیگر ویژگی های یک وکیل است. وکیل بایست تمام اسرار و جزییات پرونده را نزد خود نگه دارد و از بازگو کردن آن خودداری نماید‌.
  • اخلاق مداری و احترام نسبت به موکل و شأن دادگاه، یکی از ویژگی های یک وکیل برتر است.
  • مهارت تصمیم گیری: وکیل باید بتواند در مراحل انجام پرونده، به درستی جزئیات را تحلیل و بررسی نماید و بهترین تصمیم را برای دفاع از موکل و پرونده اتخاذ نماید.
  • صبر و بردباری:یک وکیل با بردباری و شکیبایی در طول مسیر پرونده، به مشکلات پرونده رسیدگی میکند و با صبوری مشکلات را حل میکند.
  • مهارت سخنرانی در جمع: یک وکیل خبره بایست در دادگاه با سخنان و رفتار خود بتواند از موکل خود دفاع نماید و ادله و شواهد را برای قاضی به روشنی ارائه نماید‌.
  • نکته سنجی و توجه به جزئیات از ویژگی های قابل تأمل یک وکیل است زیرا با توجه به جزئیات پرونده و چیدن آنها در کنار هم مانند یک پازل، باعث تکمیل پرونده میگردد.
ویژگی های بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر

سه عامل که حق الوکاله درخواستی وکیل را افزایش می دهد

حق الوکاله به مبلغی گفته میشود که وکیل برای انجام دعاوی قضایی، از موکل دریافت میکند. در اکثر موارد این مقدار توسط وکیل و موکل و بر اساس توافق بین طرفین تعیین می شود. اما عواملی هستند که بر میزان حق الوکاله تاثیر میگذارند و باعث افزایش آن می شوند.

  • سابقه وکیل: سابقه وکیل از مهم ترین عوامل افزایش حق الوکاله است. زیرا سابقه ی وکیل، همان تجربه هایی است که وی در طی سالهای طولانی بدست آورده است و همین عامل تاثیر مستقیمی بر موفقیت پرونده دارد.
  • پیچیدگی و موضوع پرونده: موضوع پرونده تاثیر زیادی بر میزان حق الوکاله دارد. زیرا به طور معمول در پرونده های کیفری به دلیل اهمیت بالا و پیچیدگی پرونده، وکیل دستمزد بیشتری را مطالبه میکند. همینطور رسیدگی و بررسی پرونده های کیفری دقت ، زمان و کار بیشتری را می طلبد.
  • شهر محل رسیدگی به پرونده: شهر محل زندگی وکیل تاثیر زیادی در میزان حق الوکاله دارد. معمولا در شهرهای بزرگتر، میزان دستمزد وکلا نسبت به شهرهای کوچک بیشتر است.
سه عامل که حق الوکاله درخواستی وکیل را افزایش می دهد

کلام آخر

در این مقاله سعی داشتیم تا شما را با بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر آشنا کنیم و راه کارهایی برای انتخاب بهتر و‌درست یک وکیل خانواده در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم با استفاده از این مطالب، در دعاوی خانوادگی خود بهترین وکیل را انتخاب نمایید و در امور قضایی خود موفق شوید. از اینکه همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم‌. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا