طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در پاکدشت ⚖️【سال1403】✔️

در شرع مقدس اسلام و به تبع آن در قانون و مقررات حاکم بر کشور حقوق و تعهداتی برای مرد و زن در زمان نکاح تعیین شده است. هر یک از زوجین موظف به رعایت مسئولیت‌هایی هستند که در زندگی مشترک بر عهده آنها قرار گرفته است. کلاغ یک روند قانونی برای پایان دادن به زندگی مشترک به شمار می‌آید و از این رو باید در زمان اقدام برای جدایی در خصوص تمامی تعهدات و حقوقی که زوجین در اختیار دارند تصمیم گیری شود. افراد جامعه به دلیل عدم تحصیلات حقوقی نخواهند توانست در انواع دعاوی طلاق امیدی به کسب موفقیت داشته باشند؛ بنابراین ممکن است برخی از تصمیمات غلط فرد را از دسترسی به حقوق قانونی‌اش دور کند. در چنین شرایطی است که استخدام وکیل می‌تواند کارساز واقع شده و فرد را از صدمات و خسارت‌های احتمالی در امان نگه دارد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در پاکدشت آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در پاکدشت

بهترین وکیل طلاق در پاکدشت کیست؟

قوانین و مقررات پیچیده‌ای بر انواع طلاق و دعاوی مربوط به آن حاکم است. به طور کلی اقدام برای طلاق می‌تواند فرد را از نظر مالی و احساسی درگیر کرده و خسارت‌های جبران ناپذیری را برای او به دنبال داشته باشد؛ اما استخدام بهترین وکیل طلاق در دشت می‌تواند از بروز چنین خسارت‌هایی جلوگیری کرده و حقوق فرد را به شیوه‌ای مطلوب تامین نماید. تعداد زیادی از وکلای پایه یک دادگستری در سطح شهر پاکدشت مشغول به ارائه خدمات حقوقی هستند که باید از میان آنها معتبرترین و شاخص‌ترین را انتخاب کنید

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل پاکدشت به عنوان نماینده قانونی موکل سعی دارد تا دفاعیات موثری را از موکل خود در دادگاه داشته باشد و به این شکل اجازه ندهد که طرف مقابل با انجام ندادن تعهداتش منافع موکل را به خطر بیندازد. وکیل طلاق خوب در پاکدشت دانش آموخته یکی از دانشگاه‌های مطرح در کشور است و به این شکل مجوزهای لازم برای حضور در مراجع قانونی را به دست آورده است. رفتار و خلقیات وکیل مورد نظر حرفه‌ای است و به گونه‌ای رفتار می‌کند که رضایت موکل جلب شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در پاکدشت را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای طلاق در پاکدشت را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

علیرضا میرزائی

علیرضا میرزائی وکیل طلاق در پاکدشت

جناب آقای علیرضا میرزائی وکیل موفق پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در زمینه دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. همچنین ایشان به صورت تخصصی در حوزه طلاق پرونده قبول می کند، مشاورات تخصصی ارائه می دهند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان معلم، اداره تبلیغات اسلامی، طبقه ۱، موسه حقوقی میرزایی

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۳۷۳۰۴۵

شیوا واثقی

شیوا واثقی وکیل طلاق در پاکدشت

سرکار خانم شیوا واثقی از وکلای پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی ارشد حقوق هستند. ایشان در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. همچنین ایشان به صورت حرفه ای در زمینه طلاق فعالیت می کنند. با ارائه ادله محکمه پسند حق را به حق دار می رساند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان معلم، ضلع شرقی

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۱۴۲۴۶۰

حسن نجفی

حسن نجفی وکیل طلاق در پاکدشت

جناب آقای حسن نجفی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. ایشان در امور دعاوی کیفری، خانواده، ملکی و حقوقی فعالیت دارند. همچنین ایشان یکی از وکلای توانا در امور طلاق می باشند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان مادر، خیابان امام رضا۶۳، نبش کوچه تکاور ۱، پلاک۱۷، طبقه ۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۸۵۲۸۳۱

جلال ناصری زاده

جلال ناصری زاده وکیل طلاق در پاکدشت

جناب آقای جلال ناصری زاده وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. ایشان در تمامی زمینه های کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت می کنند. ایشان وکیل حرفه ای در زمینه طلاق می باشند. در شرایط پیچیده و سخت، بهترین راهکار را ارائه می دهند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان معلم، خیابان تبلیغات اسلامی، روبروی تبلیغات اسلامی، پلاک ۸

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۹۹۲۶۸۲

فاطمه مولائی

فاطمه مولائی وکیل طلاق در پاکدشت

سرکار خانم فاطمه مولائی وکیل پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در امور دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان به واسطه ی تجربه های متعددش در زمینه پرونده های طلاق می تواند بدون هیچ مشکلی پرونده ها را به پایان برساند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان معلم، بلوار معلم، نبش عدالت۲، پلاک ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۰۰۴۶۵۳


فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل طلاق در پاکدشت

تقریبا تمام افرادی که با پرونده‌های طلاق دست به گریبان هستند سعی می‌کنند پیش از انتخاب بهترین وکیل طلاق در پاکدشت در خصوص حق الوکاله او کسب اطلاع کرده تا آن را با بودجه و توان مالی خود بسنجند؛ اما نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن اشاره داشته باشیم این است که تمامی وکلا دستمزد و حق الوکاله هنگفتی را از موکل خود مطالبه نخواهند کرد و این یک تصور غلطی است که به خصوص در سال‌های اخیر در ذهن افراد درگیر با پرونده‌های طلاق شکل گرفته است.

آیین نامه‌های وکالت همواره مبلغ مشخصی را به عنوان حق الوکاله وکلا در دعاوی طلاق اعلام می‌کنند؛ اما باید دقت داشته باشید که در بسیاری از موارد برای تعیین حق الوکاله وکیل هیچ نیازی به فرمول محاسبه نیست. بسیاری از وکلا ترجیح می‌دهند تا با در نظر گرفتن عوامل مختلف میزان هزینه‌ها را مشخص کرده و به اطلاع موکل خود برسانند. این بدان معنا است که در بسیاری از موارد حق الوکاله و نحوه پرداخت آن به صورت توافقی مشخص شده و تابع فرمول‌های مربوط به آیین نامه نیست.

عواملی که بهترین وکیل طلاق در پاکدشت با استناد به آنها مبلغ مورد نظر برای حق الوکاله را مشخص می‌کند شامل مواردی مانند پیچیدگی پرونده و سابقه وکیل می‌شود. در ابتدا ل وکیل متخصص در زمینه طلا پرونده را از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌دهد و تمامی مدارک و مستندات مربوط به آن را نیز ارزیابی می‌کند. در این صورت است که او مبلغی را به عنوان پیشنهاد خود در اختیار موکل قرار می‌دهد. موکل نیز می‌تواند در خصوص مبلغ ارائه شده چانه زنی کرده و از مقدار آن کم کند.

علاوه بر میزان حق الوکاله شما می‌توانید از طریق تبادل نظر و همفکری با وکیل مورد نظرتان نحوه پرداخت در قفل کالا را نیز مشخص کنید. تصور غلطی که در این خصوص وجود دارد این است که موکل باید تمام دستمزد را به صورت یکجا در اختیار وکیل مورد نظر قرار دهد. این در حالی است که شما در صورت جلب موافقت وکیل می‌توانید حق الوکاله او را در چند قسط در اختیار وی قرار دهید. به طور معمول اقساط حق الوکاله در دو یا سه قسط تسویه می‌گردد و مبالغ آن نیز با توافق دو طرف مشخص می‌شود.

بهترین وکیل طلاق در پاکدشت

۳ مهارت وکیل طلاق در پاکدشت 

زمانی که برای استخدام بهترین وکیل طلاق در پاکدشت اقدام می‌کنید می‌بایست تمامی ویژگی‌ها و مهارت‌هایی که او در اختیار دارد را به دقت مورد بررسی قرار دهید. همچنین لازم است از هرگونه تصمیم شتاب زده در این خصوص خودداری کنید. چرا که تصمیمات غلط از سوی شما می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. در ادامه سعی داریم برخی از مهارت‌های مهم وکیل طلاق را تشریح نموده و در خصوص آنها توضیحات کاملی را ارائه دهیم تا اطلاعات شما در این زمینه افزایش پیدا کند‌

مهارت‌های کلامی: یکی از مهمترین مهارت‌هایی که لازم است وکیل مورد نظر با خود به همراه داشته باشد فن بیان و قدرت نفوذ کلام می‌باشد. این مهارت به وکیل خوب و مجرب کمک خواهد کرد تا پیچیده‌ترین مباحث حقوقی را نیز به زبانی ساده و قابل فهم برای موکل خود تشریح نماید. از سوی دیگر با اتکا به مهارت‌های کلامی خود می‌تواند دفاع جانانه‌ای از پرونده طلاق در دادگاه داشته باشد. البته تفاوت‌های زیادی بین حرافی وکیل و قدرت نفوذ کلام او وجود دارد که قاضی پرونده متوجه آن خواهد شد.

مهارت‌های نوشتاری: برای اقامه دعاوی حقوقی و کیفری لازم است دادخواست یا شکوایی تنظیم شده و در اختیار محاکم قضایی قرار بگیرد. از سوی دیگر بهترین وکیل طلاق در پاکدشت می‌تواند در واکنش به ادعاهای طرف مقابل لایحه قضایی تنظیم کرده و آن را در اختیار قاضی پرونده قرار دهد. وکیل به واسطه تخصص و تجربه‌ای که در زمینه متون حقوقی دارد می‌تواند از مهارت‌های نوشتاری خود برای تنظیم از انواع اسناد استفاده کند. این مهارت نقش موثری در پیشبرد اهداف تعیین شده در پرونده طلاق دارد.

مهارت‌های ارتباطی: یکی دیگر از مهارت‌هایی که لازم است همواره وکیل معتبر و سرشناس با خود به همراه داشته باشد قدرت برقراری ارتباط با طرف‌های درگیر در پرونده طلاق می‌باشد. در صورتی که وکیل نتواند ارتباط خوبی را با موکل خود ایجاد کند هرگز نخواهد توانست در تمام مراحل رسیدگی به پرونده‌های طلاق با او تعامل چشمگیری داشته باشد. از سوی دیگر لازم است وکیل ارتباط مطلوبی با قاضی و طرف‌های دیگر دعوی داشته باشد تا بتواند به این شکل منافع موکل خود را تامین نماید.

بهترین وکیل طلاق در پاکدشت

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر می‌کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با بهترین وکیل طلاق در پاکدشت آشنا کنیم تا با سهولت بتوانید به گزینه‌های شاخص و مطرح دست پیدا کنید. در ادامه در خصوص فرمول محاسبه حق الوکاله توضیحاتی را ارائه دادیم و پس از آن نیز به سراغ برخی از مهارت‌های مهم وکیل طلاق رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

دکمه بازگشت به بالا