وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل جردن ⚖️【سال1403】✔️

اینکه چه زمانی تصمیم می‌گیرید وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری را به وکلای متخصص و خبره بسپارید از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر همکاری با وکیل مورد نظرتان در همان ابتدای مواجهه با مشکلات حقوقی باشد می‌توانید از شانس بالاتری برای کسب پیروزی و رسیدن به اهدافتان برخوردار باشید؛ اما در صورتی که در مراحل بعدی از مسیر دادرسی تصمیم به اعطای وکالت به وکلا داشته باشید به طور قطع شانس شما برای کسب پیروزی کاهش پیدا خواهد کرد. در صورتی که تصمیم داشته باشید خودتان به تنهایی در محاکم قضایی حاضر شده و از حقوق قانونی‌تان دفاع کنید ممکن است با برخی از تصمیمات غلط مقدمه شکست خود را فراهم کنید. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل جردن آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل جردن

بهترین وکیل جردن کیست

از طریق ملاقات حضوری با بهترین وکیل جردن می‌توانید در خصوص توانمندی‌های او به جمع‌بندی رسیده و تصمیم نهایی خود را برای استخدام یا قطع همکاری با او بگیرید. هرگز نباید به صورت شتاب زده و بدون اینکه با وکیل مورد نظرتان ملاقات داشته باشید درباره استخدام او تصمیم نهایی را بگیرید چرا که این مسئله می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری را به بار آورده و عواقب ناگواری را داشته باشد. به هر حال شما به عنوان موکل ملزم هستید تا در خصوص تخصص و سوابق وکیل تحقیق کامل کنید.

بهترین وکیل پای یک دادگستری در جردن دارای سوابق کاری و سوابق تحصیلی درخشانی است و همین مسئله می‌تواند شما را برای کسب پیروزی در دادگاه بیش از پیش دلگرم کند. شما به سادگی می‌توانید احساس راحتی بالایی با بهترین وکیل تهران داشته باشید و همین مسئله می‌تواند تعامل موثری را بین شما و حقوقدان مورد نظرتان شکل دهد. وکیل خوب در جردن علاوه بر دانش حقوقی بالایی که در اختیار دارد سعی می‌کند به طور مداوم در خصوص مسائل مختلف حقوقی مطالعات مستمری داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل جردن را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل جردن را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

محمد رضا صادقی

محمد رضا صادقی بهترین وکیل جردن

آقای محمد رضا صادقی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری ، ایشان یکی از وکلای خوب در شهر تهران ( جردن) میباشند. جناب آقای صادقی در عرصه کاری خود بسیار جدی و محتاط عمل میکنند، که موجب به موفقیت رسیدن خیلی از پرونده های ایشان شده است دعاوی هایی که آقای صادقی انجام میدهند شامل حقوقی، خانواده و … میباشد.

آدرس: جردن، خیابان آفریقا؛ انتهای بلوارصبا، پلاک 46 ، طبقه 1

شماره تماس: 09123271441

آزاد سیدی

آزاد سیدی بهترین وکیل جردن

جناب آقای آزاد سیدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک، دارای 14 سال سابقه درخشان میباشند. حوضه هایی که ایشان در آن فعالیت میکنند، شامل دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده و … میشود. در سوابق آقای سیدی میتوان دید که برا موکلینشان بهترین دفاعیه هارا ارائه میدهند.

آدرس: جردن ، خیابان آفریقا ، خیابان طاهری، ساختمان مرکز تجارت ایران، طبقه 10 ، واحد 2

شماره تماس: 09023330067

علی سعید مهاجر

علی سعید مهاجر بهترین وکیل جردن

جناب آقای سعید علی مهاجر وکیل پایه یک دادگستری جردن و مشاور حقوقی؛ یکی از وکلای شناخته شده در تهران میباشند. دعاوی هایی که آقای مهاجر به صورت تخصصی انجام میدهند شامل گرایش حقوقی، ملکی، خانواده و … می باشد. مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری برگذار میشود.

آدرس: جردن، خیابان آفریقا، نبش سعیدی، پلاک 156، واحد 3

شماره تماس: 09121125358

آذین طالبی

آذین طالبی بهترین وکیل جردن

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای 14 سال سابقه درخشان در تمامی حوزه های گرایش حقوقی، کیفری، خانواده و … است، همانطور به صورت تخصصی در زمینه دعاوی ملکی فعالیت میکنند. پذیرش وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور توسط خانم آذین طالبی.ایشان یکی ازوکلای خوب در تهران میباشند که بسیار کارشناس و مجرب در امور وکالت میباشند و مشاوره های بسیار خوبی به موکلین خود ارائه میدهند. رزومه ایشان باعث شده که در لیست بهترین وکیل قرار بگیرند.

آدرس: جردن، خیابان آفریقا، خیابان ناهید غربی، پلاک 17

شماره تماس: 09120403134

مهرداد دریاباری

مهرداد دریاباری بهترین وکیل جردن

آقای مهرداد دریا باری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری جردن، تحصیل کرده و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق تجارت بیت الملل می باشند.دعاوی هایی که جناب آقای دریا باری انجام میدهند، شامل گرایش ملکی، خانواده، حقوقی، کیفری و … می باشد. یکی از وکلای خوب در جردن می باشد.

آدرس: جردن، بعد از پل میرداماد، کوچه قبادیان شرقی، پلاک 15، طبقه 3، واحد 12

شماره تماس: 02188674665


عوامل موثر بر میزان حق الوکاله وکیل جردن

همواره لازم است در ازای اعطای وکالت به بهترین وکیل جردن مبلغی را به عنوان دستمزد در اختیار او قرار دهید. هزینه‌های مربوط به دریافت خدمات حقوقی از وکیل مورد نظرتان را در اصطلاحات قضایی حق الوکاله می‌گویند که مقدار آن ممکن است متغیر باشد. در واقع عوامل مختلفی باعث می‌شود تا وکیل پس از بررسی پرونده از موکل خود درخواست حق الوکاله بیشتری را داشته باشد. در ادامه برخی از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند در افزایش و کاهش مقدار حق الوکاله نقش موثری را داشته باشد را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

پیچیدگی پرونده: اینکه پرونده شما دارای پیچیدگی‌های زیادی باشد و یا اینکه ساده باشد و وکیل برای کسب پیروزی در آن نیاز به انرژی زیادی نداشته باشد از نظر مقدار حق الوکاله دارای تفاوت‌های جدی با یکدیگر است. در واقع در پرونده‌های پیچیده نیاز است تا وکیل انرژی بیشتری را صرف کرده و در محاکم قضایی حضور پررنگ‌تری را داشته باشد. بدیهی است که اگر وکیل تلاش بیشتری را برای کسب پیروزی و موفقیت شما در پرونده‌های حقوقی و کیفری انجام دهد به طور قطع از همان ابتدا هزینه بیشتری را از شما مطالبه می‌کند.

سابقه و تجربه وکیل: یکی دیگر از عواملی که می‌تواند نقش موثری در افزایش مقدار دستمزد بهترین وکیل جردن داشته باشد سابقه و تجربه‌ای می‌باشد که او در طی سال‌های متمادی با خود اندوخته است. در باغ شانس شما با استفاده از وکلای با سابقه و مجرب به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد اما لازم است برای استخدام چنین وکلایی و اعطای وکالت به آنها هزینه بیشتری را به عنوان حق الوکاله صرف نمایید؛ بنابراین می‌توان گفت که سابقه یک وکیل بر روی دستمزد او اثر می‌گذارد.

محل دفتر وکیل: از عوامل دیگری که می‌تواند دستمزد وکیل را به میزان قابل توجهی افزایش دهد شهر محل فعالیت حقوقدان مورد نظرتان است. اشاره داشتیم که حق الوکاله مقدار ثابتی ندارد و عوامل مختلفی می‌تواند بر روی آن نقش داشته باشد و یکی از این عوامل شهر محل فعالیت وکیل است. برای مثال وکیلی که در تهران یا اصفهان فعالیت می‌کند دارای دستمزد بیشتری در مقایسه با وکیل شاغل در شهرستان‌ها است. از سوی دیگر می‌توان گفت که دستمزد وکیل شاغل در شمال تهران بیشتر از جنوب تهران است.

بهترین وکیل جردن

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل جردن

شما زمانی می‌توانید به موفقیت دست پیدا کرده و اهدافی که در سر دارید را به طور کامل محقق نمایید که از بهترین وکیل جردن و تجربیاتی که او به همراه دارد استفاده موثری کنید. یکی از مهمترین خدماتی که می‌تواند وکیل در اختیار شما قرار دهد تا با استفاده از آن مسیر کسب پیروزی را هموارتر کنید مشاوره حقوقی می‌باشد. شما در جلسات مشاوره حقوقی می‌توانید تمامی سوالات خود را از وکیل بپرسید و از او بخواهید تا پاسخ‌های دقیقی را پیش روی شما قرار داده تا اطلاعات شما افزایش پیدا کند.

اکثر افراد به دلیل عدم تحصیل در رشته حقوق و یا فقه اطلاعات کمی در خصوص دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی دارند و همین مسئله در حل نشدن برخی از مشکلات حقوقی موثر است. یکی از مهمترین مزایای مشاوره حقوقی با وکیل متخصص و خبره این است که شما می‌توانید اطلاعات جامعی را در خصوص پرونده به دست آورده و ضعف‌های خود را در این زمینه بپوشانید. اگر از وکیل مورد نظرتان به طور مداوم مشاوره حقوقی دریافت کنید می‌توانید شانس کسب پیروزی و موفقیت خود را در دادگاه بیشتر کنید.

وکیل در جلسات مشاوره حقوقی می‌کوشد تا از حجم اضطراب و استرسی که با شما همراه است بکاهد. خوب می‌دانیم که اگر حجم اضطراب و استرس موکل در جلسات دادگاه پایین بیاید او بازدهی بالاتری خواهد داشت و می‌تواند با خیال آسوده‌تری از منافع خود دفاع کند. از سوی دیگر بهترین وکیل جردن در تلاش است تا دانش حقوقی شما را افزایش داده و شما را با حقوق قانونی‌تان در محاکم قضایی آشنا کند. اگر شخصی حقوق قانونی خود را به طور کامل بداند جلوی سوء استفاده از آن را خواهد گرفت.

هزینه‌های مربوط به دریافت مشاوره حقوقی بسیار کمتر از موقعی است که تصمیم به اعطای وکالت به وکلای مجرب و مطرح می‌گیرید. از این رو اگر به هر دلیل توانایی مالی شما اجازه اینکه وکیل استخدام کنید را نمی‌دهد می‌توانید از طریق مشاوره حقوقی ضعف‌های خود را جبران کرده و مهیای حضور در دادگاه از طرف دیگر اگر اطلاعات حقوقی مختصری در اختیار دارید می‌توانید از مزایای مشاوره حقوقی بهره‌مند شده و با جبران کمبودهای حقوقی خود کاراز طرف دیگر اگر اطلاعات حقوقی مختصری در اختیار دارید می‌توانید از مزایای مشاوره حقوقی بهره‌مند شده و با جبران کمبودهای حقوقی خود کار را برای دفاع جانانه از پرونده تکمیل کنید.

بهترین وکیل جردن

کلام آخر

از شما مخاطبان عزیز سایت برترین وکلا برای اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌هایی که برای بهترین وکیل جردن لازم است آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید وکلای شاخص را شناسایی کرده و از آنها برای همکاری دعوت به عمل آورید. در ادامه تلاش کردیم تا برخی از عوامل مهم که می‌تواند مقدار دستمزد را به میزان قابل توجهی افزایش دهد را بررسی کنیم و پس از آن نیز به سراغ اهمیت و مزایای مهم مشاوره حقوقی رفتیم. اکنون از شما مخاطبان عزیز می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای دارید آن را با سایر مخاطبان سایت در میان بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا