خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران ⚖️【سال1403】

اگر سری به مراجع قانونی بزنیم،با این حقیقت روبرو خواهیم شد که طیف گسترده‌ای از پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده در محاکم قضایی مفتوحه هستند. گاهی ممکن است شاهد اختلافات حقوقی در سطح یک خانواده باشیم. چنین اختلافاتی می‌تواند شامل تقسیم ارث،انواع روش‌های طلاق،عدم تمکین زن از شوهر،مطالبه مهریه و… باشد. اگر با مشکلاتی از این جنس روبرو شده‌اید در گام نخست باید با استفاده از معیارهای مختلفی که در این زمینه وجود دارد وکلای مد نظرتان را از میان انبوه گزینه‌های موجود جستجو کرده و وکالت در پرونده‌های مربوط به دعاوی خانوادگی را به او بسپارید. اما حقیقت این است که یافتن وکیل متخصص و مجرب برای رسیدگی به پرونده و دفاع از آن در محاکم قضایی کاری دشوار و سخت به شمار می‌رود. بنابراین در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران

بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران کیست؟

همواره باید این نکته را در نظر داشته باشید که بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران شخصی است که زمان‌های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده‌های مربوط به طلاق،مطالبه مهریه،نشوز،انحصار وراثت،تنظیم درخواست اعسار و…. کرده است. بدیهی است که چنین وکیلی توانسته در تمامی این سال‌ها تجربیات گرانبهایی را با خود همراه کرده و به موفقیت‌های چشمگیری نیز در این حوزه دست پیدا کند. اگر به سراغ چنین وکلایی بروید می‌توانید شانس کسب پیروزی خود را چند برابر کنید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در جنوب تهران به عنوان متخصص در زمینه دعاوی خانواده می‌تواند راهکاری را به شما ارائه دهد که با دنبال کردن آن بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن خواسته‌های حقوقی خود را محقق کرده و دغدغه‌های خود در زمینه دعاوی ملکی را برطرف نمایید. برترین وکیل خانواده به عنوان شخصی مطلع در خصوص قوانین و مقررات می‌تواند شما را از آخرین تغییرات مربوط به قوانین مطلع سازد. بهترین وکیل خانواده در تهران از دغدغه‌های موکل به طور کامل آگاهی دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در جنوب تهران را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

فرزانه میر صادقی

فرزانه میر صادقی وکیل خانواده در جنوب تهران

سرکار خانم فرزانه میر صادقی با بیش از ۱۲ سال سابقه وکیل و مشاور حقوقی با تجربه پایه یک دادگستری هستند. خانم میرصادقی متخصص در دعاوی حقوقی و خانواده هستند. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و غیرحضوری هست.

آدرس دفتر: تهران، نازی آباد، خیابان اکبرمشهدی، کوچه مکاریان، پلاک ۱۹

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۱۸۹۶۹۹

بهروز میرزامحمدی

بهروز میرزامحمدی وکیل خانواده در جنوب تهران

جناب آقای بهروز میرزامحمدی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی همچون خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. آقای میرزامحمدی با تجربه خود به راحتی از پس پرونده های سخت بر می آیند.

آدرس دفتر: تهران، فلاح، خیابان ۲۰متری ابوذر، نرسیده به خیابان شهید جابر اسدی، جنب پاساژ رز، پلاک ۳۹۱، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۳۳۷۱۱۵

مریم مرشدی

مریم مرشدی وکیل خانواده در جنوب تهران

سرکار خانم مریم مرشدی یکی دیگر از وکلای نام دار پایه یک دادگستری هستند. خانم مرشدی همچنین مشاور حقوقی خوبی نیز محسوب می شوند. ایشان در دعاوی حقوقی و خانواده تخصص و مهارت بالایی دارند.

آدرس دفتر: تهران، افسریه، ۱۵متری چهارم، نبش کوچه ۳۰، پلاک۲

تلفن تماس: ۰۹۱۰۲۷۹۸۹۶۷

معصومه میرزاخانی

معصومه میرزاخانی وکیل خانواده در جنوب تهران

سرکار خانم معصومه میرزاخانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم میرزاخانی در دعاوی مختلفی همچون خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود.

آدرس دفتر: تهران، افسریه، ۱۵متری چهارم، نبش کوچه۳۰، پلاک ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۴۷۳۶۳۲

فاطمه مختاری

فاطمه مختاری وکیل خانواده در جنوب تهران

سرکار خانم فاطمه مختاری از وکلای شناخته شده پایه یک دادگستری هستند. خانم مختاری در دعاوی مختلفی اعم از خانواده، حقوقی، کیفری و ملکی فعالیت می کنند. مهارت و تخصص بالای ایشان باعث شده تا بهترین نتیجه را در پرونده های موکلیشان ایجاد کنند.

آدرس دفتر: تهران، نازی آباد، خیابان تولائی، خیابان دولت آبادی، کوچه معظمی گودرزی، پلاک۱۹، واحد۲

تلفن تماس: ۰۹۱۹۱۱۶۰۱۳۰


۴ تصور غلط درباره دستمزد وکیل خانواده در جنوب تهران

اضافه بودن پرداخت حق الوکاله و استخدام وکیل: یکی از تصورات غلطی که درباره استخدام بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران وجود دارد این است که بسیاری از افراد گمان می‌کنند که خودشان می‌توانند در پرونده‌های ساده عهده‌دار وکالت شده و با حضور در محاکم قضایی نتایج درخشانی را نیز به دست آورند. چنین افرادی به اشتباه تصور می‌کنند که هزینه کردن برای حق الوکاله اضافه است. این در حالیست که اگر شما دانش حقوقی کافی در اختیار نداشته باشید ممکن است با برخی تصمیمات غلط شکست بخورید.

ثابت بودن مقدار حق الوکاله: هرگز نباید چنین تصور کنید که حق الوکاله مقدار ثابتی دارد و عوامل مختلف در آن دخیل نیست. گاهی نیز برخی از افراد به غلط تصور می‌کنند که تمامی وکلا در ازای قبول وکالت در پرونده یکسان از موکل خود درخواست حق الوکاله مشابهی را خواهند داشت. دقت کنید که عوامل مختلفی می‌تواند مقدار دستمزدی که وکیل قصد مطالبه از شما را دارد را افزایش دهد. بنابراین هرگز نباید تصور کنید که حق الوکاله دارای مقداری ثابت است. برای مثال پیچیدگی پرونده مقدار آن را افزایش می‌دهد.

تاثیر جنسیت وکیل بر روی حق الوکاله: یکی دیگر از موضوعاتی که لازم است درباره دستمزد بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران گوش زد نماییم این است که جنسیت وکیل به هیچ عنوان بر روی دستمزدی که او از شما مطالبه می‌کند اثر نخواهد گذاشت. یعنی هرگز نباید چنین تصور کنید که اگر وکیلی که قصد مراجعه به او را دارید خانم باشد از شما درخواست مبلغ کمتر یا بیشتری را خواهد کرد. تنها تجربه و سابقه بهترین وکیل تهران است که می‌تواند مقدار دستمزد مد نظر او را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

چانه زنی درباره مقدار و شیوه پرداخت حق الوکاله: شما به عنوان موکل ملزم نیستید که هر مقدار حق الوکاله‌ای که وکیل به شما پیشنهاد کرد را بپذیرید. دقت داشته باشید که شما به عنوان موکل می‌توانید درباره مقدار حق الوکاله و نحوه پرداخت آن با وکیل مورد نظرتان چانه زنی کرده و آن را به ایده‌آل‌های خود نزدیک‌تر کنید. این مورد می‌تواند امضای قرارداد بین دو طرف را تسهیل کند. برای مثال اگر توانایی مالی پرداخت یکجای حق الوکاله را ندارید می‌توانید با وکیل چانه زنی کرده و آن را قسط‌بندی کنید.

بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران

توصیه‌های طلایی پیش از انتخاب وکیل خانواده در جنوب تهران

به سراغ وکلای بی تجربه و تازه کار نروید: در صورتی می‌توانید در محاکم قضایی به خواسته‌های حقوقی و اهدافی که در سر دارید برسید که از وکلای با تجربه و متخصص در زمینه دعاوی خانوادگی استفاده کنید. وکلای تازه کار فاقد تجربیات کافی برای ارائه به شما هستند و ممکن است برخی از تصمیمات غلط آنها در مراحل دادرسی به ضرر شما تمام شده و به این شکل شما را چند گام به سمت شکست نزدیک‌تر کند. بنابراین پیش از اینکه درباره استخدام یک وکیل به جمع‌بندی برسید باید سوابق او را مرور کنید.

به سراغ وکلای متخصص بروید: در انتخاب بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران همواره باید به تخصص او دقت ویژه‌ای داشته باشید. اگر برای حل مشکلات حقوقی خود در زمینه دعاوی خانوادگی از وکلای متخصص استفاده نکنید بیم آن می‌رود که نتوانید در مدت زمان کوتاهی به خواسته‌های حقوقی خود دست پیدا کرده و موفقیت را حاصل تسلط وکلای متخصص بر روی دعاوی خانوادگی بیشتر است و می‌توانند راهکارهای واقعی‌تر و مطلوب‌تری را به شما به عنوان موکل ارائه داده و موفقیت را به دست آورند.

با وکیل خود ملاقات کنید: یکی از نکات مهمی که لازم است در خصوص انتخاب وکلای متخصص در زمینه دعاوی خانوادگی به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید این است که همواره پیش از اعطای وکالت به وکیل مورد نظر می‌بایست با او ملاقات کرده و خلقیات و رفتارهای او را زیر نظر بگیرید. اقدام به شما کمک می‌کند تا وکیل را بهتر شناخته و در خصوص ادامه همکاری با او تصمیم عاقلانه‌تری را بگیرید. اگر در استخدام چند وکیل مردد هستید لازم است با تمامی آنها ملاقات و تبادل نظر داشته باشید.

تکلیف حق الوکاله وکیل و جزئیات آن را به طور کامل مشخص کنید: تجربه نشان داده است که مشخص نکردن مقدار حق الوکاله و شیوه پرداخت آن می‌تواند در بلند مدت باعث بروز اختلافات جدی بین موکل و بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران شود. در صورتی که برای استخدام یک وکیل به جمع بندی‌های نهایی رسیدید لازم است با او در خصوص حق الوکاله نیز صحبت کرده و قرارداد خود را کتبی کنید. این اقدام کاملا حرفه‌ای است و می‌تواند منجر به تعامل موثر بین شما و حقوقدان مورد نظرتان شود.

بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران

کلام آخر

از اینکه حوصله به خرج دادید و ما را در سایت برترین وکلا تا پایان مقاله همراهی نمودید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌هایی که لازم است بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران به همراه داشته باشد آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید در مدت زمان کمی به نتایج مطلوب خود در محاکم قضایی دست پیدا کنید. در ادامه برخی از تصورات غلط که درباره حق الوکاله وکلای متخصص در زمینه دعاوی خانوادگی وجود دارد را مورد بررسی قرار دادیم. پس از آن تلاش کردیم تا توصیه‌های مهمی در انتخاب وکیل به شما داشته باشیم. اکنون از شما مخاطبان عزیز تقاضا می‌کنیم که نظرات و پیشنهادات خود را با تمامی مخاطبان این سایت در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا