طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در شهر ری ⚖️【سال1403】 ✔️

آمار طلاق در سال‌های اخیر به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده است و همین موضوع باعث شده تا پرونده‌های مفتوح در انواع روش‌های طلاق در محاکم قضایی رو به افزایش باشد. ذکر این نکته ضروری است که طلاق یک روند قانونی برای پایان دادن به زندگی مشترک از سوی زوجین به شمار می‌آید؛ بنابراین کسب موفقیت در آن نیازمند دانش حقوقی و تجربیات کافی است. باید به این نکته توجه داشته باشید که تنها با مطالعه چند کتاب حقوقی هرگز نخواهید توانست به موفقیت‌های مد نظرتان در دادگاه برسید. در صورتی که از یک وکیل مجرب و قبر استفاده کنید شانس کسب موفقیت برای شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد و با سهولت بیشتری میتوانید به اهداف تعیین شده دست پیدا کنید؛ اما یافتن وکلای شاخص و مطرح همیشه هم کار ساده‌ای نیست و باید در خصوص آن تحقیقات جامعی صورت بگیرد. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در شهر ری آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در شهر ری

بهترین وکیل طلاق در شهر ری کیست؟

باید در نظر داشته باشید که می‌توان طلاق را به دسته های مختلف دسته‌بندی کرد. طلاق توافقی طلاق از طرف مرد و طلاق از طرف زن را می‌توان جزوه مهم‌ترین دست‌های طلا به شمار آورد. در صورتی که دانش حقوقی لازم و تجربیات کافی را در اختیار نداشته باشید هرگز نخواهید توانست در این دعاوی به پیروزی دست پیدا کنید. در صورت استفاده از بهترین وکیل طلاق در شهر وی می‌توانید احتمال کسب موفقیت در محاکم قضایی را به میزان قابل توجهی افزایش داده و حقوق قانونی خود را دادگاه مورد نظر مطالعه نمایید.

در واقع برترین وکیل طلاق در شهر ری دانش حقوقی لازم برای خدمت رسانی به موکل خود را در اختیار دارد می تواند از میان راه‌هایی که برای تامین حقوق قانونی‌تان وجود دارد در نهایت مطلوب‌ترین آنها را به شما پیشنهاد دهد. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل شهرری با حقوق قانونی شما به طور کامل آشنایی دارد و می‌تواند مواد قانونی را برای احقاق آنها مرور نموده و در نهایت پیروزی‌های پی در پی را برای شما به ارمغان آورد. او هیچگاه از منافع موکل خود کوتاه نخواهد آمد و برای آنها تلاش خواهد کرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شهر ری را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای طلاق در شهر ری را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

سمیه آریا اصل

سمیه آریا اصل وکیل طلاق در شهرری

خانم سمیه آریا اصل وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهرری، دارای سابقه وکالت بالا و متخصص در انواع دعاوی حقوقی و خانوادگی هستند. از تخصص های ایشان وکالت در پرونده های طلاق، طلاق توافقی (در کوتاه ترین مدت و بدون حضور زوجین در دادگاه)، انحصار وراثت و … است.

شماره تماس: ۰۹۱۰۲۱۴۰۴۴۵

آدرس دفتر: شهرری، میدان هادی ساعی، مجتمع صدف، ورودی ۲۱

مرتضی خان محمدی

مرتضی خان محمدی بهترین وکیل طلاق در شهرری

آقای مرتضی خان محمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین با تبحر لازمه مشاوره ارائه می دهد و همچنین با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به افراد اعلام می دارد. وی پرونده های متعددی را در زمینه دعوی خانواده اعم از طلاق توافقی، طلاق یکطرفه، حضانت و … به موفقیت رسانده است.

آدرس دفتر: شهرری، میدان هادی ساعی، روبروی شورای حل اختلاف، کوچه شاهد، پلاک 3، واحد 15، طبقه 3

شماره تماس: 09123856232

مجتبی میرباقری

مجتبی میرباقری وکیل طلاق در شهرری

جناب آقای مجتبی میرباقری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند و در حوزه ی دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعال می باشند. تخصص ایشان در حوزه ی طلاق می باشد و در این زمینه مشاوره نیز ارائه می دهند. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: شهرری، ۲۴ متری زکریای رازی، پلاک ۲۵۹

تلفن تماس: ۰۹۱۲۸۹۴۰۶۷۰

منیژه قاسمی

منیژه قاسمی وکیل طلاق در شهرری

سرکار خانم منیژه قاسمی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان سالهای زیادی در حوزه ی دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کند. ایشان از بهترین وکیل های طلاق می باشد و تعداد زیادی پرونده موفق در این حوزه به نام خود ثبت کرده اند.

آدرس دفتر: شهرری، خیابان۲۴متری، روبروی اداره ثبت، کوچه تهرانی، پلاک۲۰، طبقه ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۱۴۰۹۶۹

رضا علی زاده

رضا علی زاده وکیل طلاق در شهرری

جناب آقای رضا علی زاده وکیل موفق پایه یک دادگستری هستند. ایشان در تمامی زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. جناب آقای رضا علی زاده سابقه بسیار خوبی در زمینه طلاق داشته و از بهترین وکیل های طلاق شناخته می شوند.

آدرس دفتر: شهرری، بین میادین فرمانداری وشهرداری، جنب کانون بسیج، ساختمان الزهرا، طبقه۲، واحد۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۳۶۲۴۴۱

معصومه غفاری

معصومه غفاری وکیل طلاق در شهرری

سرکار خانم معصومه غفاری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. ایشان در امور دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده فعالیت می کنند. بصورت تخصصی در حوزه طلاق پرونده قبول می کنند و مشاوره های بسیار خوبی در این باره ارائه می دهند. همچنین برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، می توانید تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: شهرری، میدان شاملو و مجتمع الغدیر، گلستان ۱، طبقه ۳، واحد۱۰

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۳۸۳۴۴۱

قدرت شهباز

قدرت شهباز وکیل طلاق در شهرری

جناب آقای قدرت شهبازی وکیل پایه یک دادگستری مشغول امر وکالت می باشند. مهارت ایشان در حوزه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده زبانزد است. همچنین ایشان در حوزه طلاق رزرمه کاری درخشانی دارند. همچنین مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین شان قرار می گیرد.

آدرس دفتر: شهرری، خیابان فداییان اسلام، نرسیده به دیلان، پلاک ۲۶۹، زنگ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۳۹۰۵۱۲


4 تفاوت مهم میان بهترین وکیل طلاق شهرری با سایر وکلا

دانش حقوقی و تحصیلات آکادمیک: در واقع یک وکیل برای کسب پیروزی در محاکم قضایی نیاز به تسلط بالایی بر روی قوانین و مقررات دارد. از سوی دیگر بهترین وکیل طلاق در شهر ری باید خود را به روز نگه داشته و در خصوص قوانین و مقررات و تغییرات مربوط به آنها مطالعه داشته باشد. وکلایی که در مقاله به انها اشاره داشتیم تحصیل کرده یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور هستند و می‌توانند در صورت نیاز به شما در حل و فصل انواع دعاوی طلاق کمک کنند. در این صورت است که شانس شما برای موفقیت افزایش پیدا می‌کند.

سابقه بالا: یکی از مهمترین معیارهایی که لازم است در انتخاب وکیل به آن توجه داشته باشید میزان سابقه‌ای است که او در طی سال‌های متمادی از خود به جای گذاشته است. به هر اندازه که میزان سابقه و سال‌های فعالیت وکیل مورد نظر بیشتر باشد به طور قطع با پرونده‌های بیشتری درگیر بوده و از این راه به تجربیات قابل اتکایی نیز رسیده است. نکته‌ای که لازم است در اینجا به آن اشاره داشته باشیم این است که سابقه وکیل کاملاً متفاوت از سن و سال او است و نباید این دو را با یکدیگر اشتباه گرفت.

امانتدار بودن وکیل: یکی از مهمترین شاخصه‌های بهترین وکیل طلاق در شهر ری این است که همواره تلاش می‌کند تا حافظ اسرار موکل خود باشد. برای حل و فصل دعاوی طلاق لازم است تا موکل اطلاعات دقیقی را در خصوص زندگی شخصی خود در اختیار وکیل قرار دهد. باید همواره رفتار وکیل به گونه‌ای باشد که موکل دغدغه‌ای از منتقل کردن این اطلاعات نداشته باشد. ذکر این نکته ضروری است که امانت بودن وکیل طلاق نشلن دهنده رعایت اصول حرفه‌ای از سوی او است و می‌تواند یکی از معیارهای مهم در انتخاب وکیل به شمار برود.

عبارت‌های ارتباطی بالا: لازم است به این نکته اشاره داشته باشیم که وکیل برای تعامل با موکل خود نیازمند مهارت‌های بالا در زمینه ارتباط است. ذکر این نکته ضروری است که وکیل برای ارتباط گرفتن با موکل خود به خصوص در دعاوی تنشمندی مانند طلاق نیاز دارد تا با اصول روانشناسی آشنایی مختصری داشته باشد. از سوی دیگر باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که وکیل نیازمند ارتباط گرفتن با طرف‌های دیگر دعاوی طلاق نیز هست. گاهی همین مهارت باعث می‌شود تا او نوعی از صلح و سازش را در پرونده حکمفرما کند.

بهترین وکیل طلاق در شهر ری

تعرفه حق الوکاله وکیل طلاق در شهرری در صورت شکست در پرونده

وکیل می‌بایست پایبند به قراردادی باشد که آن را با موکل به انعقاد رسانده است. وکیل به هیچ عنوان نباید از تعهداتی که بر گردن دارد کوتاهی کرده و به این شکل مقدمه‌ای را برای شکست موکل خود فراهم کند. بهترین وکیل طلاق در شهر ری تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا راهی را برای احقاق حقوق قانونی شما در زمینه دعای طلاق فراهم کند اما با این حال ممکن است بنا به دلایلی نتوانید به نتایج دلخواه خود در دادگاه دست پیدا کنید و اینجاست که این سوال مطرح می‌شود که در صورت شکست در پرونده‌های طلاق تکلیف حق الوکاله وکیل چه خواهد شد؟

در پاسخ به سوال بالا باید عرض کنیم که در شکست در دعاوی طلاق و نرسیدن به اهداف تعیین شده بر اثر کوتایی‌های وکیل در انجام وظایف اتفاق افتاده باشد شما می‌توانید با طرح دعوا در محاکم قضایی حقوق از دست رفته خود را مطالبه نمایید. در واقع قانون به شما این حق را خواهد داد و اجازه نمی‌دهد تا هیچ گونه منافعی از شما پایمال شود؛ اما گاهی شکست ناشی شده از دعاوی طلاق بر اثر کوتاهی‌های وکیل نیست. به هر حال ممکن است حتی در صورت انجام کامل وظایف از سوی وکیل نیز پرونده با شکست روبرو شود.

در اینجا لازم است مختصری درباره نحوه محاسبه میزان حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در شهر ری توضیح دهیم. باید اشاره کنیم که در بسیاری از موارد وکلا تمایل دارند تا مقدار حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین کرده و به اطلاع موکل خود برسانند. وکالت از جمله مشاغل آزاد در ایران به شمار می‌رود و همین مسئله دست وکیل را باز می‌گذارد تا دستمزد مد نظرش را به صورت توافقی با موکل محاسبه کند؛ بنابراین می‌توان گفت که خود موکل نیز به عنوان یکی از طرف‌های قرارداد در حق الوکاله تاثیرگذار است.

علاوه بر مقدار حق الوکاله لازم است در جلساتی که با وکیل مورد نظرتان دارید درباره تمامی جزئیات پرونده نیز به توافقات کامل دست پیدا کنید یکی از این جزئیات که اتفاقاً از اهمیت بالایی نیز برخوردار است مسئله حق الوکاله در صورت شکست در پرونده می‌باشد. در این خصوص همه چیز به توافق شما با وکیل پرونده طلاق بستگی دارد نمی‌توان هیچ نسخه مشخصی را برای آن تجویز نمود. برای مثال می‌توانید با وکیل خود بر روی این موضوع توافق کنید که در صورت شکست مبلغی از دستمزد او کم شود.

بهترین وکیل طلاق در شهر ری

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله ضمن معرفی بهترین وکیل طلاق در شهر ری سعی کردیم شما را با برخی از مشخصات و ویژگی های او نیز آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید نیازهای حقوقی خود را با استخدام وکلای شاخص برطرف کنید. در ادامه شما را با برخی از تفاوت های مهم میان وکلای نام برده شده با سایر وکلا آشنا کردیم و پس از آن به سراغ تعرفه حق الوکاله رفتیم. اکنون از شما می خواهیم که تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 20 =

دکمه بازگشت به بالا