طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران ⚖️【سال1403】✔️

اگر قصد اقدام برای انواع طلاق را دارید و یا اینکه همسر شما درخواست طلاق داشته است می‌بایست به طور کامل با قوانین و مقررات مربوط به این دعاوی آشنایی پیدا کرده تا بتوانید در محاکم قضایی از حقوق قانونی خود به طور کامل دفاع کنید. در نظر داشته باشید که امروزه آمار طلاق رو به افزایش است و همین مسئله می‌تواند کار را برای رسیدگی به پرونده‌های مفتوحه در محاکم قضایی سخت کند. در صورت مواجهه با پرونده‌های مربوط به طلاق لازم است به سراغ وکلای متخصص و مجرب رفته و سطح توانمندی آنها را مرور کنید. با استخدام وکلای ممتاز و مجرب می‌توانید شانس کسب پیروزی خود در محاکم قضایی را افزایش داده و به مهم‌ترین منافع قانونی خود دست پیدا کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران

بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران کیست؟

لازم است بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران دارای ویژگی‌هایی خاص باشد تا بتوانید با خیالی آسوده به او تکیه کرده و از تجربیات و دانش حقوقی او در جهت کسب پیروزی و رسیدن به حقوق قانونی‌تان بهره‌مند شوید. یکی از ویژگی‌های مهم وکیل که لازم است پیش از اعطای وکالت به او آن را به دقت مورد بررسی قرار دهید، پاسخگویی و در دسترس بودن حقوقدان مورد نظر است. لازم است در تمامی مراحل دادرسی در خصوص پرونده‌های طلاق، وکیل و موکل دارای ارتباطی مطلوب با یکدیگر باشند.

در انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در جنوب تهران باید به سطح تجربیاتی که او با خود به همراه دارد توجه کنید چرا که استخدام وکلای تازه کار هرگز نمی‌تواند گرهی را از پرونده باز کند. دقت داشته باشید که بهترین وکیل طلاق در تهران خوب می‌داند که راه کسب پیروزی در مراجع قانونی چیست و برای آن برنامه‌ریزی دقیقی انجام می‌دهد. دانش حقوقی وکیل طلاق خوب در جنوب تهران به اندازه‌ای است که می‌تواند از بین راه حل‌های مختلف و متنوعی که وجود دارد در نهایت شاخص‌ترین راهکار را ارائه دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای طلاق در جنوب تهران را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

الهه فلاحیان

الهه فلاحیان وکیل طلاق در جنوب تهران

سرکار خانم الهه فلاحیان وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم فلاحیان متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی، طلاق، نفقه، حضانت، مهریه و… هستند. مهارت بالای ایشان باعث شده تا پرونده های موکلین خود را به خوبی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: تهران، میدان شوش، خیابان صابونیان، خیابان کاج جوانان، پاساژامیر، طبقه۲، پلاک۵۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۲۳۹۵۴۷

فرشته فخاری

فرشته فخاری وکیل طلاق در جنوب تهران

سرکار خانم فرشته فخاری با بیش از ۱۲ سال سابقه یکی از وکلای شناخته شده ی پایه یک دادگستری هستند. همچنین خانم فخاری مشاور حقوقی خوبی نیز محسوب می شوند. زمینه فعالیت خانم فرشته فخاری در دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی است.

آدرس دفتر: تهران، نازی آباد، خیابان شهیدبابائی مدائن، پلاک۷۸، طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۹۹۱۲۹۸

عماد عموئی ماهینی

عماد عموئی ماهینی وکیل طلاق در جنوب تهران

جناب آقای عماد عموئی ماهینی وکیل موفق و مشاور حقوقی خبره پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی همچون خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود.

آدرس دفتر: تهران، میدان شوش، خیابان شهید صابونیان، خیابان شهرداری (جندقی)،روبروی کوچه نهم، پاساژ جهان نما، طبقه اول، واحد ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۱۱۶۰۱۹

صدیقه علیزاده

صدیقه علیزاده وکیل طلاق در جنوب تهران

سرکار خانم صدیقه علیزاده یکی دیگر از وکلای نام دار پایه یک دادگستری و از مشاوران حقوقی خوب هستند. خانم علیزاده به طور حرفه ای در دعاوی حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. ایشان با تسلط شان به قوانین و مقررات کشور، دفاعیات خوبی را به دادگاه ارائه می دهند.

آدرس دفتر: تهران، میدان راه آهن، خیابان ولی عصر، کوچه دلپیشه، پلاک۳۲، طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۸۴۲۴۳۲

رقیه عبدی

رقیه عبدی وکیل طلاق در جنوب تهران

سرکار خانم رقیه عبدی وکیل و مشاور حقوقی با سابقه پایه یک دادگستری هستند. خانم عبدی در دعاوی خانواده از جمله انواع طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و… فعالیت می کنند. مهارت و تجربه خانم عبدی باعث شده تا بهترین نتایج را در پرونده موکلین به وجود بیاورند.

آدرس دفتر: تهران، شهرک راه اهن، خیابان بنفشه دهم، خیابان گلفام، مجتمع اداری باران، پلاک۱۹، طبقه۲و دی ۱۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۷۱۰۸۱۴


انتظارات موکل از وکیل طلاق در جنوب تهران

در صورتی که قصد استخدام بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران را داشته باشید لازم است توقعات خود را از بهترین وکیل تهران لحاظ کرده و با استفاده از آنها گزینه‌های مد نظرتان را انتخاب نمایید. اگر درک درستی از توقعات و انتظارات خود نداشته باشید ممکن است در انتخاب خود متزلزل عمل کرده و نتوانید به مرور زمان به خواسته‌های حقوقی و اهدافی که در سر دارید برسید. در ادامه این مطلب سعی داریم برخی از انتظارات مهم موکل از وکلای متخصص در زمینه طلاق را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

تشریح مباحث پیچیده حقوقی به زبان ساده: یکی از انتظارات مهم موکل از وکیلی که استخدام کرده است این می‌باشد که تمامی مسائل مربوط به دعاوی طلاق را به زبانی کاملاً ساده و قابل فهم برای او تشریح نماید. همواره لازم است به این نکته توجه داشته باشید که قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق بسیار پیچیده است و امکان اینکه افراد عادی در سطح جامعه بتوانند از جزئیات آن اطلاعات کافی به دست آورند وجود ندارد. توضیحات وکیل درباره دعاوی طلاق می‌تواند اطلاعات موکل را افزایش دهد.

صداقت و امانت داری: یکی دیگر از انتظارات مهمی که باید از بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران داشته باشید این است که او همواره در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده با شما صادق باشد و هیچگونه اطلاعات غلطی در خصوص پرونده را به شما منتقل نکند. در واقع صداقت یکی از مهمترین ویژگی‌هایی به شمار می‌رود که با استفاده از آن می‌توانید به وکیل مورد نظرتان اعتماد کامل داشته باشید و تعامل موثری را با او شکل دهید. از سوی دیگر لازم است وکیل مورد نظر در حفظ اسرار موکل خود کوشا باشد.

دارا بودن مهارت‌های کلامی: مهارت‌های کلامی را می‌توان یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های وکیل برشمرد که تمامی افرادی که به حقوقدان مورد نظرشان مراجعه می‌کنند توقع دارند تا او با تکیه بر این مهارت مسائل پیچیده حقوقی را برای آنها شرح دهد. در نظر داشته باشید که فن بیان قوی و قدرت نفوذ کلام نقش موثری در کسب پیروزی در مراجع قانونی و رسیدن به حقوق قانونی‌تان ایفا می‌کند. از سوی دیگر باید توجه داشته باشید که وکیل ملزم است با تکیه بر این مهارت تمامی دفاعیات خود را در جلسات دادگاه به قاضی ارائه دهد.

بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران

فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل طلاق در جنوب تهران

اگر قصد استخدام بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران را داشته باشید حتماً به مقدار دستمزدی که او در ازای قبول وکالت از شما درخواست خواهد کرد نیز فکر کردید. این موضوع را در نظر داشته باشید که حق الوکاله در واقع همان دستمزد وکیل است که در ازای ارائه خدمات حقوقی از شما مطالبه خواهد کرد. در بسیاری از پرونده‌های مربوط به دعاوی طلاق شاهد این هستیم که مقدار دستمزد وکلا به صورت توافقی تعیین می‌گردد و معنای این عبارت این است که موکل نیز مانند وکیل در تعیین حق الوکاله نقش دارد.

به هیچ عنوان نمی‌توانیم فرمول مشخصی را برای تعیین دستمزد وکلا ارائه دهیم چرا که این مسئله به عوامل مختلفی بستگی دارد. وکیل برای اینکه مقدار دستمزد مورد نظرش را به شما اطلاع دهد در ابتدا پرونده را از جنبه‌های مختلف ارزیابی می‌کند تا سطح پیچیدگی و زمانبر بودن آن برایش به طور کامل مشخص شود. پیچیدگی‌های موجود در پرونده‌های مربوط به دعاوی طلاق می‌تواند سطح دستمزد درخواستی از سوی وکیل متخصص و مجرب را افزایش دهد. چرا که در این دعواوی لازم است وکیل انرژی بیشتری را صرف نماید.

از سوی دیگر اگر سابقه بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران بالا باشد به طور قطع با مبالغ پایین حاضر به قبول وکالت در پرونده‌های طلاق نخواهد شد؛ اما نکته قابل ذکر این است که شما می‌توانید با تکیه بر تجربه این وکلا شانس کسب پیروزی خود و تامین منافعتان را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. دقت کنید که شما نیز می‌توانید به عنوان موکل درباره مقدار حق الوکاله و شیوه پرداخت آن با وکیل مورد نظر چانه زنی کرده و به این شکل رقم پیشنهادی از سوی وکیل را به نقطه ایده‌آل خود نزدیک و نزدیک‌تر کنید.

اگر می‌خواهید همکاری موثری را با وکیل خود شکل داده و در بلند مدت با او به اختلاف نخورید، لازم است تا از همان ابتدا تمامی جزئیات توافقات خود را در متن قرارداد قید کرده و پای آن را امضا کنید. در خصوص شیوه پرداخت حق الوکاله نیز لازم است به این نکته اشاره داشته باشیم که لازم نیست تمام مبلغ تعیین شده به عنوان دستمزد را در همان ابتدای کار به وکیل بپردازید. به طور معمول حق الوکاله را در دو یا سه قسط به وکیل پرداخت می‌کنند که قسط اول آن در ابتدای همکاری و قسط پایانی در هنگام صدور رای نهایی است.

ویژگی وکیل طلاق در جنوب تهران

کلام آخر

از شما مخاطبان عزیز ممنونیم که تا پایان مقاله با صبر و حوصله در کنار ما بودید و ما را در سایت برترین وکلا همراهی کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا برخی از مشخصات و ویژگی‌های مهمی که لازم است بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران به همراه داشته باشد را مورد بررسی قرار داده تا به این شکل بتوانید درباره اعطای وکالت به وکلای مد نظرتان تصمیمات درست‌تری را اتخاذ کنید. در ادامه مهمترین انتظاراتی که لازم است موکل از وکیل خود داشته باشد را به طور کامل تشریح نمودیم و پس از آن نیز به سراغ فرمول محاسبه حق الوکاله رفتیم و آن را بررسی کردیم. اکنون از شما مخاطبان عزیز درخواست می‌کنیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره مطالب ذکر شده دارید آن را با ما و سایر مخاطبان سایت در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یازده =

دکمه بازگشت به بالا