وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل شرق تهران ⚖️【سال1403】✔️

مواجهه با مشکلات و اختلافات در سطح جامعه گریز ناپذیر است. گاهی این اختلافات کار را به جایی می رسانند که فرد ناچار می شود برای حل و فصل آن ها به مراجع قضایی مراجعه کرده و طرح دعوا نماید. در صورتی که دانش و تجربه لازم برای رسیدگی به دعاوی کیفری و حقوقی را نداشته باشیم ممکن است از رسیدن به حق و حقوق خود باز بمانیم. یک وکیل مجرب و کاربلد می تواند به میزان زیادی از بروز خسارات احتمالی در اثر عدم آگاهی از قوانین جلوگیری نماید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل شرق تهران آشنا کنیم تا قدم بزرگی برای انتخاب یک حقوقدان مطمئن بردارید.

بهترین وکیل شرق تهران کیست؟

بهترین وکیل شرق تهران کیست؟

اگر قدمی در سطح شهر تهران بزنیم در خواهیم یافت که تعداد زیادی از وکلا هستند که می توانند وکالت پرونده شما را بر عهده بگیرند؛ اما یافتن بهترین ها در میان آن ها بدون داشتن متر و معیاری مشخص، قدری سخت و پیچیده به نظر می رسد. بهترین وکیل شرق تهران دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری را در اختیار دارد و می تواند با آگاهی از قوانین و مقررات و نیز تغییرات مربوط به آن ها، بهترین راهکار را به موکل خود برای موفقیت در پرونده ارائه دهد.

بهترین وکیل شرق تهران توانسته است با حضور در دعاوی مختلف، تجربیات گران قدری جمع آوری کند و همین تجربیات است که می تواند نقش پر رنگی در پیروزی شما در محاکم قضایی ایفا کند. بهترین وکیل تهران در حفظ اسرار موکل خود کوشا است و همواره جانب امانت داری را رعایت می کند. او علاوه بر حسن اخلاق همواره تلاش دارد تا در قبال موکل خود رفتار حرفه ای را رعایت نماید. بهترین وکیل شرق تهران جسارت و شجاعت لازم برای جنگیدن در میدان دادگاه را دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل شرق تهران را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین وکیل شرق تهران بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، همراه ما باشید:

محمدرضا دهقانی

محمدرضا دهقانی بهترین وکیل در شرق تهران

جناب آقای محمدرضا دهقانی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز و مشاور حقوقی در شرق تهران هستند که با 15 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف اعم از دعاوی خانواده، ملکی، بانکی، حقوقی، کیفری و … می باشند. آقای دهقانی با توجه به قدرت کلامشان در دستگاه قضایی و هم چنین تسلط کامل به قوانین حقوقی کشور یکی از بهترین وکلای حال حاضر به شمار می آیند.

آدرس: تهران، نارمک، میدان نبوت، جانبازان شرقی، پلاک 46، واحد8

شماره تماس: 09124069602

رویا کرامتی

رویا کرامتی بهترین وکیل در شرق تهران

سرکار خانم رویا کرامتی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز یکی از بهترین وکلای شرق تهران می باشند. خانم کرامتی با تکیه بر تجربه چندین ساله وکالت در زمینه های مختلف از جمله دعاوی ملکی، بانکی، خانواده، طلاق، مهریه، حقوقی، کیفری و … توانایی دفاع از موکلان خود در دستگاه قضایی را دارند و آن ها را تا رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی می کنند. هم چنین مشاوره ها را به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می دهند.

آدرس: تهران، خیابان پیروزی، روبروی مترو نبرد، طبقه فوقانی بانک توسعه تعاون

شماره تماس: 09126549016

عباس اسدی

عباس اسدی بهترین وکیل در شرق تهران

جناب آقای عباس اسدی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز و مشاور حقوقی که مشاوره ها را به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می دهند. آقای اسدی با 20 سال سابقه متخصص در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، طلاق، مهریه، بانکی و … یکی از بهترین وکلای شرق تهران هستند که با توجه به سابقه درخشانی که در زمینه وکالت دارند موکلان خود را تا رسیدن به نتیجه نهایی مطلوب و در نزدیکترین زمان ممکن همراهی می کنند.

آدرس: تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام، پلاک 77، واحد 8

شماره تماس: 09123576037

بهزاد محمدی نسب

بهزاد محمدی نسب بهترین وکیل در شرق تهران

جناب آقای بهزاد محمدی نسب وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز یکی از بهترین وکلای شرق تهران هستند که مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می دهند. آقای محمدی نسب متخصص در زمینه های دعاوی ملکی، خانواده، طلاق، مهریه، بانکی، حقوقی، کیفری و … هستند.

آدرس: تهران، نبش خیابان نبرد جنوبی، خیابان ده حقی، جنب مجتمع قضایی محلاتی و مجتمع دادگاه های خانواده یک، پلاک 246، طبقه 4

شماره تماس: 09126657189

شیما زندجو

شیما زندجو بهترین وکیل در شرق تهران

سرکار خانم شیما زندجو وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز یکی از بهترین وکلای در محدوده شرق تهران هستند. خانم زندجو با تکیه بر سابقه چندین ساله خود در زمینه وکالت یکی از متخصصان در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی، بانکی، ملکی، خانواده، طلاق، مهریه و … می باشند که با برخورداری از اطلاعات بروز و قوانین جدید و تسلط به جلسات دادرسی یکی از خبره ترین وکلای حال حاضر محسوب می شوند.

آدرس: تهران، نارمک، میدان نبوت، ابتدای خیابان جانبازان شرقی، خیابان مصطفوی، پلاک 7، طبقه 4، واحد17

شماره تماس: 09122088738

علیرضا برجی

علیرضا برجی بهترین وکیل در شرق تهران

جناب آقای علیرضا برجی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او در تمامی دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی و تجاری پرونده قبول میکند و بصورت تخصصی در حوزه خانواده و کیفری سابقه درخشانی از خود به جای گذاشته است. آقای برجی همچنین در تمامی زمینه ها مشاوره حضوری و غیرحضوری ارائه می دهد.

آدرس: انتهای خیابان لبافی نژاد، نرسیده به جمالزاده، پلاک٢٢٩، طبقه همکف، واحد٣

شماره تماس: ٠٩١٢٣٤٧١٤٩١

عبداله کمالی

عبداله کمالی بهترین وکیل در شرق تهران

جناب آقای کمالی وکیل پایه یک داگستری و از بهترین وکیل های شرق تهران به شمار می ورد. او بصورت تخصصی در حوزه ثبتی و کیفری فعالیت می کند ولی در تمام حوزه ها نیز فعال بوده و پرونده قبول می کند. آقای کمالی در حوزه های خانواده و کیفری مشاوره تخصصی ارائه می دهد و شما می توانید برای آشنایی با مهارت ایشان از یک جلسه مشاوره رایگان برخوردار شوید.

آدرس: خیابان پیروزی، خیابان داورزنی، کوچه رسولی، پلاک ۱۹

شماره تماس: ۰۹۱۹۷۰۲۹۵۶۲


نکاتی که باید در مراجعه به بهترین وکیل شرق تهران مدنظر قرار دهید

دقت داشته باشید که لازم پس از انتخاب بهترین وکیل شرق تهران، ملاقات حضوری با او تدارک ببینید و در این جلسه به بیان دغدغه ها و خواسته های خود بپردازید. گفتنی است که نباید از بیان هیچ نکته مهمی خودداری نمایید؛ زیرا ممکن است همین نکات کوچک در مسیر پرونده راهگشا باشد و چه بسا وکیل بتواند با سبک و سنگین کردن آن ها راهکار درست و مطلوبی را جلوی روی شما بگذارد.

در ملاقات حضوری به حد زیادی می توانید از توانایی ها و مهارت های بهترین وکیل شرق تهران آگاه شوید. زمان شناس بودن یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع شما باید علاوه بر مطرح کردن خواسته های خود، نظر وکیل را نیز مورد توجه قرار دهید. وکیل می بایست بدون بازارگرمی و قول های خلاف واقع هر آن چیزی که در پرونده قابل پیگیری است را به موکل بیان کند و درصد موفقیت در دعاوی مربوطه را بی کم و کاست به موکل خود اطلاع دهد.

شهرت یک وکیل می تواند عاملی برای انتخاب او باشد. در واقع اگر با دعوای پیچیده ای رو به رو هستید، بهتر است مدتی از وقت خود را صرف یافتن چنین وکیلی بکنید. شهرت یک وکیل بر اثر زبانه کشیدن توانایی ها و مهارت های او پدیدار می شود. با اندکی پرس و جو از آشنایان و نزدیکان خود، قادر خواهید بود بهترین ها را بیابید. دقت داشته باشید که گاهی برخی از وکلا برای نمایان کردن توانایی خود دست به تبلیغات پر رنگ و لعاب می زنند. نباید شهرت با تبلیغات غیرواقعی اشتباه گرفته شود.

لازم است بهترین وکیل شرق تهران ضمن رعایت رفتار حرفه ای، ارتباط نزدیکی با موکل خود برقرار کند. تجربه نشان داده است که برقراری ارتباط نزدیک با موکل از سوی وکیل مجرب و معتبر می تواند در حل و فصل پرونده راهگشا باشد. در مراجعه به یک وکیل پایه یک دادگستری هرگز رازی در خصوص پرونده را برای خود نگه ندارید و هر آن چیزی که لازم است را بازگو کنید تا شاید موثر واقع شود. وکیل نیز در مقابل باید در حفظ اسرار شما امانت دار باشد.

نکاتی که باید در مراجعه قه وکیل رعایت کنیم

چرا باید حتما در دعاوی مختلف از یک وکیل استفاده کنیم؟

همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم، اکثر افراد جامعه دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده خود در محاکم قضایی را ندارند. دقت داشته باشید که قوانین از پیچیدگی ها و تبصره های خاص خود برخوردار هستند و عدم آشنایی با قانون می تواند عواقبی به بزرگی از دست رفتن حق و حقوق شما در پرونده را به همراه داشته باشد. هرگز نباید چنین تصور شود که با شرح دادن واقعه برای قضات می تواند حقوق از دست رفته را احقاق کرد. علاوه بر شرح ماجرا، دانش حقوقی نیز لازم است.

گاهی خسارات ناشی از شکست در یک پرونده به حدی بزرگ است که آینده فرد شاکی یا متهم را تحت تاثیر قرار می دهد. در واقع شکست در پرونده ممکن است فرد را با خسارات جبران ناپذیری در زمینه مادی و معنوی رو به رو سازد. به خصوص در دعاوی کیفری که با وقوع جرم رو به رو هستیم، از دست رفتن پرونده می تواند هزینه ای به بزرگی مجازات سنگین در پی داشته باشد. از این رو، لازم است در دعاوی حقوقی و به خصوص کیفری حتما از وجود بهترین وکیل شرق تهران بهره مند شویم.

گاهی روند اقامه دعوا و رسیدگی به یک پرونده برای موکل کاملا ناشناخته است و حتی او اطلاعاتی درباره نحوه ارسال دادخواست یا شکواییه را نیز ندارند. در چنین شرایطی است که استفاده از یک وکیل مجرب می تواند راهگشای بسیاری از مسائل باشد. در واقع وکیل مسئول پیگیری شکایت یا دادخواست موکل تا زمان رسیدن به نتیجه است. بهترین وکیل شرق تهران می تواند با استفاده از دانش و تجربیات خود این روند را به مطلوب ترین شکل جلو ببرد و از این رو موفقیت در دسترس تر از همیشه باشد.

ضرورت استفاده از وکیل

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص تعدادی از بهترین وکیل شرق تهران آشنا کنیم تا شاید به این شکل توانسته باشیم قدمی برای انتخاب بهترین ها از سوی شما برداشته باشیم. در ادامه نیز به سراغ نکاتی رفتیم که رعایت آن ها از سوی موکل در مراجعه به وکیل ضروری است. در پایان نیز تلاش ما بر این بود تا ضرورت استفاده از یک وکیل مجرب و متعهد در دعاوی حقوقی و کیفری را گوشزد کنیم. حال از شما دعوت می کنیم که تجربیات و سوالات خود را برای ما ارسال کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 15 =

دکمه بازگشت به بالا