وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل اقدسیه ⚖️【سال1403】✔️

گاهی چنین به نظر می‌رسد که در برخی از دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی پیچیدگی بالای حکمفرما نیست و فرد درگیر با پرونده‌های این چنینی گمان می‌کند که حتی بدون استفاده از وکیل نیز می‌تواند خواسته‌های حقوقی خود را به دست آورده و به موفقیت برسد. لازم به ذکر است که حتی در دعاوی ساده نیز باید به سراغ وکلای شاخص بروید چرا که در این گونه دعاوی، اتخاذ برخی از تصمیمات غلط می‌تواند شما را از خواسته‌های حقوقی و اهدافی که در سر دارید دور کند؛ اما نکته‌ای که لازم است در اینجا با آن توجه داشته باشید این است که همواره وکلای شاخص و مطرح می‌توانند به شما در این مسیر کمک کنند و هرگز نمی‌توانید اهدافی که در سر دارید را با استفاده از وکلای تازه کار و بی‌تجربه محقق کنید. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل اقدسیه آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل اقدسیه

بهترین وکیل اقدسیه کیست؟

اگر می‌خواهید برای رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری خود وکلای شاخص و ممتاز را استخدام کنید لازم است با استفاده از معیارهای مختلف سطح توانایی و دانش گزینه‌های مختلف را محک زده و در نهایت به بهترین وکیل اقدسیه دست پیدا کنید. در صورتی که از مهارت و تبحر گزینه‌های مختلف غافل بمانید ممکن است به سراغ وکلای تازه کار و بی‌تجربه بروید. در نظر داشته باشید که چنین وکلایی حتی در صورتی که دستمزد کمی از شما مطالبه کنند هرگز نخواهند توانست اهداف را محقق سازند.

به این نکته توجه داشته باشید که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اقدسیه به دلیل سطح دانش و تجربه‌ای که در اختیار دارد می‌تواند در تمامی دعاوی مربوط به پرونده‌های حقوقی و کیفری وکالت قبول کند اما بهتر است برای کسب نتایج درخشان‌تر به سراغ وکلای متخصص در هر زمینه بروید. بهترین وکیل تهران دارای مهارت‌های کلامی است و می‌تواند با قدرت نفوذ کلام خود مباحث پیچیده حقوقی را تشریح نماید. وکیل خوب در اقدسی شخصی است که درک درستی از خواسته‌های حقوقی موکل داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل اقدسیه را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل اقدسیه را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

حسین اصلانپور

حسین اصلانپور وکیل اقدسیه

آقای حسین اصلانپور وکیل یک دادگستری و مشاور حقوقی در اقدسیه، یکی از وکلای خوب که در حوزه های کیفری، حقوقی و … مهارت بالا و تخصص دارند. ایشان با تجربه هایی که در زمینه کاری خود کسب کردند؛ مشاوره های خوبی به متقاضیان خود ارائه میدهند.

آدرس: اقدسیه، بزرگراه ارتش، بلوار مجدی، خیابان شهرداری، پلاک 2، واحد1

شماره تماس: 09392440286

مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر وکیل اقدسیه

آقای مسعود اسلامی مهر وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در اقدسیه هستند، وی رئیس هیات مدیره موسسه حقوقی (صلح صدرا ) می باشند. ایشان دارای دو دهه سابقه کاری ودر تمامی زمینه های حقوقی، خانوادگی و … فعال هستند، و تخصص اصلی ایشان در حوزه های ملکی و کیفری است، جناب آقای اسلامی مهر بیش از 10 ها پرونده موفق در عرصه کاری خود داشته اند.

آدرس: فلکه اول صادقیه، ستارخان، پلاک575، ساختمان دانش.

شماره تماس: 02191333314

عبد الله سمامی

عبد الله سمامی وکیل اقدسیه

جناب آقای عبد الله سمامی وکیل و مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری بین الملل (IBA) در اقدسیه، وی تحصیل کرده در رشته دکترای تخصصی حقوق خصوصی هستند، ایشان دارای دو دهه سابقه در حوزه های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و داوری … میباشند

آدرس: اقدسیه، اراج، روبه بروی بیمارستان نیکان، پلاک 31،واحد3

شماره تماس: 09121432635

فاطمه حاجی علی

فاطمه حاجی علی وکیل اقدسیه

سرکار خانم فاطمه حاجی علی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اقدسیه، یکی از وکلای خوب در اقدسیه میباشند. تحصیل کرده کارشناسی حقوق و دارای سابقه درخشان در زمینه های تحصیل و کالت هستند. خانم حاجی علی مشاوره به صورت حضوری و تلفنی نیز انجام میدهند، و به متقاضیان کمک کرده تا راه حل مشکلات خود را بیابند.

آدرس: اقدسیه، ابتدای بلوار ارتش، اراج، پلاک 31، واحد3

شماره تماس: 09127617548

ملیکا رود افشانی

ملیکا رود افشانی وکیل اقدسیه

خانم ملیکا رود افشانی وکیل پایه یک دادگستری، ایشان مشاوره های حقوقی به (صورت تلفنی و حضوری ) برای متقاضیان خود نیز انجام میدهند. خانم رود افشانی با فن بیان و نفوذ کلامی بالا و متعهد بودن به کار توانسته اند که رضایت موکلین خود را جلب کرده و به عنوان یک وکیل خوب در لیست ما قرار بگیرند.

آدرس: اقدسیه، اراج، رو برروی ساختمان نیکان، پلاک31، واحد3

شماره تماس: 09127980068


۴ نکته طلایی پیش از انتخاب وکیل اقدسیه

به سراغ وکلای و تجربه بروید: به عنوان اولین نکته باید به این مسئله متذکر شویم که همواره با استفاده از وکلای با تجربه است که می‌توانید خواسته‌های حقوقی و دغدغه‌هایی که در سر دارید را محقق ساخته و برای کسب موفقیت در مراجع قضایی گام‌های بلندی را بردارید. بهترین وکیل اقدسیه دارای سابقه درخشانی است و می‌تواند از تجربیات خود برای بازگشایی گره‌های موجود در پرونده‌های حقوقی و کیفری استفاده کند. در واقع شانس موفقیت شما با استفاده از این وکلا افزایش پیدا می‌کند.

به جنسیت وکیل توجه نداشته باشید: یکی دیگر از نکات مهمی که باید در اینجا به آن توجه داشته باشیم این است که جنسیت یک وکیل نمی‌تواند به تنهایی به عنوان یک معیار مناسب برای انتخاب حقوقدان و سپردن وکالت او به شمار بیاید. گاهی چنین احساس می‌کنید که با وکلای آقا یا خانم احساس راحتی بیشتری دارید و این نکته قابل درک است اما تنها نباید یک وکیل را تنها به دلیل اینکه آقا یا خانم است انتخاب نمایید. علاوه بر این باید به مسائلی مانند تجربه و تخصص وکلای معرفی شده نیز توجه کنید.

تخصص وکیل را در نظر بگیرید: یکی دیگر از معیارهای مهمی که می‌تواند در انتخاب بهترین وکیل اقدسیه به کمک شما بیاید تخصصی است که به عنوان رزومه با وکیل همراه است. وکیل در طی سال‌های متمادی با قبول پرونده‌های متعدد به مهارت بالایی در زمینه خاص می‌رسد. از سوی دیگر ممکن است تخصصی که وکیل به همراه دارد بر اثر تحصیل در رشته مربوط به وجود آمده باشد اما حقیقت این است که شما با استفاده از وکلای متخصص می‌توانید شانس کسب پیروزی را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

شتاب زده وکیل انتخاب نکنید: یکی دیگر از توصیه‌هایی که می‌توانیم در این قسمت به شما داشته باشیم این است که همواره باید در انتخاب وکیل دقت ویژه‌ای را به خرج داده و تحقیقات کاملی را درباره مهارت و ویژگی‌های او انجام امروزه تعداد زیادی از وکلا در مراکز حقوقی مشغول به ارائه خدمات متنوع هستند. صرف انتخاب یک وکیل نمی‌تواند به شما در کسب پیروزی و موفقیت کمک چشمگیری کند بلکه شما باید از انتخاب‌های شتاب زده پرهیز کرده و با استفاده از تحقیقات کامل به وکلای ممتاز و مجرب برسید.

بهترین وکیل اقدسیه

اشتباهات رایج درباره حق الوکاله وکیل اقدسیه

اضافه بودن دستمزد وکیل: متاسفانه یکی از تصورات غلطی که درباره حق الوکاله بهترین وکیل اقدسیه وجود دارد این است که بسیاری از افراد گمان می‌کنند خودشان به تنهایی می‌توانند در مراجع قانونی به موفقیت دست پیدا کنند و دیگر نیازی به استخدام وکیل و پرداخت حق الوکاله به او نیست. چنین تصور غلطی می‌تواند در بلند مدت ضربات مهلکی را به پرونده وارد کرده و شما را با شکست روبرو کند چرا که همواره برای عبور از پیچ و خم‌های مسیر در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری به یک وکیل ممتاز و خبره نیازمند هستید.

بالا بودن حق الوکاله تمامی وکلا: یکی دیگر از تصورات غلطی که افراد با آن روبرو هستند این است که گمان می‌کنند تمامی وکلا به دلیل دانش و مهارتی که در اختیار دارند از موکلان دستمزد بسیار هنگفتی را دریافت می‌کنند. چه بسا همین تصور غلط باعث شود تا بسیاری از افراد از استخدام وکیل منصرف شده و تصمیم بگیرند خودشان به تنهایی در دادگاه حضور پیدا کرده و از منافع قانونی خود دفاع نمایند. باید تاکید کنیم که این تصور غلط است چرا که بسیاری از وکلا حاضر هستند با ارقام معقولانه به عنوان دستمزد وکالت قبول کنند.

متفاوت بودن دستمزد وکلای آقا و خانم: یکی دیگر از اشتباهاتی که درباره دستمزد بهترین وکیل اقدسیه وجود دارد این است که برخی گمان می‌کنند که دستمزد وکلای آقا و خانم با یکدیگر متفاوت است. برای مثال ممکن است عده‌ای گمان کنند که وکلای خانم در مقایسه با وکلای آقا دستمزد کمتری را از موکلان خود درخواست و مطالبه می‌کنند. این نکته را در نظر داشته باشید که هیچ گونه تفاوتی بین دستمزد وکلای آقا و وکلای خانم وجود ندارد و تمام این گونه تصورات که از سوی افراد به وجود می‌آید کاملاً غلط است.

پرداخت یکجای حق الوکاله: از اشتباهات بزرگ دیگری که در این خصوص وجود دارد این است که برخی گمان می‌کنند که تمام مبلغ تعیین شده به عنوان دستمزد وکیل را باید به صورت یکجا و در همان مرحله اول در اختیار او قرار داده و تسویه نمایند و همین مسئله ممکن است تا افراد از استخدام وکیل منصرف شده و تصمیم بگیرند که خودشان به شخصه در دادگاه حاضر شده و در محضر قاضی از منافع قانونی خود دفاع نمایند. این در حالیست که می‌توانید از طریق توافقی که با وکیل انجام می‌دهید حق الوکاله را به صورت قسطی پرداخت کنید.

بهترین وکیل اقدسیه

کلام آخر

از شما مخاطبان عزیز بابت اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی نمودید تشکر و قدردانی می‌کنیم. هدف اصلی ما در این مقاله از سایت برترین وکلا این بود تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌های مهم بهترین وکیل اقدسی آشنا کنیم تا بتوانید تصمیمات عاقلانه‌ای را برای اعطای وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری اتخاذ نمایید. در ادامه تلاش کردیم برخی از مهم‌ترین نکاتی که لازم است درباره انتخاب وکیل به آنها توجه داشته باشید را به طور کامل تشریح نماییم. پس از آن نیز برخی از اشتباهات رایجی که درباره دستمزد وکلا وجود دارد را ارزیابی کردیم. حالا از شما مخاطبان عزیز می‌خواهیم که نظرات خود را با سایر مخاطبان سایت در میان بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا