وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در ورامین ⚖️【سال1403】✔️

زنان در سال‌های اخیر توانستند جایگاه ویژه‌ای در اجتماع به دست آورده و به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کنند. اگر سری به دادگاه‌ها و سایر محاکم قضایی بزنیم به زودی با تعداد زیادی از وکلای خانم روبرو خواهیم شد که در عرصه وکالت توانستند نام پرآوازه‌ای را از خود به جای بگذارند. همین موفقیت‌های چشمگیر باعث شده است تا بسیاری از افراد درگیر با پرونده‌های کیفری و حقوقی تمایل داشته باشند تا از آنها برای اعطای وکالت استفاده کنند؛ اما نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشیم این است که هرگز نباید وکیلی را تنها به دلیل جنسیت او انتخاب کنیم. باید با تحقیقات کامل در این مسیر گام برداشته و در نهایت بهترین تصمیم را بگیریم. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در ورامین آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در ورامین

بهترین وکیل زن در ورامین کیست؟

اگر تصور می‌کنید که با مطالعه چند کتاب حقوقی می توانید حرف چندانی در دادگاه برای گفتن داشته باشید سخت در اشتباه هستید. داوی حقوقی و کیفری بسیار پیچیده هستند و هرگونه شکست در آنها می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری را برای فرد به دنبال داشته باشد پس بهتر این است با در نظر گرفتن معیارهای مختلف در نهایت به بهترین وکیل زن در ورامین دست پیدا کرده و از او برای قبول وکالت در پرونده‌های قضایی دعوت به عمل آورید. در این صورت گام‌های مثبتی را برای رسیدن به اهداف تعیین شده برداشته‌اید.

در واقع بهترین وکیل خانم در ورامین به عنوان وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند در تمام زیر شاخه‌های علم حقوق وکالت کند؛ اما بهتر این است که در ابتدا تخصص او را در نظر گرفته و سپس تصمیم نهایی را اتخاذ کنید. بهترین وکیل ورامین شخصی است که بتواند به سادگی با موکل خود ارتباط گرفته و احساسات او را درک نماید. وکیل زن خوب در ورامین  دارد تا دانش حقوقی و تجربیاتی که در طی سال‌های متمادی به دست آورده است را در اختیار موکل قرار دهد تا در نهایت موفقیت‌های چشمگیری حاصل شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در ورامین را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای زن در ورامین را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

فاطمه سادات خزائی

فاطمه سادات خزائی وکیل زن در ورامین

سرکار خانم فاطمه سادات خزائی با بیش از ۱۲ سال سابقه، وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری و دارای کارشناسی ارشد حقوق هستند. خانم خزائی در دعاوی مختلفی همچون ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: ورامین، میدان راه آهن، جنب قنادی میلاد، پلاک۳۲، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۹۲۴۰۷۹

فرشته‌ رحمانی‌

فرشته‌ رحمانی‌ وکیل زن در ورامین

سرکار خانم فرشته رحمانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم رحمانی متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و ملکی هستند. ایشان توانسته اند با مهارت بالای خود سخت و پیچیده ترین پرونده ها را به خوبی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: ورامین، نرسیده به میدان راه اهن، بلوار باهنر، طبقه۲ عکاسی مرکزی

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۸۸۵۴۰۳

فاطمه رشیدی

فاطمه رشیدی وکیل زن در ورامین

سرکار خانم فاطمه رشیدی وکیل توانا و حرفه ای پایه یک دادگستری هستند. خانم رشیدی در دعاوی مختلفی از جمله حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین خانم رشیدی مشاور حقوقی خوبی نیز هستند.

آدرس دفتر: ورامین، میدان امام حسین، روبروی تالار بهاران، جنب باشگاه فجر، ساختمان احسان، طبقه ۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۹۳۳۱۱۹۳

آرزو شصتی

آرزو شصتی وکیل زن در ورامین

سرکار خانم آرزو شصتی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و حقوقی فعالیت می کنند. خانم شصتی توانسته اند با مهارت بالای خود پرونده های سخت و پیچیده زیادی را حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: ورامین، میدان راه اهن، بلوار شهید باهنر، روبروی مسجد سجاد، پلاک ۱۳۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۹۱۰۹۷۱

زهرا شورابی

زهرا شورابی وکیل زن در ورامین

سرکار خانم زهرا شورابی با بیش از ۱۳ سال سابقه وکیل خبره ی پایه یک دادگستری هستند. همچنین خانم شورابی مشاور حقوقی خوبی نیز هستند. ایشان در دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. مشاورات ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین شان قرار می‌گیرد.

آدرس دفتر: ورامین، بلوار شهید باهنر، جنب دادگستری ورامین

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۲۳۳۴۲۷

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل زن در ورامین

اگر با سوالات متعددی در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری روبرو هستید همواره می‌توانید با دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل زن در ورامین نیازهای خود را برطرف کرده و با دیدی جامع‌تر در خصوص آینده پرونده خود اقدامات لازم را به انجام برسانید؛ اما پیش از اقدام در خصوص مشاوره حقوقی لازم است در ابتدا گزینه‌های مختلف را مورد بررسی قرار دهید تا از عیار آنها اطمینان حاصل کرده و در نهایت شاخص‌ترین و مطرح‌ترین آنها را برای رفع خواسته‌های خود انتخاب کنید.

کسب اطلاع در خصوص حقوق قانونی موکل از جمله نخستین مزایایی است که با دریافت مشاوره حقوقی حاصل می‌شود. وکیل به موکل خود کمک خواهد کرد تا تسلط خود بر روی قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف را افزایش داده و به این شکل با شیوه‌ای قانونی امورات حقوقی را به انجام برساند. در واقع با دریافت مشاوره حقوقی فرد از تصمیمات کورکورانه و عجولانه دوری خواهد کرد و به این شکل احتمال کسب موفقیت را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد این نیز یکی از مزیت‌های دیگر است.

بسیاری از افراد درگیر با پرونده‌های قضایی از نظر مالی با مشکلات جدی روبرو هستند و همین مسئله باعث می‌شود تا قید استخدام بهترین وکیل زن در ورامین را بزنند و تصمیم بگیرند که خودشان به شخصه در دادگاه حاضر شوند. باید به این موضوع توجه داشته باشید که مشاوره حقوقی با هزینه پایین در دسترس شما است و می‌توانید به جای اینکه از استخدام وکیل منصرف شوید با دریافت مشاوره حقوقی ضعف‌های خود را جبران کرده و مهیای حضور در دادگاه برای انجام امورات مربوطه شوید.

در مشاوره حقوقی حضوری شما می‌توانید تمامی مدارک مربوط به پرونده‌های قضایی را در اختیار وکیل خود قرار دهید تا او با مطالعه کامل آنها بتواند اظهار نظر دقیق‌تری داشته باشد و به شیوه مطلوب‌تری شما را در این مسیر راهنمایی کند. ذکر این نکته ضروری است که مشاوره حقوقی حضوری در مقایسه با مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی با هزینه‌های بالاتری در دسترس است اما نباید از این نکته غافل شویم که نتایج به دست آمده از روش حضوری بسیار دقیق‌تر است می‌تواند کارسازتر باشد.

بهترین وکیل زن در ورامین

رازهای مهم درباره حق الوکاله وکیل زن در ورامین

حق الوکاله هزینه اضافی نیست: شاید بسیاری از افراد تصور کنند که میزان هزینه‌ای که باید برای حق الوکاله بهترین وکیل زن در ورامین بپردازند به واقع یک هزینه اضافه به شمار می‌رود و خودشان نیز به شخصه می‌توانند از پس وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری موفق بیرون آیند. ذکر این نکته ضروری است که دعاوی مختلف معمولاً با پیچیدگی‌هایی همراه هستند و شما تا زمانی که با قوانین و مقررات آشنایی کامل نداشته باشید هرگز نخواهید توانست اقدامات مثبتی را در جهت پیروزی انجام دهید.

لازم نیست حق الوکاله را به صورت یکجا پرداخت کنید: در صورتی که توانایی پرداخت یکجای حق الوکاله را ندارید لازم نیست دغدغه‌ای به خود راه دهید. ذکر این نکته ضروری است که میزان حق الوکاله و نیز شیوه پرداخت آن همواره به صورت توافقی تعیین می‌شود و اگر شما توانایی پرداخت یکجای حق الوکاله به وکیل را نداشته باشید می‌توانید نظر او را جلب کنید تا این مبلغ در دو یا سه قسط به او پرداخت شود. مبلغ هر قسط نیز به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین خواهد شد.

سابقه وکیل بر روی میزان حق الوکاله او اثر می‌گذارد: یکی دیگر از حقایقی که باید در خصوص حق الوکاله بهترین وکیل زن در ورامین بدانید این است که کارنامه حقوقی و سابقه‌ای که همراه وکیل است می‌تواند میزان دستمزد او را افزایش دهد. هیچکس از این نکته غافل نیست که با استفاده از وکلای با تجربه و همراه با سابقه درخشان شانس کسب پیروزی در دعاوی مختلف به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد پس بدیهی است اگر وکیل با سابقه از شما درخواست حق الوکاله بیشتری را کند.

جنسیت وکیل هیچ تاثیری بر روی حق الوکاله او ندارد: امروزه تعداد زیادی از وکلای زن توانستند جای پای خود را در محاکم قضایی باز کرده و نام پرآوازه‌ای را از خود به جای بگذارند. در این مقاله تعدادی از شاخص‌ترین آنها را به شما معرفی اما نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن اشاره داشته باشیم این است که حق الوکاله یک وکیل به هیچ عنوان به جنسیت او ربطی ندارد یعنی نمی‌توان گفت وکلای زن در مقایسه با وکلای مرد حق الوکاله بیشتر یا کمتری را در پرونده‌های مختلف دریافت خواهند کرد.

بهترین وکیل زن در ورامین

کلام آخر

از این که تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل زن در ورامین آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید امورات حقوقی خود را با مراجعه به آنها حل و فصل کنید. در ادامه تلاش کردیم برخی از مزایای مهم مشاوره حقوقی را تشریح نموده و پس از آن نیز به سراغ رازهای مهم در خصوص حق الوکاله وکیل در پرونده‌های مختلف رفتیم. اکنون از شما درخواست می‌کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − دو =

دکمه بازگشت به بالا