وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل شمال تهران ⚖️【سال1402】✔️

در مواجهه با مشکلات و اختلافات پیش آمده ناچار هستیم آن ها را با ارجاع دادن به محاکم قضایی حل و فصل کنیم. اما حضور در دادگاه و دفاع از حقوق نیازمند آشنایی کامل با قوانین و مقررات است. در واقع اگر از دانش حقوقی لازم برخوردار نباشیم در نهایت با خسارت جبران ناپذیری رو به رو می شویم که ممکن است عواقب ناگواری به همراه داشته باشد. مراجعه به یک وکیل و استفاده از تجربیات او می تواند تا حد زیادی از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل شمال تهران آشنا کنیم تا شما بتوانید در فرآیند انتخاب خود مطلوب ترین گزینه را برگزینید.

بهترین وکیل شمال تهران

بهترین وکیل شمال تهران کیست؟

تعدد وکلا در شمال تهران باعث شده است تا انتخاب مطلوب ترین گزینه از میان آن ها قدری سخت باشد. در واقع اگر متر و معیاری برای سنجش توانایی وکلای متعدد در دست نداشته باشیم ممکن است نتوانیم نتیجه مطلوبی در دادگاه به دست بیاوریم. بهترین وکیل شمال تهران دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او با تحصیل در رشته حقوق توانسته دانش زیادی در این زمینه کسب کند و همین موضوع می تواند راهگشای بسیاری از اختلافات پیش آمده باشد.

بهترین وکیل شمال تهران با قوانین و مقررات مربوط به دعاوی مختلف آشنا است و همواره تغییرات قوانین را نیز تحت رصد قرار می دهد. او سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف در محاکم قضایی کرده است و به این شکل توانسته تجربیات زیادی کسب کند. تجربیات بهترین وکیل شمال تهران باعث می شود تا بهترین راهکار برای موفقیت در پرونده را به شما ارائه دهد. بهترین وکیل تهران همواره در دفاع از حق و حقوق موکل خود جدی است و جسارت لازم را در اختیار دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل شمال تهران را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین وکیل شمال تهران بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، همراه ما باشید:

محمد اندرزگو

محمد اندرزگو وکیل در شمال تهران

آقای محمد اندرزگو وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی متخصص در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، بانکی، ملکی، حقوقی، طلاق، مهریه، حضانت، انحصار ورثه، ثبتی و … یکی از خبره ترین وکلای شمال تهران می باشند. آقای اندرگو با پیش بینی میزان موفقیت به هنگام قبول پرونده، تسلط به جلسات دادرسی و حق الوکاله مقرون به صرفه، جزو بهترین وکلای حال حاضر به شمار می آیند.

آدرس: خیابان اندرزگو، ابتدای خیابان قیطریه، کوچه کیارنگ، پلاک 3، ساختمان ماهور، طبقه 1 ، واحد 3

شماره تماس: 09128216650

فریدون سوری

فریدون سوری وکیل در شمال تهران

جناب آقای فریدون سوری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا مرکز، مشاور حقوقی در محدوده شمال تهران هستند. آقای سوری متخصص در زمینه های متنوع وکالتی از جمله کیفری، حقوقی، ملکی، ثبتی، بانکی و … می باشند که با داشتن اطلاعات به روز از قوانین جدید و گرفتن رای به نفع موکلان در دستگاه قضایی توانسته درصد بالایی از رضایت مراجعه کنندگان را کسب کنند.

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان دزاشیب، ساختمان دربند، طبقه سوم، واحد 5

شماره تماس: 09123903160

مهسا مولایی

مهسا مولایی وکیل در شمال تهران

سرکار خانم مهسا مولایی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه علامه طباطبایی و کارشناس حقوق از دانشگاه ازاد اسلامی هستند. حوزه های تخصص خانم مولایی، ثبت اسناد و املاک، خانواده، جرایم و مجازات ها، قرارداد مشارکت حقوقی، تایید و تنفیذ قولنامه می باشد. ایشان همچنین در دیگر حوزه ها هم فعالیت دارند و به صورت حضوری و غیرحضوری مشاوره حقوقی انجام می دهند.

آدرس: الهیه، بلوار نلسون ماندلا، خیابان مریم شرقی، پلاک 63

شماره تماس: 09122813697

علی اله وردی

علی اله وردی وکیل در شمال تهران

جناب آقای علی اله وردی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا مرکز هستند. آقای اله وردی دارای 6 سال سابقه مدیریت موسسه حقوقی دادگستران، سابقه تدریس دروس حقوقی می باشد. ایشان امور مشاوره را به صورت حضوری و غیرحضوری انجام م دهند.

آدرس: تهران، نیاوران، سه راه یاسر، جنب بانک پاسارگاد، پلاک 234، واحد 403

شماره تماس: ۰۹۱۳۰۹۰۵۸۶۹

داود چشمی

داود چشمی وکیل در شمال تهران

جناب آقای داود چشمی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با20 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی ملکی و قراردادها، حقوقی، کیفری و … و هم چنین دارنده مدرک وکیل حرفه ای از نهاد ریاست جمهوری یکی از برترین وکلای در محدوده شمال تهران می باشند. آقای چشمی هم چنین مشغول تحصیل در دوره DBA حوزه کسب و کار در دانشگاه تهران هستند.

آدرس: نیاوران، بعد از چهارراه یاسر، بعد از پمپ بنزین، نبش کوچه رفیعی، ساختمان رویال، پلاک 30، طبقه دوم واحد 3

شماره تماس: 09120170676

ویژگی های بهترین وکیل شمال تهران

همواره باید معیاری برای سنجش توانایی های یک وکیل در اختیار داشته باشیم. اگر در انتخاب بهترین وکیل شمال تهران احساسی عمل کنیم ممکن است نتیجه مطلوب خود از پرونده را کسب نکنیم و همین موضوع می تواند عواقبی را در آینده به همراه داشته باشد. زمان شناس بودن یک وکیل یکی از معیارهای مهمی است که باید همواره آن را مد نظر قرار دهید. لازم است وکیل همواره زمان دقیقی را صرف شنیدن خواسته ها و دغدغه های موکل کند تا اهداف موکل برایش به روشنی معین گردد.

فن بیان بهترین وکیل شمال تهران عنصری تعیین کننده در انتخاب او است. لازم است یک وکیل بتواند با کلام گیرای خود تمامی مسائل ناپیدای یک پرونده را برای قاضی مربوطه شرح دهد تا قاضی بتواند با دیدی وسیع تر درباره پرونده تصمیم گیری کند. علاوه بر دانش حقوقی لازم است فن بیان وکیل نیز قوی باشد. زیرا دانش و اطلاعات قانونی یک وکیل خواه یا ناخواه از طریق زبان او جاری می شود و اگر وکیل مهارت کلامی بالایی داشته باشد می تواند دفاع موثرتری را از موکل خود داشته باشد.

یک وکیل معتبر و مجرب باید دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور باشد. اما در انتخاب وکیل هرگز نباید فقط به تحصیلات او توجه کرد. میزان تحصیلات یک وکیل در نتیجه پرونده موثر است اما اولویت های دیگری نیز برای سنجش وکیل مورد نیاز است. در واقع باید تمامی ویژگی های یک وکیل را در انتخاب او در نظر گرفت. انتخاب یک وکیل تنها به دلیل داشتن تحصیلات بالا اشتباه است. دنبال وکیلی باشید که تمامی ویژگی های شاخص برای یک وکیل خوب را داشته باشد.

جسارت و جنگندگی بهترین وکیل شمال تهران جزو ویژگی های ممتاز است. در واقع دادگاه میدان جنگ است. یک طرف پیروز و طرف دیگر به طور کامل شکست می خورد. لازم است وکیل بتواند از تمامی توانایی ها و مهارت های خود استفاده کند تا در دعاوی مختلف پیروز شود. یک وکیل خوب از هیچ کمکی برای کسب موفقیت در محاکم قضایی فروگذار نمی کند. او در کار خود جدیت بالایی دارد و در همه امور منافع موکل خود را در نظر می گیرد و اجازه ضایع شدن حقوقش را نمی دهد.

ویژگی بهترین وکیل شمال تهران

اهمیت ملاقات حضوری با بهترین وکیل شمال تهران

لازم است پس از تحقیقات بسیار وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنید. در واقع اولین قدم پس از انتخاب بهترین وکیل شمال تهران این است تا با او تماس گرفته و یک جلسه برای ملاقات حضوری با او تدارک ببینید. در این جلسه لازم است تمامی دغدغه ها و خواسته های خود از پرونده را با او در میان بگذارید و او را متوجه زوایای ناشناخته پرونده کنید. وکیل نیز باید با دقت تمامی صحبت های موکل خود را بشنود و به این طریق اطلاعات خود در پرباره پرونده را افزایش دهد.

در ملاقات حضوری شما می توانید به حد زیادی به مهارت ها و توانایی های وکیل مورد نظر پی ببرید. برای این کار لازم است تمامی رفتارها و صحبت های وکیل را تحت رصد قرار دهید تا با خلقیات او آشنا شوید. اینکه یک وکیل انرژی لازم برای رسیدگی به پرونده را دارد یا اینکه فن بیان او در چه اندازه ای است را می توانید در همان جلسه اول ملاقات حضوری متوجه شوید. به زبان عامیانه لازم است بسنجید که آیا شخصی که به او مراجعه کرده اید همان وکیلی است که به دنبال او بودید؟

یک وکیل هرگز نباید به موکل خود قول های غیرواقعی بدهد. او باید ابتدا به طور کامل پرونده را مطالعه کرده و صخنان موکل خود درباره پرونده را نیز بشنود. پس از انجام این امور لازم است وکیل نظر خود را به صورت شفاف و صریح بیان کند. او باید احتمال موفقیت در پرونده را به طور دقیق برای موکل خود بازگو کند. بهترین وکیل شمال تهران هرگز نباید به دنبال بازارگرمی در ملاقات حضوری باشد. قول های خلاف واقع و امیدوارکننده تنها غیر حرفه ای بودن یک وکیل را نشان می دهد.

ملاقات حضوری با بهترین وکیل شمال تهران

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل شمال تهران آشنا کنیم تا به این شکل قدمی در یاری شما برای انتخاب وکلای مطرح برداشته باشیم. همچنین در این مقاله ویژگی هایی از وکلا را برشمردیم که لازم است در انتخاب وکیل وجود آن ها را بررسی کنید. در ادامه نیز اهمیت ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر را گوشزد کردیم و بیان کردیم در ملاقات حضوری می بایست به چه نکاتی از توانمندی های یک وکیل مجرب و متعهد توجه بیشتری داشته باشید. از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید متشکریم. اکنون زمان آن فرا رسیده است تا اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالبی که گفته شد دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا