وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل فرمانیه + تلفن ☎️【سال 1403】✔️

اگر توقع دارید که با مطالعه چند کتاب حقوقی دیگر از استخدام وکیل بی‌نیاز شوید پس سخت در اشتباه هستید. به این نکته توجه داشته باشید که تنها با مطالعه چند کتاب حقوقی می‌توانید اطلاعات خوبی در خصوص دعاوی مطرح شده به دست آورده و تا حدودی ضعف‌های خود را بپوشانید ولی به هیچ عنوان از اعطای وکالت به وکلای شاخص و ممتاز بی‌نیاز نخواهید شد چرا که کسب پیروزی در محاکم قضایی زمانی اتفاق می‌افتد که سرد دید جامعی در خصوص تمامی قوانین و مقررات حاکم داشته باشد و همچنین بتواند از تجربیات خود در جهت حل و فصل مشکلات پیش آمده استفاده کند. باید با تحقیقات جامعی که انجام می‌دهید به سراغ شاخص‌ترین و شایسته‌ترین گزینه‌های ممکن بروید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل فرمانیه آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل فرمانیه

بهترین وکیل فرمانی کیست

عدم استخدام بهترین وکیل فرمانیه می‌تواند شما را برای مدت زمان بسیار زیادی در محاکم قضایی سردرگم کند. اگر فرد با روال قانونی رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری آشنایی نداشته باشد ممکن است بر اثر اتخاذ برخی از تصمیمات غلط با عواقب ناگواری روبرو شده و نتواند مهمترین اهداف خود را در دادگاه و دادسرا محقق نماید. به این نکته توجه داشته باشید که استخدام یک وکیل مجرب و خبره با استفاده از معیارهای مختلف، به میزان قابل توجهی در زمان و هزینه‌های افراد صرفه‌جویی می‌کند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در فرمانیه از نظر قانونی می‌تواند در تمامی بخش‌های حقوق قبول وکالت کند اما بهتر است به او در حوزه تخصصی‌اش پرونده بسپارید. از طریق ملاقات حضوری با بهترین وکیل تهران می‌توانید به تمامی خلقیات و رفتارهای او پی برده و برای همکاری یا مراجعه به وکیلی دیگر تصمیم گیری نمایید. در نظر داشته باشید که وکیل خوب در فرمانیه شخصی است که با درک درست از خواسته‌های موکل خود، از میان راه حل‌های موجود در نهایت بهترین راهکار را پیش روی فرد قرار دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل فرمانیه را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل فرمانیه را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

حسین جعفرزاده

حسین جعفرزاده وکیل فرمانیه

جناب آقای حسین جعفرزاده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. جناب جعفرزاده با مهارت و تجربه بالای خود توانسته اند سخت ترین و پیچیده ترین پرونده ها را به خوبی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: فرمانیه غربی، نرسیده به سه راه عمار، خیابان معزی، بن بست نشاط، پلاک ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۰۱۱۱۹۸

ولی اله انصاری

ولی اله انصاری وکیل در فرمانیه

جناب آقای ولی اله انصاری با بیش از ۱۲ سال سابقه وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب انصاری در دعاوی مختلفی همچون کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. ایشان با مهارت خود توانسته اند بهترین نتیجه را در پرونده های موکلین شان ارائه دهند.

آدرس دفتر: فرمانیه، خیابان دیباجی شمالی، خیابان یاسمن، انتهای یاسمن شرقی، شماره ۶، طبقه ۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۷۰۷۸۳۳

مطهره بیگله

مطهره بیگله وکیل فرمانیه

سرکار خانم مطهره بیگله وکیل با تجربه پایه یک دادگستری هستند. خانم بیگله مشاور حقوقی خوبی نیز هستند. ایشان متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی هستند. می توانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری ایشان نیز استفاده کنید.

آدرس دفتر: فرمانیه، نارنجستان هفتم، پلاک ۱۲، واحد۶

تلفن تماس: ۰۹۳۸۹۵۰۶۸۲۷

محمد پریشانی فروشانی

محمد پریشانی فروشانی وکیل در فرمانیه

جناب آقای محمد پریشانی فروشانی یکی دیگر از وکلای شناخته شده و خبره ی پایه یک دادگستری و همچنین مشاور حقوقی هستند. جناب پریشانی فروشانی در دعاوی مختلفی اعم از خانواده، کیفری، ملکی و حقوقی فعالیت می کنند. تسلط بالای ایشان بر قوانین و مقررات کشور باعث شده تا بهترین نتیجه را در پرونده ها به وجود بیاورند.

آدرس دفتر: فرمانیه، خیابان دیباجی شمالی، کوچه محمود نوریان، کوچه گلبرگ، کوچه مقدم، پلاک ۲

تلفن تماس: ۰۹۰۵۸۴۵۲۰۰۷

شهرام خادم رابع

شهرام خادم رابع وکیل در فرمانیه

جناب آقای شهرام خادم رابع یکی دیگر از وکلای نام دار پایه یک دادگستری هستند.‌ايشان همچنین مشاور حقوقی با سابقه ای نیز محسوب می شوند. تخصص آقای خادم رابع در دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده است. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و غیر حضوری برای موکلین شان انجام می شود.

آدرس دفتر: فرمانیه، خیابان دیباجی شمالی، خیابان عبدلی، پلاک۱۲، واحد۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۰۸۷۴۰۲


تعرفه حق الوکاله وکیل فرمانیه در صورت شکست در پرونده

وقتی به سراغ بهترین وکیل فرمانیه می‌رویم کمترین توقع ما از او به عنوان موکل این است که تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا مهمترین اهدافمان در خصوص پرونده‌های قضایی محقق شود. وکیل به طور کامل با پیچ و خم‌های مسیر آشنایی دارد و می‌تواند راهکاری را پیش روی موکل قرار دهد که با پیگیری آن در زمان و هزینه‌ای که صرف می‌کند تا میزان زیادی صرفه‌جویی شود. به زبان عامیانه‌تر باید بگوییم که وکیل می‌تواند به میزان زیادی احتمال کسب پیروزی را برای موکل در دادگاه افزایش دهد.

با این حال نباید تصور کنیم که اگر وکیل استخدام کردیم به طور قطع می‌توانیم در دادگاه و دادسرا به موفقیت دست پیدا کنیم. هدف از استخدام وکیل این است که تصمیمات عاقلانه‌تری را بگیریم و احاطه خود بر روی قوانین و مقررات را افزایش دهیم؛ اما چنین نیست که با استخدام یک وکیل به طور ۱۰۰ در دادگاه به پیروزی رسیده و بتوانیم اهداف خود را محقق کنیم. کسب پیروزی در محاکم قضایی پیچیده‌تر از آن چیزی است که تنها بتوان با استخدام یک وکیل در مدت زمان کمی به آن دست پیدا کرد.

البته اگر به سراغ بهترین وکلای فرمانیه بروید و به دقت بر روی مهارت‌ها و سطح توانمندی او تمرکز کنید می‌توانید شانس کسب پیروزی را برای خود افزایش دهید اما با این حال باید درصدی را برای شکست در پرونده‌های قضایی در نظر حال سوالی که در اینجا پیش می‌آید این است که اگر پرونده‌ای با شکست روبرو شود و وکیل نتواند اهداف موکل را برای او محقق سازد تکلیف حق الوکاله چه خواهد شد؟ دقت داشته باشید که در بسیاری از پرونده‌های حقوقی و کیفری مقدار حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌گردد.

یعنی شما در ابتدای همکاری با وکیل مورد نظرتان لازم است در خصوص حق الوکاله در صورت شکست در پرونده‌های حقوقی و کیفری تصمیم گیری نمایید. این احتمال وجود دارد که در صورت توافقات شما با وکیل مورد نظرتان چنین مقدر شود که در صورت شکست مقداری از حق الوکاله به عنوان جریمه کسر گردد. از سوی دیگر این احتمال وجود دارد که توافقات صورت گرفته به این شکل باشد که حتی در صورت شکست نیز مبلغی از دستمزد وکیل کسر نگردد. همه چیز به توافقات شما با وکیل مد نظرتان بستگی دارد.

بهترین وکیل فرمانیه

نکات طلایی پیش از انتخاب وکیل فرمانیه

از وکلای متخصص استفاده کنید: یکی از نکات مهمی که لازم است در اینجا گوشزد نماییم تا آن را سرلوحه کار خود قرار دهید این است که بهترین وکیل فرمانیه به عنوان وکیل پایه یک دادگستری از نظر قانونی این حق را دارد تا در تمامی بخش‌های حقوق در محاکم قضایی قبول پرونده کند اما حقیقت این است که بازدهی وکیل در حوزه تخصصی‌اش به مراتب بیشتر از سایر بخش‌ها باید در ابتدا تخصص گزینه‌های مختلف را مد نظر قرار داده و سپس به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که در دعاوی مطرح شده تخصص لازم را دارند.

از وکلای بی تجربه و تازه کار استفاده نکنید: اگر پرونده پیچیده‌ای را در خصوص دعاوی حقوقی و کیفری در اختیار دارید بهتر این است که به سراغ وکلای با تجربه و با سابقه بروید و حل مشکلات خود را از آنها مطالبه نمایید. آن دسته از وکلایی که فاقد تجربیات کافی هستند به طور قطع چیزی برای ارائه به شما در دادگاه و دادسرا نخواهند داشت. تجربه یک وکیل نقش مهمی را در کسب پیروزی و رسیدن به اهداف مشترکتان ایفا می‌کند؛ بنابراین باید به سراغ وکلای کهنه کار و با تجربه بروید.

از وکیل مشاوره حقوقی دریافت کنید: از طریق دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل فرمانیه می‌توانید سطح دانش حقوقی خود و اطلاعاتی که قرار است در خصوص پرونده‌های قضایی داشته باشید را به میزان قابل توجهی افزایش داده و به این شکل مسیر را برای کسب موفقیت هموارتر کنید. امروزه مشاوره حقوقی به عنوان یکی از مهمترین خدمات وکلای شاخص و مطرح محسوب می‌شود و می‌تواند به روش‌های مختلفی از جمله مشاوره حقوقی حضوری، مشاوره آنلاین و از همه مهمتر مشاوره تلفنی اشاره داشت.

با گزینه‌های مختلف ملاقات کنید: ممکن است پس از تحقیقات جامعی که در خصوص ویژگی و توانمندی‌های گزینه‌های مختلف انجام می‌دهید در بین چند وکیل مردد شده و ندانید که باید برای اعطای وکالت با کدام یک از این وکلا همکاری داشته باشید. در چنین شرایطی لازم است با دفتر وکلای مختلف تماس گرفته و با آنها جلسه‌ای را برای ملاقات حضوری تدارک ملاقات‌های حضوری این امکان را به شما می‌دهد که رفتارهای وکلای حقوقی و کیفری را از نزدیک تماشا کرده و در خصوص همکاری با آنها به جمع بندی‌های نهایی برسید.

بهترین وکیل فرمانیه

کلام آخر

امیدواریم از مطالعه مطالب حقوقی در سایت برترین وکلا نهایت بهره را برده باشید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات برخی از شاخص‌ترین و بهترین وکیل فرمانیه آشنا کنیم تا بتوانید در خصوص پرونده‌های قضایی خود بهترین تصمیم را اتخاذ کرده و وکالت در آنها را به وکلای شایسته در ادامه تلاش کردیم تا تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده‌های مربوطه را مورد بررسی قرار دهیم و پس از آن نیز نوبت به بیان برخی از نکات مهم در خصوص انتخاب وکیل رسید. اکنون که به پایان مطلب نزدیک می‌شویم از شما مخاطبان عزیز می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره مطالب ذکر شده دارید آن را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

دکمه بازگشت به بالا