وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ونک ⚖️【سال1403】✔️

گاهی تصور می‌شود که با مطالعه چند کتاب حقوقی می‌توان از استخدام وکیل بی‌نیاز شد و به شخصه هدایت پرونده در محاکم قضایی را به دست گرفت. عبور از پیچ و خم‌های مسیر در پرونده‌های حقوقی و کیفری به تجربه و دانش حقوقی کافی نیازمند است. اگر اطلاعات حقوقی و تسلط شما بر روی قوانین و مقررات به اندازه کافی بالا نباشد ممکن است با برخی از تصمیمات غلطی که اتخاذ می‌کنید موجبات شکست را فراهم نموده و نتوانید به اهداف مد نظرتان برسید؛ بنابراین بهتر است به جای مطالعه کتاب‌های حقوقی و جستجو در کتابخانه‌ها و کتابفروشی‌ها به سراغ تحقیق درباره ویژگی و توانمندی وکلای مختلف بروید و به این شکل برای پیگیری پرونده و کسب موفقیت برنامه‌ریزی کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ونک آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ونک

بهترین وکیل ونک کیست؟

تعداد زیادی از وکلا در زمینه مسائل حقوقی و کیفری مشغول به ارائه خدمات حقوقی هستند اما نباید هرگز از این نکته غافل شوید که کسب موفقیت و پیروزی تنها به آن دسته از وکلای به دست می‌آید که در زمینه کاری خود به تخصص‌های لازم رسیده‌اند. لازم به ذکر است که بهترین وکیل تهران توانسته در طی سال‌های متمادی تجربیات زیادی را به دست آورد و آنها را در پرونده‌های مشابه به کار بگیرد. در صورتی که به وکلای متخصص در زمینه دعاوی مطرح شده مراجعه کنید می‌توانید شانس کسب پیروزی خود را افزایش دهید.

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ونک آموخته است که با ارائه راهکارهای مناسب موکل خود را از گره‌های موجود در پرونده نجات داده و برای کسب پیروزی او برنامه‌ریزی نماید. زمانی که با برترین وکیل ونک ملاقات می‌کنید از او تمامی مدارک و مستندات مربوط به سابقه کاری و تحصیلیش را درخواست کنید تا با مطالعه آنها بتوانید درک درستی از توانمندی وکیل مورد نظر به دست آورید. وکیل خوب در ونک شخصی است که بتواند با توانمندی خود شما را به اهدافتان برساند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ونک را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل ونک را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

محمد رضا مهری متانکلائی

محمد رضا مهری متانکلائی وکیل پایه یک دادگستری ونک

جناب آقای محمد رضا مهری متانکلائی وکیل پایه یک دادگستری ونک، ایشان دارای 4 مدرک تحصیلی(کارشناسی ارشد حقوق جزا وجرم شناسی، حقوق تجارت بین الملل، کارشناسی فقه و مبانی حقوق اسلامی، دارای دکترای کیفری و جرم شناسی) هستند، فعال در تمامی حوضه های دعاوی حقوق، ملکی، دعاوی و داوری قرار داد ها و … هستند، میتوان به وضوح دید که آقای مهری متانکلائی چقدر در امور وکالت متخصص و نیز کاردان هستند و شامل بهترین وکلای ونک نیز شناخته میشوند.

آدرس: ونک، ابتدای بزرگراه حقانی، خیابان گاندی جنوبی، خیابان چهاردهم، پلاک 14، طبقه 4، واحد 9

شماره تماس: 09120067664

هادی شفیعی

هادی شفیعی وکیل پایه یک در ونک

هادی شفیعی وکیل پایه یک دادگستری، تحصیل کرده در رشته کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و تجارت بین الملل نیز میباشند، ایشان در حوضه های حقوق بین المللی، قرار داد های بین المللی، اسنادی ارزی و ریالی و … فعالیت دارند، سابقه خیلی خوبی نیز دارند. یکی از وکلای خوش نام در کار خود در منطقه ونک هستند، و بسیار کارشناسانه عمل میکنند.

آدرس: میدان ونک، خیابان ونک، تک جنوبی، پلاک 4، واحد 2

شماره تماس: 09122866359

فرزاد سیف

فرزاد سیف وکیل پایه یک در ونک

آقای فرزاد سیف وکیل پایه یک داگستری ونک و یکی دیگر از وکلاهستند، تخصص اصلی ایشان دعاوی قضایی، تنظیم قرارا داد ها، خدمات حقوقی وداوری هست، اگر برای انجام شدن کارتان به سرعت دنبال وکیل هستید، جناب آقای فرزاد سیف یکی از بهترین ها در ونک هستند، و مشاوره حقوقی بسیار سرشناسی نیز هستند،

آدرس: ونک، ملا صدرا، شیراز شمالی، نبش خیابان شهریار، پلاک 34، طبقه 8، واحد 15

شماره تماس : 09121474179

شهاب عدالت

شهاب عدالت وکیل پایه یک در ونک

شهاب عدالت وکیل پایه یک دادگستری ونک، ایشان با بهره گیری از وکلای متخصص در موسسه حقوقی شهاب عدالت خدمات بسیار خوب و ارزشمندی به متقاضیان خود ارائه میدهند، دعاوی هایی که انجام میدهند شامل حقوقی ، کیفری، خانوادگی، ملکی و … و انجام مشاوره حقوقی به صورت رایگان.

آدرس: ونک، خیابان توانیر جنوبی، نبش خیابان رستگاران، پلاک 26، واحد 2

شماره تماس: 02188786010

سارا عسگریان مقدم

خانم عسگریان مقدم وکیل پایه یک در ونک، مشاور حقوقی ایشان بسیار خوش برخورد و وقت شناس هستند؛ ودر زمینه های حقوقی، خانواده و … فعالیت میکنند. وکالت هایی که انجام دادند و با توجه به پرونده ایشان سبب گشته که ایشان رو در لیست بهترین وکلا در ونک قرار بدیم.

آدرس: ونک، کوچه شهید صانعی، پلاک 23، واحد 14

شماره تماس: 09121111400


رازهای مهم درباره حق الوکاله وکیل ونک

پیچیدگی پرونده می‌تواند مقدار حق الوکاله را افزایش دهد: به هیچ عنوان نمی‌توانیم مقدار ثابتی را برای دستمزد بهترین وکیل ونک در نظر بگیریم چرا که عوامل مختلفی می‌تواند مقدار حق الوکاله را افزایش یا کاهش دهد. یکی از عوامل مهمی که در افزایش مقدار حق الوکال نقش موثر ایفا می‌کند میزان پیچیدگی پرونده و زمانبر بودن آن است. به این نکته توجه داشته باشید که وکیل در ابتدا میزان پیچیدگی پرونده را مورد سنجش و بررسی قرار می‌دهد و اگر پرونده پیچیده باشد از شما درخواست دستمزد بیشتری می‌کند.

سابقه وکیل مقدار حق الوکاله را افزایش می‌دهد: به افرادی که با پرونده‌های قضایی روبرو هستند بسیار توصیه می‌شود که برای حل مشکلات خود به سراغ وکلای با تجربه و دارای سابقه درخشان بروند. در واقع با استفاده از وکلای با سابقه می‌توانید در مدت زمان کمتری به خواسته‌های حقوقی خود دست پیدا کنید اما باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید که وکلای با سابقه از شما در ازای قبول وکالت درخواست حق الوکاله بیشتری خواهند داشت. پس باید با علم به این موضوع تصمیم گیری نمایید.

حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌شود: نکته حائز اهمیت درباره دستمزد بهترین وکیل ونک این است که علی رغم وجود آیین نامه‌های مربوط به حق الوکاله وکلای حقوقی و کیفری اکثر حقوقدانان تمایل دارند تا مقدار دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین نمایند. در این روش وکیل سعی می‌کند در ابتدا پرونده را از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار داده و از جزئیات آن اطلاعات کافی به دست آورد. سپس مبلغ مورد نظرش را اعلام می‌دارد و در این خصوص با موکل به توافقات کامل می‌رسد.

امکان چانه زنی در خصوص شیوه پرداخت و مقدار حق الوکاله وجود دارد: هرگز نباید تصور کنید که مقدار حق الوکاله عددی ثابت است و عوامل مختلف برای آن تاثیر ندارد. شما نیز به عنوان موکل می‌توانید با مقدار حق الوکاله اعلام شده از سوی وکیل مخالفت کرده و یا اینکه در خصوص آن با حقوقدان مورد نظرتان به توافقات کامل برسید. برای مثال شما می‌توانید در خصوص مقدار حق الوکاله‌ای که حقوقدان مورد نظر اعلام کرده است چانه زنی کرده و از مقدار آن کم کنید تا به رقم ایده‌آل شما نزدیک‌تر شود.

بهترین وکیل ونک

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل ونک

اگر قصد حضور در دادگاه را دارید لازم است پیش از هرگونه اقدام شتاب زده و عجولانه با بهترین وکیل ونک ملاقات داشته و از او مشاوره حقوقی دریافت کنید. مشاوره حقوقی را می‌توان یکی از مهم‌ترین خدمات وکیل به شمار آورد که نقش موثری در کسب موفقیت و پیروزی در محاکم قضایی ایفا می‌کند. لازم به ذکر است که با استفاده از مشاوره حقوقی می‌توانید تمامی ضعف‌های خود در خصوص دعاوی مطرح شده را جبران کرده و با دستی پر و با دیدی جامع‌تر از حقوق و منافع قانونی خود دفاع کنید.

لازم است فرد پیش از حضور در محاکم قضایی به طور کامل از حقوق قانونی خود اطلاع داشته باشد. وکیل در جلسات مشاوره حقوقی می‌کوشد تا حقوق قانونی شما را به طور کامل تشریح نموده و جلوی سوء استفاده از آنها را بگیرد. پیش از اینکه در جلسات مشاوره حقوقی با وکیل مورد نظرتان حضور پیدا کنید لازم است تمامی سوالات خود در خصوص پرونده را یادداشت نموده و در فرصتی مناسب از حقوقدان مورد نظرتان بپرسید تا به این شکل تمامی ضعف‌های شما جبران شود.

از سوی دیگر شما می‌توانید در جلسات مشاوره حقوقی با بهترین وکیل ونک تمامی اضطراب و استرس‌های خود برای حضور در دادگاه را برطرف نمایید. چرا که وکیل در این جلسات می‌کوشد تا اطلاعات شما و تسلطتان بر روی قوانین و مقررات را به میزان قابل توجهی افزایش دهد و همین موضوع می‌تواند تا حدودی از استرس‌های شما بکاهد. می‌دانیم که هزینه دریافت مشاوره حقوقی بسیار کمتر از زمانی است که شما تصمیم می‌گیرید برای رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری خود به سراغ استخدام وکیل بروید.

در واقع ارزان قیمت بودن جلسات مشاوره حقوقی در مقایسه با اعطای وکالت یکی از مهم‌ترین مزایای این خدمت به شمار می‌رود. شما برای جبران ضعف‌های حقوقی و پرسش سوال‌های مهم خود در خصوص پرونده می‌توانید از روش‌های مختلف مشاوره حقوقی حضوری، مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کنید. در صورتی که تمایل دارید کیفیت جلسات مشاوره حقوقی افزایش پیدا کند به شما توصیه می‌کنیم از روش حضوری اقدام به جبران ضعف‌های خود کنید.

بهترین وکیل ونک

کلام آخر

از اینکه با صبر و حوصله در کنار ما بودید و ما را دنبال نمودید تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مطلب از سایت برترین وکلا تلاش کردیم تا شما را به برخی از مشخصات و ویژگی‌های مهم بهترین وکیل ونک آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید خواسته‌های حقوقی و دغدغه‌های خود را با تکیه بر دانش و تجربیات وکلای متخصص برطرف نمایید. در ادامه نکات مهمی را در خصوص حق الوکاله وکلای مجرب و خبره بیان کردیم تا اطلاعات شما در این زمینه افزایش پیدا کند. در انتهای مطلب نیز به سراغ اهمیت مشاوره حقوقی رفتیم و آن را به طور کامل تشریح نمودیم. اکنون از شما مخاطبان عزیز می‌خواهیم که نظرات و تجربیات خود را با سایر مخاطبان این سایت در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + نه =

دکمه بازگشت به بالا