کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در شرق تهران ⚖️【سال1403】✔️

در سال های اخیر رشد جرم و جنایت باعث شده است تا با حجم انبوهی از پرونده های کیفری رو به رو شویم. پرونده های مرتبط با دعاوی کیفری با حساسیت بسیار زیادی دنبال می شوند چرا که هر گونه شکست در اثبات وقوع جرم و یا تبرئه از آن می تواند خسارت های جبران ناپذیری را برای طرفین دعوی به همراه داشته باشد. در چنین شرایطی استخدام یک وکیل مجرب و استفاده از تجربیاتی که او در طی سال های متمادی به دست آورده می تواند یک راه میانبر برای دستیابی به موفقیت و عبور از مشکلات پیش آمده در نظر گرفته باشد. وکیل کیفری به طور اختصاصی در زمینه دعاوی کیفری به تحصیل و قبول پرونده پرداخته و راه بازگشایی گره های موجود در پرونده را می داند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در شرق تهران آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در شرق تهران کیست؟

بهترین وکیل کیفری در شرق تهران کیست؟

اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که برای حل و فصل مشکلات کیفری خود به دنبال بهترین وکیل کیفری در شرق تهران هستید باید این موضوع را در نظر داشته باشید که دسترسی به چنین وکلایی تنها با تحقیقات کامل در این خصوص امکان پذیر می شود. در واقع لازم است معیارهای خود را برای انتخاب یک وکیل مجرب به کار بگیرید تا در نهایت در اهداف خود موفق باشید. این موضوع را در نظر بگیرید که دعاوی کیفری با حساسیت دنبال می شوند و وکلای تازه کار و بی تجربه نمی توانند کمکی به شما داشته باشند.

به طور معمول برترین وکیل کیفری در شرق تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سعی دارد فعالیت های خود را به گونه ای انجام دهد که در پایان دادرسی رضایت مندی برای موکل حاصل شود. او در نظر دارد تا از دانش حقوقی و تجربه خود در جهت رفع اتهام و یا اثبات جرم در حق موکل خود استفاده نماید و به این شکل اجازه ندهد منافع موکلش به خطر بیفتد. بهترین وکیل کیفری در تهران، خوب می داند که گره های موجود در پرونده تنها با تلاش های مداوم است که باز می شود و به موفقیت می رسد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شرق تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری در شرق تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

داوود صفرزاده

داوود صفرزاده بهترین وکیل کیفری در شرق تهران

آقای داوود صفرزاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خبره شرق تهران با تخصص و تبحر لازمه در انواع دهاوی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را با توجه به سختی پروندشان راهنمایی می کند. وی با تحارب والایی که دارد پرونده های مهمی را در حوزه دعوی کیفری به موفقیت رسانده و همین امر موجب شده تا افراد با خیالی آسوده به وی اعطای وکالت کنند.

آدرس دفتر: خیابان پیروزی، روبروی پنجم نیروی هوایی، مجتمع نسیم، طبقه سوم

شماره تماس: 09124807954

سعیده منصور

سعیده منصور بهترین وکیل کیفری در شرق تهران

خانم سعیده منصور وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار و خبره در امور حقوقی ،کیفری ،خانواده و ملکی هستند وی پرونده های متعددی در زمینه دعاویک یفری به ثمر رسانده است. ایشان با تخصص و دانش حقوقی مکفی در محضر دادگاه برای دفاع از موکل خود حاضر می شود و همچنین با توجه به سختی پرونده به افراد مراجعه کننده مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: پاسداران، میدان هروی، خیابان استاد حسن بنا شمالی، میدان شریفی، نبش کوچه فرزاد، مجتمع نارین، ورودیA، طبقه٤ واحد١٩

شماره تماس: ٠٩١٢٣٧٥٨٠٦٥

مسعود مظاهری تهرانی

مسعود مظاهری تهرانی بهترین وکیل کیفری در شرق تهران

آقای مسعود مظاهری تهرانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف توانسته جز وکلا نام دار شرق تهران باشد. ایشان در امور کیفری پرونده های پیچیده ای را به موفقیت رسانده است. او با تخصص لازمه به افراد مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های دادگاهی آگاه می سازد و بعد از بررسی کامل پرونده میزان موفقت پرونده را به مراجعه کننده اعلام می کند.

آدرس دفتر: تهران، پاسداران، گلستان 5، پلاک 214، واحد 3

شماره تماس: 09101740658

عباس اسدی

عباس اسدی بهترین وکیل کیفری در شرق تهران

اقای عباس اسدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت در زمینه های متفاوت حقوقی ،کیفری ،خانواده و ملکی فعالیت می کند و به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی کیفری وکالت می پذیرد و افراد را در همه امور به درستی در راستای قوانین وکالت راهنمایی می کند.

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام، پلاک 77، واحد 8

شماره تماس: 09123576037

یلدا آسترکی

یلدا آسترکی بهترین وکیل کیفری در شرق تهران

خانم یلدا آسترکی وکیل خبره و مشاور حقوقی توانمند پایه یک دادگستری دارای مدرک تحصیلی کارشناس ارشد حقوق بین الملل می باشد و پرونده های موفق متعددی در حوزه کیفری در سابقه خود ثبت کرده است. ایشان با چندین سال سابقه وکالت در امور حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی با دانش حقوقی مکفی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان چهار راه تیراندار، پلاک 167، واحد 16

شماره تماس: 09125548196

پرویز قربانلو

پرویز قربانلو بهترین وکیل کیفری در شرق تهران

آقای پرویز قربانلو وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در شرق تهران به درستی در راستای قوانین وکالت در تمامی امور حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی وکالت می پذیرد و به افراد در خصوص پروندشان با فن بیان شیوا مشاوره ارائه می دهد. او برای بهبود روند بهتر پرونده با ارائه مستندات محکمه پسند به دادگاه و همچنین همکاری با قاضی مربوطه به رساندن حق به حق دار کمک بسزایی می کند.

آدرس دفتر: تهران، فلکه چهارم تهرانپارس، ضلع شرقی مجتمع قضایی باهنر، پلاک28، طبقه اول

شماره تماس: 09123204123


تعرفه حق الوکاله وکیل کیفری شرق تهران در صورت شکست در پرونده

اصول حرفه ای حکم می کند که بهترین وکیل کیفری در شرق تهران تمام تلاش خود را در راستای کسب پیروزی در پرونده های کیفری به کار بگیرد تا در نهایت رضایت مندی موکل حاصل شود. وکیل به هیچ عنوان نباید از تعهداتی که در قبال موکل دارد کوتاهی نماید. چرا که هر گونه کوتاهی از سوی وکیل در انجام وظایفی که به او محول شده می تواند شکست را به همراه داشته باشد. شکست در پرونده های کیفری می تواند به طور جدی منافع و حقوق قانونی فرد درگیر را مختل نماید.

اگر فرد در پرونده های کیفری به عنوان متهم وارد دادگاه شود و نتواند از حقوق خود دفاع نموده و محکوم شود لازم است مجازات های متناسب با جرم صورت گرفته را تحمل نماید. مجازات های در نظر گرفته شده می تواند جان، مال و آبروی فرد را تحت تاثیر قرار دهد. به هر حال اگر دلیل شکست در پرونده به طور مستقیم وکیل باشد، قانون این حق را به موکل می دهد تا با مراجعه به محاکم قانونی از حقوق خود دفاع نموده و شکایتی را علیه وکیل مورد نظر تنظیم نماید.

اما گاهی ممکن است بهترین وکیل تهران در انجام وظایف خود هیچ کوتاهی انجام نداده باشد و علی رغم تلاش هایی که در این زمینه داشته شکست را تجربه نماید. در چنین شرایطی است که این سوال پیش می آید که تکلیف حق الوکاله او چه خواهد شد؟ در پاسخ به این سوال در ابتدا لازم است مکانیزم محاسبه حق الوکاله را مشخص نماییم. باید دقت داشته باشید که در بسبیاری از موارد ترجیح وکیل و موکل بر این است کهحق الوکاله را به صورت توافقی تعیین و محاسبه نمایند.

در واقع موکل و وکیل موظف هستند مبلغی را به عنوان حق الوکاله مشخص کرده و در خصوص تمامی جزئیات آن نیز به توافقات کامل دست پیدا کنند. عوامل مختلفی می تواند از میزان حق الوکاله کم کرده یا به آن بیفزاید. پیچیدگی و زمان بر بودن پرونده از جمله این موارد هستند. به هر حال یکی از مهم ترین جزئیاتی که لازم است در خصوص آن تصمیم گیری شود حق الوکاله در صورت شکست در پرونده است. در این خصوص باید به متن قرارداد مراجعه کرد چرا که همه چیز به توافقات شما با وکیل باز می گردد.

تعرفه حق الوکاله وکیل کیفری شرق تهران در صورت شکست در پرونده

4 معیار مهم که شما را به بهترین وکیل کیفری شرق تهران میرساند!

دانش حقوقی: میزان تسلطی که بهترین وکیل کیفری در شرق تهران بر مسائل حقوقی دارد می تواند در حل و فصل پرونده های مرتبط با دعاوی کیفری نقش محوری داشته باشد. در واقع این وکیل لازم است اطلاعات کاملی از مواد قانونی داشته و بتواند با مرور و کنکاش آن ها راهکاری را برای اثبات جرم و یا تبرئه متهم پیدا کند. به هر حال اینکه وکیل بتواند از تغییرات مواد قانونی نیز مطلع شود و علم خود را به روز نگه دارد برای او یک مزیت بسیار مهم به شمار می آید. به هر حال دانش حقوقی یک معیار مهم است.

مهارت های ارتباطی بالا: در نظر داشته باشید که زمانی وکیل می تواند با افراد درگیر در پرونده های کیفری ارتباط موثری داشته باشد که راه نفوذ به درون وی را پیدا کند. شاید برای شما هم سوال باشد که چنین ارتباطی چه مزایایی خواهد داشت و چرا اصرار داریم که این مهارت یک معیار مهم در انتخاب وکیل است؟ در پاسخ به این سوال باید اشاره داشته باشیم که افراد درگیر در پرونده های کیفری از نظر روحی بسیار متشنج هستند و اگر وکیل نتواند با آن ها ارتباط بگیرد، تعامل موثری بین طرفین شکل نمی گیرد.

جسارت و شجاعت: دادگاه هایی که برای رسیدگی به پرونده های کیفری برگزار می شود، در بسیاری از موارد با جوی تنش آمیز همراه هستند و همین کار را برای بهترین وکیل کیفری در شرق تهران سخت خواهد کرد. چرا که بهترین وکیل تهران در چنین شرایطی به شجاعت و جسارت فوق العاده نیاز دارد تا تحت تاثیر جو دادگاه قرار نگرفته و به شکلی اصولی از منافع موکل خود دفاع نماید. با دنبال کردن این معیار است که می توانید به شاخص ترین گزینه ها دست پیدا کنید.

فن بیان قوی: یکی دیگر از معیارهایی که با دنبال کردن آن می توانید به وکلای کاربلد دست پیدا کنید، قدرت نفوذ کلام و فن بیان یک وکیل است. در واقع لازم است وکیل بسیار سخنور باشد و بتواند مفاهیم پیچیده حقوقی را برای موکل خود شرح دهد. پر واضح است که فن بیان در محیط دادگاه نیز می تواند برای ارائه دفاعیات موثر به کار وکیل آمده و در نهایت قضات را برای رعایت جانب انصاف دعوت نماید.

بهترین وکیل کیفری در شرق تهران

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل کیفری در شرق تهران آشنا کنیم تا دغدغه ای از بابت استخدام وکلای شاخص نداشته باشید. در ادامه به بیان حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده های کیفری پرداختیم و پس از آن نیز به سراغ برخی از معیارهای مهم در انتخاب وکیل کیفری رفتیم. اکنون درخواست می کنیم که نظرات خود را با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

دکمه بازگشت به بالا