وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل قلهک + آدرس و تلفن ☎️【سال1403】✔️

ممکن است پرداخت هزینه‌های مربوط به حق الوکاله وکیل مورد نظرتان را یک هزینه اضافه بدانید و به همین دلیل قید استخدام وکلای شاخص و مطرح برای رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری را بزنید؛ اما همواره باید در چنین شرایطی به این موضوع فکر کنید که هزینه‌های مربوط به شکست در پرونده‌های قضایی به مراتب بیشتر از مبلغی است که باید در خصوص قلوکاله پرداخت کنید. وکیل با روند رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری آشنایی کامل دارد و می‌تواند با استفاده از راهکارهایی که پیش روی شما قرار می‌دهد چند گام به کسب پیروزی نزدیک‌ترتان کند؛ اما باید با تحقیقات جامعی که انجام می‌دهید به سراغ شایسته‌ترین گزینه ممکن بروید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل قلهک آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل قلهک

بهترین وکیل قلهک کیست

در صورتی که با مشکلات عدیده‌ای از نظر مسائل حقوقی روبرو شده‌ای لازم است از همان ابتدا به فکر استخدام بهترین وکیل قلهک باشید. سردرگم شدن در محاکم قضایی و اتخاذ تصمیمات غلط می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته و شما را به عنوان یکی از طرف‌های دعوی با عواقب ناگواری روبرو کند. وکیل می‌کشد تا با تکیه بر دانش حقوقی خود و نیز با استفاده از تجربیاتی که در اختیار دارد جلوی بروز چنین خسارت‌هایی را گرفته و به طور جدی از بروز شکست جلوگیری کند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قلهک می‌کوشد تا در حوزه تخصصی خودش قبول وکالت کند تا به این شکل بتواند مهارت و توانمندی بیشتری را از خود به نمایش بگذارد. در واقع بهترین وکیل تهران دانش آموخته یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور است و می‌توانید در صورت ملاقات با او سوابق تحصیلیش را به طور کامل مرور نمایید. وکیل خوب در قلهک شخصی است که با استفاده از ارائه راهکارهای مناسب و موکل او را یاری دهد تا تصمیمات عاقلانه‌تری را در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری اتخاذ کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل قلهک را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل قلهک را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

اصغر حافظ

اصغر حافظ وکیل در قلهک

جناب آقای اصغر حافظ وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب حافظ متخصص در دعاوی مختلفی همچون خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی هستند. ایشان با مسلط بودن بر تمامی قانون و مقررات موجود کشور می توانند بهترین ارائه را در حضور دادگاه برای موکلین داشته باشند.

آدرس دفتر: قلهک، جنب مترو، خیابان شهیدکدوئی، پلاک ۶، واحد۷

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۷۸۴۰۱۰

مهرداد امام جمعه

مهرداد امام جمعه وکیل قلهک

جناب آقای مهرداد امام جمعه وکیل با سابقه پایه یک دادگستری هستند. ایشان همچنین مشاوره حقوقی خوبی نیز محسوب می شوند. جناب مهرداد امام جمعه توانسته اند با هوش و زکاوت خود در امر وکالت، بهترین سابقه کاری را کسب کنند.

آدرس دفتر: قلهک، مقابل خیابان دولت، کوچه امامزاده، پلاک ۳ و۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۱۹۳۸۱۵

مریم رنجبران

مریم رنجبران وکیل در قلهک

سرکار خانم مریم رنجبران با بیش از ۱۲ سال سابقه وکیل و مشاور حقوقی شناخته شده ی پایه یک دادگستری هستند. خانم رنجبران در دعاوی مختلفی اعم از خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود.

آدرس دفتر: قلهک، یوسف کلاهدوز، خیابان دولت، چهارراه کاوه، ساختمان پزشکان کاوه، طبقه 4، واحد 21

تلفن تماس: 09122800718

ابوالفضل روحی جهرمی

ابوالفضل روحی جهرمی وکیل قلهک

جناب آقای ابوالفضل روحی جهرمی یکی دیگر از وکلای خبره پایه یک دادگستری و مشاوران خوب هستند. جناب روحی جهرمی در دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. ایشان توانسته اند با مهارت خود سخت و پیچیده ترین پرونده ها را به خوبی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: قلهک، خیابان دکتر علی شریعتی، کوچه پابرجا، پلاک 56، طبقه دوم

تلفن تماس: 09123053153

حسین اسدی

حسین اسدی وکیل قلهک

جناب آقای حسین اسدی وکیل با تجربه و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی همچون کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. مشاوره های اقای اسدی به صورت حضوری و غیر حضوری برای مراجعین شان انجام می شود.

آدرس دفتر: شمیران، میدان قدس، خیابان دزاشیب، روبروی آموزش و پرورش ۱، پلاک ۷۰، واحد ۳

تلفن تماس: 09121172737


نکات طلایی پیش از انتخاب وکیل قلهک

به سراغ وکلای با سابقه و با تجربه بروید: یکی از مهمترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که تنها با استفاده از وکلای با تجربه و با سابقه است که می‌توانید مهم‌ترین خواسته‌های حقوقی خود در خصوص پرونده‌های قضایی را دنبال کرده و در مدت زمان کمی به اهداف خود برسید. بهترین وکیل قلهک سعی می‌کند از تجربیات خود استفاده کرده و راهنمایی‌های دقیقی را به شما به عنوان موکل ارائه دهد. دقت داشته باشید که وکلای بی تجربه پرونده شما را تبدیل به محل آزمون و خطا می‌کنند.

تخصص وکیل را مرور کنید: این درست است که وکلای پایه یک دادگستری مجوزهای لازم برای قبول پرونده در دعاوی حقوقی و کیفری را دارند، اما بهتر است برای کسب نتایج درخشان در دادگاه و سایر محاکم قضایی به سراغ وکلای متخصص در زمینه دعاوی مطرح شده بروید. در صورت اعطای وکالت به وکلای متخصص می‌توانید شانس کسب پیروزی را برای خود تا چندین برابر افزایش دهید. چرا که تسلط وکلای متخصص در زمینه دعاوی مطرح شده بالاتر خواهد بود و او به قوانین و مقررات احاطه بیشتری خواهد داشت.

با وکیل ملاقات کنید: یکی دیگر از نکاتی که باید در انتخاب بهترین وکیل قلهک جدی گرفته شود این است که اگر در بین چند گزینه مردد هستید و نمی‌دانید که کدام یک می‌تواند در خصوص پرونده‌های قضایی کارایی بیشتری را از خود نشان دهد بهتر است با آنها ملاقات کرده و پس از تبادل نظر با آنها تصمیم گیری نمایید. ملاقات حضوری با وکلای مورد نظرتان به شما این امکان را می‌دهد که در خصوص رفتار و خلقیات آنها به جمع‌بندی‌های نهایی رسید و سوابق کاری و تحصیلی آنها را نیز مرور کنید.

از وکیل مشاوره حقوقی دریافت کنید: مشاوره حقوقی یکی از مهمترین خدماتی است که می‌توانید با هزینه پایین از وکیل مورد نظرتان دریافت کنید و به این شکل اطلاعات خود در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری را افزایش دهید. این نکته را در نظر بگیرید که اگر کیفیت وکیل مورد نظرتون بالاتر باشد به طور قطع کیفیت جلسات مشاوره حقوقی نیز به همان میزان افزایش پیدا خواهد کرد. در جلسات مشاوره این امکان را به وکیل می‌دهید تا با بررسی مدارک و مستندات در خصوص مشکلات شما اظهار نظر کند.

بهترین وکیل قلهک

فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل قلهک

بسیاری از افرادی که تمایل به استخدام بهترین وکیل قلهک را دارند به طور قطع پیش از هرگونه اقدام در خصوص میزان حق الوکاله او تحقیقات لازم را انجام می‌دهند. به این نکته توجه داشته باشید که یکی از معیارهای مهم برای استخدام وکیل همواره مسائل مالی می‌باشد. در واقع افراد به سراغ آن دسته از وکلایی می‌روند که در عین توانمندی و مهارت از دستمزد پایینی برخوردار هستند و حاضر می‌باشند با دستمزدهای معقول در محاکم قضایی به قبول پرونده‌های پیچیده بپردازند و موکل را یاری دهند.

در صورتی که به دنبال یافتن فرمول مشخصی برای محاسبه حق الوکاله وکلای مختلف در دعاوی مطرح شده هستی باید به شما عرض کنیم که در این خصوص فرمول مشخصی وجود ندارد؛ یعنی نمی‌توان رقم ثابتی را برای حق الوکاله وکیل در دعاوی مطرح شده چه از نظر حقوقی و چه از نظر کیفری ارائه داد. وکالت دارای جنبه‌های یک شغل آزاد است و همین مسئله از نظر قانونی دست وکیل را باز می‌گذارد تا مقدار دستمزد خود را از نظر توافق با موکل تعیین نموده و آن را محاسبه و ثبت کند.

بنابراین اگر می‌خواهید از دستمزد مد نظر وکیل‌تان اطلاع حاصل کنید بهتر است در ابتدا بهترین وکیل قلهک را شناسایی کرده و سپس با دفتر یا موسسه حقوقی او تماس بگیرید. در این تماس پس از شرح مختصر در خصوص خواسته‌های حقوقی خود لازم است جلسه‌ای را برای ملاقات حضوری تدارک ببینید. در این جلسات وکیل می‌کوشد تا پرونده را از جنبه‌های مختلف آن مورد بررسی قرار دهد تا حجم پیچیدگی و زمانبر بودنش برای او مشخص گردد. این عوامل بر روی مقدار حق الوکاله تاثیر مستقیم دارد.

شما نیز به عنوان موکل می‌توانید با رقم پیشنهادی از سوی وکیل مخالفت یا موافقت کنید و در این باره با او چانه زنی نمایید. علاوه بر مقدار حق الوکاله شما می‌توانید در خصوص شیوه پرداخت آن نیز با وکیل مورد نظرتان به توافقات کامل برسید. برای مثال اگر توانایی مالی شما اجازه نمی‌دهد تا تمام رقم تعیین شده به عنوان دستمزد وکیل را به صورت یکجا در اختیار او قرار دهید می‌توانید موافقت وکیل را به طور کامل جلب نمایید تا دستمزد را در ۲ یا سه قسط به او پرداخت کنید. در پایان نیز قرار است قراردادی بین دو طرف امضا شود.

بهترین وکیل قلهک

کلام آخر

امیدواریم از مطالب ذکر شده در این مقاله از سایت برترین وکلا نهایت استفاده را کرده باشید. در این مطلب تلاش کردیم تا شما را برخی از مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل قلهک آشنا کنیم تا بتوانید برای آینده پرونده‌های حقوقی و کیفری خود تصمیمات مطلوبی را اتخاذ نمایید. در ادامه تلاش کردیم برخی از نکات مهم که در این خصوص وجود دارد را به شما ارائه دهیم تا تصمیمات عاقلانه‌تری را برای اعطای وکالت بگیرید. پس از آن نیز به سراغ فرمول محاسبه حق الوکاله رفتیم و مطالب مهمی را در این خصوص تشریح نمودیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای دارید آن را با سایر مخاطبان سایت به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − یک =

دکمه بازگشت به بالا