ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهر قدس ⚖️【سال1403】✔️

اگر نگاه تیزبینانه‌تری به جامعه داشته باشیم به زودی در خواهیم یافت که املاک و مستلات بخش عمده‌ای از دارایی‌های افراد را به خود اختصاص داده است. در انجام معاملات ملکی لازم است فرد اطلاعات کاملی در خصوص قوانین و مقررات داشته باشد تا از این بابت دچار مشکلات جدی نشده و منافعش را به خطر نیندازد. یکی از مطلوب‌ترین راه‌ها برای کسب اطلاعات در خصوص قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی بادریافت مشاوره حقوقی از یک وکیل مجرب و خبره می‌باشد. وکیل به واسطه تخصصی که در زمینه املاک د می‌تواند موثرترین راه‌ها برای عبور از مشکلات پیش آمده را پیش روی موکل خود قرار داده و او را در تامین اهداف تعیین شده یاری کند؛ اما یافتن وکلای شاخص همیشه هم کار ساده‌ای نیست. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در شهر قدس آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در شهر قدس

بهترین وکیل ملکی در شهر قدس کیست؟

شکست در دعاوی ملکی می تواند فرد را از نظر اقتصادی درگیر کرده به خسارت‌های جبران ناپذیر را به او تحمیل کند. در این بین دانش حقوقی و تجربیات بهترین وکیل ملکی در شهر قدس می‌تواند به عنوان یک عامل بازدارنده در نظر گرفته شود. وکیل سال‌های زیادی را در محاکم قضایی مشغول فعالیت‌های حقوقی بوده است. او قادر است تا اقدامات موکل را به گونه‌ای تنظیم نماید تا با سهولت بیشتری به اهداف تعیین شده دست پیدا کرده موفقیت‌های چشمگیری را در دعاوی ملکی به دست آورد.

برترین وکیل ملکی در شهر قدس با تحصیل در رشته حقوق و کسب تجربیات گرانبها در محاکم قضایی به درجه‌ای از سابقه و تخصص رسیده است که می‌تواند حقوق از دست رفته شما را در کمترین زمان ممکن احقاق کند. بهترین وکیل شهر قدس با جسارت و شجاعت خود تا لحظه صدور رای دادگاه پرونده را پیگیری کرده و اجازه نمی‌دهد هیچ منفعتی از موکل در مسیر دادرسی ضایع گردد. او همواره اصول حرفه‌ای را رعایت کرده تا به این شکل رضایت موکل خود را در تمام مراحل رسیدگی به پرونده جلب نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهر قدس را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در شهر قدس را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

محمد کریمی شهیدی

محمد کریمی شهیدی وکیل ملکی در شهر قدس

جناب آقای محمد کریمی شهیدی وکیل و مشاور با سابقه پایه یک دادگستری هستند. ایشان وکیلی مجرب در حل پرونده های دعاوی ملک و املاک هستند. همچنین در دعاوی حقوقی و خانواده نیز فعالیت می کنند. مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود.

آدرس دفتر: شهرقدس، میدان قدس، ابتدای خیابان امامزاده، ساختمان پارادایس، طبقه ۵، واحد ۵۰۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۸۴۵۲۶۹

سیدحسن‌ کلانتریان‌

سیدحسن‌ کلانتریان‌ وکیل ملکی در شهر قدس

جناب آقای سید حسن کلانتریان با بیش از ۱۴ سال سابقه وکیل شناخته شده ی پایه یک دادگستری هستند. ایشان همچنین مشاور حقوقی خوبی نیز محسوب می شوند. جناب کلانتریان در دعاوی مختلفی همچون ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند و رزومه کاری موجهی را ثبت کرده اند.

آدرس دفتر: شهرقدس، میدان قدس، بلوارامام خمینی، بعداز کوچه ارشاد، پلاک۷۰، طبقه۲

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۵۳۴۰۷۳

سیدمحمدرضا رضوی

سیدمحمدرضا رضوی وکیل ملکی در شهر قدس

جناب آقای سید محمدرضا رضوی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان متخصص در امر دعاوی ملکی هستند. اما در دعاوی همچون کیفری، خانواده و حقوقی نیز فعالیت می کنند. مهارت و تجربه ایشان باعث شده تا بهترین نتیجه را در پرونده ها ایجاد کنند.

آدرس دفتر: شهرقدس، بلوار۴۵ متری، خیابان دانش آموز، انتهای خیابان صاحب الزمان، کوچه شهید حاجیلو، پلاک۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۸۸۶۷۵۴

زهرا اکبری

زهرا اکبری وکیل ملکی در شهر قدس

سرکار خانم زهرا اکبری یکی دیگر از وکلای نام دار پایه یک دادگستری هستند. همچنین مشاور حقوقی نیز هستند. خانم اکبری در دعاوی مختلفی اعم از خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و آنلاین انجام می شود.

آدرس دفتر: شهرقدس، میدان قدس، ابتدای بلوار امام خمینی، نبش کوچه رجبی، طبقه۲، واحد ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۰۲۴۷۱۷

یداله احمدی

یداله احمدی وکیل ملکی در شهر قدس

جناب آقای یداله احمدی وکیل با سابقه و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان توانسته اند پرونده های بسیاری در زمینه دعاوی ملک و املاک با موفقیت به اتمام برسانند. همچنین با تسلط بر قوانین و مقررات دفاعیات خوب و قابل توجهی را در حضور دادگاه ارائه می دهند.

آدرس دفتر: شهرقدس، خیابان آزادی، مرکز خرید طلای الماس، طبقه ۲، واحد ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۲۰۷۹۳۶


حق الوکاله وکیل ملکی در شهر قدس در صورت شکست در پرونده

به این نکته توجه داشته باشید که تنها با استفاده از بهترین وکیل ملکی در شهر قدس  که می‌توانید به اهداف خود در خصوص پرونده‌های ملکی دست پیدا کنید؛ بنابراین لازم است با بهره‌مندی از متر و معیارهایی که در اختیار دارید ان مهارت و توانایی‌های گزینه‌های مختلف را مورد بررسی‌های دقیق قرار داده تا به این شکل به شاخص‌ترین و خب‌ترین وکلای موجود دست پیدا کنید. پس از کسب اطمینان از انتخاب خود لازم است با دفتر وکیل و یا موسسه حقوقی که در آن فعالیت دارد تماس گرفته و جلسه ملاقات تدارک ببینید.

در جلسات ملاقات حضوری لازم است تمام مدارک مورد نیاز را به همراه داشته باشید تا وکیل بتواند آنها را به دقت مورد بررسی قرار داده و در خصوص پرونده‌های ملکی اطلاعات خود را تکمیل کند. لازم به ذکر است که در این جلسات می‌توانید در خصوص تمامی جزئیات مربوط به پرونده‌های ملکی نیز به تبادل نظر پرداخته تا به این شکل نقطه نظر مشترکی را پیدا کنید. یکی از این جزئیات مهم که نقش موثری را در تداوم همکاری دارد مسئله حق الوکاله وکیل ملکی می‌باشد.

لازم به ذکر است که بهترین وکیل ملکی در شهر قدس دارای شغلی آزاد است و همین مسئله دست او را باز می‌گذارد تا میزان حق الوکاله‌اش را به صورت توافقی تعیین کند. در ابتدا حقوقدان پرونده ملکی را ارزیابی کرده تا از میزان پیچیدگی و زمانبر بودن آن مطلع گردد. پس از طی نمودن این مرحله وکیل مورد نظر مبلغی را به عنوان حق الوکاله و موکل خود پیشنهاد خواهد در این صورت است که موکل نیز می‌تواند در تعیین حق الوکاله نقش آفرین باشد و با چانه زنی‌های خود در خصوص میزان و نحوه پرداخت حق الوکاله آن را به شرایط ایده‌آل خود نزدیک‌تر کند.

علاوه بر میزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن لازم است در خصوص جزئیات دیگر نیز توافقات کاملی را به انجام برسانید. یکی از این جزئیات که از اهمیت بالایی نیز برخوردار است مسئله حق الوکاله در صورت شکست در پرونده می‌باشد. در صورتی که وکیل تمام تلاش خود را به کار بگیرد ولی با این حال اگر پرونده با شکست روبرو شود می‌بایست به متن قرارداد برای تعیین دستمزد مراجعه کنید. ممکن است برای مثال در متن قرارداد ذکر شده باشد که در صورت شکست مبلغی به عنوان جریمه از دستمزد وکیل کسر گردد.

بهترین وکیل ملکی در شهر قدس

۴ اشتباه بزرگ در انتخاب وکیل ملکی در شهر قدس

انتخاب بر اساس جنسیت وکیل: یکی از مهمترین اشتباهاتی که ممکن است افراد درگیر در پرونده‌های ملکی با آن مواجه شوند این است که در انتخاب بهترین وکیل ملکی در شهر قدس تنها به جنسیت حقوقدان مورد نظر توجه داشته باشند سایر ویژگی‌های او غافل بمانند. اینکه تمایل به استخدام وکیل زن یا مرد داشته باشید در نهایت به سلیقه شما باز می‌گردد و نمی‌توان به آن خورده‌ای گرفت. اشکال کار آنجایی است که یک وکیل را صرفاً به خاطر جنسیت او به خدمت بگیرید از مهارت‌های دیگر او صرف نظر کنید.

انتخاب عجولانه وکیل ملکی: یکی دیگر از اشتباهاتی که ممکن است در مسیر انتخاب وکیل از شما سر بزند این است که عجولانه حقوقدان انتخاب کنید. در بسیاری از پرونده‌های ملکی شما به عنوان فرد درگیر دردآوی مطرح شده مدت زمان کمی را در اختیار دارید تا از میان گزینه‌های موجود یکی را به عنوان وکیل برگزینید. در این بین هرگز نباید عجله شما باعث شود تا تحقیقات جامعی را در خصوص گزینه‌های مورد نظر انجام نداده و درست تصمیم نگیرید.

انتخاب وکیل تنها بر اساس میزان حق الوکاله: در قسمت قبل اشاره داشتیم که هر یک از وکلای ملکی ممکن است با بررسی پرونده‌های شما مبلغ متفاوتی را از دیگران به عنوان حق الوکاله اعلام کنند. هرگز نباید دستمزد نجومی برخی از بهترین وکیل ملکی در شهر قدس شما را به این اشتباه بیندازد که توانمندی آنها در مقایسه با دیگر گزینه‌ها بیشتر است. از سوی دیگر مقرون به صرفه بودن یک وکیل نیز نباید عاملی برای  نظر از بررسی سایر مهارت‌ها و توانمندی‌های او در زمینه رسیدگی به پرونده‌های ملکی باشد.

انتخاب وکیل بدون در نظر گرفتن تخصص او: هر یک از وکلا بسته به نوع پرونده‌هایی که در طی سال‌های متمادی وکالت آنها را بر عهده گرفته است و یا بر اثر تحصیل در رشته مربوطه به خصص‌های لازم دست پیدا می‌کنند. لازم است پیش از هرگونه تصمیم گیری در خصوص استخدام وکلا در ابتدا نوع تخصص او را مورد بررسی دقیق قرار دهید. در نظر داشته باشید تا اگر برای حل و فصل مشکلات ملکی خود به سراغ وکلای متخصص در این زمینه بروید به میزان قابل توجهی احتمال کسب پیروزی را افزایش خواهید داد.

بهترین وکیل ملکی در شهر قدس

کلام آخر

از این که تا پایان مطلب در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر می‌کنیم. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با مهم‌ترین مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل ملکی در شهر قدس آشنا کنیم تا از بابت رسیدگی به پرونده‌های ملکی خود دغدغه‌ای نداشته باشید. در ادامه سعی کردیم تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده‌های ملکی را به طور دقیق مشخص کنیم و پس از آن نیز برخی از اشتباهات رایج و بزرگ در استخدام وکیل ملکی را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون از شما درخواست می‌کنیم که اگر نظر یا پیشنهادی در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

دکمه بازگشت به بالا