خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ورامین ⚖️【سال1403】✔️

قانونگذار با تصویب قوانین و مقررات مربوط به حقوق خانواده سعی دارد تا ارتباط و روابط حاکم بر اعضای سببی و نسبی یک خانواده را تنظیم نماید تا اختلافات پیش آمده بین آن ها در کمترین زمان ممکن و با سهولت حل و فصل شود. در این بین شاهد این هستیم که گاهی اختلافات پیش آمده به اندازه ای عمیق می شود که تنها راه حل آن ها مراجعه به دادگاه است. در چنین شرایطی لازم است هر یک از طرفین با مراجعه به وکیل، تصمیمات و اقدامات خود را با او هماهنگ کرده تا از بروز خسارت های بیشتر جلوگیری کنند. وکیل با ارائه مشاوره حقوقی و یا دریافت وکالت سعی دارد حافظ منافع موکل خود بوده و در نهایت اهداف او را محقق کند. در ادامه مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در ورامین آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در ورامین

بهترین وکیل خانواده در ورامین کیست؟

تعدد وکلا در شهری به مانند ورامین موقعیتی را فراهم می کند که در آن تصمیم گیری برای آینده پرونده های مربوط به دعاوی خانواده سخت و دشوار می شود. در واقع انبوهی از وکلا در موسسات حقوقی و مراکز مختلف مشغول به ارائه خدمات هستند که می توان از میان آن ها در نهایت یکی را برای اعطای وکالت برگزید؛ اما باید در نظر داشته باشیم که برای دستیابی به نتایج درخشان و مطلوب ناگزیر به انتخاب بهترین وکیل خانواده در ورامین هستیم تا با استفاده از یک وکیل مجرب به اهداف تعیین شده برسیم.

بهترین وکیل ورامین به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است و توانست دانش حقوقی خود را تکمیل نماید. در واقع او با هزینه ای معقول وکالت در پرونده های خانوادگی مانند طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، انحصار وراثت و تقسیم ارث را بر عهده می گیرد و تلاش دارد تا در تمامی این دعاوی کیفیت بالایی را در خدمت رسانی به موکل داشته باشد. در واقع وکیل خانواده خوب در ورامین با رعایت اصول حرفه ای به دنبال جلب رضایت مندی موکل است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در ورامین را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در ورامین را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

محسن معیری

محسن معیری وکیل خانواده در ورامین

جناب آقای محسن معیری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان با تسلط کافی بر قوانین در دعاوی خانواده فعالیت می کنند. همچنین آقای معیری سابقه خوبی در حل پرونده های کیفری، حقوقی و ملکی داشته اند که مورد رضایت موکلین نیز بوده است.

آدرس دفتر: ورامین، بلوار باهنر، روبروی مسجد امام سجاد، طبقه۱، واحد۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۷۵۷۷۶۵

حمید معصومی

حمید معصومی وکیل خانواده در ورامین

جناب آقای حمید معصومی با بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت، یکی از وکلای شناخته شده ی پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی هستند. جناب معصومی در حوزه دعاوی مختلفی همچون خانواده، کیفری، ملکی و حقوقی فعالیت می کنند. ایشان با مهارت بالای خود بهترین راه حل ها را ارائه می دهند.

آدرس دفتر: ورامین، میدان امام حسین، خیابان معلم، روبروی اداره بازرگانی، پلاک۱۱۰

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۲۰۷۴۰۹

زهره نجاتی جاهد

زهره نجاتی جاهد وکیل خانواده در ورامین

سرکار خانم زهره نجاتی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم نجاتی تخصص ویژه ای در دعاوی خانواده دارند. همچنین ایشان توانسته اند فعالیت موثری در دعاوی حقوقی نیز داشته باشند. خانم نجاتی با مهارت بالای خود پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام رسانده اند.

آدرس دفتر: ورامین، بلوار شهیدباهنر، روبروی مسجد سجاد، جنب موسسه مالی مهر، واحد ۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۸۹۲۲۲۱۲

مریم گلستانی

مریم گلستانی وکیل خانواده در ورامین

سرکار خانم مریم گلستانی یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری هستند. خانم گلستانی در دعاوی مختلفی اعم از ملکی، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. اما فعالیت گسترده و بهتر در حل دعاوی خانواده دارند. ایشان با ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری به موکلین کمک می کنند.

آدرس دفتر: ورامین، میدان راه آهن، جنب مسجد قباد، طبقه فوقانی قنادی میلاد

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۷۱۹۱۴۰

امیر کاشانی

امیر کاشانی وکیل خانواده در ورامین

جناب آقای امیر کاشانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. آقای کاشانی متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی هستند. ایشان با مهارت و تجربه بالای خود توانسته اند از پس پرونده های سخت و پیچیده زیادی به درستی بر بیایند و رزومه کاری خوبی را از خود به ثبت برسانند.

آدرس دفتر: ورامین، بلوار باهنر، روبروی مسجد سجاد، طبقه۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۷۰۷۵۰۶


پس از انتخاب وکیل خانواده در ورامین چه باید کرد؟

ملاقات حضوری با وکیل: در ابتدا لازم است با استفاده از مهارت ها و معیارهایی که در اختیار دارید از میان انبوه وکلای مشغول به فعالیت، بهترین وکیل خانواده در ورامین را انتخاب نمایید. در این صورت است که باید با استفاده از مشخصاتی که از وکیل در اختیار دارید با او تماس بگیرید و جلسه ای را برای دیدار و ملاقات حضوری با حقوقدان مورد نظر تدارک ببینید. در جلسات ملاقات حضوری می توانید خواسته های خود در خصوص پرونده های خانوادگی را به وکیل منتقل کنید.

افزایش شناخت از وکیل: اگر تصور شما بر این است که تنها با مطالعه چند متن در خصوص وکیل می توانید درباره استخدام وی به جمع بندی برسید، پس سخت در اشتباه هستید. شما باید برای افزایش شناخت از وکیل خود اقدامات لازم را به انجام برسانید. در جلسات دیدار با وکیل، می توانید تمامی خلقیات و رفتارهای او را زیر ذره بین گرفته تا برای شما عیار وکیل عیان شود. فن بیان، قدرت نفوذ کلام، قدرت برقراری ارتباط، زمان شناس بودن، رعایت اصول حرفه ای و… از جمله این موارد هستند.

دریافت مشاوره حقوقی در خصوص پرونده: یکی دیگر از اقداماتی که لازم است پس از انتخاب بهترین وکیل خانواده در ورامین انجام دهید این است که مشاوره حقوقی دریافت کرده و به این شکل بر اطلاعات حقوقی خود در خصوص دعاوی خانوادگی بیفزایید. در نظر داشته باشید که جلسات مشاوره حقوقی به روش های حضوری، تلفنی و آنلاین برگزار می شود و شما بسته به شرایط خود و نحوه ارائه خدمت از سوی وکیل یکی را انتخاب کرده و برای جبران ضعف های حقوقی خود به آن متوسل شوید.

امضای قرارداد با وکیل: پس از انتخاب وکیل و طی نمودن مراحل بالا لازم است در صورتی که تمایل به همکاری با وکیل دارید، با حقوقدان مورد نظرتان قرارداد منعقد کنید. امضای قرارداد در گام نخست از بروز خسارت های احتمالی جلوگیری می کند و باعث می شود تا دو طرف به شیوه ای حرفه ای تر مراحل دادرسی را پشت سر بگذارند. در نظر داشته باشید که لازم است قبل از اقدام برای امضای قرارداد با وکیل، تکلیف حق الوکاله و شیوه پرداخت آن را به طور دقیق مشخص کرده و در نهایت در قرارداد ذکر کنید.

بهترین وکیل خانواده در ورامین

تعرفه حق الوکاله وکیل خانواده در ورامین برای قبول وکالت

یکی از مهم ترین مراحلی که می تواند بر روی استخدام بهترین وکیل خانواده در ورامین اثر بگذارد و معمولا جزو مهم ترین دغدغه های موکلان به شمار می رود، تعیین حق الوکاله و میزان آن است. اغلب افراد دانش حقوقی کمی در خصوص شیوه تعیین حق الوکاله دارند و همین مسئله باعث می شود تا در جلسات امضای قرارداد با مشکلات جدی رو به رو شوند. در نظر داشته باشید که در ادامه سعی داریم اطلاعات حقوقی شما در این زمینه را افزایش دهیم تا با دیدی جامع تر در این جلسات شرکت کنید.

حق الوکاله در واقع دستمزدی است که باید به وکیل پایه یک دادگستری در ازای قبول وکالت در پرونده های خانوادگی پرداخت شود. اگر تصور می کنید که استخدام وکیل و پرداخت حق الوکاله وی یک هزینه اشتباه و اضافی است، باید بدانید گه دعاوی خانوادگی معمولا با پیچیدگی های بزرگی همراه هستند که همین مسئله کار را برای پیروزی سخت می کند. اگر برای این کار از یک وکیل مجرب و توانا استفاده نشود ممکن است نتایج به دست آمده در نهایت رنگ و بوی شکست به خودش بگیرد.

اکثر وکلا با دستمزدهای معقولانه ای به قبول وکالت در پرونده های خانوادگی می پردازند. در واقع بهترین وکیل خانواده در ورامین سعی دارد تا از طریق توافق با موکل میزان حق الوکاله را مشخص کند. برای این کار در ابتدا وکیل پرونده را به دقت مورد بررسی قرار می دهد تا از زوایای ناپیدا آن نیز اطلاعات کافی را به دست آورد و با استفاده از عوامل مختلف مبلغ حق الوکاله را اعلام کند. در این صورت است که موکل نیز می تواند در خصوص رقم اعلام شده چانه زنی کرده و از آن کم نماید.

علاوه بر این، لازم است در خصوص شیوه پرداخت نیز دو طرف به نقطه نظر مشترکی برسند. ممکن است تصور کنید که موکل موظف به پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا است. این باور غلطی است که گاهی افراد را از استخدام وکیل دور می کند. به هر حال شما می توانید در صورت جلب نظر مثبت وکیل، حق الوکاله را در چند قسط به او پرداخت کنید. در پایان نیز لازم است این نکته را ذکر کنیم که در تعیین حق الوکاله، پیچیدگی پرونده، زمان بر بودن و سابقه وکیل تاثیرگذار خواهد بود.

بهترین وکیل خانواده در ورامین

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با مهم ترین مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل خانواده در ورامین آشنا کنیم تا با خیالی آسوده و با دیدی جامع برای آینده پرونده خود تصمیم گیری کنید. در ادامه به مجموعه اقداماتی اشاره داشتیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل الزامی است. پس از آن نیز به تعرفه حق الوکاله اشاره داشتیم و آن را ارزیابی کردیم. اکنون می خواهیم که نظرات خود را با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا