کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران ⚖️【سال1403】✔️

پیچیدگی و حساسیتی که در خصوص پرونده‌های مربوط به دعاوی کیفری وجود دارد بسیار بالا است و همین مسئله باعث می‌شود تا شما برای حل و فصل مشکلات کیفری خود به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که دارای تخصص و تجربه بالایی هستند و می‌توانند از سابقه قبول وکالت در پرونده‌های مشابه برای کسب موفقیت و ارائه راهکارهای مناسب استفاده کنند. دقت کنید که اگر در پرونده‌های کیفری شکست بخورید ممکن است با مجازات‌های سنگینی روبرو شوید. از سوی دیگر اگر به عنوان شاکی در این پرونده‌ها ورود پیدا کرده‌اید در صورت شکست از تامین منافع قانونی خود و حقوقی که در اختیار دارید غافل خواهید ماند به هر حال برای کسب نتایج درخشان باید به سراغ وکلای متخصص و مجرب بروید؛ بنابراین در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران آشنا کنیم. درخواست می‌کنیم تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران

بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران کیست

با حضور در موسسات حقوقی و دفاتر وکالتی که در جنوب تهران وجود دارند می‌توانید با تعداد زیادی از وکلا ملاقات کرده و نظر آنها را در خصوص قبول وکالت در پرونده‌های مربوط به دعاوی کیفری جویا شوید. از سوی دیگر شما می‌توانید در فضای مجازی شرایط استخدام وکلای مربوط به پرونده‌های کیفری را جویا شده و در خصوص اعطای وکالت به بهترین وکیل کیفری در تهران تصمیم گیری کنید؛ اما باید به این نکته توجه داشته باشید که برای کسب نتایج درخشان در دعاوی پیچیده‌ای مانند دعاوی کیفری لازم است به سراغ بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران بروید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در جنوب تهران شخصی است که از دغدغه‌های موکل خود اطلاع کامل داشته و می‌تواند برای کسب موفقیت و پیروزی او در محاکم قضایی برنامه‌ریزی کند. در واقع برترین وکیل کیفری در جنوب تهران به درستی راهکارهای مناسب را مورد سنجش قرار داده و آن دسته از راه حل‌هایی را به موکل خود پیشنهاد می‌دهد که می‌تواند در مدت زمان کمی او را به خواسته‌های حقوقیش برساند. وکیل کیفری خوب در جنوب تهران دارای رفتار و خلقیات حرفه‌ای می‌باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کیفری در جنوب تهران را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

فرشته لطفی

فرشته لطفی وکیل کیفری در جنوب تهران

سرکار خانم فرشته لطفی با بیش از ۱۲ سال سابقه وکیل پایه یک دادگستری و دارای کارشناسی ارشد حقوق هستند. همچنین ایشان مشاور حقوقی نیز هستند. خانم لطفی تخصص ویژه ای بر دعاوی کیفری دارند و سخت ترین پرونده ها را به خوبی حل کرده اند.

آدرس دفتر: تهران، نازی آباد، خیابان مدائن، نبش کوچه خدابنده، پلاک ۳۷

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۸۳۸۶۹۰

وحیدرضا گودرزی

وحیدرضا گودرزی وکیل کیفری در جنوب تهران

جناب آقای وحیدرضا گودرزی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. حوزه فعالیت آقای گودرزی در دعاوی حقوقی و کیفری است. ایشان به علت مهارت بالای خود، در حوزه کاری رزومه عالی را به ثبت رسانده اند.

آدرس دفتر: تهران، افسریه، ۱۵متری دوم، نبش خیابان ۲۲، ساختمان مهتاب، طبقه دوم، واحد۸

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۸۰۸۰۶۲

تامارا قراگزلو

تامارا قراگزلو وکیل کیفری در جنوب تهران

سرکار خانم تامارا قراگزلو یکی دیگر از وکلای شناخته شده پایه یک دادگستری هستند.‌‌ همچنین ایشان مشاوره حقوقی خوبی نیز هستند. خانم قراگزلو در دعاوی مختلفی همچون کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، نازی آباد، خیابان مدائن(بابائی)، نبش خیابان خدابنده، بالای بانک آینده، پلاک ۱۳۷، واحد ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۴۷۸۲۲۷

اعظم قاسمی

اعظم قاسمی وکیل کیفری در جنوب تهران

سرکار خانم اعظم قاسمی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان وکیلی مجرب در حوزه دعاوی کیفری محسوب می شوند. با توانایی، تجربه و مهارت خود توانسته اند، سخت و پیچیده ترین پرونده ها را حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: تهران، نازی آباد، ضلع شمالی میدان بهمنیار، پلاک ۱۵، واحد۶

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۲۰۲۲۴۵

رعنا فهیمی

رعنا فهیمی وکیل کیفری در جنوب تهران

سرکار خانم رعنا فهیمی وکیل نام دار و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی همچون کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. مشاوره های خانم رعنا فهیمی به صورت حضوری و غیر حضوری برای مراجعین و موکلین شان انجام می شود.

آدرس دفتر: تهران، افسریه، ۱۵متری ۲و۳، پاساژصدف، طبقه ۱، پلاک ۵۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۲۳۴۲۵۷


مهمترین وظایف وکیل کیفری در جنوب تهران

اگر به دنبال استخدام بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران هستید لازم است با مهم‌ترین وظایفی که این وکیل بر عهده دارد و باید آنها را به طور کامل در قبال موکل خود انجام دهد آشنایی پیدا کنید. آشنایی با وظایف وکیل باعث می‌شود تا اطلاعات حقوقی شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده و با دید جامع‌تری به استخدام وکیل و اعطای وکالت به او بپردازید. در ادامه این مقاله سعی داریم شما را با مهمترین وظایفی که لازم است وکلای متخصص و خبره در زمینه دعاوی کیفری انجام دهند آشنا کنیم.

تنظیم شکواییه و انواع اسناد حقوقی: روال قانونی برای اقامه دعاوی کیفری به این صورت است که ابتدا شما باید به دفاتر خدمات الکترونیکی قوه قضاییه مراجعه کرده و سپس در آنجا شکوائیه ی مربوطه را تنظیم نمایید. از سوی دیگر برای واکنش به ادعاهای طرف مقابل در محیط دادگاه لازم است لایحه دفاعی تنظیم شده و آن را در اختیار قاضی مربوطه قرار در تمامی اسناد حقوقی شما ملزم هستید از بهترین وکیل تهران کمک بگیرید چرا که تخصص و تجربه او در این زمینه بالاتر است می‌تواند به شما کمک کند.

تشریح مباحث پیچیده حقوقی: مباحث حقوقی مربوط به دعاوی کیفری به طور معمول با پیچیدگی‌های بسیار زیادی همراه هستند و همین مسئله کار را برای تسلط بر قوانین و مقررات سخت می‌کند. از سوی دیگر می‌دانیم اگر اطلاعات شما در خصوص دعاوی مطرح شده پایین باشد هرگز نخواهید توانست گام مثبتی را در جهت کسب پیروزی و موفقیت بردارید. وکیل سعی می‌کند پیچیده‌ترین مباحث حقوقی را نیز به زبانی ساده برای شما تشریح نماید تا با دیدی جامع‌تر در دادگاه حاضر شده و به موفقیت برسید.

دفاع از پرونده‌های کیفری در محاکم قضایی: از دیگر وظایفی که لازم است بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران انجام دهد، دفاع از پرونده در محیط دادگاه است. در ابتدا لازم است وکیل به دقت پرونده را مورد بررسی قرار داده تا اطلاعات خود در خصوص آن را افزایش دهد این مسئله به وکیل کمک می‌کند تا در جلسات دادگاه دفاع مطلوب‌تری را ارائه داده و شما را به خواسته‌های حقوقی و دغدغه‌هایی که در ذهن خود دارید نزدیک‌تر کند. این مسئله را می‌توان یکی از مهم‌ترین وظایف وکیل به شمار آورد.

بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل کیفری در جنوب تهران

در مشاوره حقوقی با بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران این امکان برای شما به عنوان موکل فراهم شده است تا تمامی سوالات خود را از وکیل بپرسید. دقت داشته باشید که وکیل اطلاعات جامعی در خصوص قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری دارد و می‌تواند تمامی سوالات شما را به مطلوب‌ترین شکل ممکن پاسخ دهد. پیش از اینکه در جلسات مشاوره حقوقی حاضر شوید لازم است تمامی سوالات خود را طبقه بندی کرده و آنها را یادداشت نمایید تا در جلسات به طور کامل آنها را از وکیل بپرسید.

اگر برای حضور در دادگاه اضطراب و استرس دارید می‌توانید آنها را با دریافت مشاوره حقوقی به میزان قابل توجهی کاهش دهید. وکیل می‌تواند درک درستی از روال رسیدگی به پرونده به شما ارائه دهد از سوی دیگر وکیل می‌کوشد تا دید شما را در خصوص دعاوی مطرح شده درست کند. تمامی این مسائل منجر به این موضوع خواهد شد که اضطراب و استرس شما کاهش یابد و با دلگرمی بیشتری در محاکم قضایی حاضر شوید. این موضوع را می‌توان یکی از مهم‌ترین مزایای مشاوره حقوقی برای افراد به شمار آورد.

این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است که شما حقوق قانونی خود را بشناسید و برای آنها گام مثبتی را بردارید. در واقع در جلسات مشاوره حقوقی وکیل می‌کوشد تا شما را با حقوق قانونی و منافعی که در اختیار دارید به طور کامل آشنا کرده تا در جلسات دادگاه اجازه سو استفاده از آنها را به هیچ یک از طرف‌های دعوی ندهید. از سوی دیگر در جلسات مشاوره حقوقی وکیل می‌کوشد تا حتی پیچیده‌ترین مباحث حقوقی را نیز در حد فهم افراد عادی توضیح داده و شما را به این شکل مهیای حضور در جلسات دادگاه کند.

در واقع شما می‌توانید از طریق همفکری و تبادل نظر با بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران درباره سطح توانایی و مهارت حقوقدان مورد نظر به جمع‌بندی برسید. این مسئله به شما کمک می‌کند تا با دید جامع‌تری وکالت در پرونده‌های کیفری را به حقوقدان مورد نظر واگذار کنید. لازم به ذکر است که یکی دیگر از مزایای مشاوره حقوقی می‌تواند این باشد که شما با استفاده از آن در وقت و هزینه خود در مراجع قانونی صرفه‌جویی کنید. چرا که در این جلسات وکیل راهکارهای مناسب برای برون رفت از مشکلات را پیشنهاد خواهد داد.

بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران

کلام آخر

تشکر و قدردانی می‌کنیم بابت اینکه حوصله به خرج دادید و با ما در سایت برترین وکلا همراه بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌هایی که لازم است بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران به همراه داشته باشد آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید در مدت زمان کمی دغدغه‌های حقوقی خود را برطرف کرده و به موفقیت برسید. در ادامه برخی از مهم‌ترین وظایفی که لازم است وکلای متخصص در زمینه دعاوی کیفری برای کسب پیروزی موکل انجام دهند را تشریح نماییم. پس از آن نیز به سراغ مزایای مشاوره حقوقی رفته و آنها را به طور کامل بررسی کردیم. اکنون از شما درخواست می‌کنیم که نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا