کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در پاکدشت ⚖️【سال1403】 ✔️

دعاوی مطرح شده در مراجع قانونی را می‌توان به دو دسته دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری تقسیم بندی کرد. پرونده‌های کیفری شامل آن دسته از دعاوی می‌شوند که در آنها جرم و جنایتی رخ داده است. قانونگذار با تصویب قانون مجازات اسلامی سعی دارد از بروز وقوع جرم در سطح جامعه جلوگیری کرده و برای آن مجازات‌های بازدارنده‌ای را تعیین نماید. مجازات می‌تواند جان و مال و آبروی فرد مجرم را به خطر بیندازد. در صورتی که تحصیلات حقوقی و تجربه کافی برای حضور در دادگاه‌های کیفری را ندارید لازم است روی کمک‌های یک وکیل مجرب و خبره حساب ویژه‌ای را باز کنید؛ اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که هر وکیلی نمی‌تواند در این مسیر کارساز عمل کرده و به شما کمک برساند. در واقع باید به سراغ وکلای معتبر و شاخص بروید. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در پاکدشت آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در پاکدشت

بهترین وکیل کیفری در پاکدشت کیست؟

به جرات می‌توان گفت که دعاوی کیفری در مقایسه با سایر دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی از پیچیدگی و حساسیت‌های بیشتری برخوردار است. فرد شاکی در صورت شکست در دعاوی کیفری هرگز نخواهد توانست به حقوق قانونی خود دست پیدا کند و متحمل خسارت‌های جبران ناپذیری خواهد شد. از سوی دیگر فرد متهم نیز در صورت شکست در دعاوی کیفری با مجازات‌های سنگینی روبرو خواهد شد. در واقع بهترین وکیل پاکدشت سعی می‌کند خسارت‌های ناشی از دعاوی کیفری را به حداقل برساند.

در واقع برترین وکیل کیفری در پاکدشت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سعی دارد تا با تسلط کامل بر روی قوانین و مقررات مربوطه راهکاری را برای بازگشایی گره‌های موجود در پرونده به موکل ارائه دهد و او را به گونه‌ای راهنمایی کند تا منافع قانونیی‌اش را تامین نماید. وکیل کیفری خوب در پاکدشت چندین سال در مراجع قانونی مشغول به فعالیت‌های حقوقی بوده است و در این راه به تجربیات قابل اتکایی دست پیدا کرده که در صورت ارائه آنها به موکل راه برای کسب پیروزی هموار خواهد شد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در پاکدشت را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کیفری در پاکدشت را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

بهمن شکاری

بهمن شکاری وکیل کیفری در پاکدشت

جناب آقای بهمن شکاری یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در امور مختلف کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می پذیرند. همچنین ایشان در طول وکالت خویش پرونده های کیفری زیادی را به سرانجام رسانده است. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: پاکدشت، چهارراه ساعت، کوچه بن بست شقایق یکم، پلاک ۲۵۸

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۲۷۷۸۶۹

سمیه عبیری

سمیه عبیری وکیل کیفری در پاکدشت

سرکار خانم سمیه عبیری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. ایشان به صورت حرفه ای در زمینه های متفاوت کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان پرونده های پیچیده متعددی در زمینه کیفری به موفقیت رسانده است و عملکرد بسیار قوی دارند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان معلم، انتهای خیابان دادگستری، روبروی سازمان تبلیغات اسلامی،طبقه دوم، پلاک ۸

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۲۲۶۰۱۲

داریوش قدوسی

داریوش قدوسی وکیل کیفری در پاکدشت

جناب آقای داریوش قدوسی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در امور دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده وکالت می پذیرند. این وکیل به صورت حرفه ای در دعوی کیفری پرونده قبول می کند، مشاوره های بسیار خوبی در این باره ارائه می دهد. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: پاکدشت، بلوار معلم، ربروی مصلی، پلاک ۱۳، طبقه ۲،واحد ۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۷۹۶۰۹۴

حمیده فارق

حمیده فارق وکیل کیفری در پاکدشت

سرکار خانم حمیده فارق وکیل موفق پایه یک دادگستری هستند. ایشان در تمامی زمینه های کیفری، خانواده، ملکی و حقوقی فعالیت می کنند. سرکار خانم حمیده فارق سابقه بسیار خوبی در زمینه کیفری داشته و از بهترین وکیل های کیفری شناخته می شوند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان معلم، بلوارمعلم، روبروی پارک، جنب املاک مصلا، پلاک ۲۸

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۵۰۷۲۰۰

سحر ممنون

سحر ممنون وکیل کیفری در پاکدشت

سرکار خانم سحر ممنون وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در حوزه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. این وکیل با تبحر و تخصص مکفی نسبت به حوزه ی کیفری به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان شعبه، کوچه صاحب الزمان، پلاک ۲۷، طبقه ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۸۶۴۴۶۸


تصورات غلط درباره حق الوکاله وکیل کیفری در پاکدشت

در ازای خدمات حقوقی که از بهترین وکیل کیفری در پاکدشت دریافت خواهید کرد لازم است مبلغی را به عنوان دستمزد در اختیار او قرار دهید که در اصطلاحات قضایی به آن حق الوکاله گفته می‌شود. عموم جامعه اطلاعات حقوقی پایینی درباره حق الوکاله و نحوه تعیین آن دارد و همین مسئله باعث تصورات غلطی در بین افراد درگیر با پرونده‌های کیفری شده است. از این رو در این مقاله سعی داریم برخی از مهم‌ترین تصورات غلطی که در خصوص حق الوکاله و شیوه مشخص کردن آن وجود دارد را بررسی کنیم.

حق الوکاله هزینه اضافی نیست: یکی از باورهای غلطی که در خصوص حق الوکاله وجود دارد این است که عموم افراد درگیر با پرونده‌های کیفری گمان می‌کنند که حق الوکاله یک هزینه اضافی به شمار می‌آید. یچیدگی‌های موجود در پرونده‌های مربوط به دعاوی کیفری باعث می‌شود تا افراد خودشان نتوانند به تنهایی تمامی مراحل دادرسی را به سلامت پشت سر بگذارند. در همه حال شما نیازمند استخدام یک وکیل معتبر و سرشناس هستید تا با کمک او بتوانید دفاع موثری از پرونده‌های کیفری داشته و به موفقیت برسید.

لازم نیست حق الوکاله را به صورت یکجا پرداخت کنید: باور غلط دیگری که درباره دستمزد بهترین وکیل کیفری در پاکدشت وجود دارد این است که ‌ای گمان می‌کنند می‌بایست تمام حق الوکاله را به صورت یکجا در اختیار وکیل مورد نظر قرار دهند. لازم به ذکر است که نحوه پرداخت حق الوکاله به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می‌شود. به هر حال شما از طریق تبادل نظر و جلب موافقت وکیل می‌توانید حق الوکاله را در دو یا سه قسط به او پرداخت کنید. مبلغ پرداختی نیز با موافقت طرفین مشخص می‌شود.

حق الوکاله رقم ثابتی ندارد: نباید هرگز تصور کنید که میزان حق الوکاله پرداخت شده به وکیل تابع فرمول یا رقم ثابتی است. وکیل پایه یک دادگستری با در نظر گرفتن مل مختلفی مانند پیچیدگی و زمانبر بودن پرونده‌های قضایی سعی می‌کند مبلغ مورد نظرش را محاسبه کرده و آن را به موکل خود اعلام دارد. موکل نیز می‌تواند در تعیین حق الوکاله نقش موثری داشته باشد و با چانه زنی‌هایی که در این خصوص به انجام می‌رساند از مبلغ پیشنهادی وکیل مقداری را کم کند.

بهترین وکیل کیفری در پاکدشت

پس از انتخاب وکیل کیفری در پاکدشت چه باید کرد؟

ملاقات حضوری با وکیل کیفری: در گام اول می‌بایست با استفاده از معیارهایی مانند تخصص و سابقه وکیل او را انتخاب کرده و جلسه‌ای را برای ملاقات حضوری با حقوقدان مورد نظر تدارک ببینید. در ملاقات حضوری لازم است مهم‌ترین خواسته‌ها و دغدغه‌هایی که در خصوص پرونده‌های کیفری با شما همراه هستند را به وکیل منتقل کنید. در این صورت است که شناخت وکیل از پرونده به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت و او می‌تواند با اطلاعات کامل‌تری اهداف مشترکی را با شما ترسیم نماید.

افزایش شناخت درباره ویژگی‌های وکیل: یکی دیگر از اقداماتی که باید پس از انتخاب وکیل به انجام برسانید این است که شناخت خود را درباره رفتارها و ویژگی‌های حقوقدان مورد نظر افزایش دهید. دقت داشته باشید که با مطالعه چند سطر و چند متن حقوقی درباره وکیل نمی‌توان در خصوص خلقیات و رفتارهای او به اطلاعات کامل دست پیدا کرد. در جلسات ملاقات حضوری می‌توانید در خصوص دانش حقوقی و فن بیان وکیل اطلاعات جامعی را به دست آورید. این موضوع به انتخاب مطلوب از سوی شما منجر خواهد شد.

دریافت مشاوره حقوقی: مشاوره حقوقی با بهترین وکیل کیفری در پاکدشت می‌تواند اطلاعات حقوقی شما را به میزان قابل توجهی افزایش داده و شما را به عنوان موکل آماده حضور موفق در دادگاه‌های کیفری کند. در مشاوره حقوقی حضوری وکیل به سادگی می‌تواند تمامی مدارک و مستندات مربوط به پرونده را مورد بررسی قرار دهد و در نهایت نظر خود را اعلام کند. در نظر داشته باشید که هزینه‌های مربوط به مشاوره حقوقی در مقایسه با استخدام وکیل کمتر است این یک مزیت بزرگ می‌باشد.

امضای قرارداد: یکی دیگر از اقداماتی که لازم است از سوی موکل به انجام برسد امضای قرارداد با وکیل مجرب و خبره می‌باشد. در نظر داشته باشید که پیش از امضای قرارداد لازم است در خصوص تمامی جزئیات پرونده با حقوقدان مورد نظر به توافقات کامل دست پیدا کنید. یکی از این جزئیات که اتفاقاً از اهمیت بالایی نیز برخوردار است حق الوکاله و نحوه پرداخت آن می‌باشد. مقداری که باید به عنوان حق الوکاله پرداخت شود و نیز شیوه پرداخت آن به صورت توافقی میان وکیل و موکل مشخص خواهد شد.

بهترین وکیل کیفری در پاکدشت

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله با ما همراه بودید و سایت ما را دنبال کردید از شما تشکر می‌کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با مهم‌ترین مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل کیفری در پاکدشت آشنا کنیم تا به این شکل دغدغه‌ای از بابت استخدام وکلای معتبر نداشته باشید. در ادامه نیز تلاش کردیم تا برخی از تصورات غلط درباره حق الوکاله و شیوه پرداخت آن را ارزیابی کنیم. در ادامه مطلب نیز به اقدامات لازم پس از انتخاب وکیل پرداختیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده‌ایم از شما درخواست می‌کنیم که نظرات و تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا