ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شرق تهران ⚖️【سال1403】✔️

اگر فرد با حقوق ملکی آشنا نباشد ممکن است خسارت های جبران ناپذیری در زمان خرید و فروش ملک، اجازه ملک، تصرف املاک و انواع معاملات ملکی گریبان گیر او شود. املاک جزو اصلی ترین منابع دارایی های افراد و سازمان ها به شمار می آید و خسارت دیدن در این زمینه می تواند عواقب ناگواری را برای آن ها به دنبال داشته باشد. در نظر داشته باشد که اگر اختلافات پیش آمده در زمینه املاک عمیق باشد و امکان حل آن به شیوه عادی مقدور نباشد، افراد پرونده های خود را برای رسیدگی به مراجع قانونی می سپارند تا در آنجا در خصوص آن تصمیم گیری شود؛ اما حضور موفق در محاکم قضایی مستلزم استفاده از یک وکیل مجرب و خبره است. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در شرق تهران آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل وکیل ملکی در شرق تهران

بهترین وکیل ملکی در شرق تهران کیست؟

در دعاوی ملکی مهم این است که با حقوق قانونی خود به طور کامل آشنا باشید تا اشتباه مهلکی از شما سر نزند و خسارت های مختلف گریبان گیر شما نشود. از سوی دیگر باید در نظر داشته باشیم که شکست در دعاوی ملکی می تواند مشکلات مالی و زیان های مربوط به آن را به دنبال داشته باشد. از این رو، می توان گفت که استفاده از بهترین وکیل شرق تهران برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی ملکی الزامی به نظر می رسد و می تواند نقش اساسی در این زمینه داشته باشد.

در نظر داشته باشید که برترین وکیل ملکی در شرق تهران دارای اطلاعات کاملی در خصوص مباحث حقوقی است و می تواند مواد قانونی مختلف را کنکاش کرده تا از میان آن ها راهکار و یا میانبری را برای عبور از مشکلات در اختیار موکل قرار دهد. در واقع وکیل ملکی خوب در شرق تهران این وظیفه را بر عهده دارد تا در مراجع قانونی پیگیر پرونده های ملکی بوده و تجربیات خود را نیز برای حل و فصل آن ها به کار بگیرد. در واقع او تنها به دنبال جلب رضایت موکل در دعاوی مطرح شده است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شرق تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی ملکی در شرق تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

مهدیه ضمیری

مهدیه ضمیری وکیل و مشاور پایه یک دادگستر شرق تهران

سرکار خانم مهدیه ضمیری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار بانو در شرق تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان با رعایت قوانین وکالت در محضر دادگاه از موکل خود دفاع می کنند و برای بهبود روند پرونده نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد. ایشان پرونده های موفق متعددی در زمینه فسخ قرارداد، بازپس‌گیری سرقفلی و همچنین دعاوی مربوط به انتقال منافع از شخصی به شخص دیگر در سابقه وکالت خود جای داده است.

برخی از ویژگی های ایشان به شرح زیر می باشد:

  • وکیل پایه یک دادگستری
  • رتبه برتر آزمون وکالت
  • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران)

آدرس دفتر: تهران، خیابان پاسداران، بین سه راه اقدسیه و پمپ بنزین صاحبقرانیه، تنگستان سوم، پلاک 744، طبقه 3، واحد 303

شماره تماس: 09125193614

محمد امینی بینش

محمد امین بینش بهترین وکیل وکیل ملکی در شرق تهران

آقای محمد امینی بینش وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا خبره و توانا در زمینه دعاوی ملکی هستند. ایشان پرونده های موفق متعددی در حوزه حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی در سابقه خود جای داده اند و به مراجعین با توجه به سختی پروندشان با فن بیان شیوا مشاوره ارائه می دهد.

محمد امینی بینش، وکیل پایه یک دادگستری با 10سال سابقه فعالیت در حوزه های مختلف حقوقی و ملکی توانسته است موفقیت های زیادی را کسب کنند.

آدرس: بلوار فردوس شرق، جنب آیریک سنتر شمالی، نبش کوچه درختی، پلاک 309، واحد 4

شماره تماس: 09128689492

داود چشمی

داود چشمی بهترین وکیل وکیل ملکی در شرق تهران

جتاب آقای داود چشمی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی فعالیت دارد و همچنین به افراد در رابطه با سختی پرونده هایشان مشاوره ارائه می دهد و در صورت نیاز با آن ها همگام می شود. ایشان پرونده های پیچیده ای را در زمینه تصرف عدوانی، دعوی مطالبه غرامت و تخلیه اماکن تجاری به موفقیت رسانده است.

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان قانع، پلاک 39، واحد5

شماره تماس: 02177719337

سید رضا جلالی

سید رضا جلالی بهترین وکیل وکیل ملکی در شرق تهران

آقای سید رضا جلالی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تهران یکی از وکلا نام دار و خبره در زمینه دعاوی ملکی هستند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی ،کیفری ،خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد. او در زمینه های خلع ید و تنظیم ساناد رسمی تخصص چشمگیری دارد.

آدرس: شریعتی ، سه راه طالقانی، ابتدای خیابان خواجه نصیر، جنب کوچه گیتی، پلاک ۲۳۱، طبقه پنجم، واحد ۱۵

شماره تماس: 09126217868

محمدرضا مه

آقای محمدرضا مه وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تهران یکی از وکلا نام دار و خبره در حوزه دعاوی ملکی به صورت تخصصی در شرق تهران وکالت می پذیرد. ایشان در تمامی امور حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی به مراجعین با توجه به سختی پروندشان مشاوره ارائه می دهد. وی پرونده های موفق متعددی را در چندین سال سابقه وکالت خود از آن خود ثبت کرده است.

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان امیر طائمه، پلاک 103، طبقه 5، واحد 10

شماره تماس: 09121597687


ضرورت ملاقات حضوری با وکیل ملکی در شرق تهران

در نظر داشته باشید که افزایش شناخت از بهترین وکیل ملکی در تهران یک گام الزامی در پیشبرد اهداف تعیین شده برای پرونده های قضایی است. در واقع میزان مهارت های یک وکیل به طور جدی می تواند نتیجه به دست آمده از دادگاه را تحت تاثیر قرار دهد؛ بنابراین می بایست به دنبال راهکاری باشید تا با استفاده از آن بتوانید میزان توانمندی گزینه های مختلف را مورد بررسی قرار دهید و پس از کسب شناخت کافی در خصوص مهارت ها، با او قراردادی را برای ادامه همکاری حرفه ای به امضا برسانید.

در ابتدا لازم است گزینه مورد نظر خود را از میان وکلای معرفی شده انتخاب کرده و در نهایت با دفتر او تماس برقرار کنید. پس از صحبت با بهترین وکیل تهران لازم است اطلاعات مختصری را در خصوص پرونده های ملکی خود به او منتقل نمایید تا به این شکل نظر او را در خصوص همکاری جلب نمایید و از او وقتی را برای ملاقات حضوری طلب کنید. حضور به موقع در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری تدارک دیده اید می تواند حرفه ای بودن و زمان شناسی شما را در نزد وکیل به اثبات برساند.

در جلسات ملاقات حضوری لازم است تمامی مدارک و مستندات مربوط به پرونده را به همراه داشته باشید تا بهترین وکیل ملکی در شرق تهران در صورت نیاز بتواند آن را تورق کرده و اطلاعات خود در خصوص دعاوی ملکی مطرح شده را افزایش دهد. با کسب اطلاعات کامل در خصوص پرونده های ملکی است که وکیل می تواند حق الوکاله خود را مشخص نماید. حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که باید به یک وکیل برای عهده دار شدن پرونده های قضایی مختلف پرداخت شود.

در ملاقات حضوری می توانیدعلاوه بر تعیین میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن، به شناخت کاملی در خصوص ویژگی های وکیل برسید تا به این شکل از انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید. یکی از ویژگی های مهمی که می تواند در روند تعامل بین وکیل و موکل نقش داشته باشید، مهارت های ارتباطی است. از سوی دیگر در جلسات ملاقات حضوری می توانید فن بیان و رعایت اصول حرفه ای وکیل را نیز مورد سنجش قرار دهید. پس از شناخت کامل از وکیل مورد نظر نوبت به امضای قرارداد با وکیل خواهد رسید.

ضرورت ملاقات حضوری با وکیل ملکی در شرق تهران

عوامل موثر بر میزان حق الوکاله وکیل ملکی در شرق تهران

همان طور که اشاره داشتیم بهترین وکیل ملکی در شرق تهران می تواند در ازای وظایفی که به او محول شده دستمزدی را از موکل دریافت نماید که در اصطلاح با عنوان حق الوکاله شناخته می شود. حق الوکاله میزان ثابتی ندارد و در اکثر اوقات به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می شود. عوامل مختلفی باعث می شود تا وکیل از موکل خود حق الوکاله بیشتری را درخواست نماید که در ادامه مقاله سعی داریم به برخی از مهم ترین آن ها اشاره داشته و آن را به طور کامل تشریح نماییم.

پیچیدگی های پرونده: در نظر داشته باشید که پرونده های ملکی از نظر پیچیدگی با یکدیگر تفاوت های جدی دارند. برخی از آن ها به طور قطع پیچیده تر و حساس تر دنبال می شوند. باید دقت داشته باشید که وکیل در قبول این پرونده ها ریسک بیشتری را متحمل می شود. از سوی دیگر وکیل لازم است برای به نتیجه رساندن آن ها انرژی و توان بیشتری را صرف نماید. از این رو، اگر پرونده ملکی شما پیچیده و حساس است باید توقع داشته باشید که وکیل از شما برای قبول وکالت، دستمزد بیشتری را دریافت نماید.

سابقه وکیل ملکی: یکی دیگر از مواردی که باعث می شود بهترین وکیل ملکی در شرق تهران دستمزد بالاتری را از شما دریافت نماید، سابقه او است. سابقه یک وکیل به منزله سال هایی است که مشغول ارائه خدمات حقوقی در محاکم قضایی بوده است. شانس کسب موفقیت با استفاده از وکلای با سابقه و تجربه افزایش پیدا خواهد کرد و طبیعی است که در مراجعه به وکلای با سابقه شاهد این باشید که آن ها برای در اختیار گرفتن وکالت در پرونده های ملکی از شما هزینه بیشتری مطالبه نمایند.

محل دفتر وکیل ملکی: دقت داشته باشید که وکلای مشغول به کار در شهرهای مختلف دارای دستمزدهای متفاوتی هستند و همین مسئله نشان می دهد که محل جغرافیایی دفتر وکیل ملکی در تعیین میزان هزینه او موثر است. در شهرهای بزرگ به طور معمول وکلا دستمزدهای بیشتری را در مقایسه با وکلای مشغول در شهرهای کوچک دریافت می کنند. همچنین دستمزد و حق الوکاله در قسمت های شرقی، غربی، جنوبی و شمالی تهران نیز با یکدیگر دارای تفاوت های جدی است.

عوامل موثر بر میزان حق الوکاله وکیل ملکی در شرق تهران

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مشخصات و تخصص برخی از بهترین وکیل ملکی در شرق تهران آشنا کنیم تا در یافتن وکلای خبره دغدغه ای نداشته باشید. در ادامه اهمیت ملاقات حضوری بیش از پیش در شناخت از وکیل مشخص شد و پس از آن نیز برخی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در افزایش میزان حق الوکاله را بررسی کردیم. اکنون از شما می خواهیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص متن بالا را با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا