وکیل

لیست 10 تا ازبهترین وکیل پاسداران ⚖️【سال1403】✔️

برای عبور از مشکلاتی که در مسیر رسیدگی به پرونده‌های قضایی وجود دارد شما ملزم به انتخاب آن دسته از وکلای هستید که کارآمدی خود را در طی سال‌های متمادی به اثبات رسانده و دانش حقوقی بسیار زیادی را نیز با خود همراه کرده باشند. توجه داشته باشید که با استفاده از وکلای بی‌تجربه و تازه کار شما قادر نخواهید بود که از موانع بزرگ عبور کرده و در مدت زمان کمی به خواسته‌های خود دست پیدا کنید. تفاوتی ندارد که پرونده‌ای که در اختیار دارید پیچیده باشد یا ساده به هر حال شما نیازمند استخدام یک وکیل مجرب و خبره هستید که به تمامی قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مطرح شده احاطه کامل داشته و راه حل‌های مناسبی را نیز ارائه دهد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل پاسداران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل پاسداران

بهترین وکیل پاسداران کیست؟

برای شناختن بهترین وکیل پاسداران باید تمامی مهارت‌ها و توانمندی‌های او را به طور دقیق محک زده و برای این کار معیارهای مناسبی را نیز با خود همراه کنیم. برای مثال باید بدانیم که یک وکیل شاخص و ممتاز لازم است از تجربه و سابقه درخشانی برخوردار باشد تا به این شکل بتواند نکات مهمی که در پرونده‌های سابق خود به دست آورده را برای حل مشکلات شما نیز به کار بگیرد. از سوی دیگر لازم است وکیل مورد نظر دارای تخصص‌های کافی در زمینه دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی باشد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در پاسداران خوب می‌داند که تسلط او بر روی قوانین و مقررات و نیز کسب اطلاع در خصوص تغییرات قوانین می‌تواند نقش موثری در کسب پیروزی موکل داشته باشد. بهترین وکیل تهران دارای مهارت‌های ارتباطی بالایی است و می‌تواند با تمامی افرادی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم با پرونده‌های حقوقی و کیفری در ارتباط هستند تعامل ویژه‌ای داشته باشد. در واقع وکیل خوب در پاسداران شخصی است که بتواند از نیازهای حقوقی موکل اطلاع حاصل نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل پاسداران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل پاسداران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

احسان سهرابی کاشانی

احسان سهرابی کاشانی وکیل پایه یک دادگستری پاسداران

وکیل پایه یک دادگستری در پاسداران، برای معرفی یکی از وکلای نام دار پاسداران میتوان به جناب آقای سهرابی کاشانی اشاره کرد ایشان دارای تجربه های موفق در عرصه شغلی خود هستند، وی برای حل پرونده های موکلین خود سخت کوشانه عمل میکنند تا مشکل متقاضیان خود را به اتمام برسانند، و برای مشاوره به موکلین خود با حوصله آنهارا راهنمایی میکنند، پرونده هایی که در حوزه های کاری وی میتوان اشاره کرد دعاوی حقوقی، خانوادگی، کیفری و … است.

آدرس: پاسداران، خیابان شهیدکلاه دوز، قبل از دیباجی جنوبی، روبه روی خیابان محسنیان، پلاک 121، واحد 3

شماره تماس: 09122776877

محسن حاجی سلطانی

محسن حاجی سلطانی وکیل پایه یک دادگستری پاسداران

آقای محسن حاجی سلطانی وکیل پایه یک دادگستری در پاسداران، یکی از وکلای موفق پاسداران با سابقه خوب و درخشانی هستند؛ ایشان در زمینه های دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و … فعالیت میکنند، وی در حل پرونده های خود موفق بوده اند، و مشاوره های ایشان برای موکلین خود بسیار کار آمد بوده است.

آدرس: پاسداران، بین بوستان 9و10،ساختمان پاسارگاد، پلاک 289، طبقه 2، واحد4

شماره تماس: 09122997083

جمیله ستایش نهاد

جمیله ستایش نهاد وکیل پایه یک دادگستری پاسداران

سرکار خانم جمیله ستایش نهاد وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز هستند، مشاوره های حقوقی نیز انجام میدهند، دو دهه سابقه در تمامی حوضه های دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده … دارند، خانم ستایش نهاد بسیار در امور وکالت متعهد و متخصص عمل میکنند که باعث رضایت متقاضیان از ایشان می شود.

آدرس: پاستاران، دشتستان 5، پلاک 28، طبقه 3، واحد 12

شماره تماس: 09122348603

سید موسی سعادت

سید موسی سعادت وکیل پایه یک دادگستری پاسداران

جناب آقای سید موسی سعادت وکیل پایه یک دادگستری پاسداران، ایشان با سابقه بیش از دو دهه که داشتند در کار خود بسیار متخصص و شده اند میتوان به عنوان یکی از وکلای خوب در پاسداران به شما معرفی کنیم. ایشان در عرصه حقوقی ، کیفری ، خانوادگی و … فعالیت میکنند .

آدرس : پاسداران، پایین تر از اقدسیه، نبش کوچه سیفان، پلاک 555، طبقه 4، واحد 12

شماره تماس : 09121087494

میترا احمد زاده ایران دوست

میترا احمد زاده ایران دوست وکیل پایه یک دادگستری پاسداران

خانم میترا احمد زاده ایران دوست وکیل پایه یک دادگستری پاسداران، عضو کانون وکلای مرکز و وکیل و مشاور در زمینه های حقوقی هستند، دعاوی هایی که ایشان به صورت تخصصی و کارشناسانه انجام میدهند شامل حقوقی ، کیفری، خانوادگی، ملکی و … است وی یکی از وکلای برتر خانم در پاسداران هستند.

آدرس: تهران، پاسداران، رو بروی بانک مرکزی، ساختمان سینا

شماره تماس: 09121936848


چهار خصوصیت وکیل پاسداران که موفقیت را تضمین می‌کند

دانش حقوقی بالا: اگر قصد استخدام بهترین وکیل پاسداران را دارید حتماً باید با این واقعیت روبرو شوید که تنها آن دسته از وکلایی می‌توانند به شما در این مسیر کمک زیادی را داشته باشند که دانش حقوقی آنها در سطح بالایی قرار داشته و بتوانند از میان قوانین موجود راهکارهای مناسبی را پیش روی شما بگذارند. به همین منظور اگر قصد استخدام وکیل را دارید باید از او بخواهید تا تمامی مدارک و مستندات مربوط به سابقه کاری و تحصیلی خود را به شما ارائه دهد.

فن بیان قوی: یکی دیگر از ویژگی‌هایی که لازم است تمامی حقوقدانان از آن برخوردار باشند فن بیان غدیر. فن بیان شامل موارد بسیار زیادی می‌شود که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان احاطه کامل بر روی مهارت‌های زبانی و زبان بدن اشاره کرد. هرگز نباید پرحرفی‌های یک وکیل در جلسات مشاوره حقوقی را به جای فن بیان قوی او اشتباه بگیرید چرا که تفاوت‌های بسیار زیادی بین این دو مولفه وجود دارد. لازم است وکیل با تکیه بر توانایی فن بیان خود تمامی مسائل حقوقی را در دادگاه بیان کرده و از موکل دفاع نماید.

مهارت‌های ارتباطی بالا: وکیلی می‌تواند موکل خود را به خواسته‌های حقوقیش برساند که دارای قدرت برقراری ارتباط با افراد دخیل در پرونده باشد. در صورتی که وکیل خجالتی باشد و نتواند آنطور که باید با موکل خود ارتباط برقرار کند در تمامی مراحل دادرسی با مشکل روبرو خواهند شد. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل پاسداران به سادگی می‌تواند با طرف‌های دیگر دعوی نیز ارتباط برقرار کرده و با مذاکره با آنها مشکلات حقوقی پیش آمده را در مدت زمان کمی حل و فصل نماید.

صبر و حوصله: هیچ وکیلی نمی‌تواند با عجله و تصمیمات شتاب زده منافع موکل خود را تامین نماید. در واقع لازم است او با صبر و حوصله تمامی مدارک و مستندات مربوط به پرونده را مورد بررسی قرار داده و به جمع آوری آنها بپردازد تا در جلسات دادگاه بتواند با ارائه آنها به قاضی مربوطه قدم بلندی را به سمت کسب پیروزی بردارد. وکیل باید راه‌های حل مشکلات را دانسته و با صبر و حوصله‌ای که به خرج می‌دهد از موانع موجود در مسیر به سلامت عبور کرده و به این شکل تمامی اهدافی که در ذهن موکل است را محقق کند.

بهترین وکیل پاسداران

توصیه‌های طلایی پیش از انتخاب وکیل پاسداران

باید پیش از انتخاب بهترین وکیل پاسداران تمامی توصیه‌های ممکن که در این خصوص وجود دارد را جدی گرفته و به آنها عمل کنید. چرا که تصمیمات اشتباه باعث می‌شود نتوانید به خواسته‌های حقوقی خود دست پیدا کرده و از منافع خود غافل بمانید. اگر فرد دانش حقوقی کافی در این زمینه را نداشته باشد باید مشورت دریافت کرده و با اطلاعات کامل پای به عرصه دادگاه بگذارد. در ادامه سعی داریم برخی از مهمترین توصیه‌هایی که می‌تواند در فرایند انتخاب و استخدام وکیل به شما کمک کند را بیان نماییم.

درباره توانمندی وکیل مورد نظرتان تحقیق کنید: یکی از مهمترین توصیه‌هایی که باید در انتخاب وکیل به آن توجه ویژه داشته باشید این است که همواره باید درباره وکیل مورد نظرتان تحقیق کرده و توانمندی‌های او را مورد سنجش قرار دهید. در نظر داشته باشید که اگر تحقیقات شما درباره وکیل مورد نظرتان به اندازه کافی نباشد ممکن است در بلند مدت با مشکلات عدیده‌ای در این زمینه روبرو شوید و نتوانید به گزینه‌های مطرح با سطح توانایی و سابقه بالا دست پیدا کنید. این مسئله اهمیت بالایی دارد.

به سراغ وکلای بی تجربه و تازه کار نروید: یکی دیگر از مسائلی که باید در انتخاب بهترین وکیل پاسداران به آن توجه داشته باشید این است که هرگز وکلای بی‌تربه و تازه کار نمی‌توانند گرهی را از پیش پای شما باز کنند و شما را به موفقیت ممکن است برای اعطای وکالت به وکلای با سابقه هزینه بیشتری را مصرف کنید اما می‌توانید از این نکته اطمینان حاصل نمایید که با استفاده از این وکلا نتایج درخشان‌تری را در محاکم قضایی از آن خود کنید. وکلای تازه کار پرونده را تبدیل به محلی برای آزمون و خطا می‌کنند.

از وکیل مشاوره حقوقی دریافت کنید: با استفاده از مشاوره حقوقی می‌توانید سطح دانش خود در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری را افزایش دهید علاوه بر این می‌توانید با دریافت مشاوره حقوقی درباره سطح توانایی و مهارت‌های وکیل مورد نظرتان به جمع‌بندی برسید. در واقع اگر قصد استخدام وکیلی را دارید می‌توانید از او مشاوره دریافت کرده و به این شکل سطح پاسخ‌های او را محک بزنید تا اگر تمایل به همکاری با او دارید بتوانید با دید جامع‌تر درباره این موضوع تصمیم بگیرید.

بهترین وکیل پاسداران

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی نمودید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات و خصوصیات بهترین وکیل پاسداران آشنا کنیم تا اگر تمایل به ادامه همکاری با این وکلا دارید بتوانید با چشمانی باز درباره آینده پرونده‌های قضایی خود تصمیم گیری نمایید. پس از آن تلاش کردیم تا برخی از ویژگی‌ها و خصوصیات مهمی که لازم است وکلای حرفه‌ای با خود به همراه داشته باشند را تشریح کرده و درباره آنها توضیح دهیم. در انتهای مطلب نیز توصیه‌های مهمی در خصوص انتخاب وکیل ارائه دادیم. اکنون از شما درخواست می‌کنیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره مطالب ذکر شده دارید آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

دکمه بازگشت به بالا