وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل سعادت آباد ⚖️【سال1403】✔️

باید همواره به این موضوع توجه داشته باشید که سطح توانایی‌هایی که یک وکیل با خود به همراه دارد همواره می‌تواند بر روی نتیجه‌ای که از دادگاه به دست می‌آید اثر بگذارد بنابراین شما باید برای حل مشکلات حقوقی و کیفری خود به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که به مرور زمان نام پرآوازه‌ای را از خود به جای گذاشته باشند. استخدام وکلای تازه کار و آن دسته از وکلایی که فاقد تجربیات کافی برای عهده‌دار شدن پرونده‌های پیچیده هستند می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیر را به شما وارد کند. رسول لازم است تحقیقات کاملی را در خصوص ویژگی و توانمندی‌های وکلا انجام داده و از میان آنها در نهایت گزینه مد نظرتان را انتخاب کنید. این کار بسیار طاقت فرسا و دشوار به نظر می‌رسد؛ بنابراین در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل سعادت آباد آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل سعادت آباد

بهترین وکیل سعادت آباد کیست

با حضور در موسسات حقوقی می‌توانید با تعداد زیادی از وکلا در خصوص مشکلاتی که با آنها دست به گریبان هستید صحبت کرده و راهکارهای مناسبی را پیدا کنید. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل سعادت آباد شخصی است که بتواند درک درستی از خواسته‌ها و دغدغه‌های حقوقی شما داشته و از میان راه حل‌های متنوعی که برای بازگشایی گره‌های موجود در پرونده پیش روی شماست در نهایت بهترین آنها را پیشنهاد دهد. با استفاده از چنین وکیلی می‌توانید به سادگی در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

لازم به ذکر است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در سعادت آباد خوب می‌داند که تنها با استفاده از تلاش و ممارست است که موفقیت حاصل می‌شود. در واقع برترین وکیل سعادت آباد تمام ناهمواری‌های مسیر را پشت سر گذاشته و از میان راه حل‌های مختلف سعی دارد تا عاقلانه‌ترین آنها را به موکل خود پیشنهاد دهد. سطح تجربه و دانش حقوقی بهترین وکیل تهران به گونه‌ای است که می‌تواند در محیط دادگاه دفاع موثری را از موکل خود داشته باشد و تاثیر کافی را بر روی قاضی پرونده بگذارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل سعادت آباد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری درسعادت آباد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

سجاد روزبهانی

سجاد روزبهانی وکیل پایه یک دادگستری در سعادت آباد

جناب آقای سجاد روزبهانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور ملکی در سعادت آباد می باشند. ایشان دارای چندین سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف وکالت را دارا هستند جناب روزبهانی در زمینه های مختلف حقوقی مانند: ملکی، کیفری، دعاوی خانواده و سایر دعاوی حقوقی فعالیت به عمل می آورند.

آدرس دفتر: سعادت آباد، بلوار دریا، ضلع جنوب غربی، چهارراه پاکنژاد، پلاک 192، طبقه چهارم

شماره تماس: 09126870023

عیسی نصیری اوانکی

عیسی نصیری وکیل سعادت آباد

جناب آقای عیسی نصیری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در سعادت آباد می باشند. ایشان با داشتن مهارت و دانش حقوقی بالا، تعهد، مسئولیت و ارائه راهکار های درست و سریع توانسته اند بسیاری از مشکلات و دعاوی و پرونده های موکلینشان را حل نمایند.

آدرس دفتر: تهران، محله سرو(آسمان)، بلوار پاک نژاد، سعادت آباد، بلوار پاکنژاد، پایین تر از چهارراه سرو، نبش 18 متری مطهری، پلاک 22، واحد همکف

شماره تماس: 09129723251

سمیه حسینی دخت

سمیه حسینی دخت، وکیل سعادت آباد

سرکار خانم سمیه حسینی دخت از دیگر وکلای خوب و ماهر در سعادت آباد می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند و با سابقه کاری بالای خود در حل مسائل و دعاوی موکلین و مراجعین خود، مفید واقع شوند و آن ها را به نتیجه مطلوبشان برساند.

آدرس دفتر: سعادت آباد، بلوار مدیریت به سمت میدان فرهنگ، نبش کوچه قوام شهیدی، جنب برج آبی، پلاک 29، طبقه 4، واحد 25

شماره تماس: 09123965729

حمید بذر پاچ

حمید بذر پاچ وکیل سعادت آباد

جناب آقای حمید بذرپاچ، دیگر وکیل کار بلد و ماهر در سعادت آباد می باشد. جناب بذرپاچ وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری هستند که با تجربه 20 ساله خود، بسیاری از مشکلات پرونده های مراجعین و موکلینشان اعم از: دعاوی ملکی، کیفری و خانواده را حل نموده و باعث جلب رضایت آنان شود.

آدرس دفتر: تهران، محله سعادت آباد، بلوار سرو غربی، نرسیده به خیابان بخشایش، مجتمع سفیر، واحد 16

شماره تماس: 02633340854

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی وکیل سعادت آباد

جناب آقای مجتبی محمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در سعادت آباد می باشند. جناب محمدی وکیل تخصصی ایرانیان در خارج از کشور می باشند و به تمامی امور ایرانیان در خارج از کشورشان رسیدگی می کنند و با پشتکار، صداقت و توجه به ریز به ریز نکات پرونده توانسته اند در این کار موفق واقع گردند و آن ها را به موفقیت سوق دهد.

آدرس دفتر: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان 12(علی اکبر)، پلاک 41

شماره تماس: 09121212133


۳ معیار مهم در انتخاب وکیل سعادت آباد

اگر به دنبال وکیلی هستید که با خیال آسوده وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری را به او اعطا نمایید همواره باید معیارهایی را مد نظر داشته و با استفاده از آنها سطح توانمندی و مهارت گزینه‌های مختلف را مورد سنجش قرار دهید. در صورتی که این معیارها به درستی انتخاب نشود شما از سنجش سطح توانمندی وکلا غافل خواهید ماند. هرگز این نکته را فراموش نکنید که اگر این معیارها درست انتخاب شوند شما می‌توانید در مدت زمان کمی به خواسته‌های حقوقی خود برسید.

مهمترین معیارها عبارت است از:

دانش حقوقی بالا: همواره لازم است بهترین وکیل سعادت آباد از نظر دانش حقوقی در میان تمام رقبای جدی خود سرآمد باشد. دانش حقوقی وکیل باعث می‌شود تا تسلط بالایی بر روی قوانین و مقررات مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری داشته باشد و با مرور مداوم تغییرات مربوط به هر قانون در نهایت بهترین راهکار را برای حل مشکلات ارائه دهد. در صورتی که با وکیل خود ملاقات حضوری داشته‌اید می‌توانید از او بخواهید که تمامی مدارک و مستندات مربوط به سابقه کاری و تحصیلی خود را ارائه دهد.

صداقت و امانت داری: یکی دیگر از معیارهایی که می‌توانید با دنبال کردن آن به بهترین وکیل سعادت آباد دست پیدا کنید صداقت و امانتداری می‌باشد. در واقع وکیل نباید هیچ یک از نکات مهم مربوط به پرونده را از شما مخفی نگه دارد چرا که این مسئله می‌تواند در بلند مدت به ضرر شما تمام شده و خسارت‌های جبران ناپذیری را نیز به همراه داشته باشد. از سوی دیگر لازم است وکیلی را به خدمت بگیرید که در حفظ اسراری که برای او در خصوص پرونده بازگو می‌کنید کاملاً امانت‌دار و دقیق باشد.

شهرت: اگر پرونده پیچیده‌ای را در اختیار دارید و می‌خواهید در مدت زمان کمی به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید لازم است به سراغ وکلای معروف و مشهور بروید چرا که این وکلا به مرور زمان توانستند سطح توانایی خود را برای همگان به اثبات برسانند و با درخشش در محاکم قضایی نام پرآوازه‌ای را از خود به جای بگذارند؛ بنابراین پیش از اینکه وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری را به وکلای شاخص و ممتاز اعطا کنید لازم است سطح شهرت و شناخته شدن آنها در بین افراد مطلع را محک بزنید.

بهترین وکیل سعادت آباد

رازهای طلایی درباره دستمزد وکیل سعادت آباد!

همواره به این نکته توجه داشته باشید که حق الوکاله بهترین وکیل سعادت آباد به صورت توافقی تعیین می‌گردد بنابراین می‌توان گفت که نظر شما نیز به عنوان موکل در تعیین مقدار دستمزد وکیل موثر خواهد بود. از نظر حقوقی می‌توان گفت که مقدار حق الوکاله تابع فرمول خاصی نیست و عوامل مختلفی در بالا یا پایین رفتن آن نقش ایفا می‌کند. در ادامه این مطلب سعی داریم برخی از رازهای مهم که بسیاری از افراد از آنها غافل هستند را در خصوص حق الوکاله و دستمزد وکلا بیان نماییم پس با ما همراه باشید.

پیچیدگی پرونده بر روی حق الوکاله اثر می‌گذارد: لازم است پیش از هرگونه اعلام حق الوکاله از سوی وکیل پرونده به دقت از سوی حقوقدان مورد نظر مورد بررسی قرار بگیرد. این مسئله سبب می‌شود تا شناخت وکیل از پرونده مورد نظر افزایش پیدا کرده و او بتواند میزان پیچیدگی پرونده را تخمین بزند. دقت داشته باشید که عوامل مختلفی می‌تواند مقدار حق الوکاله را افزایش دهد که یکی از مهم‌ترین آنها پیچیدگی پرونده است. اگر پرونده پیچیده‌ای را در اختیار دارید توقع ارائه مبلغ بالاتری را داشته باشید.

می‌توان درباره مقدار دستمزد وکیل چانه زنی کرد: در ابتدا لازم است به این نکته توجه داشته باشید که دستمزد بهترین وکیل سعادت آباد در بسیاری از پرونده‌های قضایی به صورت توافقی تعیین می‌گردد. در واقع نظر موکل نیز در تعیین مقدار حق الوکاله و شیوه پرداخت آن بسیار موثر خواهد بود. در صورتی که موکل درباره مبلغ پیشنهادی از سوی وکیل صحبتی دارد می‌تواند آن را به وکیل منتقل کرده و در این خصوص با او چانه زنی کند. چانه زنی با وکیل باعث می‌شود تا هر دو طرف به ایده‌آل‌های خود نزدیک‌تر شوند.

لازم نیست حق الوکاله را به صورت یکجا پرداخت کنید: از دیگر موضوعات که لازم است در اینجا به آن اشاره داشته باشیم این است که لازم نیست تمام مبلغ تعیین شده به عنوان حق الوکاله را به صورت یکجا و در یک مرحله به وکیل بپردازید. شیوه پرداخت حق الوکاله نیز به صورت توافقی تعیین می‌گردد. اگر شرایط مالی شما به گونه‌ای است که نمی‌توانید هرگز مقدار حق الوکاله را به صورت یکجا پرداخت نمایید می‌توانید این موضوع را با وکیل در میان گذاشته و از او بخواهید که در صورت موافقت دستمزد را به صورت قسطی پرداخت کنید.

بهترین وکیل سعادت آباد

کلام آخر

از همراهی شما مخاطبان عزیز با سایت برترین وکلا تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با برخی از مشخصات و خصوصیات بهترین وکیل سعادت آباد آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانیم نیازهای حقوقی خود را در مدت زمان کمی با تکیه بر مهارت‌های این گزینه‌ها برطرف نمایید. در ادامه تلاش کردیم تا برخی از معیارهای مهم که می‌تواند نقش موثری در یافتن گزینه‌های مطلوب داشته باشد را بررسی کنیم. پس از آن نیز نوبت به بیان برخی از رازهای مهم در خصوص حق الوکاله وکیل رسید. حالا که به پایان مقاله رسیده‌ایم از شما مخاطبان عزیز می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره مطالب ذکر شده دارید آن را بی کم و کاست با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا