ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهریار ⚖️【سال1403】 ✔️

بسیار دیده شده که افراد جامعه در زمان خرید و فروش یا انواع دیگر معاملات ملکی با اختلافات عمیقی روبرو می‌شوند. در صورتی که افراد با حقوق قانونی خود در دعاوی ملکی آشنایی داشته باشند به سادگی می‌توانند حقوق از دست رفته خود را احقاق کرده و جلوی خسارت‌های احتمالی را بگیرند؛ اما می‌دانیم که تسلط افراد عادی بر روی قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی بسیار پایین است و همین مسئله می‌تواند در صورت اختلافات شدید مشکل آفرین باشد. در چنین شرایطی استفاده از یک وکیل شاخص و مطرح می‌تواند راهگشا بوده و منافع شما را به شیوه‌ای درست تامین نماید؛ اما لازم است از میان گزینه‌های پرشماری که در عرصه وکالت مشغول به فعالیت هستند در نهایت خبره‌ترین آنها را انتخاب کرده و به خدمت بگیرید. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در شهریار آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در شهریار

بهترین وکیل ملکی در شهریار کیست؟

شناسایی بهترین وکیل شهریار از این جهت حائز اهمیت است که نتایج درخشان تنها با استفاده از وکلای شاخص و مطرح حاصل می‌شود. مترو و معیارهای مشخصی برای انتخاب وکیل وجود دارد که در ابتدا لازم است خود را به آنها مسلح کرده و سپس با به کار گرفتن آنها میزان توانمندی گزینه‌های مختلف را مورد سنجش قرار دهید. در این بین اگر فرد نتواند به وکلای شاخص دست پیدا کرده و تنها به وکلای تازه کار بسنده کند ممکن است در تامین منافع خود با مشکل روبرو شده و متحمل خسارت‌های جدی شود.

برترین وکیل ملکی در شهریار راه‌های عبور از اختلافات ملکی را به خوبی می‌داند و می‌تواند در صورت لزوم راهکارهای مناسبی را در اختیار موکل قرار دهد. او که دانش آموخته یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور است وبا قوانین و مقررات ملکی آشنایی کامل داشته و تغییرات مربوط به آن را نیز به طور مداوم مورد بررسی قرار می‌دهد. وکیل ملکی خوب در شهریار ‌های زیادی است که در عرصه حقوق مشغول به فعالیت است و در تمام این سال‌ها توانسته بر تجربیات خود بیفزاید و آنها را برای کسب موفقیت موکل به کار بگیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهریار را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در شهریار را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

سیروس نوری

سیروس نوری وکیل ملکی در شهریار

جناب آقای سیروس نوری وکیل و مشاور حقوقی با تجربه پایه یک دادگستری هستند. ایشان با تجربه بالایی در دعاوی ملکی و حقوقی دارند. اما جناب نوری در دعاوی خانواده و کیفری نیز فعالیت خوبی دارند، که باعث شده رزومه کاری عالی را در حوزه خود به ثبت برساند.

آدرس دفتر: شهریار، بلوار شهدای اندیشه، ساختمان صد، طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۱۴۶۵۶۸

پوران نیل قاز

پوران نیل قاز وکیل ملکی در شهریار

سرکار خانم پوران نیل قاز وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلف ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. سرکار خانم نیل قاز به دلیل مهارت بالا در حوزه کاری خود توانسته اند، موفقیت های زیادی کسب کنند و پرونده های سخت را حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، مقابل پارک کودک، مجتمع مدائن، طبقه ۱، واحد۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۹۵۳۱۷۳

وحید مقدم

وحید مقدم وکیل ملکی در شهریار

جناب آقای وحید مقدم با بیش از 12 سال سابقه وکیل پایه یک دادگستری هستند. همچنین ایشان مشاور حقوقی حرفه ای نیز هستند. ایشان در دعاوی ملکی و حقوقی بسیار درخشیده اند اما در دعاوی ملکی و کیفری هم توانسته اند، پرونده های بسیاری را حل کنند. مشاورات سرکار آقای وحید مقدم به صورت حضوری و غیر حضوری برای مراجعین شان انجام می شود.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان طالقانی، پلاک۱۴، جنب بانک مسکن، طبقه ۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۴۴۹۶۲۳

ندا ملکی

ندا ملکی وکیل ملکی در شهریار

سرکار خانم ندا ملکی یکی دیگر از وکلای شناخته شده پایه یک دادگستری هستند. همچنین ایشان مشاور حقوقی خوبی به حساب می آیند. خانم ملکی متخصص در دعاوی مختلفی همچون ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده هستند که در این حوزه ها پرونده های سخت و پیچیده بسیاری را به خوبی حل و فصل کرده اند.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، بعد از میدان امام، مجتمع سالار، طبقه۵، واحد۹

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۹۰۹۳۱۰

علیرضا کمالی

علیرضا کمالی وکیل ملکی در شهریار

جناب آقای علیرضا کمالی از وکلای با سابقه پایه یک دادگستری و مشاوران عالی حقوقی شهر خود هستند. آقای کمالی در دعاوی حقوقی اعم از ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. ایشان با تجربه و مهارتی که در حوزه کاری خود دارند. توانسته اند سخت ترین پرونده ها را با موفقیت حل کنند و موکلین خود را از نتیجه خرسند سازند.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، برج سعدی، طبقه ۵، واحد۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۲۸۴۷۱۸

حق الوکاله وکیل ملکی در شهریار در صورت شکست در پرونده

حتی با استفاده از بهترین وکیل ملکی در شهریار نیز باید درصدی را برای شکست در پرونده‌های خود در نظر بگیرید. وکیلی که به خدمت می‌گیرید ملزم است تا تمام تعهدات خود را به نحو احسن انجام داده و در این مسیر از هیچ کمکی مضایقه نکند. او نماینده قانونی موکل در محاکم قضایی به شمار می‌رود. از این رو نباید اجازه دهد که سوء رفتارهای دیگری در مسیر کسب موفقیت خللی وارد کرده فرد را از تامین منافع قانونی‌اش دور کند. در واقع او مامور به انجام وظایفی است که بر عهده دارد.

در صورتی که وکیل از انجام وظایف خود کوتاهی کرده و بر اثر همین کوتاهی‌ها شکست حاصل شود قانون این حق را به موکل داده است تا در محاکم قضایی علیه وکیل مورد نظر دعوایی را اقامه کند؛ اما در بسیاری از موارد حتی با انجام کامل تعهدات از سوی وکیل پرونده‌های ملکی با شکست روبرو می‌شوند. حال سوالی که ممکن است در این شرایط افراد با آن روبرو شوند این است که در صورت شکست در پرونده‌های ملکی تکلیف حق الوکاله وکیل مورد نظر چه خواهد شد؟ در ادامه به این سوال پاسخ می‌دهیم.

وکالت از جمله مشاغلی است که زیر  گروه مشاغل آزاد دسته‌بندی می‌شود و به همین سبب قانون این حق را در اختیار بهترین وکیل ملکی در شهریار قرار داده است تا با موافقت موکل میزان دستمزد را به صورت توافقی تعیین کند. برای این کار در ابتدا وکیل ملکی پرونده را مورد سنجش قرار می‌دهد تا شناختش از آن به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. در صورت تکمیل اطلاعات وکیل در خصوص پرونده ملکی او نظرش را در خصوص حق الوکاله و نحوه پرداخت آن اعلام می‌کند.

افزون بر میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن میبایست در خصوص تمام جزئیات مربوط به همکاری نیز با وکیل به توافقات کامل دست پیدا کنید. یکی از موضوعات مهمی که لازم است در خصوص آن تبادل نظر شود مسئله حق الوکاله در صورت شکست در پرونده‌های ملکی می‌باشد. در این خصوص همه چیز به توافقات شما با وکیل مورد نظرتان برمی‌گردد و نمی‌توان نسخه‌ای از پیش تجویز شده را در خصوص آن ارائه داد. برای مثال می توانید در صورت موافقت وکیل توافق کنید که مقداری از دستمزد وکیل در صورت شکست کسر گردد.

بهترین وکیل ملکی در شهریار

۴ اشتباه بزرگ در انتخاب وکیل ملکی در شهریار

انتخاب عجولانه وکیل: یکی از اشتباهات بزرگی که ممکن است در انتخاب بهترین وکیل ملکی در شهریار با آن مواجه شده و به این شکل خسارت‌های جبران ناپذیری را برای شما به دنبال داشته باشد استخدام عجولانه حقوقدان مورد نظر است. شما به عنوان فردی که با دعاوی ملکی دست به گریبان هستید ملزم می‌باشید تا تحقیقات کاملی را در خصوص مهارت‌ها و ویژگی‌های وکیل مورد نظر انجام دهید. حتی اگر زمان کمی را برای انتخاب وکیل در اختیار داشته باشید باز هم باید این فرایند را به دقت تکمیل کنید.

استخدام وکیل بدون ملاقات حضوری با وی: تنها با مطالعه چند سطر درباره وکیل مورد نظر نمی‌توانید درباره مهارت و ویژگی‌های او کسب اطلاع کرده و از انتخاب خود مطمئن شوید؛ بنابراین لازم است در صورتی که تصمیم خود را در خصوص وکیلی گرفتید با دفتر او تماس گرفته جلسه‌ای را برای ملاقات حضوری تدارک ببینید. در این جلسات ملاقات حضوری لازم است مهم‌ترین خلقیات و رفتارهای وکیل را زیر ذره‌بین قرار داده تا شناخت کاملی از او به دست آورید. این مسئله به استخدام وکلای کاربلد منجر خواهد شد.

انتخاب وکیل تنها با در نظر گرفتن حق الوکاله او: اشاره داشتیم که بهترین وکیل ملکی در شهریار سعی دارد تا حق الوکاله خود را به صورت توافقی تعیین نماید و همین مسئله نشان می‌دهد که هر یک از وکلا دارای مبلغ مشخصی به عنوان دستمزد است. هرگز نباید تصور کنید که وکلای با حق الوکاله هنگفت و نجومی دارای توانمندی‌های بیشتری هستند. از سوی دیگر به دلیل محدودیت‌هایی که در مسائل مالی دارید هرگز نباید وکلای مقرون به صرفه را بدون در نظر گرفتن میزان توانایی آنها به خدمت بگیرید.

انتخاب وکیل تنها به توصیه آشنایان: در بین دوستان و اطرافیان خود قطعاً افرادی را خواهید دید که با پرونده‌های ملکی دست به گریبان بوده اند سال‌های گذشته آنها را حل و فصل کرده‌اند. این افراد اغلب سعی می‌کنند تا وکلای پرونده‌های ملکی خود را به شما پیشنهاد دهند. اگرچه نیت این افراد خیر است اما نباید شتاب زده و کورکورانه در این خصوص تصمیم گیری کنید. به هر حال شما ملزم هستید با بررسی توانمندی و بازدهی گزینه‌های معرفی شده پرداخته و بدون تحقیق این گزینه‌ها را استخدام نکنید.

بهترین وکیل ملکی در شهریار

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بوده و ما را همراهی کردید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله سعی کردیم مهم‌ترین مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل ملکی در شهریار را مورد بررسی قرار دهیم تا در صورت لزوم بتوانید نیازهای حقوقی خود را با مراجعه به آنها حل و فصل کنید. در ادامه تعرفه حق الوکاله در صورت شکست در پرونده‌های ملکی را به دقت مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن نیز اشتباهات بزرگ در زمینه انتخاب وکیل ملکی را تشریح نمودید. اکنون که به پایان مقاله رسیده‌ایم از شما همراهان گرامی درخواست می‌کنیم که اگر نظر یا تجربه‌ای دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 10 =

دکمه بازگشت به بالا