وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر ⚖️【سال1403】✔️

در گذشته های نه چندان دور، مطرح کردن موضوع طلاق و جدایی در خانواده ها، مانند تابویی بود که افراد جرئت شکستن آن و مطرح کردن موضوع را پیدا نمی‌کردند و با ادامه دادن به زندگی خود، به اصطلاح می سوختند و می ساختند. اما امروزه قبح این مسئله از بین رفته است و در بسیاری از موارد، زن و مرد، درصورت بروز کوچکترین مشکل و اختلافی، اولین و راحت ترین گزینه یعنی طلاق را مطرح مینمایند. در بسیاری از موارد نیز اختلافات و مشکلات به حدی می رسد که زن و شوهر تصمیم به جدایی میگیرند اما در مورد بسیاری از مسائل مانند مهریه، حضانت فرزندان و… توافق نمیکنند. و دامنه اختلافات وسیع تر میشود. در این گونه موارد تنها راه نجات دهنده کمک گرفتن از بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر است. در این مقاله شما را با بهترین وکلای طلاق در اسلامشهر آشنا میکنیم.

بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر

بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر کیست؟

بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر وکیل پایه یک دادگستری است که به صورت تخصصی در زمینه دعاوی خانوادگی به خصوص طلاق وکالت می کند. از آنجایی که موضوع طلاق، شامل موارد گسترده ای از جمله مهریه، نفقه فرزندان، حضانت فرزندان و …. می گردد، نیازمند تخصص و تجربه بالایی است. وکیل طلاق با داشتن تجربه و سابقه بالا در این زمینه، و به دلیل پذیرفتن پرونده های متعدد، اطلاعات اجتماعی و قضایی بالایی دارد و با علم و دانش قضایی خود، می‌تواند در کوتاه ترین زمان ممکن خواسته موکل خویش را به حقیقت مبدل نماید.

علاوه بر داشتن سابقه بالا، بهترین وکیل اسلامشهر بایست راز دار اسرار موکل خویش باشد و جزییات پرونده را به هیچ‌وجه، حتی برای نزدیکان موکل، بازگو نکند.همچنین وکیل بایست پشتکار و صبر داشته باشد زیرا پیگیری پرونده های طلاق نیازمند رفت و آمد مکرر به دادگاه ها و صبوری برای نتیجه گرفتن است‌.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

محمد تقی بختیاری

محمد تقی بختیاری وکیل طلاق در اسلامشهر

آقای بختیاری از وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده به خصوص طلاق هستند‌. با تجربه خود و داشتن پرونده های موفق متعدد در زمینه طلاق، از بهترین گزینه ها برای واگذاری پرونده طلاق می باشند. از ویژگی های بارز ایشان می توان به سخت کوشی و درست کار بودن ایشان اشاره نمود. با پیگیری های مکرر و تحلیل جزییات، پرونده هارا در کوتاه ترین زمان ممکن به اتمام می‌رسانند و از حقوق موکل دفاع می نمایند. آدرس و تلفن آقای بختیاری را برای دسترسی به ایشان در اینجا قرار می دهیم:

آدرس دفتر: اسلامشهر، بیست متری امام خمینی، بین کوچه ۱۹و۱۷، پلاک۴۳۹

تلفن تماس:09128022809

مهدی پرهیزکاری

مهدی پرهیزکاری وکیل طلاق در اسلامشهر

آقای پرهیزکاری وکیل پایه یک دادگستری هستند. از وکلای با تجربه در زمینه دعاوی خانواده در اسلامشهر می باشند. اما به صورت تخصصی در زمینه دعاوی طلاق فعالیت می‌کنند. داشتن پرونده های موفق متعدد در زمینه طلاق، ایشان را به عنوان یک وکیل خبره در اسلامشهر معرفی می نماید. برای مشاوره حقوقی و واگذاری پرونده های خود به ایشان از آدرس و تلفن زیر استفاده نمایید:

آدرس دفتر:اسلامشهر، خیابان امام موسی کاظم، کوچه عدالت ۲۱، پلاک ۱۳

تلفن تماس:09122111794

حمید پور زند

حمید پور زند وکیل طلاق در اسلامشهر

آقای پور زند از وکلای با سابقه و با تجربه در اسلامشهر هستند. تخصص ایشان در زمینه دعاوی خانواده و به طور ویژه طلاق می باشد. پرونده های متعدد بسیاری را با موفقیت به اتمام رساندند. با مهارت بالا و آگاهی از قوانین، بهترین نتیجه را برای دعاوی حقوقی شما رقم میزنند. برای دسترسی به ایشان از آدرس و تلفن زیر استفاده نمائید:

آدرس دفتر:اسلامشهر، ابتدای باغ فیض، کوچه ۱۱، پلاک ۵، طبقه دوم

تلفن تماس: 09123183670

محمد جهانگیری

محمد جهانگیری وکیل طلاق در اسلامشهر

آقای جهانگیری وکیل پایه یک دادگستری در اسلامشهر هستند. به دلیل سابقه و تجربه بالا در دعاوی طلاق، با اطمینان خاطر میتوانید پرونده های خود را به ایشان بسپارید. آقای جهانگیری با علم و دانش به روز، بهترین نتیجه را برای پرونده شما رقم میزند. برای مشاوره حقوقی با ایشان میتوانید از طریق آدرس و تلفن زیر اقدام نمایید:

آدرس دفتر:اسلامشهر، میدان نماز، جنب پمپ بنزین، ساختمان ایران زمین، طبقه اول، واحد دوم

تلفن تماس:09121181773

حسین چراغی

حسین چراغی وکیل طلاق در اسلامشهر

آقای چراغی از وکلای پایه یک دادگستری در اسلامشهر هستند. در تمام دعاوی حقوقی فعالیت درخشانی دارند اما به صورت تخصصی در زمینه دعاوی طلاق، وکالت می کنند. از ویژگی های بارز ایشان میتوان به دقت بالا، آگاهی از قوانین به روز، اعتماد به نفس و مهارت در انجام امور قضایی اشاره نمود. شما می توانید از آدرس و تلفن زیر برای مشاوره حقوقی و واگذاری پرونده های خود به ایشان، استفاده نمایید:

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان زرافشان، کوچه ۵، پلاک۶۸۵

تلفن تماس:09126359319


معیارهای بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر

برای انتخاب بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر و گرفتن بهترین نتیجه در دعاوی حقوقی خود، همواره باید نکاتی را در نظر بگیرید تا حدودی پیروزی شما در پرونده حقوقی و طلاق، تضمین گردد. از مهم ترین این موارد، لزوم توجه به سابقه و تجربه وکیل است، وکیلی که دارای سابقه بالاتری است، یقینا پرونده های بیشتری را در کارنامه کاری خود دارد و با چالش های بسیاری در خلال این پرونده ها روبه رو شده است، و برای حل این مسائل، مسیرهای متفاوتی را طی کرده است.

از این رو با حجم اطلاعات بیشتری در تماس بوده است و تجربه بیشتری در این مسیر کسب نموده است. بنابراین احتمال موفقیت در پرونده های وی بیشتر است. نکته مهم بعدی اخلاق مداری و خوش رویی وکیل است. به طور قطع شما نمی توانید در طول انجام دعاوی حقوقی خود با شخصی که همواره بی حوصله است ارتباط موثری برقرار نمایید، یک وکیل خوب بایست مسائل پرونده را به صورت ساده و با زبان عامیانه برای موکل خود تشریح نماید‌.

از دیگر ویژگی‌هایی که باید به آن اشاره کنیم راز داری و امانت داری وکیل است. وکیل بایست اسرار و جزئیات پرونده را برای اشخاص دیگر بازگو نکند و نزد خود نگه دارد. داشتن اعتماد به نفس، داشتن مهارت های اجتماعی، نکته سنجی و دقت، داشتن علم و دانش به روز و….از دیگر ویژگی های قابل تأمل یک‌وکیل خوب است.

بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر

نکاتی که قبل از انتخاب وکیل بایست به آن توجه کرد

از مهم ترین نکاتی که قبل از انتخاب یک‌وکیل باید در نظر داشته باشید تخصص وکیل است. همه وکلا در دعاوی مختلف حقوقی، فعالیت دارند اما برخی از آنها به صورت تخصصی وکالت مینمایند. اگر شما به دنبال یک‌وکیل در حوزه دعاوی طلاق هستید، بایست به دنبال یک‌وکیل متخصص طلاق باشید زیرا عمده فعالیت و وکالت وی، در زمینه طلاق بوده است و همین موضوع ارتباط مستقیمی با پیروزی پرونده شما دارد.

نکته بعدی جنس وکیل یعنی خانم و یا آقا بودن ایشان است. باید بدانید که خانم و یا آقا بودن یک وکیل هیچ تاثیری در روند پرونده شما و نتیجه پرونده شما ندارد. زیرا داشتن اطلاعات و آگاهی از قوانین قضایی است که در نتیجه پرونده موثر است.

از نکات مهم دیگری که باید قبل از انتخاب وکیل در نظر داشت سن وکیل است‌. باید توجه داشته باشید که سن وکیل معیاری برای تجربه و سابقه وکیل نیست. گاهی برخی از افراد تصور میکنند هر چه سن وکیل بالاتر باشد تجربه وکیل بیشتر است، اما اینطور نیست، چه بسا وکلای جوانی که تخصص و تجربه و سابقه بالاتری در امر وکالت دارند.

بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر

کلام آخر

در این مطلب سعی داشتیم تا با ارائه راهکارهایی در زمینه انتخاب بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر شما را در انتخاب بهتر و مناسب تر یاری نماییم. امیدواریم تا با توجه به این نکات بهترین انتخاب خود را انجام دهید. از شما متشکریم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید. در صورت داشتن هر گونه نظرات و پیشنهاداتی ما را در جریان بگذارید.

3.2/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یک =

دکمه بازگشت به بالا