کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهر قدس ⚖️【سال1403】✔️

در پرونده‌های مربوط به دعاوی کیفری با وقوع جرم مواجه هستیم. قانونگذار سعی دارد با تعیین مجازات برای انواع جرم‌های در نظر گرفته شده نوعی نظم و انضباط را در سطح جامعه حکمفرما کند. در واقع تعیین مجازات برای ایجاد نوعی بازدارندگی است و بسته به نوع جرم ممکن است شدت پیدا کند. هر یک از افراد درگیر در پرونده‌های کیفری ممکن است با وقوع شکست متحمل خسارت‌های جبران ناپذیری شود. شاکی با شکست از حقوق قانونی خود باز خواهد ماند و متشاکی نیز با شکست دچار مجازات‌های سنگینی خواهد شد. در این بین وکیل متخصص درد حاوی کیفری سعی دارد با تکیه بر دانش حقوقی و تجربیاتی که در تمام سال‌ها جمع آوری کرده این خسارت‌ها را برای موکل خود به حداقل برساند؛ اما یافتن وکلای کار بلد و خبره کار دشوار و سختی به نظر می‌رسد. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در شهر قدس آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در شهر قدس

بهترین وکیل کیفری در شهر قدس کیست؟

به طور کلی دعاوی مطرح شده در مراجع قانونی را می‌توان به دو دسته دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری دسته‌بندی کرد. درد آبی کیفری فرد شاکی مدعی است که متهم با وقوع جرم حقوقی را از او ضایع کرده است. حساسیت‌های موجود در پرونده‌های کیفری بسیار بالا است و به همین سبب بهتر است پیش از هرگونه اقدام با بهترین وکیل کیفری در شهر قدس ارتباط گرفته و او را از تصمیمات خود مطلع کنید. این مسئله باعث می‌شود که شانس کسب موفقیت خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

در واقع برترین وکیل کیفری در شهر قدس مهارت‌های حقوقی لازم برای دفاع از موکل خود در محاکم قضایی را دارا می‌باشد. او به خوبی آموخته است که باید تا زمان صدور نهایی رای از دادگاه کیفری حافظ منافع موکل خود باشد و به هیچ عنوان با ناامیدی عرصه را خالی نکند. بهترین وکیل شهر قدس سال‌های زیادی از سابقه کاری خود را صرف علم آموزی و کسب تجربیات کافی در زمینه حقوق کرده است او می‌تواند از تجربیات و دانش حقوقی خود برای بازگشایی گره‌های موجود در پرونده استفاده کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهر قدس را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کیفری در شهر قدس را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

علی حضرت پور

علی حضرت پور وکیل کیفری در شهر قدس

جناب آقای علی حضرت پور با بیش از ۱۳ سال سابقه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خوبی نیز هستند. آقای حضرت پور متخصص در حل پرونده های دعاوی کیفری هستند. مهارت و تجربه بالای ایشان باعث شده تا با موفقیت پرونده ها را به اتمام برسانند.

آدرس دفتر: شهرقدس، میدان ولیعصر، ۲۰متری ولیعصر، کوچه گل یاس، پلاک ۳۹

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۶۷۴۰۱۵

آرزو خیری کرگان

آرزو خیری کرگان وکیل کیفری در شهر قدس

سرکار خانم آرزو خیری کرگان وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. همچنین ایشان دارای کارشناسی ارشد حقوق نیز هستند. ایشان در دعاوی مختلفی همچون خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. اما تخصص ویژه ی خانم خیری کرگان در زمینه دعاوی کیفری است.

آدرس دفتر: شهرقدس، خیابان امام خمینی، روبروی کوچه ارشاد، پلاک۳۳، طبقه۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۰۹۹۵۶۴

الهام لباف ثانی یزد

الهام لباف ثانی یزد وکیل کیفری در شهر قدس

سرکار خانم الهام لباف ثانی یزد یکی دیگر از وکلای نام دار و شناخته شده ی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی همچون کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و غیرحضوری است.

آدرس دفتر: شهرقدس، خیابان امام، نرسیده به میدان آزادی، پلاک۲۲۴، طبقه۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۹۰۹۶۵۰

نورالدین غلامی

نورالدین غلامی وکیل کیفری در شهر قدس

جناب آقای نورالدین غلامی با بیش از ۱۲ سال سابقه وکیل با تجربه پایه یک دادگستری هستند. همچنین ایشان مشاور حقوقی خوبی نیز محسوب می شوند. جناب غلامی در حوزه دعاوی کیفری بسیار با مهارت و خبره هستند. با تسلط بر قوانین و مقررات توانسته اند تاکنون بهترین دفاعیات را ارائه دهند.

آدرس دفتر: شهرقدس، ۴۵متری انقلاب، کوچه گل گندم، طبقه فوقانی نمایشگاه، پلاک۱۲، طبقه۱، واحد۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۵۸۵۹۳۰

حمید کردی

حمید کردی وکیل کیفری در شهر قدس

جناب آقای حمید کردی وکیل با سابقه و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی همچون کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت می کنند. با مهارت و تجربه خود توانسته اند سخت و پیچیده ترین پرونده ها را به خوبی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: شهرقدس، بلوار۴۵متری انقلاب، پایین تر از پارک، بین صنعت۳و۴، ساختمان اریا۳۰۷، واحد۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۳۲۹۲۱۶


فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل کیفری در شهر قدس

بسیاری از افرادی که با پرونده‌های کیفری دست و پنجه نرم می‌کنند با این سوال روبرو هستند که فرمول محاسبه حق الوکاله پرونده‌های کیفری چگونه است و باید چه مبلغی را در ازای دریافت خدمات حقوقی به وکیل مورد نظر پرداخت کنند؟ در ابتدا لازم است تعریف دقیقی از حق الوکاله داشته باشیم. حق الوکاله بهترین وکیل کیفری در شهر قدس در واقع میزان دستمزدی است که باید در ازای دریافت خدمات حقوقی مختلف به او پرداخت کنید. این خدمات می‌تواند شامل مشاوره حقوقی و اعطای وکالت باشد.

در ابتدا لازم است تمام تلاش خود را به کار گرفته تا از میان گزینه‌های پرشماری که در عرصه وکالت مشغول به فعالیت هستند یکی را به عنوان نماینده قانونی خود برگزینید. لازم به ذکر است که نتایج مطلوب تنها از طریق استخدام وکلای شاخص است که حاصل می‌شود. زمانی که از انتخاب وکیل مورد نظر مطمئن شدید لازم است تا با استفاده از مشخصاتی که از او در اختیار دارید با دفتر وی تماس گرفته و جلسه‌ای را برای افزایش شناخت و تعیین حق الوکاله مشخص کنید.

آیین نامه‌های وکالت سعی دارند میزان هزینه بهترین وکیل کیفری در شهر قدس را مشخص کرده و به این شکل وحدت رویه‌ای را در میان حق الوکاله گزینه‌های مختلف ایجاد کنند؛ اما همه می‌دانیم که وکالت جزو مشاغل آزاد دسته‌بندی می‌شود و به همین سبب وکیل از نظر قانونی این حق را دارد تا دستمزد و هزینه‌اش را به صورت توافقی با موکل تعیین و محاسبه کند در واقع حقوقدان زمانی می‌تواند در خصوص حق الوکاله اظهار نظر کند که پرونده کیفری را به دقت مورد بررسی قرار داده و از جزئیات آن کسب اطلاع نماید

پس از اینکه وکیل مورد نظر از پیچیدگی و زمانبر بودن پرونده مطلع شد مبلغ مورد نظرش را به شما به عنوان موکل اعلام خواهد کرد. در این صورت است که موکل نیز می‌تواند نظر خود را به وکیل منتقل کرده و در خصوص مقدار حق الوکاله پیشنهادی از سوی حقوقدان چانه زنی کند. از سوی دیگر باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به مانند میزان آن به صورت توافقی تعیین می‌شود. برای مثال در صورت موافقت وکیل می‌توانید حق الوکاله را در دو یا سه قسط پرداخت کنید.

بهترین وکیل کیفری در شهر قدس

۴ ویژگی وکیل کیفری در شهر قدس

صداقت با موکل: یکی از مهمترین ویژگی‌های بهترین وکیل کیفری در شهر قدس صداقت می‌باشد. وکیل مورد نظر باید موکل خود را در جریان تمامی جزئیات پرونده قرار داده و او را از آخرین تغییرات و تصمیم گیری‌ها مطلع کند. او در ابتدا نباید با قول‌های خلاف واقع خود موکل را بیش از حد به نتیجه دعاوی مطرح شده امیدوار کرده و به این شکل به او ضربه بزند. در نظر داشته باشید که تعداد زیادی از وکلا متاسفانه از روی بازارگرمی اقدام به ئه قول‌های خلاف واقع می‌کنند که کار ناپسندی می‌باشد.

ارتباط با افراد درگیر در پرونده‌های کیفری: وکیل مورد نظر لازم است تا حدودی با مسائل روانشناسی آشنایی داشته باشد تا به این شکل بتواند راهکاری را برای ارتباط گرفتن با موکل خود پیدا کند. برقراری ارتباط با افراد درگیر با پرونده‌های کیفری قدری دشوار است چرا که این افراد از نظر روحی با تنش و دغدغه‌هایی مواجه هستند. ذکر این نکته ضروری است که ارتباط موثر میان وکیل و طرف‌های دیگر دعوی ممکن است در آینده باعث ایجاد نوعی صلح و سازش شود و منافع موکل تامین گردد.

امانت داری در برابر اسرار موکل: یکی دیگر از ویژگی‌هایی که بهترین وکیل کیفری در شهر قدس دارای آن می‌باشد امانت داری است. وکیل لازم است در حفظ اسرار خصوصی موکل خود تلاش وافری داشته همواره به گونه‌ای رفتار کند که اعتماد موکل را جلب نماید. اینکه وکیل مورد نظر در حفظ اسرار موکل خود کوشا باشد به طور کامل نشان دهنده حرفه‌ای بودن حقوقدان مورد نظر است. در صورت امانت‌دار بودن وکیل است که موکل می‌تواند اطلاعات پرونده را بدون دغدغه به او منتقل کند.

جسارت و شجاعت وکیل: وکیلی که فاقد شهامت است به هیچ عنوان نخواهد توانست در جلسات دادگاه از منافع موکل خود دفاع کرده و اهداف تعیین شده را محقق سازد. او به سادگی شکست را پذیرفته از ادامه رسیدگی به پرونده ناامید می‌شود. جسارت و شجاعت جزو مهم‌ترین ویژگی‌های وکلای شاخص به شمار می‌رود. وکیل کیفری تا آخرین لحظه برای اق حقوق از دست رفته موکل خود تلاش کرده و اجازه نمی‌دهد که مجازات‌های سنگینی دامانگیر او شود. در این صورت کسب موفقیت تسهیل خواهد شد.

وکیل کیفری در شهر قدس

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله سعی کردیم تا به بررسی مشخصات و تخصص بهترین وکیل کیفری در شهر قدس بپردازیم تا شما کار ساده‌تری برای انتخاب وکلای مطرح و شاخص داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم توضیح مختصری درباره فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل کیفری داشته باشیم و پس از آن نیز به سراغ برخی از ویژگی‌های مهم وکلای شاخص رفتیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی درخواست می‌کنیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را با ما در قسمت دیدگاه در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 3 =

دکمه بازگشت به بالا