وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در پاکدشت ⚖️【سال1403】 ✔️

وقتی با بسیاری از بانوان هم کلام می شویم به زودی درخواهیم یافت که تعداد زیادی از آن ها تمایل دارند تا وکالت در پرونده های حقوقی و کیفری را به وکلای خانم بسپارند و مشکلات حقوقی خود را با مراجعه به آن ها حل و فصل نمایند. در این بین هر یک از این افراد ممکن است دلایل شخصی خود را داشته باشند. هرگز نمی توان به چنین تصمیمی ایراد گرفت. چرا که این مسئله به سلیقه آن ها باز می گردد. در این بین باید فقط به این موضوع دقت داشته باشید که علاوه بر جنسیت وکیل، لازم است بقیه معیارها را نیز مورد توجه قرار دهید. در واقع لازم است با تحقیقاتی که در این خصوص به انجام می رسانید در نهایت شاخص ترین و مطرح ترین آن ها را استخدام کنید؛ اما دسترسی به وکلای خبره همیشه هم ساده نیست. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در پاکدشت آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در پاکدشت

بهترین وکیل زن در پاکدشت کیست؟

تعداد زیادی از وکلای پایه یک دادگستری در سطح شهر پاکدشت مشغول به فعالیت های حقوقی هستند. در صورتی که به دنبال وکیل برای رسیدگی به پرونده های خود هستید می توانید یکی از آن ها را برای اعطای وکالت انتخاب کنید؛ اما نکته ای که لازم است در همه حال به آن توجه ویژه داشته باشید این است که با وکلای تازه کار هرگز نخواهید توانست به نتایج درخشان برسید. کسب نتایج مطلوب و دستیابی به اهداف تعیین شده تنها با استفاده از بهترین وکیل زن در پاکدشت است که به دست می آید.

در واقع برترین وکیل زن در پاکدشت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری از مهارت های حقوقی بالایی برخوردار است و می تواند با مراجعه به تبصره های قانونی مشکل موکل خود را حل کند. از سوی دیگر باید در نظر داشته باشید که بهترین وکیل خانم در پاکدشت از مهارت های بالایی در برقراری ارتباط با موکل برخوردار است و می تواند با تعاملی سازنده با موکل، پرونده را نتیجه ای مطلوب برساند. وکیل زن خوب در پاکدشت فن بیان و قدرت نفوذ کلام بالایی را در اختیار دارد و همین مسئله کلید پیروزی در دادگاه است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در پاکدشت را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای زن در پاکدشت را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

ناهید نجفی

ناهید نجفی بهترین وکیل زن در پاکدشت

خانم ناهید نجفی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در پاکدشت با تخصص و تبحر لازمه در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانوده وکالت می پذیرد و افراد را در این مسیر هدایت می کند. وی پرونده های موفق متعددی را در طی چندین سال سابقه وکالت خود به ثبت رسانده است و برای احقاق حقوق موکلین می کوشد.

شماره تماس: پاکدشت، میدان مادر، خیابان امام رضا ۶۳، ساختمان جانبو، پلاک۱۷، طبقه اول، واحد یک

شماره تماس: 09127766584

نرجس قاسم زاده

نرجس قاسم زاده بهترین وکیل زن در پاکدشت

خانم نرجس قاسم زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانا در کلیه امور حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را در مسیر درست و قانونی قرار می دهد. خانم قاسم زاده با تکیه بر دانش حقوقی و تجارب متعددی که در چند سال سابقه خود به دست آورده است در محضر دادگاه حاضر می شود و رای مثبت دادگاه را ازآ« پرونده ای که عهده دار آن است می کند.

آدرس: پاکدشت، میدان معلم، جنب دادگستری، روبه روی حوزه علمیه خواهران

شماه تماس: ۰۹۱۲۹۳۶۷۳۰۴

سمیه خانی

سمیه خانی بهترین وکیل زن در پاکدشت

خانم سمیه خانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در پاکدشت با تکیه بر دانش حقوقی به صورت حرفه ای به وکالت در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می پردازد. ایشان با مراجعین در خصوص پرداخت حق الوکاله در جلسات ابتدایی مشاوره به توافق می رسد و جهت پیشبرد هرچه بهتر پرونده نهایت همکاری را با قضای مربوطه دارد.

آدرس دفتر: پاکدشت، بلوار شهدای رحیمی، روبروی ساختمان دادگستری، نبش بن بست ولایت

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۴۹۸۶۲۴

راحله زمانی

راحله زمانی بهترین وکیل زن در پاکدشت

خانم راحله زمانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در پاکدشت با چندین سال سابقه وکالت در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان پرونده های موفق متعددی را در سابقه وکالت خود جای داده است و افراد را بسته به سختی پرونده راهنمایی می کند.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان معلم، نبش بنفشه سوم، پلاک ۱

شماره تماس: 09125084031

مریم ملک زاده

مریم ملک زاده

خانم مریم ملک زاده وکیل پایه یک دادگستری با تکیه بر دانش حقوقی و تبحر چندین ساله خود در محضر دادگاه برای رساندن حق به حق دار حاضر می شود و افراد را با حق و حقوق خود آنشنا می کند. وی با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت افراد را به آنها اعلام می دارد و همچنین باید گفت پرونده های متعددی در زمینه های حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی را به ثمر رسانده.

آدرس دفتر: پاکدشت، جنب دادگستری، کوچه 2 متری، دفتر حقوقی اسلام

شماره تماس: 09122242993


4 تفاوت بهترین وکیل زن در پاکدشت با سایر وکلا

بهره مندی از مهارت های حقوقی: هر یک از وکلا برای دستیابی به نتایج درخشان و برآورده کردن اهداف موکل نیاز دارد تا از مهارت های بالایی در زمینه حقوق برخوردار باشد. در نظر داشته باشیبد که مهارت های حقوقی وکیل مورد نظر این امکان را در اختیار او می گذارد تا با مرور قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری، مطلوب ترین راه برای بازگشایی گره های پرونده را در اختیار موکل قرار دهد؛ بنابراین در زمان انتخاب وکیل باید وجود این مهارت را مورد سنجش قرار دهید.

مهارت های ارتباطی: یکی دیگر از تفاوت های مهم میان وکلای نام برده شده با سایر وکلایی که در این عرصه مشغول فعالیت های حقوقی هستند در این است که آن ها راه برقراری ارتباط با موکل خود را به خوبی می دهند. همین مسئله باعث می شود تا وکیل بتواند به درون موکل خود نفوذ کرده و اطلاعات مربوط به پرونده را از او دریافت نماید. این مهارت به موکل نیز کمک می کند تا با آسودگی خیال و ضمن اعتمادی که به وکیل دارد، با او همکاری درخشانی را داشته باشد.

رعایت اصول حرفه ای: در واقع بهترین وکیل زن در پاکدشت لازم است به خوبی در رعایت اصول حرفه ای کوشا باشد و اجازه ندهد که سوء رفتارهای وی در رسیدگی به پرونده باعث نارضایتی موکل شود. در صورتی که وکیل به اصول حرفه ای بی اعتنا باشد به مرور اعتماد موکل از دست می رود و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری نیز با اختلال رو به رو می شود. در نظر داشته باشید که وکیل باید در امور حقوقی نوعی از نظم و انضباط را حکم فرما کرده و برای خود برنامه ای مشخص داشته باشد.

صداقت کامل با موکل: وکلای نام برده شده به طور کامل با موکلان خود صداقت دارند و هرگز هیچ قول خلاف واقعی از سوی آن ها به فرد داده نخواهد شد. متاسفانه در برخی از پرونده های قضایی دیده شده است برخی از وکلا برای اینکه بتوانند نظر موکل را جلب نمایند به او قول های خلاف واقعی را در پرونده می دهند که اساسا عملی نیست. در این صورت است که اگر پرونده با شکست رو به رو شود، نوعی از ناامیدی بر فرد حاکم می شود.

بهترین وکیل زن در پاکدشت

مزایای ملاقات حضوری با وکیل زن در پاکدشت

اگر قصد استخدام بهترین وکیل زن در پاکدشت را دارید در ابتدا لازم است بدانید که این کار به سادگی صورت نمی پذیرد. برای این کار لازم است دانش حقوقی خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده و سپس با در نظر گرفتن متر و معیارهایی مانند توجه به تخصص، سابقه، فن بیان و… میزان توانمندی گزینه های مختلف را مورد سنجش قرار دهید. در نظر داشته باشید که اگر در رسیدگی به پرونده و استخدام حقوقدان تصمیم غلطی بگیرید، نتیجه خود را در دعاوی مطرح شده نشان خواهد داد.

با مطالعه چند سطر در خصوص وکلا هرگز نخواهید توانست در خصوص میزان مهارت و توانایی های آن ها اظهار نظر کنید. شما زمانی می توانید به اطمینان رسیده و به وکیل مورد نظر اعتماد کنید که با او ملاقات حضوری داشته باشید و به این شکل وکیل مد نظرتان را به نوعی آزمایش کنید تا در نهایت برای شما محرز شود که آیا این وکیل عیار لازم برای عهده دار شدن پرونده های شما را در اختیار دارد یا خیر.

در جلسات ملاقات حضوری می توانید سوالات خود در خصوص پرونده را مطرح کرده و جواب آن ها را از بهترین وکیل زن در پاکدشت دریافت نمایید. در این صورت است که اطلاعات شما در خصوص پرونده و دعاوی مطرح شده به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد و به سادگی می توانید اهداف خود را دنبال کنید. از سوی دیگر در ملاقات های حضوری به سادگی می توان فن بیان، قدرت برقراری ارتباط، رعایت اصول حرفه ای و… را بررسی کرد.

یکی دیگر از اقداماتی که لازم است در جلسات ملاقات حضوری و رضایت از وکیل به انجام برسانید، تنظیم قرارداد است. در قرارداد لازم است تمامی جزئیات توافق شده ذکر شود تا به این شکل اختلافی در آینده بین وکیل و موکل پدیدار نشود. یکی از این موضوعات مهم، حق الوکاله و شیوه های مربوط به پرداخت آن است. در نظر داشته باشید که تمایل وکلا بر این است که حق الوکاله و شیوه پرداخت آن را به صورت توافقی تعیین نمایند. از سوی دیگر لازم است در خصوص حق الوکاله در صورت شکست نیز تبادل نظر کنید.

بهترین وکیل زن در پاکدشت

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله صبوری به خرج داده و ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل زن در پاکدشت آشنا کنیم. پس می توانید با آسودگی خیال به انتخاب وکیل بپردازید. در ادامه تفاوت وکلا با سایر گزینه ها بررسی شد و پس از آن اهمیت و مزایای ملاقات حضوری مورد بررسی قرار گرفت. در پایان درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا