وکیل

10 تا از بهترین وکیل ورامین ⚖️ + تلفن ☎️️【سال1403】

حتما شما نیز در کتابفروشی ها با کتاب های حقوقی رو به رو شده اید که روی آن ها با خطی بزرگ درج شده است که بیایید وکیل خودمان باشیم. ولی سوالی که در این خصوص پیش می آید این است که این شعار تا چه میزانی عملی است؟ آیا صرفا با مطالعه چند متن حقوقی می توان از استخدام وکیل بی نیاز شد و شخصا کار را به دست گرفت؟ باید اشاره داشته باشیم که پیچیدگی ها و حساسیت های موجود در دعاوی حقوقی و کیفری باعث می شود تا استخدام یک وکیل مجرب و خبره الزامی به نظر برسد. چرا که هر گونه تصمیم گیری غلط در این زمینه می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد و عواقب ناگواری را به فرد تحمیل نماید؛ اما لازم است از میان گزینه های متعددی که در محاکم قضایی مشغول به فعالیت هستند با تحقیقات جامع در نهایت شاخص ترین آن ها را به خدمت بگیرید. در ادامه سعی داریم شما را با بهترین وکیل ورامین آشنا کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ورامین

بهترین وکیل ورامین کیست؟

در بسیاری از پرونده های حقوقی و کیفری نیاز است تا پیش از هر گونه تصمیم گیری یک وکیل مجرب و خبره انتخاب کرده و اقدامات خود را با او هماهنگ کنید. این وضعیت به شما کمک خواهد کرد تا از تصمیمات احساسی پرهیز کرده و در نهایت به گونه ای عمل کنید که منافع شما به خطر نیفتد. بهترین وکیل ورامین به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تلاش است تا خسارت های ناشی از تصمیمات غلط را برای موکل خود به حداقل برساند. در این صورت که شانس کسب پیروزی در دادگاه افزایش پیدا خواهد کرد.

در واقع بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ورامین از دانش حقوقی و تجربیاتی که در طی سال ها به دست آورده است کمک می گیرد تا به این شکل بتواند با سلامت از پیچ و خم های مسیر عبور کرده و در نهایت منافع موکل خود را تامین نماید. برترین وکیل ورامین وظیفه دارد تا حافظ حقوق موکل باشد و از پرونده به گونه ای دفاع کند که در پایان موفقیت حاصل شود و رضایت موکل جلب گردد. بهترین وکیل تهران مهارت های فوق العاده ای در اختیار دارد که از آن ها در مسیر دادرسی کمک خواهد گرفت.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ورامین را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ورامین را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

سید فرخ ثریا

سید فرخ ثریا وکیل در ورامین

جناب آقای سید فرخ ثریا وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می پذیرند. ایشان وکیل توانا و سرشناس جهت به احقاق رساندن حقوق موکلین خود می باشد. همچنین پرونده های موفقی در سابقه ی خود ثبت کرده است.

آدرس دفتر: ورامین، خیابان شهیدبهشتی، ابتدای خیابان ازادگان، پلاک۸، طبقه ۴

تلفن تماس: ۰۹۳۵۹۱۲۹۱۰۶

جعفر چراغی

جعفر چراغی وکیل در ورامین

جناب آقای جعفر چراغی وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان سال های زیادی در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده با تبحر و تخصص لازمه به صورت حرفه ای فعال می باشند. آقای چراغی با ارائه ادله محکمه پسند حق را به حق دار می رساند.

آدرس دفتر: ورامین، قرچک، شهرک طلائیه، خیابان ۱۶متری صباغ، ساختمان قائم ۲، دفتر وکالت

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۳۸۱۹۱۱

فاطمه سادات خزائی

فاطمه سادات خزائی وکیل در ورامین

سرکار خانم فاطمه سادات خزائی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند، به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارد. ایشان با دانش حقوقی بالا و سابقه درخشانشان به خوبی در دعاوی عمل می کنند. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: ورامین، میدان راه آهن، جنب قنادی میلاد، پلاک۳۲، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۹۲۴۰۷۹

مرجان رازی خواه

مرجان رازی خواه وکیل در ورامین

سرکار خانم مرجان رازی خواه با مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق از وکلای پایه یک دادگستری هستند. در حوزه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. همچنین در 10 سال گذشته رزومه کاری خوبی از خود به جای گذاشته اند. برای دریافت مشاوره و رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید

آدرس دفتر: ورامین، بلوار باهنر، روبروی خیابان درخشان، طبقه فوقانی رستوران بهمن

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۵۴۲۵۰۳

علیرضا رجبی

علیرضا رجبی وکیل در ورامین

جناب آقای علیرضا رجبی وکیل پایه یک دادگستری مشغول به امر وکالت می باشند. مهارت ایشان در زمینه های دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده زبانزد است. پرونده های موفق بسیاری در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند. همچنین مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود.

آدرس دفتر: ورامین، خیابان شهید بهشتی، روبروی شهرداری ورامین، خیابان فرمانداری، طبقه فوقانی بانک مسکن، مجتمع اداری نبی اکرم، طبقه۲، واحد ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۲۰۹۰۳۰


3 مهارت که باید در وکیل ورامین موجود باشد!

در واقع مهارت های بهترین وکیل ورامین به او کمک خواهد کرد تا پیچ و خم های مسیر دادرسی را به سلامت پشت سر گذاشته و با سهولت بیشتری اهداف تعیین شده از سوی موکل را احقاق نماید. در نظر داشته باشید که پیش از هر گونه تصمیم گیری در زمینه انتخاب وکیل لازم است وجود این مهارت ها را در بین گزینه های مختلف مورد سنجش قرار دهید. در ادامه مقاله سعی داریم سه مورد از مهم ترین مهارت های لازم برای حقوقدان را مورد بررسی قرار داده و آن را تشریح نماییم.

مهارت های ارتباطی: لازم است وکیل پایه یک دادگستری ارتباط موثری با موکل خود داشته باشد و از این ارتباط موثر برای شکل گیری همکاری مطلوب و تعاملی کارآمد استفاده کند. اکثر افرادی که با پرونده های حقوقی و کیفری دست به گریبان هستند از نظر روحی نیز درگیر خواهند شد و همین مسئله کار را برای ارتباط گرفتن و نفوذ به درون آن ها سخت می کند. در نظر داشته باشید که وکیل می بایست با استفاده از مهارت های ارتباطی خود در صدد ارتباط گرفتن با موکل برآید.

مهارت های نوشتاری: در نظر داشته باشید که بهترین وکیل ورامین می بایست تمامی مهارت های لازم برای تحریر و تنظیم انواع متون حقوقی را در خود داشته باشد. چرا که در مسیر دادرسی گاهی لازم است او به تنظیم دادخواست، شکواییه و یا لایحه حقوقی بپردازد. در تمامی این موارد لازم است وکیل با مهارت های لازم در این خصوص آشنایی کامل داشته باشد و از دانش حقوقی و تجربیات خود نیز استفاده موثری ببرد. چرا که تنظیم انواع سند و متن حقوقی تابع ضوابط و شرایط خاصی است.

مهارت های بیانی: در واقع لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که فن بیان قوی در اختیار دارند. چرا که پیچیده ترین مسائل حقوقی تنها با استفاده از فن بیان و قدرت نفوذ کلام است که قابلیت تاثیرگذاری بر روی دیگران را پیدا می کنند. برای این کار لازم است در ابتدا در جلسات ملاقات حضوری توانایی های وکیل در ادای جملات و مفاهیم حقوقی را مورد سنجش قرار دهید. مرز باریکی بین فن بیان و حرافی یک وکیل وجود دارد.

بهترین وکیل ورامین

چرا باید در انتخاب وکیل ورامین به تخصص و سابقه او توجه کرد؟

در صورتی که قصد استخدام بهترین وکیل ورامین را داشته باشید می بایست در ابتدا به معیارهای مهم در انتخاب او دقت داشته باشید تا به این شکل عیار حقوقدان مورد نظر برای شما عیان و مشخص شده و بتوانید با دیدی جامع تر برای به خدمت گرفتن او اقدامات لازم را به انجام برسانید. یکی از مهم ترین این معیارها که اتفاقا از اهمیت بالایی نیز در نتیجه به دست آمده از دادگاه برخوردار است، تخصص وکیل می باشد.

علم حقوق شامل زیرشاخه های متنوعی می شود که نباید توقع داشته باشیم تمامی وکلا بتوانند در همه بخش های آن به بازدهی و توانمندی یکسانی دست پیدا کنند. به هر حال وکیل پایه یک دادگستری می تواند در تمامی بخش های علم حقوق مانند ملکی، کیفری، حقوقی، طلاق، مهریه، نشوز و… به قبول پرونده بپردازد؛ اما در صورتی که در ابتدا تخصص وکیل را در نظر بگیرید و سپس برای استخدام وی اقدام کنید می توانید شانس کسب پیروزی خود را افزایش دهید.

اگر به بهترین وکیل ورامین مراجعه کردید لازم است در ابتدا تخصص او را در نظر بگیرید. چرا که بازدهی و توانایی او در حوزه تخصصی اش به مراتب بیشتر است و شناخت کامل تری در خصوص قوانین و مقررات دعاوی مطرح شده دارد. تخصص یک وکیل با قبول وکالت در پرونده های متعدد به دست می آید. همچنین ممکن است تحصیلات یک وکیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در شکل گیری تخصص وی موثر باشد.

از معیارهای دیگری که می تواند در انتخاب وکیل نقش موثری را داشته باشد، سابقه و کارنامه حقوقی وکیل است. در واقع با دقت بر روی سابقه وکیل می توان به این نتیجه رسید که او چه میزان تجربه با خود به همراه دارد. چرا که سابقه یک وکیل به معنای تمامی سال هایی است که او در عرصه وکالت مشغول به فعالیت بوده است. البته در نظر داشته باشید که الزاما نمی توان گفت که سابقه افراد مسن بیشتر است. چرا که ممکن است وکیلی دیر وارد شغل وکالت شده باشد و سابقه او از یک وکیل جوانب کمتر باشد.

بهترین وکیل ورامین

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و برخی از مهم ترین مشخصات بهترین وکیل ورامین آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید گزینه های مدنظرتان را به سادگی انتخاب کنید. در ادامه به مهم ترین مهارت های مورد نیاز برای یک وکیل مجرب اشاره داشتیم و پس از آن نیز تخصص و سابقه وکیل مورد بررسی قرار گرفت. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

4/5 - (3 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 15 =

دکمه بازگشت به بالا