ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر ⚖️【سال1403】✔️

دعاوی ملکی از جمله دعاوی قضایی هستند که در صورت عدم توجه و پیگیری، خسارت مالی زیادی در پی دارند‌. گاهی افراد برای پیگیری دعاوی ملکی، خود اقدام می نمایند و چون آگاهی و اطلاعی از قوانین قضایی ندارند، متضرر میشوند. به همین جهت مشاوره گرفتن از بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر که متخصص در دعاوی ملکی است، می تواند شما را در پیگیری مشکلات خود، بسیار کمک نماید. وکلا با علم و دانش و آگاهی از قوانین قضایی، می توانند بدون اتلاف وقت و هزینه، شما را در رسیدگی به دعاوی ملکی خود یاری نمایند.

بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر کیست؟

بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر کیست؟

به صورت کلی دعاوی ملکی به دعاوی گفته می شود که موضوع آن مربوط به مسکن و املاک باشد. دعاوی ملکی به دلیل حساس بودن و پیچیدگی، نیازمند دقت بالایی است. به همین دلیل کمک گرفتن از بهترین وکیل اسلامشهر می تواند شانس پیروزی در پرونده و مطالبه حقوق شما را تضمین نماید. بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر یک وکیل متخصص در امور ملکی است و به دلیل سابقه فعالیت در این زمینه، از تجربه بالایی برخوردار است.از قوانین و راهکار های قضایی آگاه است و با استفاده درست از آنها، در کوتاه ترین زمان ممکن می تواند مطالبات شما را پیگیری نماید‌.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

ولی آتش بیک فرد

ولی آتش بیک فرد بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر

آقای آتش بیک فرد از وکلای پایه یک دادگستری در اسلامشهر هستند. سابقه فعالیت در دعاوی ملکی، کیفری، مالی و خانواده را دارند اما به صورت تخصصی در زمینه دعاوی ملکی فعالیت دارند. با صبر و بردباری، از هیچ تلاشی برای مطالبه حقوق موکلین خود دریغ نمی کنند. برای مشاوره حقوقی و واگذاری پرونده های قضایی خود به ایشان از آدرس و تلفن زیر استفاده نمایید:

آدرس دفتر:اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، جنب دادگستری، طبقه اول، واحد راست

تلفن تماس:09123166863

رضا اجل افشار

رضا اجل افشار بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر

آقای افشار از وکلای متخصص در امور ملکی هستند. با سالقه فعالیت طولانی مدت در زمینه دعاوی ملکی، می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن و با ارائه راهکارهای قضایی، پرونده را پیگیری نمایند. همین موضوع ایشان را به عنوان یکی از بهترین ها در اسلامشهر معرفی می نماید. برای مشاوره حقوقی با ایشان آدرس و تلفن آقای افشار را قرارمی دهیم:

آدرس دفتر:اسلامشهر، خیابان امام رضا، کوچه شرافت۱۳، پلاک۳۸، طبقه دوم

تلفن تماس:09123009012

اصغر احسانی

اصغر احسانی بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر

آقای احسانی وکیل پایه یک دادگستری در اسلامشهر هستند. سابقه فعالیت طولانی در امر وکالت دارند. در همه دعاوی حقوقی از جمله خانواده، کیفری، مالی و… وکالت میکنند اما تخصص ایشان در دعاوی ملکی است. قدرت تحلیل مسئله و مشکلات، قدرت تصمیم گیری و نکته سنجی و دقت، از ویژگی های بارز ایشان در حل پرونده های موکلین خویش است. برای مشاوره حقوقی با ایشان و واگذاری وکالت پرونده های ملکی خود میتوانید از آدرس و تلفن زیر اقدام نمایید:

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان باغ فیض، کوچه شهید حسین پور، پلاک ۷۳، طبقه همکف

تلفن تماس:09122052127

سمیه ابراهیمی

سمیه ابراهیمی بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر

خانم ابراهیمی از وکلای پایه یک دادگستری در اسلامشهر هستند. دارای سابقه طولانی در زمینه فعالیت در انواع دعاوی حقوقی از جمله خانواده، مهریه، طلاق، دعاوی کیفری و …. هستند. اما تخصص و تجربه ایشان در زمینه دعاوی ملکی است. در تمام پرونده های قبلی خود، رضایت موکلین را به دست آوردند و مطالبات ایشان را محقق نمودند. برای دسترسی به ایشان از آدرس زیر استفاده نمائید:

آدرس دفتر:اسلامشهر، میدان نماز، خیابان صیاد شیرازی ، رو به روی اتوبوس رانی، خیابان تعاون، ساختمان سپید، واحد ۹

تلفن تماس:09125274300

احمد احمدی

احمد احمدی بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر

آقای احمدی از وکلای با تجربه در زمینه دعاوی ملکی در اسلامشهر هستند. با علم و دانش بالا و آگاهی از قوانین به روز، تمامی پرونده های حقوقی را با پیروزی به پایان رساندند. با اعتماد به نفس بالا و احترام به شآن دادگاه، در جلسات دادگاه، برای احقاق حق موکلین خود تلاش میکنند. برای مشاوره حقوقی با ایشان از آدرس زیر استفاده کنید:

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان امام خمینی، بین کوچه ۱۷و ۱۹، پلاک ۴۳۹

تلفن تماس:09125778853


عوامل موثر بر حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر چیست؟

حق الوکاله مبلغی است که وکیل در ازای وکالت برای پرونده موکل، از وی دریافت میکند. به طور معمول مبلغ حق الوکاله توسط قراردادی و به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می شود. میزان حق الوکاله یک‌ وکیل به عوامل بسیاری بستگی دارد. میزان تجربه و سابقه وکیل یک‌ عامل مهم در افزایش میزان حق الوکاله است‌. هر چه وکیل با سابقه تر باشد حق الوکاله دریافتی وی بیشتر خواهد بود.

شهرت وکیل از دیگر عوامل موثر در میزان حق الوکاله است. وکلای خوش نام و به نام حق الوکاله بیشتری دریافت میکنند. نوع دعوی حقوقی نیز از عوامل موثر در میزان حق الوکاله است، در دعاوی کیفری، ملکی، طلاق، مهریه و …. حق الوکاله به صورت متفاوتی محاسبه میگردد. در دعاوی ملکی در صورتی که توافقی بر میزان حق الوکاله صورت نگرفته باشد، حق الوکاله به این صورت محاسبه می گردد:

  • در صورتی که ارزش زمین یا ملک تا مبلغ ۵۰میلیون تومان باشد، مقدار حق الوکاله، ۸درصد از بهای مطالبه شده می باشد.
  • در صورتی که ارزش ملک یا زمین از ۵۰تا ۲۰۰میلیون تومان باشد، میزان حق الوکاله ۷درصد از مبلغ درخواستی می باشد.
  • در صورتی که ارزش ملک بین ۲۰۰میلیون تا ۵ میلیارد تومان باشد، حق الوکاله ۵درصد از مبلغ ملک است.
  • در صورتی که ارزش ملک بیش از سه میلیارد تومان باشد، مبلغ حق الوکاله ۳درصد خواهد بود.

هزینه مشاوره حقوقی بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر چقدر است؟

گاهی در دعاوی ملکی، حل مسائل آن قدر هم پیچیده و دشوار به نظر نمی رسد.در این صورت برای صرفه جویی در زمان و هزینه ها، می توان از مشاوره حقوقی استفاده کرد‌. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که برای مشاوره ملکی بایست از یک وکیل مجرب و متخصص در دعاوی ملکی، بهره بگیرید. میزان حق مشاوره وکیل ملکی به موضوع دعوی ملکی بستگی دارد.

به طور مثال تنظیم سند و یا قرارداد، پلمپ ملک، گرفتن حکم تخلیه ، سرقفلی و… هر کدام دارای حق مشاوره متفاوتی هستند‌. از سوی دیگر میزان شهرت و سابقه و تخصص وکیل نیز از عوامل افزایش حق مشاوره حقوقی می باشد. همچنین مدت زمان حل مسئله و میزان دشواری و زمان بر بودن آن نیز، بر مبلغ حق مشاوره وکیل تاثیرگذار است.

هزینه مشاوره حقوقی بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر چقدر است؟

کلام آخر

در این مطلب سعی داشتیم شما را با بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر آشنا نماییم. امیدواریم در صورت بروز هر گونه مشکلات ملکی، با بکار گیری این مطالب و انتخاب درست یک وکیل با تجربه ، در دعاوی حقوقی خود پیروز و موفق شوید. از اینکه ما را تا پایان این مقاله همراهی نمودید، از شما سپاسگزاریم. نظرات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا