ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران ⚖️【سال1403】✔️

با حضور در مراجع قضایی به زودی در خواهیم یافت که تعداد زیادی از پرونده‌های مفتوحه در محاکم مختلف به دعاوی ملکی اختصاص دارد. شاید دلیل اصلی بروز مشکلات مربوط به دعاوی ملکی به در اختیار نداشتن اطلاعات حقوقی کافی بازگردد. به هر حال در صورتی که با پرونده‌های ملکی روبرو هستید لازم است با تحقیقات کاملی که انجام می‌دهید سطح توانمندی وکلای مختلف را محک زده و از میان آنها به سراغ شاخص‌ترین گزینه‌ها بروید. استفاده از وکلای ممتاز و متخصص به شما این امکان را می‌دهد که در مدت زمان کمی به خواسته‌های حقوقی خود رسیده و بتوانید اهدافی را که در سر دارید محقق کنید؛ اما نکته اینجاست که یافتن چنین وکلای خبه‌ای همواره کار دشوار و سختی به نظر می‌رسد؛ بنابراین در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران

بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران کیست؟

اکثر افراد با مشکلات عدیده‌ای در زمینه ملک و املاک روبرو هستند و همین مسئله باعث می‌شود تا در صورت عمیق شدن اختلافات به مراجع قضایی مراجعه نمایند. در این صورت است که بهترین وکیل ملکی در تهران به عنوان نماینده قانونی فرد می‌تواند در دادگاه حضور موثری را داشته و از منافع موکل خود به مطلوب‌ترین شکل ممکن دفاع کند. در نظر داشته باشید که برای کسب نتایج مطلوب لازم است به سراغ آن دسته از وکلای بروید که توانمندی و مهارت‌های خود را در طی سال‌های متمادی به اثبات رسانده باشند.

لازم به ذکر است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در جنوب تهران سابقه حضور در محاکم قضایی برای سال‌های متمادی را به همراه دارد و در تمام این مدت توانسته تجربه وکالت در پرونده‌های مشابه را به دست آورد. اگر به تجربیات برترین وکیل ملکی در جنوب تهران تکیه کنید می‌توانید در مدت زمان کمی خواسته‌ها و دغدغه‌های خود را برطرف کرده و در دادگاه به موفقیت برسید. وکیل ملکی خوب در جنوب تهران شخصی است که بتواند دانش حقوقی خود را به بهترین شکل به موکل خود منتقل کرده باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در جنوب تهران را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

امیر حسین نکونام

امیر حسین نکونام وکیل ملکی در جنوب تهران

جناب آقای امیر حسین نکونام وکیل با تجربه و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. آقای نکونام دارای کارشناسی ارشد حقوق هستند. ایشان در دعاوی مختلفی اعم از ملکی، حقوقی، خانوادا و کیفری فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، میدان افسریه، مسعودیه، خیابان ۸متری ایلخانی، پلاک ۳۳۸

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۸۰۹۵۲۶

حسن نظری

حسن نظری وکیل ملکی در جنوب تهران

جناب آقای حسن نظری با بیش از ۱۲ سال سابقه وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. اقای نظری در دعاوی ملک و املاک، حقوقی، خانواده و کیفری فعالیت می کنند. آقای نظری با توانایی و مهارت خود توانسته اند رزومه کاری خوبی را از خود به ثبت برسانند.

آدرس دفتر: تهران، افسریه، والفجر، بلوک e، کوچه سوم، پلاک ۷۸

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۳۶۲۹۷۰

یعقوب مهدی لی

یعقوب مهدی لی وکیل ملکی در جنوب تهران

جناب آقای یعقوب مهدی لی یکی دیگر از وکلای شناخته شده پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی همچون ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. جناب مهدی لی با تکیه بر قوانین و مقررات کشور، بهترین دفاعیات را در حضور دادگاه ارائه می دهند.

آدرس دفتر: تهران، شهرک راه اهن، خیابان اقاقیا، مجتمع هانا، بلوکB، طبقه۴، واحد۱۷۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۲۳۳۲۶۵

محمد مهاجری

محمد مهاجری وکیل ملکی در جنوب تهران

جناب آقای محمد مهاجری وکیل توانا و مشاور حقوقی شناخته شده پایه یک دادگستری هستند. ایشان متخصص در امور دعاوی ملک و املاک هستند. آقای مهاجری همچنین در حوزه دعاوی حقوقی و خانواده نیز فعالیت دارند که پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام رسانده اند.

آدرس دفتر: تهران، نازی اباد، ضلع شمالی میدان بهمنیار، پلاک ۱۵، ساختمان پریا، واحد۶

تلفن تماس: ۰۹۱۹۳۸۰۷۴۷۲

مونا مشهدی

منا مشهدی وکیل ملکی در جنوب تهران

سرکار خانم مونا مشهدی یکی دیگر از وکلای نام دار پایه یک دادگستری هستند. همچنین خانم مشهدی مشاور حقوقی خوب نیز هستند. خانم مشهدی در دعاوی مختلف ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده فعالیت می کنند. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و غیر حضوری برای موکلین و مراجعین شان انجام می شود.

آدرس دفتر: تهران، نازی اباد، خیابان پارس، بین خدابنده و خزائی پور، پلاک ۱۷۶، طبقه ۱، واحد۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۱۲۴۷۲۹


رازهای مهم درباره حق الوکاله وکیل ملکی در جنوب تهران

پیچیدگی پرونده بر روی مقدار حق الوکاله اثر می‌گذارد: یکی از مهمترین حقایقی که باید درباره دستمزد بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران بدانید این است که همواره وکیل سعی می‌کند تا میزان پیچیدگی پرونده را در جلسات ملاقات حضوری تخمین بزند چرا که این مسئله می‌تواند بر روی مقدار دستمزد او اثر بگذارد. اگر وکیلی پرونده پیچیده را در اختیار بگیرد لازم است زمان و انرژی زیادی را صرف آن نماید و همین مسئله باعث می‌شود تا او در مواجهه با پرونده شما درخواست مبلغ بیشتری را داشته باشد.

سابقه وکیل بر روی حق الوکاله اثر مستقیم دارد: میزان سابقه یک وکیل به خوبی نشان می‌دهد که او چه مقدار از تجربه را با خود همراه دارد و تا چه اندازه‌ای می‌توانید روی او در محاکم قضایی حساب باز کنید. با مراجعه به وکلای با سابقه می‌توانید شانس کسب پیروزی را برای خود به میزان قابل توجهی افزایش دهید و این نکته بسیار مهم به شمار می‌رود. اگر می‌خواهی به طور قطع در دعاوی مطرح شده به پیروزی برسید لازم است از وکلای با سابقه استفاده کرده ولی همواره به مقدار دستمزد آنها نیز توجه داشته باشید.

مقداری از حق الو کاله به صورت توافقی تعیین می‌گردد: یکی دیگر از موضوعات مهمی که لازم است درباره حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران بدانید این است که مقدار دستمزد وکلا در بسیاری از موارد به صورت توافقی محاسبه می‌شود. در این خصوص می‌توان گفت که نظر وکیل و موکل نقش اساسی در این زمینه بازی می‌کند. در واقع وکیل عوامل مختلفی را در نظر می‌گیرد و بر اساس آنها مقدار دستمزدی که به آن رضایت دارد را اعلام می‌دارد. در این بین موکل نیز می‌تواند با رقم پیشنهادی موافقت یا مخالفت کند.

حق الوکاله مقدار ثابتی ندارد: یکی دیگر از نکاتی که لازم است در اینجا به آن اشاره داشته باشیم این است که همواره نباید مقدار ثابتی را برای حق الوکاله در نظر گرفت. در بالا نیز به این موضوع اشاره داشتیم که عوامل مختلفی می‌تواند مقدار حق الوکاله را افزایش دهد که از جمله مهمترین آنها می‌توان به سابقه وکیل و نیز زمان بر بودن پرونده ملکی اشاره داشت. از سوی دیگر آیین نامه‌ها سعی دارند مقدار ثابتی را برای محاسبه حق الوکاله معرفی کنند که البته وکیل دارای شغلی آزاد است و می‌تواند مقدار آن را تغییر دهد.

بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل ملکی در جنوب تهران

اگر در خصوص پرونده‌های ملکی با مشکلات عدیده‌ای روبرو هستید می‌توانید از طریق مشاوره حقوقی با بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران آنها را برطرف کرده و مهیای حضوری قدرتمندانه در دادگاه شوید. به هر حال پیش از اینکه در جلسات مشاوره حقوقی حاضر شوید لازم است تمامی سوالات خود را دسته‌بندی کرده و آنها را از وکیل بپرسید. با پاسخگویی سوالات شما توسط وکیل مورد نظر اطلاعات حقوقی کاملی را به دست خواهید آورد. چنین اطلاعاتی می‌تواند شما را در کسب نتایج مطلوب یاری دهد.

در واقع مشاوره حقوقی یکی از مهمترین وظایفی است که وکیل متخصص در زمینه دعاوی ملکی به عهده دارد. در صورتی که قصد حضور در دادگاه و دفاع از پرونده‌های ملکی خود را دارید اما با اضطراب و استرس بیش از حدی روبرو شده‌اید می‌توانید از طریق مشاوره حقوقی آنها را برطرف کرده و با اطمینان خاطر در محضر قاضی حضور پیدا کنید. وکیل اطلاعات جامعی در خصوص پرونده به شما می‌دهد و همین مسئله می‌تواند از حجم اضطراب و استرس شما بکاهد. این نکته از مزایای مهم مشاوره حقوقی به شمار می‌رود.

لازم است تا با حقوق قانونی خود در محاکم قضایی به طور کامل آشنایی پیدا کنید. بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران از طریق ارائه مشاوره حقوقی و موکل خود می‌کوشد تا حقوق قانونی او را به طور کامل تشریح نموده و به این شکل اجازه ندهد که سوء رفتارهای طرف‌های دخیل در پرونده باعث از بین رفتن منافع قانونی فرد شود. از سوی دیگر باید اشاره داشته باشیم که هزینه دریافت مشاوره حقوقی بسیار کمتر از اعطای وکالت به همان وکیل است. ارزان بودن این خدمت حقوقی از مزایای مهم آن به شمار می‌رود.

در صورتی که قصد استخدام وکیل مورد نظر را دارید، می‌توانید از او مشاوره حقوقی دریافت کرده و به این شکل دانش حقوقی او را مورد سنجش قرار دهید. همواره لازم است این نکته را مد نظر خود قرار دهید که در خلال صحبت‌های وکیل و پاسخ‌هایی که به سوالات شما می‌دهد حجم دانش حقوقی و نهفته است. باید اشاره داشته باشیم که مشاوره حقوقی به روش‌های مختلفی مانند مشاوره حقوقی حضوری، تلفنی و آنلاین ارائه می‌شود و هر یک مزایای خاص به خود را دارد.

بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران

کلام آخر

از اینکه صبر و حوصله به خرج دادید و تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما قدردانی و تشکر می‌کنیم. در این مطلب از سایت برترین وکلا تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا شما را با مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید گام‌های بلندی را به سمت پیروزی و هدفی که در سر دارید برداشته و موفقیت را تجربه کنید. در ادامه تلاش کردیم تا رازهای مهم و حقایقی که درباره حق الوکاله وکلا وجود دارد را بیان نماییم. پس از آن نیز تلاش ما بر این بود تا اهمیت مشاوره حقوقی و مزیت‌هایی که در این خدمت نهفته است را مرور کنیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره مطالب ذکر شده دارید آن را با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا