ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در پاکدشت ⚖️【سال1403】✔️

گاهی در معاملات ملکی شاهد این هستیم که اختلافات عمیق میان طرفین به وجود می آید. از سوی دیگر لازم است در خرید و فروش، رهن، خرید سرقفلی، تصرف عدوانی و… با حقوق قانونی خود آشنا باشیم تا در هنگام اقدام برای هر یک از آن ها با مشکلات اساسی رو به رو نشویم. چنین اطلاعاتی از طریق مراجعه به یک وکیل مجرب و خبره و دریافت مشاوره حقوقی به دست می آید؛ اما در نظر داشته باشید که دعاوی ملکی با پیچیدگی هایی همراه هستند که همین موضوع اطلاع از قوانین و مقررات مربوطه را برای افراد عادی جامعه سخت و دشوار می کند. لازم است با استفاده از تحقیقاتی که در این خصوص انجام می دهید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا شاخص ترین و معتبرترین وکلا را استخدام کنید. چرا که کسب پیروزی تنها با این وکلا است که حاصل می شود. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در پاکدشت آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در پاکدشت

بهترین وکیل ملکی در پاکدشت کیست؟

اگر به مراکز حقوقی و موسسات مختلف سری بزنیم به زودی درخواهیم یافت که تعداد زیادی از وکلا در آن ها مشغول به ارائه خدمات حقوقی هستند. همین تعدد وکلا در سطح شهر پاکدشت کار را برای انتخاب سخت و دشوار می کند. پیچیدگی در دعاوی ملکی و نیز حساسیت هایی که در این خصوص وجود دارد باعث می شود تا کسب پیروزی و موفقیت تنها با استفاده از بهترین وکیل ملکی در پاکدشت حاصل شود؛ بنابراین لازم است با استفاده از معیارهایی مشخص به انتخاب وکلای معتبر پرداخته و آن ها را به خدمت بگیرید.

بهترین وکیل پاکدشت سعی دارد تا مواد قانونی و تبصره های مربوط به آن را در نظر گرفته و نیز تغییرات مربوط به آن را نیز مرور کند تا با استفاده از آن ها راهی موثر برای بازگشایی گره های موجود در پرونده های ملکی پیدا کند. در نظر داشته باشید که وکیل ملکی خوب در پاکشدت سواد حقوقی بالایی در اختیار دارد و چندین سال تجربه به همراه او است. با استفاده از تجربیات وکیل مورد نظر است که می توانید شانس خود را برای کسب پیروزی و دستیابی به اهداف تعیین شده افزایش دهید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در پاکدشت را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در پاکدشت را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

حامد هداوندمیرزائی

حامد هداوندمیرزائی وکیل ملکی در پاکدشت

جناب آقای حامد هداوند میرزائی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری مشغول امر وکالت می باشند. مهارت ایشان در حوزه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده زبانزد می باشند. همچنین ایشان در حوزه ملکی رزومه کاری درخشانی دارند.

آدرس دفتر: پاکدشت، نرسیده به پلیس راه شریف آباد، جنب بانک ملت، کوچه آزادی، پلاک ۵۷۱، طبقه ۱، واحد۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۹۵۷۶۱۹

لیلا کارخانه

لیلا کارخانه وکیل ملکی در پاکدشت

سرکار خانم لیلا کارخانه وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. در حوزه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و حقوقی به صورت حرفه ای ارائه خدمات می کنند. همچنین ایشان پرونده های موفقی در زمینه ی ملکی در سابقه ی کاری خود ثبت کرده است.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان شعبه، کوچه صاحب الزمان، پلاک ۲۷، طبقه ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۹۱۵۸۶۰

محمد علی عسگری فرد

محمد علی عسگری فرد وکیل ملکی در پاکدشت

جناب آقای محمد علی عسگری فرد وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری می باشند. ایشان سال های زیادی در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان با دانش حقوقی بالا و سابقه درخشانشان به خوبی در دعاوی ملکی عمل می کنند.

آدرس دفتر: پاکدشت، فرون اباد، خیابان ولیعصر عج، کوچه معراج، پلاک ۱۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۳۸۴۵۵۷

عبدالرحمن قزوینی

عبدالرحمن قزوینی وکیل ملکی در پاکدشت

جناب آقای عبدالرحمن قزوینی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. ایشان در حوزه دعاوی مختلف از جمله کیفری، خانواده، ملکی و حقوقی مشغول به کار می باشند. همچنین ایشان اشخاص را در حوزه ی دعوی ملکی به درستی ئ در راستای قوانین راهنمایی می کنند.

آدرس دفتر: پاکدشت، خیابان علامه طباطبایی، انتهای کوچه کاج، پلاک ۴۶، طبقه ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۷۹۳۹۷۸

جلیل‌ سیری‌

جلیل‌ سیری‌ وکیل ملکی در پاکدشت

جناب آقای جلیل سیری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در زمینه های مختلف کیفری، ملکی، خانواده و حقوقی فعالیت می کنند. همچنین ایشان از بهترین وکلای ملکی می باشند. با ارائه ادله محکمه پسند به قاضی مربوطه روند پرونده را کوتاه تر می سازند.

آدرس دفتر: پاکدشت، فرون اباد، خیابان ولیعصر، کوچه الوند، پلاک۱۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۰۶۵۸۴۹


اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل ملکی در پاکدشت

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل ملکی در پاکدشت به شما این امکان را می دهد تا پاسخ هایی صحیح و منطقی برای سوالات حقوقی خود در خصوص دعاوی ملکی مطرح شده پیدا کنید. دقت داشته باشید که کتاب های حقوقی بسیاری وجود دارد که ادعای آن ها بر این است که با مطالعه این کتب و سایر متون حقوقی می توانید حتی بدون استفاده از یک وکیل مجرب نیز به موفقیت دست پیدا کنید؛ اما قوانین و مقررات ملکی با پیچیدگی هایی همراه است که هرگز نخواهید توانست با مطالعه این کتاب از پس آن ها برآیید.

در جلسات مشاوره حقوقی تنها در صورتی می توانید به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنید که در ابتدا از توانایی و قدرت وکیل مورد نظرتان اطمینان حاصل کرده باشید؛ بنابراین لازم است پیش از هر اقدامی، تلاش خود را به کار بگیرید و با در نظر گرفتن تخصص و سابقه وکیل ملکی، او را انتخاب نمایید. در واقع وکیل دارای تجربیات ارزشمندی است که به او کمک خواهد کرد تا در خصوص پرونده های ملکی، مشاوره های کارسازی را به موکل خود ارائه دهد و در نهایت موفقیت را برای او حاصل کند.

با استفاده از مشاوره حقوقی با بهترین وکیل ملکی در پاکدشت است که می توانید از حقوق قانونی خود مطلع شده و در نهایت اجازه ندهید که در محیط دادگاه، ادعاهای طرف مقابل منفعتی از شما را به خطر بیندازد. از سوی دیگر باید بدانیم که وکیل با روند رسیدگی به پرونده های قضایی در مراجع قانونی به طور کامل آشنایی دارد و می تواند راهکاری را در اختیار شما قرار دهد که با دنبال کردن آن در کمترین زمان ممکن بتوانید به اهداف تعیین شده دست پیدا کرده و به این شکل از خسارت های مالی در دعاوی ملکی جلوگیری کنید.

مشاوره حقوقی در مقایسه با زمانی که قصد اعطای وکالت خود به یک وکیل را دارید، با هزینه های کمتری همراه است و همین مسئله می تواند برای افرادی که با محدودیت هایی در تامین بودجه برای پرداخت حق الوکاله رو به رو هستند، یک مزیت مهم به شمار آید. در شرایطی که اطلاعات مختصری در خصوص پرونده های ملکی دارید و شناخت شما در حدی نیست که به تنهایی در دادگاه حضور پیدا کنید، می توانید با دریافت مشاوره حقوقی به انواع روش های آن، برای حضوری موفق در دادگاه آماده و مهیا شوید.

بهترین وکیل ملکی در پاکدشت

پس از انتخاب وکیل ملکی در پاکدشت چه باید کرد؟

در ابتدا لازم است معیارهایی را مانند سابقه، فن بیان، تخصص و… را در نظر گرفته و پس از آن به سراغ استخدام بهترین وکیل ملکی در پاکدشت بروید. میزان مهارت های یک وکیل می تواند نقش موثری را ایفا کند؛ بنابراین لازم است تلاش خود را به گونه ای به کار بگیرید که معتبرترین وکیل شهر خود را استخدام کرده و برای دریافت خدمات حقوقی از وی آماده شوید. حال سعی داریم به مجموعه ای از اقدامات اشاره کنیم که انجام آن پس از انتخاب وکیل ضروری است.

ملاقات حضوری با وکیل ملکی: ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر می تواند به عنوان اولین قدم پس از انتخاب وی در نظر گرفته شود. هر چقدر که اطلاعات جامعی در خصوص وکیل داشته باشید باز هم لازم است در ملاقات حضوری درباره او به اطمینان برسید. در ملاقات حضوری می توانید خواسته های خود در خصوص پرونده های ملکی را به وکیل منتقل کرده و اهداف مشترکی را رسم کنید.

افزایش شناخت از وکیل ملکی: در صورتی که با بهترین وکیل ملکی در پاکدشت موفق به برگزاری جلسات ملاقات حضوری شدید، لازم است شناخت خود را از خلقیات و رفتارهای وی افزایش دهید. از سوی دیگر، اگر نتوانید در این مرحله به شناخت کاملی از وکیل خود برسید ممکن است هرگز قادر نباشید با او تعامل موثری داشته باشید و در آینده دچار مشکلاتی جدی شوید. فن بیان، قدرت برقراری ارتباط، اصول حرفه ای و… در این جلسات قابل درک است.

امضای قرارداد با وکیل: در این مرحله لازم است پس از کسب اطلاع در خصوص توانایی های وکیل، اقدامات لازم را برای امضای قرارداد با او به انجام برسانید؛ اما قبل از آن لازم است تکلیف حق الوکاله و شیوه پرداخت آن را مشخص کنید. در بسیاری از موارد، محاسبه توافقی حق الوکاله بین وکیل و موکل می تواند کارساز باشد. همچنین لازم است پیش از امضای قرارداد تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده را نیز مشخص کنید تا اختلافی در آینده پیش نیاید.

بهترین وکیل ملکی در پاکدشت

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل ملکی در پاکدشت آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید وکلای معتبر را استخدام کنید. در ادامه به اهمیت مشاوره حقوقی و مزایای آن اشاره داشتیم و پس از آن نیز به سراغ اقدامات پس از انتخاب وکیل رفتیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود را با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هشت =

دکمه بازگشت به بالا