وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل نارمک ⚖️【سال1403】✔️

با مطالعه چند کتاب حقوقی و نکته‌برداری از آنها هرگز نمی‌توانید گام بلندی را به سمت پیروزی در محاکم قضایی بردارید. کسب موفقیت در دادگاه پیچیده‌تر از این حرف‌ها است. شما نیاز دارید به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که سال‌های زیادی را در این زمینه مشغول به ارائه خدمات حقوقی بودند و می‌توانند در پرونده‌های مشابه نیز گره‌های موجود را باز کرده و منافع موکل خود را تامین نمایند. به طور کامل در خصوص وکیل مورد نظرتان تحقیق کنید تا به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که دارای دانش حقوقی بیشتری هستند و مهارت‌های آنها راه را برای کسب موفقیت شما باز می‌کند. تعداد زیادی از وکلا ممکن است در منطقه نارمک مشغول به فعالیت باشند اما باید به سراغ شاخص‌ترین آنها بروید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل نارمک آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل نارمک

بهترین وکیل نارمک کیست؟

موسسات حقوقی و دفاتر وکالت آماده هستند تا به شما مشاوره حقوقی ارائه داده و با معرفی وکیل گره‌های موجود در پرونده‌های حقوقی و کیفری شما را بازگشایی نمایند؛ اما تا زمانی که به سراغ بهترین وکیل نارمک نروید نمی‌توانید نتایج دلخواهی را در دادگاه به دست آورده و اهداف خود را به پیش ببرید. برای دسترسی به چنین وکلایی لازم است تحقیقات کاملی را انجام دهید و مهارت‌های آنها را به دقت بررسی کنید. چنین اقدامی باعث می‌شود که شما بتوانید در مدت زمان کمی به خواسته‌های خود برسید.

در واقع بهترین وکیل پایه یک دادگستری در نارمک شخصی است که شناخت کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف دارد و می‌تواند با مرور آنها از میان راه حل‌های موجود در نهایت بهترین راهکار را پیش روی موکل خود بگذارد و او را در رسیدن به اهدافش یاری کند. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل تهران به خوبی می‌تواند احساسات موکل و دغدغه‌های او را درک کرده و برای آنها راه حل پیشنهاد دهد. وکیل خوب در نارمک سعی می‌کند از دانش حقوقی و تجربه خود برای کمک به موکل استفاده کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل نارمک را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل نارمک را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

شیما زند جو

شیما زندجو وکیل نارمک

خانم شیما زند جو وکیل پایه یک دادگستری در نارمک، مشاور در تمامی حوزه های حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده و … هستند. سرکار خانم شیما زندجو دارای 14 سال سابقه کار در امور وکالت میباشند. مشاوره حقوقی به صورت حضوری و تلفنی توسط ایشان به متقاضیان ارائه میشود.

آدرس: نارمک، میدان نبوت، ابتدای خیابان جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، خیابان برادران، مصطفوی، پلاک 7( ساختمان نوین )، طبقه 4، واحد 17

شماره تماس: 09122088738

معصومه منصوری

معصومه منصوری وکیل پایه یک دادگستری نارمک

خانم معصومه منصوری وکیل پایه یک دادگستری نارمک، با بیش از 17 سال سابقه موفق در زمینه وکالت در حوزه های دعاوی حقوقی، کیفری، خانواد و ملکی و … دارند؛ خانم معصومه منصوری بامشاوره های کاربردی و پرونده های حل شده به دست ایشان میتوان به عنوان یکی از وکلا های خوب زن در نارمک استقبال کنیم.

آدرس: نارمک، چهار راه تلفنخانه، رو به روی بانک مسکن، نبش کوچه زرکش، پلاک175، طبقه 4، واحد 15

شماره تماس: 09128040903

مهدیه صفایی

مهدیه صفایی وکیل پایه یک نارمک

خانم مهدیه صفایی وکیل پایه یک دادگستری نارمک، دارای 10سال سابقه هستند، وی تحصیل کرده کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری است. و تخصص های ایشان در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده، و …است؛ خانم صفایی در کار خود بسیار جدی عمل کرده و به موکلین خود مشاوره های خوبی میدهند ، که باعث شناخته شدن ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ها در نارمک است.

آدرس: تهران، نارمک، خیابان گلستان، پائین تر از میدان هلال احمر، کوچه نجف آبادی، پلاک 6، واحد 1

شماره تماس: 09123988694

مجید آذری

مجید آذری وکیل پایه یک دادگستری نارمک

آقای مجید آذری وکیل پایه یک داد گستری نارمک، وکیل و مشاور حقوقی،کیفری، خانواده، ملکی، و … هستند. با توجه به سابقه و وقت شانسی ایشان میتوانیم به عنوان یکی وکلای خوب در نارمک معرفی کنیم. آقای آذری با تخصص بالا، مشاوره های خوب و دقیق به متقاضیان خود ارائه میکنند.

آدرس: تهران، میدان هفت حوض نارمک، ضلع شمال میدان ٤٤، پلاک ٣١، طبقه 2

شماره تماس: 0912150676

علی اصغر آقایی

علی اصغر آقایی وکیل پایه یک دادگستری نارمک

آقای علی اصغر آقایی وکیل پایه یک دادگستری نارمک، یکی از وکلای خوب در نارمک که در حال کار در زمینه های حقوقی هستند، جناب آقای علی اصغر آقایی وکیل و مشاور وقت شناسی هستند، رضایت موکلین و سابقه درخشان ایشان باعث شناخته شدن آقای آقایی شده است.

آدرس: نارمک، گلبرگ غربی، چهارراه کرمان، ساختمان سبز، پلاک 324، یک شرقی

شماره تماس:0923267022


۳ مهارت وکیل نارمک که موفقیت را تضمین می‌کند!

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل نارمک باید مجموعه‌ای از مهارت‌های حقوقی را با خود به همراه داشته باشد تا در مواقع حساس بتواند از آنها در جهت پیشبرد اهداف موکل استفاده کرده و نیازهای حقوقی او را به طور کامل برطرف نماید. اگر وکیلی فاقد مهارت‌های لازم در زمینه‌های مختلف حقوقی باشد به طور قطع نمی‌تواند خواسته‌های موکل را آنطور که باید برطرف کرده و او را به پیروزی برساند. در ادامه سعی داریم برخی از مهم‌ترین مهارت‌های مورد نیاز برای یک وکیل حرفه‌ای را مورد بررسی و کنکاش قرار دهیم.

مهارت‌های نوشتاری: هر شخصی در سطح جامعه نمی‌تواند در زمینه تنظیم دادخواست و شکوایی به فرد درگیر با پرونده‌های قضایی کمک کند. چرا که برای تنظیم انواع متون و اسناد حقوقی لازم است تبحر و تخصص لازم را داشته باشید؛ بنابراین لازم است در صورت کمک گرفتن از وکیل به سراغ آن دسته از حقوقدانانی بروید که در این زمینه مهارت‌های بالایی را از خود به نمایش گذاشته‌اند. اگر اسناد حقوقی توسط وکیل به شکلی مطلوب تنظیم شود در محاکم قضایی فرد می‌تواند سریع‌تر به خواسته‌های خود برسد.

مهارت‌های کلامی: بیایید وکیلی را تصور کنیم که دارای دانش حقوقی و تجربه بالایی در زمینه مسائل حقوقی است اما فن بیان او به اندازه‌ای نیست که بتواند در دادگاه دفاعیات موثری را از موکل خود داشته باشد. بدیهی است که چنین وکیلی نمی‌تواند گزینه مطلوبی برای اعطای وکالت توسط شما به شمار بیاید؛ بنابراین پیش از اعطای وکالت به گزینه‌های مختلف لازم است سطح مهارت‌های کلامی آنها را نیز مورد بررسی قرار دهید تا به این شکل به سراغ وکلای با فن بیان و قدرت نفوذ کلام بالا رفته و از آنها کمک بخواهید.

مهارت‌های ارتباطی: اینکه بهترین وکیل نارمک بتواند ارتباط موثری را با موکل خود و سایر افرادی که در پرونده نقش دارند برقرار نماید از اهمیت بالایی در کسب پیروزی و تامین حقوق موکل برخوردار است. دقت داشته باشید که وکیل خجالتی نمی‌تواند به موفقیت‌های چندانی در دادگاه برسد چرا که می‌بایست وکیل ارتباط خوبی را با قاضی پرونده نیز برقرار کرده و دفاعیات خود در خصوص پرونده‌های قضایی را ارائه دهد. در جلسات ملاقات حضوری به دقت می‌توانید وجود این مهارت را محک بزنید.

بهترین وکیل نارمک

توصیه‌های مهم درباره انتخاب وکیل نارمک

از انتخاب عجولانه وکیل اجتناب کنید: ممکن است زمان کمی در اختیار داشته باشید و به اجبار اولین گزینه‌ای که مد نظرتان می‌رسد را انتخاب کرده و از او برای در اختیار گرفتن پرونده دعوت به عمل آورید. چنین اقدامی کاملاً غلط است و می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری را برای شما و پرونده‌ای که در اختیار دارید به همراه داشته باشد. اگر می‌خواهید در محاکم قضایی به نتایج درخشان و مطلوب خود دست پیدا کنید باید به سراغ بهترین وکیل نارمک رفته و درباره ویژگی‌ها و توانمندی‌های او تحقیق کامل کنید.

به سراغ وکلای تازه کار نروید: وکیلی که قصد اعطای وکالت در پرونده‌های قضایی به او را دارید می‌بایست دارای تجربیات کافی در زمینه دعاوی مطرح شده باشد تا به این شکل بتواند تمامی راهکارهای موجود را بررسی کرده و از میان آنها راه حل مناسب را پیشنهاد دهد. وکلای تازه کار با پرونده‌های کمی سر و کار داشته‌اند و همین مسئله می‌تواند یکی از دلایل مهم برای عدم مراجعه به آنها به شمار بیاید. دقت داشته باشید که وکلای بی‌تجربه هرگز نمی‌توانند آنطور که باید شما را در دسترسی به اهدافتان یاری کنند.

بر اساس حق الوکاله تصمیم گیری نکنید: دقت داشته باشید که بهترین وکلای نارمک سعی می‌کند با در نظر گرفتن عوامل مختلفی مانند پیچیدگی پرونده و نیز سابقه‌ای که او به همراه دارد میزان دستمزدش را محاسبه کرده و به موکل اعلام نماید. هرگز نباید تنها بر اساس میزان حق الوکاله وکیل مورد نظر درباره ادامه همکاری با او تصمیم گیری کنید. این درست است که میزان دستمزد وکیل برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است اما هرگز نباید فقط به این معیار توجه داشته و از تخصص و تبحر او غافل بمانید.

تخصص وکیل را لحاظ کنید: یکی دیگر از توصیه‌های مهمی که لازم است در اینجا به آن اشاره داشته باشیم این است که اگر به سراغ وکلای متخصص در زمینه دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی بروید می‌توانید در مدت زمان کمتری خواسته‌های حقوقی خود را برطرف نمایید. وکیل با تحصیل در رشته مربوطه و همچنین قبول پرونده‌های متعدد توانسته تخصص خود را پیدا کند و اگر در زمینه تخصصی به سراغ وکیل بروید قطعاً او می‌تواند راهکارهای موثررت به شما پیشنهاد بدهد.

بهترین وکیل نارمک

کلام آخر

از همراهی شما مخاطبان عزیز با مطالب سایت برترین وکلا نهایت تشکر و قدردانی را می‌کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را به برخی از مشخصات و ویژگی‌های مهم بهترین وکیل نارمک آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید قدم‌های مثبتی را در جهت تامین منافع حقوقی خود در دادگاه بردارید. در ادامه تلاش کردیم برخی از مهم‌ترین مهارت‌هایی که لازم است وکلای متخصص با خود به همراه داشته باشند را معرفی کرده و هر یک را به صورت خلاصه تشریح نماییم. در انتهای مطلب نیز توصیه‌های مهمی به شما داشتیم که باید پیش از انتخاب وکیل آنها را رعایت کنید. اکنون از شما درخواست می‌کنیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره مطالب ذکر شده دارید آن را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا