طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در شرق تهران ⚖️【سال1403】✔️

زوجین لازم است زندگی خود را با عشق، علاقه، احترام و مسئولیت پذیری آغاز کنند تا در نهایت بتوانند به اهداف مشترکی که در سر دارند دست پیدا کرده و زندگی سالم و شادی را داشته باشند؛ اما گاهی ممکن است زندگی آن طور که زوجین از ابتدا انتظار داشتند پیش نرود و هر یک از زوجین در زندگی خود احساس آرامش نکند. در چنین شرایطی ممکن است بنیان خانواده متزلزل شده و دو طرف تنها به طلاق و جدایی از یکدیگر فکر کنند. انواع مختلفی از طلاق در قانون پیش بینی شده است که در خصوص هر یک از آن ها قوانین و مقررات به خصوصی وجود دارد. در صورتی می توان این روند قانونی را با موفقیت پشت سر گذاشت و از پایمال شده حقوق قانونی در امان ماند که اطلاعات خود را با مراجعه به یک وکیل افزایش دهیم. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در شرق تهران آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در شرق تهران

بهترین وکیل طلاق در شرق تهران کیست؟

طلاق به معنای پایان حقوقی زندگی مشترک است. ممکن است زوجین برای پایان زندگی زناشویی خود دلایل مختلفی داشته باشند. این دلایل می تواند شامل اختلافات شخصی، عدم تعامل موثر، خشونت های خانگی، اعتیاد یکی از زوجین، خیانت و… باشد که هر یک از آن ها نیز می تواند شرایط خاص خود را دارا باشد. در واقع بهترین وکیل طلاق در شرق تهران سعی دارد با ارائه مشاوره حقوقی به هر یک از زوجین آن ها را از حقوق قانونی شان مطلع کرده تا در این خصوص خسارتی که هیچ یک وارد نشود.

در طلاق از طرف مرد، طلاق توافقی و طلاق از طرف زن مجموعه ای قوانین و مقررات وجود دارد که فهم درست از آن ها تنها با مراجعه به برترین وکیل طلاق در شرق تهران امکان پذیر است. وکیل طلاق خوب در شرق تهران با تحصیل در رشته حقوق توانسته دانش و اطلاعات کاملی را در خصوص انواع دعاوی طلاق به دست آورده و آن را در قالب راهکارهای موثر در اختیار موکلان قرار دهد. با استفاده از بهترین وکیل شرق تهران به سادگی می توانید خسارت های ناشی از طلاق را به حداقل برسانید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شرق تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل طلاق در شرق تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلابا ما همراه باشید:

مریم مرادی

مریم مرادی بهترین وکیل طلاق در شرق تهران

سرکار خانم مریم مرادی وکیل پایه یک دادگستری و دارای پروانه وکالت می باشد. ایشان در تمامی زمینه ها به ارائه مشاوره می پردازد و بهترین وکیل طلاق شرق تهران شناخته می شود. جمله خدمات او می توان به تنظیم شکوائیه و دادخواست و اسناد اشاره کرد. خانم مرادی در تمامی زمینه ها پرونده قبول می کند.

آدرس: تهرانپارس، بین فلکه سوم و چهارم، جنب بانک پاسارگاد، پلاک ۴۳۳، طبقه ۳، واحد ۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۷۸۵۹۴۸

عبداله کمالی

عبداله کمالی بهترین ویکل طلاق در شرق تهران

جناب آقای عبداله کمالی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل طلاق شرق تهران به شمار می رود. او سابقه ی حرفه ای وکالت در زمینه کیفری چک، کیفری خیانت در امانت، تهدید توهمی، ایرارجرح و صدمات بدنی، فروش مال غیر دارد و در زمینه های حقوقی دعاوی ملک، قرارداد چک هفته، خلع ید، تنظیم سند، مطالبه ثمن هم پرونده قبول می کند و هم به ارائه مشاوره می پردازد.

آدرس: خیابان پیروزی، خیابان داورزنی، کوچه رسولی، پلاک 19

شماره تماس: ۰۹۱۹۷۰۲۹۵۶۲

سید علی شاه صاحبی

سید علی شاه صاحبی بهترین وکیل طلاق در شرق تهران

جنای آقای سید علی شاه صاحبی از وکلای باتجربه ی شرق تهران می باشد. ایشان در تمامی زمینه ها بصورت تخصصی فعالیت می کند و می توان گفت آقای شاه صاحبی متخصص در امور قراردادها و نحوه تنظیم آن، الزام به انجام تعهدات قراردادی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث و ابطال و فسخ قراردادها می باشد. او بهترین وکیل طلاق شرق تهران می باشد.

آدرس: تهران، فلکه دوم تهرانپارس، ابتدای خیابان فرجام، شماره ٤٣، ساختمان هیراد، طبقه سوم، واحد ٩

شماره تماس: ٠٩١٢٣٤٦١٧٢٢

منا محمدی سام

منا محمدی سام بهترین وکیل طلاق در شرق تهران

سرکار خانم منا محمدی سام وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد مجموع حقوق جزا و جرم شناسی می باشد. ایشان در تمامس زمینه ها پرونده قبول می کند و به ارائه ی مشاوره ی تخصصی می پردازد. خانم محمدی بهترین وکیل طلاق شرق تهران می باشد و شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری او برخوردار شوید و از تجربیات او در راستای پرونده ی خود استفاده کنید.

آدرس: تهران، خیابان بهشتی، ابتدای خیابان خالد اسلامبولی، نبش کوچه یکم، برج ستاره، پلاک ۷ طبقه ۱۰ واحد ۳۶

شماره تماس: 09124126404

محمدرضا پدیدار

محمدرضا پدیدار بهترین وکیل طلاق در شرق تهران

جناب آقای محمدرضا پدیدار وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل رشته حقوق می باشد. از خدمات ایشان می توان به انواع شکوائیه ها، دادخواست و تنظیم اسناد و مدارک و اسناد تجاری و ثبتی اشاره کرد. امانت داری ایشان در پرونده ها و فن بیان قوی آقای پدیدار از نقاط قوت وکالت او می باشد. شما می توانید از مشاوره های تخصصی ایشان برخوردار شوید.

آدرس: فلکه اول تهرانپارس، ابتدای خیابان ۱۷۰ شرقی، پلاک۱، واحد۱۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۳۴۵۷۴۳


میزان و نحوه پرداخت حق الوکاله وکیل طلاق در شرق تهران

در نظر داشته باشید که فرمول مشخصی را نمی توان برای محاسبه میزان دستمزد بهترین وکیل تهران ارائه داد. اگر چه آیین نامه ها برای ایجاد وحدت رویه سعی در انجام این کار دارند و مبالغ مشخصی را برای دعاوی مختلف طلاق در شهرهای مختلف در نظر گرفته اند، اما وکالت شغلی آزاد در کشور به شمار می رود و وکیل از نظر قانونی این حق را دارد تا دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین نماید. برای این کار لازم است نظر وکیل پرسیده شود و موکل نیز با آن موافقت نماید.

در ابتدا لازم است با وکیل ملاقات حضوری داشته باشید و اطلاعات جامعی در خصوص پرونده های طلاق به او ارائه دهید. از سوی دیگر وکیل به مطالعه کامل تمامی جوانب پرونده خواهد پرداخت تا عوامل تاثیر گذار در افزایش میزان حق الوکاله را مورد بررسی قرار دهد. در صورتی که شناخت وکیل از پرونده های طلاق تکمیل شد او مبلغ پیشنهادی خود را در خصوص حق الوکاله اعلام خواهد کرد. از آن جایی که حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می شود، موکل نیز می تواند نظر شخصی خود را داشته باشد.

لازم است پیش از حضور در جلسات مذکور برای تعیین حق الوکاله، اطلاعات حقوقی خود در خصوص هزینه وکیل و موارد موثر در آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهید تا بتوانید در نهایت به یک توافق خوب دست پیدا کنید. در نظر داشته باشید که پیچیدگی پرونده یکی از عوامل موثر در خصوص افزایش میزان دستمزدی است که وکیل از شما درخواست خواهد کرد. هر چه یک پرونده پیچیده تر باشد، بهترین وکیل طلاق در شرق تهران برای عهده دار شدن آن از شما دستمزد بیشتری طلب خواهد کرد.

علاوه بر این، باید اشاره داشته باشیم که سابقه وکیل نیز در این خصوص موثر است و هر چه بیشتر باشد می تواند میزان حق الوکاله را افزایش دهد. دقت داشته باشید که نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به صورت توافقی صورت می پذیرد. در واقع لازم است در خصوص آن نیز با وکیل مورد نظر به توافقات کامل دست پیدا کنید. در نظر داشته باشید که می توانید حق الوکاله را در دو یا سه قسط به وکیل پرداخت کنید. البته لازم است موافقت وکیل جلب شود.

بهترین وکیل طلاق در شرق تهران

وظایف وکیل طلاق در شرق تهران که خارج از توان افراد عادی است!

تنظیم دادخواست طلاق: برای شروع انواع طلاق لازم است در ابتدا به مراجع قانونی مراجعه کرده و سپس دادخواست را تنظیم نمایید. برای تنظیم دادخواست طلاق لازم است اطلاعات جامعی در خصوص مباحث حقوقی داشته باشید. چرا که لازم است در آن به مواد قانونی و برخی از تعهدات و حقوق قانونی اشاره داشته باشید. بهتر این می باشد که تنظیم دادخواست را به بهترین وکیل طلاق در شرق تهران محول کنید تا به این شکل نتیجه بهتری را در محاکم قضایی به دست آورید.

ارائه مشاوره حقوقی در خصوص پرونده های طلاق: هر یک از افراد درگیر در پرونده های طلاق، تنها در صورتی می تواند در مراجع قانونی نتیجه بهتری را به دست آورد که اطلاعات خود در خصوص دعاوی مطرح شده را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. افزایش اطلاعات از طریق دریافت مشاوره حقوقی امکان پذیر می شود. مشاوره حقوقی به روش های مختلفی مانند حضوری، تلفنی و آنلاین ارائه می شود و هر یک از افراد بسته به شرایطی که دارند می توانند برای دانش افزایش به یکی از آن ها متوسل شوند.

تفهیم مباحث حقوقی به زبان ساده: در نظر داشته باشید که مسائل حقوقی مربوط به طلاق اغلب با پیچیدگی های جدی همراه هستند و به سادگی نمی توان آن ها را درک کرد. بهترین راه برای اینکه بتوانید به زبان ساده در خصوص آن ها اطلاع کسب کنید مراجعه به بهترین وکیل طلاق در شرق تهران است. وکیل سعی دارد دانش حقوقی خود را در اختیار موکل قرار دهد تا او با دیدی جامع تر در جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و با حقوق قانونی خود به طور کامل آشنا باشد.

جمع آوری مدارک و مستندات مربوط به پرونده های طلاق: تنها در صورتی می توانیم صحت ادعای خود را در دادگاه های رسیدگی به پرونده های طلاق به اثبات برسانیم که در ابتدا به جمع آوری مدارک و مستندات مربوطه بپردازیم. این مدارک می تواند در قضات مربوط به پرونده های طلاق اثر کرده و در نهایت نقش موثری در کسب موفقیت در مراجع قانونی داشته باشد. در نظر داشته باشید که وکیل به واسطه تبحر و مهارتی که در این زمینه دارد می تواند بسیار راهگشا عمل کرده و پیروزی را حاصل نماید.

بهترین وکیل طلاق در شرق تهران

کلام آخر

از بابت اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل طلاق در شرق تهران پرداختیم و برخی از مهم ترین تخصص ها و ویژگی های وی را نیز مورد بررسی قرار دادیم. در ادامه نکات مهی در خصوص میزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن بیان نمودیم تا اطلاعات شما افزایش پیدا کند. سپس به سراغ برخی از مهم ترین وظایف وکیل طلاق رفتیم و آن را تشریح نمودیم. اکنون درخواست داریم که نظرات خود را با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 14 =

دکمه بازگشت به بالا