وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل تجریش⚖️【سال1403】✔️

همواره در مسائل حقوقی پیچ و خم‌هایی وجود دارد که حل و فصل آنها تنها با استفاده از وکلای خبره و ممتاز امکان‌پذیر است. اینبار با استفاده از وکلای متخصص می‌توانید راهکارهای معقولانه‌تری را برای عبور از مشکلات حقوقی به وجود آمده در مسائل مختلف دریافت کرده و با پیروی کردن از آنها شانس کسب پیروزی خود در محاکم قضایی را چندین برابر افزایش دهید. دقت داشته باشید که تنها با مطالعه چند کتاب حقوقی و کسب اطلاعات مختصر در خصوص دعاوی مطرح شده هرگز نمی‌توان امیدی به کسب پیروزی در پرونده‌های پیچیده و حتی در پرونده‌های ساده داشت. وکیل آشنایی کاملی با روال قانونی رسیدگی به پرونده دارد و می‌تواند در تکمیل مراحل دادرسی کمک شایانی به شما داشته باشد. در این مقاله می‌کوشیم تا شما را با بهترین وکیل تجریش آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل تجریش

بهترین وکیل تجریش کیست؟

اگر در خیابان‌های تجریش قدمی بزنیم به زودی با تعداد زیادی از مراکز حقوقی مانند موسسات و دفاتر وکلا روبرو می‌شویم که اگر به آنها مراجعه نماییم می‌توانیم وکلای مد نظرمان را پیدا کنیم؛ اما همواره لازم است به این نکته توجه داشته باشید که صرف انتخاب یک وکیل نمی‌تواند کمک زیادی به شما در حل مسئله کند. اگر به دنبال کسب نتایج درخشان در دادگاه‌ها هستید لازم است به سراغ بهترین وکیل تجریش بروید. در واقع با استفاده از وکلای ممتاز و خبره می‌توانید شانس کسب موفقیت را چندین برابر کنید.

زمانی که برای دریافت مشاوره حقوقی به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تجریش مراجعه می‌کنید می‌توانید به این مسئله امید داشته باشید که در خلال صحبت‌های وکیل راهکارهای مناسبی را برای حل مشکلات حقوقی و کیفری خود پیدا کرده و آنها را در دادگاه به کار بگیرید. در واقع بهترین وکیل تهران آموخته است که در تمامی شرایط از تمام تبحر و مهارت خود برای کسب پیروزی استفاده کند. وکیل خوب در تجریش شخصی است که درک بالایی از حوادث مربوط به پرونده و خواسته‌های موکل داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل تجریش را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل تجریش را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

فرید الدین اسماعیلی ایوانکی

فرید الدین اسماعیلی ایوانکی وکیل پایه یک دادگستری تجریش

آقای فریدالدین اسماعیلی ایوانکی وکیل پایه یک دادگستری در تجریش، تحصیل کرده در رشته کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل هستند. مشاوره های حقوقی به صورت (حضوری و انلاین، تلفنی) نیز انجام میدهند. بنیانگزار موسسه دادجویان رستگار میباشند. دعاوی هایی که ایشان اجام میدهند شامل کیفری، ملکی، خانوادگی و … است.

آدرس: تجریش، خیابان واعظی، کوچه سیاوش، بن بست افشین، پلاک 8

شماره تماس: 09121852475

آیسان اقبالی

آیسان اقبالی وکیل پایه یک دادگستری تجرییش

سرکار خانم آیسان اقبالی وکیل پایه یک دادگستری در تجریش، انجام مشاوره های حقوقی به صورت (حضوری و انلاین، تلفنی).ایشان یکی از وکلای خوب خانم در تجریش هستند. خانم اقبالی در تمای حوزه ها که شامل دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری، خانوادگی و … فعالیت دارند.

آدرس: میدان تجریش، خیابان شهید جعفری، روبروی تالار سعدآباد، روبروی هایپر می، پلاک36، واحد3

شماره تماس: 09120561613

مهدی کشت کار

مهدی کشت کار وکیل پایه یک دادگستری تجریش

آقای مهدی کشتکار وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در تجریش، ایشان دارای سابقه درخشان و بنیانگزار ( موسسه مهدی کشتکار )هستند و در حال حاضر درحال فعالیت میباشند. وی یکی از وکلای خوب آقا و فعال در زمینه های دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و … هستند.

آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو، روبروی اداره ثبت شمیران، پلاک25،واحد2

شماره تماس: 09126099294

امین گلریز

امین گلریز وکیل پایه یک دادگستری تجریش

جناب آقای امین گلریز وکیل پایه یک در تجریش، ایشان عضو کانون وکلای مرکز میباشند و انجام مشاوره های حقوقی نیز انجام میدهند. فارق التحصیل رتبه یک دکترای حقوق هستند. وی دارای سابقه قضاوت نیز میباشند، آقای گلریز در تمامی زمینه های حقوق، ملکی، خانواده، کیفری و … فعالیت دارند.

آدرس: تجریش، خیابان سعدت باد، نبش بن بست یکم، پلاک2، طبقه2

شماره تماس: 09120899917

سوده لطفی

سوده لطفی وکیل پایه یک تجریش

سرکار خانم سوده لطفی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در تجریش، وی با داشتن سابه موفق و تجربه بالا در عرصه شغلی خود جزو یکی از وکلای خوب در شهر تهران میباشند. دعاوی هایی که ایشان به صورت تخصصی انجام میدهند شامل دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری و … است.

آدرس: تجریش، خیابان فنا خسرو، پلاک 35، واحد 101

شماره تماس: 09123039528


تصورات غلط درباره حق الوکاله وکیل تجریش

اضافی بودن استخدام وکیل و پرداخت حق الوکاله: یکی از تصورات غلطی که اکثر افراد در استخدام بهترین وکیل تجریش با آن روبرو می‌شوند این است که گمان می‌کنند خودشان به تنهایی می‌توانند در دادگاه دفاعیات موثری را ارائه داده و به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کنند و دیگر نیازی به استخدام وکیل نیست. در واقع این افراد پرداخت حق الوکاله را یک هزینه اضافه در مسیر دادرسی می‌دانند. چنین تصوری کاملا غلط است چرا که برخی از گره‌های موجود در پرونده طرح‌ها با تکیه بر دانش و تجربه وکیل حل می‌شود.

بالا بودن دستمزد تمامی وکلا: بسیار از افراد به غلط تصور می‌کنند که دستمزد تمامی وکلای شاغل در محاکم قضایی بالا است. گاهی اوقات چنین تصورات غلطی باعث می‌شود تا افراد تصمیم بگیرند خودشان به تنهایی در دادگاه حاضر شوند و از استخدام وکیل انصراف دهند. نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشیم این است که همواره می‌توان با اندکی جستجو و با در نظر گرفتن معیارهای مختلف وکلای مقرون به صرفه اما ماهر و خبره نیز دست پیدا کرد. این موضوع اهمیت بالایی دارد.

ثابت بودن دستمزد وکیل: اگر گمان می‌کنید که تمامی وکلا با در نظر گرفتن پرونده شما مبلغ یکسانی را به عنوان دستمزد اعلام می‌دارند، پس سخت در اشتباه هستید. دستمزد بهترین وکیل تجریش و عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به پیچیدگی پرونده و سابقه وکیلی که به او مراجعه کردید اشاره نمود؛ بنابراین هر یک از وکلا ممکن است با در نظر گرفتن این عوامل از شما مبلغ حق الوکاله متفاوتی از دیگری را طلب کند؛ بنابراین می‌توان گفت که مبلغ حق الوکاله ثابت نیست.

تفاوت بین دستمزد وکلای خانم و آقا: عده‌ای بر این باور غلط تاکید دارند که دستمزد وکلای آقا و خانم با یکدیگر متفاوت است برای مثال عده‌ای گمان می‌کنند که وکلای خانم در مقایسه با وکلای آقا از موکلان خود درخواست مبلغ کمتری به عنوان حق الوکاله دارند. در اینجا لازم است به این نکته اشاره داشته باشیم که هرگز جنسیت یک وکیل نمی‌تواند عامل موثری در مقدار حق الوکاله باشد. اگر قصد استخدام وکیل را دارید لازم است در ابتدا تمامی توانمندی‌های او را مورد بررسی قرار دهید و بدانید جنسیت تاثیری دستمزد ندارد.

بهترین وکیل تجریش

۴ خصوصیت وکیل تجریش که موفقیت را تضمین می‌کند

دانش حقوقی بالا: در نظر داشته باشید که دانش حقوقی بالا اولین ویژگی است که باید بهترین وکیل تجریش در اختیار داشته باشد تا به این شکل بتواند موفقیت و پیروزی را برای موکل تضمین نماید. برای اینکه از سطح دانش حقوقی وکیل اطلاع حاصل کنید می‌توانید از اون مشاوره حقوقی بگیرید و سطح دانش او را در این جلسات محک بزنید. از سوی دیگر می‌توانید در این جلسات از وکیل بخواهید تا تمامی سوابق تحصیلی و کاری خود در طی سال‌های متمادی را در اختیار شما قرار دهد تا آن را بررسی کنید.

سابقه درخشان: از دیگر خصوصیاتی که می‌تواند به شما در دسترسی به وکلای خبره و اعطای وکالت به آنها کمک کند می‌توان به سابقه اشاره نمود. سابقه یک وکیل به خوبی نشان می‌دهد که او چه میزان از تجربه را با خود به همراه دارد. در واقع باید به این نکته توجه داشته باشید که سابقه وکیل به معنای تعداد سال‌هایی است که او در محاکم قضایی مشغول به ارائه خدمات حقوقی و کسب تجربیات کافی بوده است. با استفاده از وکلای با سابقه می‌توانید شانس کسب پیروزی را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

مهارت‌های ارتباطی: در واقع بهترین وکیل تجریش باید بتواند به سادگی با افراد درگیر در پرونده‌های حقوقی و کیفری ارتباط برقرار کرده و برای حل مشکلات از آنها کمک بگیرد. گاهی چنین مهارت‌هایی از طریق آشنایی با اصول روانشناسی حاصل می‌شود و گاهی نیز وکیل آنها را به صورت غریزی با خود به همراه دارد. از طرف دیگر باید به این موضوع توجه داشته باشید که اگر ارتباط موثری بین وکیل و قاضی پرونده شکل نگیرد ممکن است نتواند خواسته‌های حقوقی خود را مطرح کرده و دفاع جانانه‌ای داشته باشد.

صداقت و امانت داری: اصول حرفه‌ای حکم می‌کند تا وکیل با موکل خود در تمامی مراحل دادرسی صداقت کامل داشته باشد و هر آن چیزی که لازم است در خصوص پرونده به موکل منتقل شود را در اختیار او قرار دهد. اگر وکیلی با موکل خود به اندازه کافی صداقت نداشته باشد ممکن است در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده با مشکل روبرو شوند و تعامل دقیقی بین آنها شکل نگیرد. از سوی دیگر لازم است به این نکته توجه داشته باشید که وکیل باید در حفظ اسرار و امانت‌های موکل کوشا باشد.

بهترین وکیل تجریش

کلام آخر

از شما مخاطبان عزیز بابت اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید تشکر و قدردانی می‌کنیم. ما در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با بهترین وکیل تجریش آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید برای خواسته‌های حقوقی خود به یکی از مطرح‌ترین گزینه‌های ممکن دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا برخی از تصورات غلط که درباره حق الوکاله وکلا وجود دارد را مورد ارزیابی قرار دهیم و پس از آن نیز به سراغ بیان کردن برخی از مهم‌ترین خصوصیات وکلای شاخص و مطرح رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات و تجربیات خود را در خصوص مطالب ذکر شده با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا