خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده پاکدشت ✔️【سال1403】 ⚖️

قانونگذار با تصویب قوانین مربوط به حقوق خانواده سعی دارد تا روابط میان اعضای سببی و نسبی یک خانواده را تنظیم نماید. در صورت بروز دعاوی خانوادگی مانند طلاق و مهریه و تقسیم ارث لازم است هر یک از افراد با حقوق قانونی خود آشنا بوده و برای احقاق آنها تلاش نماید. هرگونه بی‌اطلاعی از منافع قانونی می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد ‌ این خسارت‌ها گاهی مالی و گاهی دیگر از نظر احساسی فرد شکست خورده را دچار صدمات زیان باری می‌کند. استخدام یک وکیل مجرب و خبره درچنین شرایطی می‌تواند کمک‌های شایانی به فرد داشته باشد و او را به اهداف ترسیم شده چندین گام نزدیک‌تر کند؛ اما لازم است معتبرترین و کاربلدترین وکیل شهر را به خدمت بگیرید. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در پاکدشت آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در پاکدشت

بهترین وکیل خانواده در پاکدشت کیست؟

باید دقت داشته باشیم که راه‌های زیادی برای شناسایی بهترین وکیل خانواده در پاکدشت وجود دارد. گاهی ممکن است با مطالعه مجلات حقوقی به وکلای شاخص دست پیدا کنید و گاهی دیگر ممکن است برخی از دوستان و آشنایان که با مشکلات مشابهی روبرو هستند شما را در این مسیر کمک کنند؛ اما در هر شرایطی لازم است تحقیقات جامعی را در خصوص توانایی‌های وکلای مختلف به انجام برسانید. چرا که هرگونه تصمیم شتاب زده عجولانه می‌تواند منافع فرد در دعاوی مطرح شده را با مخاطراتی جدی روبرو کند.

دقت داشته باشید که برترین وکیل خانواده در پاکدشت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سعی دارد تا از تخصص و دانش حقوقی که در تمام سال‌ها جمع آوری کرده در جهت ارائه راهکارهای مناسب برای حل مشکلات استفاده کند. بهترین وکیل در پاکدشت تجربیات بالایی در زمینه رسیدگی به پرونده‌های قضایی در خصوص با موضوعات خانوادگی پیدا کرده و می‌تواند از تجربیات خود در پرونده‌های گذشته برای بازگشایی گره‌های موجود استفاده نماید. او سعی دارد دفاع موثری از پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده داشته باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در پاکدشت را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در پاکدشت را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

بهمن پیرزاده

بهمن پیرزاده وکیل خانواده در پاکدشت

جناب آقای بهمن پیرزاده وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در امور های مختلف کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می پذیرند. همچنین قابل به ذکر است که ایشان به صورت حرفه ای در امور خانواده فعالیت می کنند. از این رو وکیل توانمندی می باشند.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان مادر، ساختمان مادر، طبقه ۳، واحد ۱۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۶۵۰۳۹۷

شهریار پورحکیمی

شهریار پورحکیمی وکیل خانواده در پاکدشت

جناب آقای شهریار پور حکیمی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در حوزه های دعاوی مختلف از جمله حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده فعالیت می کنند. همچنین افراد را در دعوی خانواده به درستی و در راستای قوانین راهنمایی می کنند.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان آزادگان، انتهای خیابان ولی عصر، پلاک ۲۵۴، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۳۵۳۹۰۷

سمیه خانی

سمیه خانی وکیل خانواده در پاکدشت

سرکار خانم سمیه خانی وکیل و مشاور با سابقه و با تعهد کاری پایه یک دادگستری هستند. ایشان درامور مختلف کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان به صورت حرفه ای درامور دعوی خانواده به مراجعین مشاوره ارائه می دهند.

آدرس دفتر: پاکدشت، انتهای خیابان دادگستری، روبروی سازمان تبلیغات جنب، پلاک ۸

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۴۹۸۶۲۴

امیر صدقی

امیر صدقی وکیل خانواده در پاکدشت

جناب آقای امیر صادقی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در زمینه های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان از بهترین وکلای خانواده می باشند و با ارائه ادله محکمه پسند به قاضی مربوطه روند پرونده را کوتاه تر می سازد.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان آزادگان، انتهای خیابان ولیعصر، پلاک ۲۵۴، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۷۷۲۵۷۳

لیلا عباسی

لیلا عباسی وکیل خانواده در پاکدشت

سرکار خانم لیلا عباسی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در تمامی زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می پذیرند. هچنین ایشان به صورت حرفه ای در زمینه خانواده فعالیت می کنند. یکی از بهترین وکلای توانا در این زمینه می باشند.

آدرس دفتر: پاکدشت، بلوار دادگستری، روبروی سازمان ارشاد اسلامی، جنب مسکن زیرزمین، پلاک ۸

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۵۹۷۲۴۱


در ملاقات حضوری با وکیل خانواده در پاکدشت چه باید کرد؟

همانطور که اشاره داشتیم انتخاب یک وکیل مجرب و خبره می‌تواند بر روی نتیجه‌ای که از دادگاه‌های خانواده به دست می‌آید تاثیرگذار باشد؛ بنابراین لازم است تمام تلاش خود را به کار گرفته و ویژگی‌های وکلا را مورد بررسی قرار دهید تا از میان آنها در نهایت موفق به استخدام بهترین وکیل خانواده در پاکدشت شوید؛ اما باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید که با مطالعه چند سطر درباره وکیل مورد نظر نمی‌توان از انتخاب او اطمینان حاصل کرد. لازم است در جلسات ملاقات حضوری میزان مهارت وکلا را بسنجید.

برای این کار لازم است با دفتر وکیل مورد نظر و یا موسسه حقوقی که او در آن مشغول به فعالیت است تماس گرفته و پس از شرح مختصری در مورد خواسته‌های خود جلسه‌ای را تدارک ببینید. می‌بایست سر وقت تعیین شده در محل قرار که معمولاً دفتر وکیل است حاضر شوید و به این شکل زمان شناس بودن و رعایت اصول حرفه‌ای را از خود به نمایش بگذارید. از سوی دیگر شما نیز می‌توانید مهارت‌های کلامی و مهارت‌های ارتباطی وکیل را به دقت مورد سنجش قرار دهید تو عیار او برای شما مشخص شود.

از سوی دیگر شما می‌توانید مهم‌ترین سوالات خود در خصوص پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده را از پیش آماده کرده و در نزد بهترین وکیل خانواده در پاکدشت مطرح کنید. پاسخگویی او به سوالات مطرح شده می‌تواند سطح دانش حقوقی و فن بیان حقوقدان مورد نظر را برای شما مشخص کند. از سوی دیگر پیش از حضور در دفتر وکیل می‌بایست تمام مدارک و مستندات مربوط به پرونده‌های قضایی را جمع آوری کرده و در اختیار وکیل مورد نظر قرار دهید تا شناخت او از پرونده افزایش پیدا کند.

لازم به ذکر است  که در جلسات ملاقات حضوری می‌توانید تمام خواسته‌ها و دغدغه‌های خود در خصوص دعاوی مطرح شده را با وکیل در میان بگذارید. این موضوع باعث می‌شود تا دو طرف اهداف مشترکی را ترسیم نمایند. از سوی دیگر لازم است در خصوص تمامی جزئیات مربوط به همکاری مشترک تصمیم گیری شود. یکی از مهمترین این مسائل حق الوکاله می‌باشد. حق الوکاله در بسیاری از موارد به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین و محاسبه می‌شود و میزان ثابتی را می‌توان برای آن در نظر گرفت.

بهترین وکیل خانواده در پاکدشت

۳ اشتباه بزرگ در انتخاب وکیل خانواده در پاکدشت

باید در نظر داشته باشید که هرگونه اشتباه در انتخاب بهترین وکیل خانواده در پاکدشت می‌تواند تبعات بزرگی را به همراه داشته باشد. نخستین ضرر چنین اقدام غلطی این است که فرد نخواهد توانست با سهولت به اهداف تعیین شده دست پیدا کند. در چنین شرایطی شکست حاصل شده و فرد دردآوی خانواده از تامین اهداف خود باز خواهد ماند. در ادامه سعی داریم تعدادی از اشتباهات رایج در انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار دهیم.

انتخاب وکیل بدون در نظر گرفتن موضوع پرونده: یکی از اشتباهات مرسوم در میان افرادی که با پرونده‌های قضایی دست و پنجه نرم می‌کنند این است که بدون اینکه موضوع پرونده و تخصص وکیل مورد نظر را لحاظ کنند برای استخدام وی اقدامات لازم را به انجام می‌رساند. هر یک از وکلای دادگستری بخشی از علم حقوق به تخصص‌های لازم دست پیدا کرده‌اند و اگر شما به عنوان موکلمی‌خواهید در پرونده‌های خانوادگی به پیروزی برسید می‌بایست به سراغ وکلای متخصص و مجرب در زمینه دعاوی خانواده بروید.

انتخاب وکیل بدون در نظر گرفتن سابقه او: در انتخاب بهترین وکیل خانواده در پاکدشت لازم است در ابتدا کارنامه حقوقی او را به دقت مورد بررسی قرار دهید تا عیار حقوقدان مورد نظر برای شما مشخص شده با دید جامع‌تری در خصوص آن تصمیم گیری کنید. سابقه یک وکیل به معنای تعداد سال‌هایی است که او در مراجع قانونی مشغول به فعالیت‌های حقوقی بوده است. هرچه تعداد این سال‌ها بیشتر باشد می‌توان به جرات گفت که وکیل تجربه بالاتری برای ارائه به شما دارد و همین مسئله عاملی برای کسب موفقیت در دادگاه خانواده است.

انتخاب وکیل به توصیه آشنایان: تعداد زیادی از پرونده‌های مفتوحه در محاکم قضایی به دعاوی خانوادگی اختصاص دارد. پس به طور قطع در خانواده و آشنایان شما افرادی وجود دارند که پیش از این با مشکلات مشابه دست به گریبان بودند. این افراد در بسیاری از موارد سعی دارند وکلای مربوط به پرونده‌های خود را به شما پیشنهاد دهند. یکی از اشتباهات مهلکی که ممکن است در این مسیر رخ دهد این است که به توصیه دوستان خود اعتماد کامل داشته باشید و دیگر درباره مهارت‌ها و ویژگی‌های وکیل مورد نظر تحقیق نکنید.

بهترین وکیل خانواده در پاکدشت

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله با ما همراه بودید و سایت ما رو برای مطالعه مطالب حقوقی انتخاب کردید از شما تشکر می‌کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل خانواده در پاکدشت آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید ضعف‌های حقوقی خود را با مراجعه به آنها برطرف کنید. در ادامه اهمیت ملاقات حضوری را مورد بررسی قرار داده و پس از آن نیز به برخی از اشتباهات رایج در انتخاب وکیل اشاره داشتیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده‌ایم از شما همراهان گرامی درخواست می‌کنیم که اگر نظر یا تجربه‌ای دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

دکمه بازگشت به بالا