وکیل

10 تا از بهترین وکیل پاکدشت ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

ممکن است تصور شما اینگونه باشد که پرونده حقوقی و یا کیفری که در اختیار دارید به اندازه کافی پیچیده نیست و خودتان به تنهایی و حتی بدون استخدام وکیل نیز می‌توانید در آن به پیروزی برسید. بدون تعارف باید بگوییم چنین تصور غلطی می‌تواند فرد را با خسارت‌های جبران ناپذیری مواجه کرده و صدمات زیان باری را برای او به دنبال داشته باشد. چه پرونده‌ای شما پیچیده باشد و چه ساده به هر حال شما سواد حقوقی لازم برای حضور در محاکم قضایی را در اختیار ندارید. از سوی دیگر کم تجربه‌گی‌ شما گاهی باعث می‌شود تا تصمیمات نامطلوبی را اتخاذ کنید که در این صورت ممکن است دعاوی مطرح شده را با شکست روبرو کند؛ اما لازم است از میان وکلا به دنبال شاخص‌ترین و تواناترین آنها باشید. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل پاکدشت آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل پاکدشت

بهترین وکیل پاکدشت کیست؟

تعدد وکلا در شهر پاکدشت باعث شده است تا انتخاب از میان گزینه‌های مختلفی که در این شهر مشغول ارائه خدمات حقوقی هستند قدری سخت و دشوار به نظر برسد. از سوی دیگر می‌دانیم که هرگونه تصمیم غلط در انتخاب وکیل می‌تواند نتایج خود را بر روی آرای صادره از دادگاه منعکس کند؛ بنابراین لازم است با استفاده از متر و معیارهایی که در این خصوص وجود دارد توانایی گزینه‌های مختلف را مورد سنجش قرار دهیم تا در نهایت موفق به استخدام بهترین وکیل پاکدشت شویم و به اهداف تعیین شده برسیم.

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل تهران سعی دارد در جلسات مشاوره حقوقی فرد را با حقوق قانونی‌اش در دعاوی مطرح شده آگاه و آشنا کند. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در پاکدشت همواره منافع موکل خود را در نظر تجسم کرده و برای تحقق آنها تلاش بی‌وقفه‌ای را از خود نشان می‌دهد. وکیل خوب در پاکدشت سعی دارد از دانش حقوقی و تجربیات خود برای ارائه راهکارهای مناسب در جهت پیشبرد اهداف تعیین شده استفاده کند. او به گونه‌ای رفتار می‌کند که در نهایت رضایت موکل حاصل شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل پاکدشت را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای پاکدشت را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

سیروس کرمی زاده

سیروس کرمی زاده بهترین وکیل پاکدشت

آقای سیروس کرمی زاده وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس و مشاور حقوقی، دارای تخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری و دادگاه انقلاب، دعاوی ملکی، خانواده و … می باشند. پیگیری مستمر پرونده موکلین، دفاع محکم در مراجع قضایی و کسب موفقیت در دادگاه از ویژگی های بارز آقای سیروس کرمی زاده محسوب می شود.

شماره تماس: 09121948759
آدرس دفتر:
پاکدشت، میدان معلم، ابتدای بلوار معلم، روبروی پارک، پلاک ۲۸، دفتر وکالت سیروس کرمی زاده

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای سیروس کرمی زاده، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

گروه تخصصی وکلای مثلث حق

گروه تخصصی وکلای مثلث حق بهترین وکیل پاکدشت

گروه تخصصی وکلا مثلث حق (به سرپرستی آقای نجفی ) با بیش از 20 سال تجربه در حوزه وکالت و ثبت اسناد و املاک
در این مجموعه حقوقی فعالیت به صورت تخصصی انجام میگردد.

 • اعضا این تیم حقوقی:
 • حسن نجفی وکیل دادگستری با بیش از 20 سال سابقه
 • ناهید نجفی وکیل دادگستری و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عاطفه نجفی وکیل دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی

خدمات گروه وکلا مثلث حق:

 • طرح كليه دعاوی كيفری (سرقت، كلاهبرداری، جعل، ضرب و جرح و …)
 • طرح كليه دعاوی حقوقی (ملكی و ثبتی، چك و خلع يد، تخليه و …)
 • طرح كليه دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، حضانت، مهريه و …)
 • طرح كليه دعاوی بين كارگر و كارفرما و دعاوی مربوط به تصادفات، شهرداری و بيمه
 • متخصص در تنظيم انواع قراردادها
 • متخصص در طرح و پيگيری انواع دعاوی تجاری
 • تنظیم دادخواست و شکواییه و لوایح تخصصی
 • ارائه خدمات مشاوره تلفنی و حضوری

از خصوصيات اعضا این مجموعه، صبر و حسن سابقه و صداقت و پاسخگويي و دقت نظر در اظهارات مراجعين و ارائه راه حل مطلوب و پيگيری مجدانه درپرونده وكالتی سبب گرديده تا در زمره وكلاي خوش نام كشور قرار گيرند و موجب اخذ پرونده های موفقيت آميز بسياری در كارنامه آنان گرديده است كه منجر به كسب رضايت مندی موكلين گرديده است.

جهت پذيرش وكالت يا انجام مشاوره تلفنی و حضوری با شماره های زير تماس حاصل فرماييد:

شماره تماس: 0912792988209227143652
آدرس وب سايت: mosalasehagh.com
اينستاگرام: @mosalase__hagh
آدرس دفتر:
پاكدشت، ميدان مادر، خيابان امام رضا٦٣، پلاك١٧، طبقه اول، واحد يك، دفتر وكالت نجفی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با گروه وکلای مثلث حق، می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا اقدام نمایید.

روزبه داودی

روزبه دادی بهترین وکیل پاکدشت

آقای روزبه داودی مشاور حقوقی و وکیل دادگستری ، عضو گروه تخصصی وکلا مثلث حق می باشند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری و ملکی و خانواده در پاکدشت و تهران و سایر شهرستان ها فعالیت دارند و دارای پرونده های موفق متعددی در این زمینه هستند .

خدمات وکیل:

 • وکالت در پرونده های خانواده: ( طلاق به درخواست زوج یا زوجه، طلاق توافقی، عدم تمکین، نفقه،‌ مهریه، اجرت المثل استرداد جهیزیه،‌ حضانت فرزند،‌ انحصار وراثت، ارث وصیت و …
 • وکالت در پرونده های ملکی: ( الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان و …
 • وکالت در پرونده های کیفری:‌ جرایم علیه اشخاص و اموال ، ضرب و جرح، تهدید و توهین، تجاوز به عنف، آدم ربایی، کلاهبرداری، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت،‌ روابط نامشروع ، افترا و …
 • وکالت در پرونده های حقوقی: دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، دعاوی تصرف عدوانی و …
 • تنظیم دادخواست و شکواییه و لوایح دفاعیه و قراردادهای خصوصی

ازخصوصیات ایشان صبر ، صداقت ، تلاش ، برای احقاق حق موکل و پیگیری مطلوب هر پرونده‌ و اخذ موفقیت در پرونده های اخذ شده است که سبب رضایت مندی موکلین در شهر پاکدشت و سایر شهرها گردیده است .

برای تعیین وقت مشاوره حضوری و آنلاین با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس: 09199363963
آدرس دفتر : پاکدشت، میدان مادر، ساختمان جانبو، پلاک ۱۷، طبقه اول واحد یک

شهریار پورحکیمی

شهریار پورحکیمی بهترین وکیل پاکدشت

آقای شهریار پورحکیمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در پاکدشت با تخصص و تبحر مکفی در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و به صورت حرفه ای در موضوعات مختلف حقوقی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و برای بهبود روند پرونده نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس: پاکدشت، میدان شعبه، خیابان ولیعصر شمالی، نبش علامه، پلاک 254 طبقه دوم

شماره تماس: 09121353907

بهمن پیرزاده

بهمن پیرزاده وکیل در پاکدشت

جناب آقای بهمن پیرزاده از وکلای با سابقه ی پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق هستند. تخصص ایشان در زمینه های کیفری، حقوقی، خانواده و مالی می باشد. پرونده های متعددی در این زمینه ها با موفقیت به اتمام رساندند. شما برای رزرو وقت و دریافت مشاوره می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان مادر، ساختمان مادر، طبقه۳، واحد۱۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۶۵۰۳۹۷

فاطمه تاجیک پلشت

فاطمه تاجیک پلشت وکیل در پاکدشت

سرکار خانم فاطمه تاجیک پلشت با تجربه خود سالیان زیادی در زمینه ی پرونده های کیفری، خانواده، حقوقی فعالیت داردند. ایشان در این زمینه رزومه کاری درخشانی دارند. این خدمات به صورت حضوری و آنلاین به شما ارائه می شود. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: پاکدشت، خیابان شهید مطهری، جنب فرمانداری، نبش شقایق ۵، پلاک ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۰۷۹۳۹۸

اکبر جعفری

اکبر جعفری وکیل در پاکدشت

جناب ،قای اکبر جعفری وکیل پایه یک دادگستری مشغول امر وکالت می باشند. مهارت ایشان در زمینه های ملکی، خانواده، کیفری و حقوقی زبانزد است. همچنین ایشان پرونده های موفق بسیاری در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان مادر، ساختمان جامبو، پلاک۱۷، طبقه ۱، واحد۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۷۱۵۸۱۰

کیوان رحیمی کشه

کیوان رحیمی کشه وکیل در پاکدشت

جناب آقای کیوان رحیمی کشه با مدرک کارشناسی حقوق و ارشد حقوق از وکلای با تجربه پایه یک دادگستری هستند. ایشان در حوزه دعاوی مختلفی همچون کیفری، ملکی، خانواده و حقوقی فعالیت دارند. همچنین در ده سال گذشته رزومه کاری خوبی از خود به جای گذاشته اند. برای دریافت وقت و گرفتن مشاوره می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: پاکدشت، جنب شهرداری، میدان مادر، مجتمع مادر، طبقه۲، واحد۶

تلفن تماس: ۰۹۱۲۸۱۸۱۷۴۳

جلیل رضائی

جلیل رضائی وکیل در پاکدشت

جناب آقای جلیل رضائی وکیل خبره و مشاوره پایه یک دادگستری، در امور مختلفی همانند حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده فعالیت دارند. ایشان در این زمینه ها عملکرد بسیار قوی دارند و همین طور پرونده های بسیاری در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان معلم، پل شهدای گمنام، پلاک ۱۲۴۲۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۱۶۱۲۷۲


وکیل پاکدشت در چه زمینه‌هایی به موکل کمک خواهد کرد؟

تشریح مباحث پیچیده حقوقی برای موکل: اطلاعات حقوقی افراد جامعه به اندازه‌ای نیست که بتوانند خودشان به تنهایی عهده‌دار پرونده‌های حقوقی و یا کیفری شوند. از این رو وکیل مورد نظر سعی می‌کند با استفاده از دانش حقوقی و مهارت‌های کلامی که در اختیار دارد مباحث پیچیده را برای موکل تشریح نموده و او را با قوانین و مقررات مربوط آشنا کند. در این صورت است که فرد اطلاعات کاملی را در خصوص حقوق قانونی‌اش به دست آورده و اجازه نخواهد داد در محاکم قضایی کسی به این حقوق قانونی تعدی کند.

ارائه مشاوره حقوقی: در جلسات مشاوره حقوقی فرد سعی می‌کند مهم‌ترین سوالات خود را از وکیل بپرسد و برای آنها پاسخ‌های منطقی و حقوقی پیدا کند. از سوی دیگر وکیل می‌تواند با ارائه راهکارهایی موکل را تشویق نماید تا از هرگونه تصمیم احساسی و شتاب زده دوری کرده در نهایت تصمیم عاقلانه‌تری را اتخاذ کند. مشاوره حقوقی یکی از راه‌های همکاری با وکیل در پرونده‌های حقوقی و کیفری است. مشاوره حقوقی در روش‌های آنلاین و حضوری و تلفنی توسط وکیل ارائه خواهد شد.

تنظیم انواع متون حقوقی: در واقع بهترین وکیل پاکدشت با استفاده از مهارت‌هایی که در زمینه نوشتن متون حقوقی دارد می‌تواند به شما در تنظیم انواع دادخواست و شکواییه کمک کند. از سوی دیگر گاهی لازم است برای ارائه دفاع مکتوب در مقابل ادعاهای طرف مقابل لایحه قضایی تنظیم گردد. در تمامی این شرایط وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند با اتکا به دانش حقوقی و تخصص‌هایی که در این زمینه دارد با رعایت کامل اصول نگارشی و نکات حقوقی متون مربوطه را به شیوه‌ای مطلوب مکتوب نماید.

دفاع از پرونده در دادگاه: گاهی در مراحل رسیدگی به پرونده‌های قضایی لازم است فرد یا نماینده قانونی او در جلسات دادگاه حاضر شده و با ارائه مدارک و مستنداتی ادعاهای خود را به اثبات رسانده و یا اینکه ادعاهای طرف مقابل را رد کند. ذکر این نکته ضروری است که وکیل به واسطه تحصیلات و مهارت‌هایی که در این خصوص دارد می‌تواند در انجام این وظیفه تمام توان خود را به کار بگیرد. در این صورت است که موکل نیز می‌تواند در زمان کمتر و با سهولت بیشتری اهداف خود را محقق سازد.

بهترین وکیل پاکدشت

در جلسات ملاقات حضوری با وکیل پاکدشت چه باید کرد؟

همانطور که اشاره کردیم در ابتدا باید با در نظر گرفتن معیارهای مختلفی مانند سابقه و تخصص وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید تا گزینه‌های مختلف را مورد ارزیابی قرار داده و در نهایت تصمیم خود را بگیرید؛ اما این تازه اول ماجرا است و شما باید برای انتخاب بهترین وکیل پاکدشت جلسه‌ای را برای ملاقات حضوری با او برگزار کرده و در آن توانمندی‌های گزینه مورد نظرتان را به دقت بررسی کنید. این موضوع را در نظر داشته باشید که تنها با مطالعه درباره یک وکیل نمی‌توان در خصوص استخدام وی به جمع‌بندی نهایی رسید.

لازم است تا در زمان تعیین شده در محل دفتر وکیل حضور پیدا کرده در این جلسات رفتار حرفه‌ای را از خود نشان دهید. ملاقات حضوری بهترین فرصتی است که می‌توانید در آن مهم‌ترین ویژگی‌های وکیل مورد نظرتان را بسنجید تا در نهایت به این جمع‌بندی برسید که آیا گزینه مورد نظر همان وکیلی است که توقع داشتید با او روبرو شوید یا خیر. شما در این جلسات می‌توانید مهارت‌های کلامی مهارت‌های ارتباطی و رعایت اصول حرفه‌ای از سوی وکیل مورد نظرتان را به دقت مورد ارزیابی قرار دهید.

یکی دیگر از کارهایی که باید در جلسات ملاقات حضوری با بهترین وکیل پاکدشت به انجام برسد تبادل نظر در خصوص تمامی جوانب پرونده‌های حقوقی و کیفری می‌باشد. چنین تبادل نظرهایی باعث می‌شود تا شناخت وکیل و موکل از یکدیگر افزایش پیدا کرده و در نهایت اهداف مشترکی را در خصوص دعاوی مطرح شده ترسیم نمایند. در این جلسات لازم است مهم‌ترین خواسته‌ها و دغدغه‌های خود را به حقوقدان مورد نظر منتقل کنید تا او با شناخت کامل‌تری از شما و اهدافتان دست به کار شود.

یکی دیگر از کارهای مهمی که باید در جلسات ملاقات حضوری به انجام برسد توافق بر سر تمامی جزئیات قرارداد می‌باشد. یکی از این جزئیات مهم که لازم است در ابتدا در خصوص آن از وکیل مورد نظر کسب اطلاع کنید مسئله حق الوکاله می‌باشد. حق الوکاله در بسیاری از پرونده‌های قضایی به صورت توافقی میان وکیل و موکل محاسبه و تعیین می‌شود. علاوه بر این می‌توانید نحوه پرداخت آن را نیز به صورت توافقی تعیین کنید. برای مثال توافق شما می‌تواند به شکلی باشد که حق الوکاله را در دو یا سه قسط به وکیل پرداخت نمایید.

بهترین وکیل پاکدشت

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله با ما همراه بودید و سایت ما را برای مطالعه مطالب حقوقی انتخاب کردید از شما تشکر می‌کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل پاکدشت آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید ضعف‌های حقوقی خود را با مراجعه به گزینه‌های معتبر برطرف کنید. در ادامه برخی از مهم‌ترین کمک‌ها و وظایف وکیل را مورد ارزیابی قرار دادیم و پس از آن نیز به اهمیت ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر اشاره داشتیم. اکنون از شما درخواست می‌کنیم که اگر تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

3/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + چهار =

دکمه بازگشت به بالا