وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل تهرانپارس ⚖️【سال1403】✔️

به جای اینکه با عدم استخدام وکیل مدت‌های زیادی را سردرگم باشید و نتوانید حقوق خود را در محاکم قضایی دنبال نمایید لازم است تحقیقات جامعی را انجام داده و سطح توانمندی گزینه‌های مختلف را در نظر بگیرید تا به این شکل بتوانید به وکلای متخصص و با سابقه دست پیدا کنید. دقت کنید که هر وکیلی نمی‌تواند به شما در این مسیر کمک کند و باید از وکلایی کمک بگیرید که دارای تجربیات کافی و تسلط بر روی قوانین و مقررات هستند؛ بنابراین اگر با مشکلات حقوقی روبرو شده‌اید یا دعوایی علیه شما در دادگاه اقامه شده است می‌بایست از یک وکیل مجرب و خبره مشاوره حقوقی دریافت کرده و راه‌هایی را برای حل مشکلات پیش آمده از او دریافت نمایید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل تهرانپارس آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل تهرانپارس

بهترین وکیل تهرانپارس کیست؟

در موسسات حقوقی تعداد زیادی از وکلا مشغول به ارائه خدمات حقوقی هستند شما می‌توانید در صورت مواجه با اختلافات حقوقی از وکلای شاغل در این مراکز حقوقی مشاوره دریافت کرده و به این شکل راهکارهای مناسبی را در پیش بگیرید. بهترین وکیل تهرانپارس دارای تخصص بالایی در زمینه مسائل حقوقی و کیفری است و می‌تواند با تکیه بر تجربیاتی که در طی سال‌های متمادی به دست آورده است مشکلات به وجود آمده را در کمترین زمان ممکن برای موکل حل و فصل نماید.

به این موضوع توجه داشته باشید که بهترین وکیل پای یک دادگستری در تهرانپارس به خوبی راه حل‌های موجود برای حل مشکلات را می‌داند اما در تلاش است تا سریع‌ترین و مطلوب‌ترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد. در واقع برترین وکیل تهرانپارس دانش آموخته یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور است و تحصیلات خود در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را در رشته‌های مرتبط با فقه و حقوق به پایان رسانده است. بهترین وکیل تهران شخصی است که با عملکرد خود رضایت موکل را جلب نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل تهرانپارس را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل تهرانپارس را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

نرگس عبداله زاده

نرگس عبداله زاده بهترین وکیل تهرانپارس

سرکار خانم نرگس عبداله زاده وکیل و مشاور حقوقی در تهرانپارس می باشد، ایشان بیش از 1 دهه سابقه وکالت موفق با مدرک کارشناسیارشد را دارا می باشد، ایشان توانسته در طول مدت وکالتش پرونده های بیشماری از جمله دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی را به سرانجام برساند.

آدرس: تهرانپارس، فلکه چهارم، جنب مجتمع قضایی شهید باهنر
تلفن: 09197738931

فاطمه بیات

فاطمه بیات وکیل تهرانپارس

سرکار خانم فاطمه بیات یکی از بهترین وکیل زن در تهرانپارس می باشد، ایشان دارای سال ها تجربه وکالت در زمینه تمامی دعاوی حقوقی و کیفری، خانواده و طلاق، ملکی و بانکی ، تمامی دعاوی ثبتی و رائه خدمات به اشخاص حقیقی و حقوقی همچنین یکی از بهترین مشاورین حقوقی در تهرانپارس.

آدرس:  تهرانپارس، خيابان رشيد نبش ١٥٢ غربی، پلاك ١٤١

شماره تماس: 09122334663

حبیب اله احمدی بلوطکی

حبیب اله احمدی بلوطکی وکیل در تهرانپارس

جناب آقای حبیب اله احمدی بلوطکی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در حوزه دعاوی مختلفی همچون ملکی، کیفری، خانواده و حقوقی فعالیت می کنند. مهارت و تخصص آقای احمدی بلوطکی باعث شده تا بهترین نتیجه ها را در پرونده موکلین شان ایجاد نمایند.

آدرس دفتر: تهرانپارس، فلکه ۴، جنب دادگاه باهنر، پلاک ۶، واحد ۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۸۰۲۸۰۰۵

فرزانه اطهری

فرزانه اطهری وکیل تهرانپارس

سرکار خانم فرزانه اطهری یکی دیگر از وکلای نام دار پایه یک دادگستری هستند. همچنین ایشان مشاور حقوقی خوبی نیز محسوب می شوند. خانم اطهری در دعاوی مختلفی همچون خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود.

آدرس دفتر: تهرانپارس، بین فلکه سوم و چهارم، خیابان آقابزرگی ۲۱۶غربی، پلاک ۶۹، واحد یک

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۶۴۴۰۰۱

محمد افشاری

محمد افشاری وکیل در تهرانپارس

جناب آقای محممد افشاری با بیش از 12 سال سابقه وکیل شناخته شده پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خبره ای هستند. ایشان متخصص در دعاوی حقوقی و خانواده هستند. اما در دعاوی ملک و املاک نیز فعالیت می کنند. تسلط آقای افشاری بر قوانین و مقررات کشور باعث شده تا دفاعیات بی نظیری را در حضور دادگاه ارائه دهند.

آدرس دفتر: تهرانپارس، خیابان رشید، خیابان ۱۵۶، پلاک ۶۰

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۵۰۸۱۰۸


وظایف وکیل تهرانپارس که خارج از توان افراد عادی است

زمانی که برای حل و فصل مشکلات به وجود آمده از بهترین وکیل تهرانپارس دعوت به عمل بیاورید کمترین توقع شما به عنوان موکل از حقوقدان مورد نظر این است که او تمامی وظایفی که بر عهده دارد را به بهترین شکل ممکن انجام داده و از تعهدات خود تخطی نکند. در صورتی که وکیل وظایف خود را به درستی انجام ندهد این منافع موکل است که به خطر می‌افتد. در ادامه این مطلب سعی داریم شما را با برخی از مهمترین وظایفی که وکیل ملزم به انجام آنها است آشنا کنیم. با ما همراه باشید

تنظیم انواع اسناد حقوقی: یکی از مهمترین وظایفی که لازم است وکیل در انجام آن سختگیر و دقیق باشد تنظیم اسناد حقوقی است که از قضا نقش موثری در کسب پیروزی و شکست در محاکم قضایی ایفا می‌کند. دعاوی حقوقی با تنظیم دادخواست اقامه می‌گردد و برای اقامه دعوای کیفری نیاز به تنظیم شکواییه است. از سوی دیگر گاهی لازم است در واکنش به ادعاهای طرف مقابل در دادگاه لایحه تنظیم شده و در اختیار قاضی پرونده قرار بگیرد. در تمامی این موارد می‌توان روی تبحر وکیل حساب باز کرد

ارائه مشاوره حقوقی: در نظر داشته باشید که بهترین وکیل تهرانپارس می‌تواند از طریق ارائه مشاوره حقوقی سطح دانش موکل را افزایش داده و به کسب پیروزی کمک شایانی داشته باشد. ذکر این نکته ضروری است که وکیل می‌تواند با ارائه مشاوره حقوقی از حجم اضطراب و استرس شما به میزان قابل توجهی بکاهد و به این شکل شما را مهیای حضور در دادگاه و دفاع از پرونده کند. در نظر داشته باشید که مشاوره حقوقی یکی از مهم‌ترین خدمات وکلا به شمار می‌رود که با هزینه کمی قابل دسترسی است.

دفاع از پرونده در دادگاه به نیابت از موکل: همواره باید به این نکته توجه داشته باشید که وکیل می‌تواند به نیابت از موکل خود در دادگاه حاضر شده و از منافع او به طور کامل دفاع نماید. ممکن است فرد دانش حقوقی لازم و تجربیات کافی برای حضور در دادگاه را نداشته باشد در این شرایط وکیل می‌تواند به نیابت از او تمامی دفاعیات موثر را با تکیه بر مواد قانونی در محضر قاضی ارائه داده و موفقیت را برای فرد به ارمغان آورد. دفاع از پرونده را می‌توان جزو مهم‌ترین وظایف وکیل به شمار آورد.

بهترین وکیل تهرانپارس

۴ معیار مهم در انتخاب بهترین وکیل تهرانپارس

صداقت و امانت داری: در نظر داشته باشید که بهترین وکیل تهرانپارس باید همواره با موکل خود صادق باشد و از هرگونه قول غیر واقعی به او پرهیز نماید. متاسفانه گاهی دیده می‌شود که وکیل برای اینکه به موکل خود دلگرمی بدهد در همان ابتدای همکاری با مطالعه پرونده احتمال کسب پیروزی را به صورت غیر واقعی بالا نشان می‌دهد. اگر وکیل با موکل خود صادق نباشد اعتمادی بین این دو نفر شکل نمی‌گیرد. از سوی دیگر باید دقت داشته باشی که وکیل باید در حفظ اسراری که برای او بازگو می‌شود کوشا باشد.

دانش حقوقی بالا: یکی دیگر از معیارهایی که می‌تواند به شما در انتخاب یافتن وکلای مجرب و خبره کمک کند دانش حقوقی بالا می‌باشد. برای اینکه بتوانید به دانش حقوقی وکیل پی ببرید در ابتدا می‌توانید سوابق تحصیلی او را مرور کنید. از سوی دیگر لازم است وکیل مورد نظرتان به طور مداوم در خصوص قوانین و مقرراتی که دچار تغییرات شده‌اند مطالعه داشته باشند. همچنین می‌توانید با دریافت مشاوره حقوقی از وکیل مورد نظر و سنجش سطح توانایی‌های او به دانش حقوقیش پی ببرید.

سابقه درخشان: یکی دیگر از معیارهایی که می‌تواند دریافتن بهترین وکیل تهرانپارس کمک زیادی به شما کند سابقه درخشان وکیل مورد نظر است. منظور از سابقه تحصیلی و سابقه کاری میباشد که نقش مهمی در کسب تجربیات وکیل دارد. به تعداد سال‌هایی که یک وکیل در مراکز قانونی مشغول به ارائه خدمات حقوقی بوده است در اصطلاح سابقه گفته می‌شود. هرچه سال‌های فعالیت وکیل بیشتر باشد به طور قطع او می‌تواند با تجربیات بیشتری به شما در کسب موفقیت و پیروزی در دادگاه کمک کند.

تخصص در زمینه دعاوی مطرح شده: یکی دیگر از معیارهای مهم در شناختن و استخدام وکلای مطرح توجه به تخصص آنها است. اگر برای حل مشکلات حقوقی و کیفری خود به سراغ وکلای متخصص بروید می‌توانید به این موضوع امیدوار باشید که در مدت زمان کمتری به خواسته‌های خود رسیده و می‌توانید اهدافی که در سر دارید را محقق وکالت نیز به مانند پزشکی یکی از مهم‌ترین مشاغل تخصصی در کشور به شمار می‌رود بنابراین پیش از جمع‌بندی در خصوص استخدام وکیل باید به تخصص او نیز توجه کنید.

بهترین وکیل تهرانپارس

کلام آخر

از همراهی شما مخاطبان عزیز با مطالب سایت برترین وکلا تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مطلب سعی کردیم تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌های مهمی که باید بهترین وکیل تهرانپارس به همراه داشته باشد آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید برای پرونده‌های مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری وکلای ممتاز و مطرح را انتخاب در ادامه تلاش کردیم برخی از مهم‌ترین وظایفی که وکیل بر عهده دارد را مورد بررسی و تشریح قرار دهیم. در انتهای مطلب نیز نوبت به معیارهای مهم رسید که هر یک از افراد با دنبال کردن آنها می‌تواند به وکلای شاخص و شایسته در زمینه دعاوی مطرح شده دست پیدا کند. اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات خود را با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سه =

دکمه بازگشت به بالا